• Ново
X9163 - Ѕидот Монтирани ABS Тело Thermostatic Туш Миксер

X9163 - Ѕидот Монтирани ABS Тело Thermostatic Туш Миксер

DEN 1092.48
DEN 929.00 -15 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


[ Точка Бр. ] : X9163
[ Материјал ] : ABS Тело, Месинг Thermostatic кертриџ
[ Модел ] : Thermostatic Туш Миксер
[ Инсталација ] : Монтира На Ѕид
[ Употреба ] : Бања
[ Вода Притисок ] : Работен Притисок : 0.03-1.0 Mpa, Препорачуваме Притисок : 0.1-0.5 Mpa
[ Температура ] : Влезот Ладна Вода : 5-29°c, Влезот Топла Вода : 50-95°c, Мешање на Водата : 35-45°c, Приспособување Точност : ±2°c
[ Проток ] : 20 L / Минута во 1 Бар Вода под Притисок
[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија
(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.
(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.
(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.
(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.
(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација. Бразил клиент ве молиме да ни овозможи со CNPJ или CPF код за превозот.
Спедитор Дена
35-70
7-14
7-14
7-14
7-14
15-30
2-4
(1) Ние не сме одговорни за било која дестинација Обичај должност или увоз доход.
(2) Тоа ќе биде подобро ако може да ни каже што цената на фактурата ќе биде добро за вашите Сопствени.
(3) превозот на компанијата ќе плати тарифи однапред вообичаено, и потоа задолжен за вас, кога испраќање до вашиот дом, или можете да го изберете ставки за нагоре. Ве молиме не го одбие нив за дополнителни превозот обвиненија.
(1) Ако не сте задоволни кога ќе добиете предмети, ве молиме вратете го во рок од 10 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да го вратите.
(2) враќањето точка мора да биде во нови и некористени состојба со сите оригинални тагови и пакување.
(3) Ако стварта е неисправен по истекот на 30 Дена, вие се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот цена.
(1) ве Молиме бидете сигурни дека вашата предмети пристигна во добра состојба, а потоа потврди задоволни испорака.
(2) Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по сте го добиле на објектот и ја потврди.
(3) Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ние во голема мера ќе го ценат, ако ни даде пет-ѕвезда повратни информации и да го оставите позитивен commentson вашето искуство со нас!
(4) Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас директно за помош, наместо поднесување на наплата барање. Имаме за цел да ги реши сите проблеми што е можно побрзо! Ние не прифаќаме никакви НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ информации, инаку по продажба на услуги, ќе престане веднаш. Ве молиме да се разбере. Ви благодариме!
(5) Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Особините

Површина По Завршувањето:
Хром
Површински Третман:
Полиран
Број На Модел На:
X9163
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Функција:
Thermostatic Чешми
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Авто-Термостат За Контрола На
Бренд Име:
xTruly
Стил:
Класичен
Тип:
Бања & Туш Чешми
Изложени Туш Тапа Функција:
Без Лизгачот На Лентата За
Бања & Туш Тапа Тип:
Изложени Туш Чешми
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид

Купувачите избираат и

Луксузна Нови Пристигнување Злато Месинг Врнежи од дожд Туш Поставена Славина Када Миксер Допрете со Керамички Рачни Туш Када и туш тапа

1 Материјал славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

DEN 14220.00 18960.00

Бесплатен превозот Бања Туш Тапа Бања Тапа Миксер Допрете Со Рака Туш Главата Туш Тапа Постави Ѕид Монтирани DONA3203

Бесплатен превозот Бања Туш Тапа Бања Тапа Миксер Допрете Со Рака Туш Главата Туш Тапа Постави Ѕид Монтирани DONA3203

DEN 1744.00 2683.68

BECOLA Луксузни 8-10-12-16 инчен Нерѓосувачки Челик Бања дожд туш чешми главата туш сет со рака туш

1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

DEN 4617.00 5431.68

Бесплатен превозот Класичен Стил Антички Бронза Туш Тапа Двојна се Справи со Миксер Ѕид Монтирани Луксузни Бања Туш Поставите ZR002

Бесплатен превозот Класичен Стил Антички Бронза Туш Тапа Двојна се Справи со Миксер Ѕид Монтирани Луксузни Бања Туш Поставите ZR002Опис на производот : Инсталација Тип : ЅидИнсталација Дупки : Две ДупкиБрој на Рачки : Dual РачкиКрај : Антички ПозлатаВентил Тип : Керамички ВентилМатеријал : МесингЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&рака туш&accesssories​Пратката & условиОбично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

DEN 2957.00 4548.96

HPB Месинг Бања Thermostatic Вода Миксер Таванот Монтирани Туш Главата Бања Дожд Туш Поставена Славина torneira banheiro HP2208b

Забелешки : 1.Додека плаќањето за објектот има потврдено Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 23 дена како што ми вети.(со исклучок на празници)2.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија,но ние ќе се обидеме потрудиме да помогне да се намали должност.3.Ако сакате да направите големи цел или измеша нарачки над УСД$500,ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние ќе ви понудиме попуст.4.Почитувани купувачи од Бразил,ве молиме да забележите,ако избор брод од UPSот,ве молиме оставете ни го вашето CPF бр.(Бидејќи Бразил царинската куќа прашамора да се стави на вредноста)5.Почитувани купувачи од Русија,ве молиме да ни нудат вашето целосно име и презиме кога ќе се плати или да ја промените вашата ID информации за Ali Express,така што ќе може да се добиевашиот парцела полесно,или може да платите за поштата или пратката ќе се врати за нас.6.Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.7.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас какошто е можно поскоро.

DEN 20018.00 38496.00

Луксузна Црно Масло Бранеа Бања Месинг Дожд Туш Сет, Туш Тапа Европски стил Бања & Туш Тапа Сет, Монтирани на Ѕид

Бесплатен Превозот Бања & Туш Тапа Златен Туш главата тапа Када Тапа Постави Ѕид Монтирани Бања Врнежи од дожд Туш Тапа Сет

DEN 13406.00 19152.00

Здраво Бела Torneira Машини за Перење Нови Градина Вода ABS Бања Миење Слив Потоне Ѕид Монтирани Брод Суета Година Допрете Тапа

Ouboni Чешми Torneira Машини За Перење Бела Бања Една Ладна Ѕид Монтирани Хром 2014 Слив Потоне Чешми,Миксери &СлавиниКарактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба Полиран Хром Финиш Една ладна уред Единствен Справи со Ѕид Монтирани Лесно да се инсталира Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

DEN 844.00 1140.48

Ѕидот Монтирани Двоен Крст Се Справува Со Када Миксер Допрете Бања Златна Боја Месинг Дожд Туш Тапа Постави W/Рачен Туш Главата Wgf354

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

DEN 6240.00 9599.52

Ѕидот Монтирани Полиран Хром Месинг Врнежи Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна Рачка Када Миксер Допрете + Рака Туш Спреј lcy321

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

DEN 6249.00 8927.52

becola Двојна Рачка Водопад Када Тапа Палубата Планината Бања Слив Потоне Тапа Бранеа Никел S-208L

1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

DEN 4231.00 4978.08

Три Рачки Крива Spout Бар Славина е Распространета Римски Када Када Миксер Чешми Тоалетот Молк Тела со Туш Рака Керамички

Фабриката трговија на големоПоддршка на ОЕМ & ODMПоддршка капка превозот Три Рачки Крива Spout Бар Славина е Распространета Римски Када Када Миксер Чешми Тоалетот Молк Тела со Туш Рака Керамички Тапа Тип : Кадата Тапа Карактеристики : Handshower Вклучени, idespray Инсталација Тип : Римскиот Када Инсталација Дупки : Пет Дупки Број На Рачки : Три Рачки Крај : Хром Стил : Класичен Проток : 1.5 GPM (5.7 L / min) Ладна и Топла Прекинувач : Да Вентил Тип : Керамички Вентил Димензии : Spout Висина : 183mm (7.20") Spout Должина : 156mm (6.14") Тапа центар : Од 3 до 6 Инчи Материјал : Тапа Рачка Материјал : Метал Тапа Тело Материјал : Месинг Туш Рачни Материјал : Месинг Додатоци Информации : Handshower Вклучени : Да Вентил Вклучени : ДаПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

DEN 6799.00 7471.68

L16815 Ѕид Монтирани Хром Завршувањето Месинг Материјал Изложени Бања Туш Допрете Го

[ Точка Бр ] : L16815[ Материјал ] : Месинг[ Боја ] : Хром Финиш[ Употреба ] : Бања[ Вода Притисок ] : 0.10.6 Mpa[ Додатоци ] : Ѕид Монтирани Одредување Делови, ( Не вклучувајќи Рака Туш и Туш Црево )[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија, 10 PCS / ЦТН(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

DEN 2864.00 3369.12

Бања Ѕид Монтирани Антички Црвено Бакар Дожд Туш Тапа Set /Двоен Крст Се Справува Со Када Миксер Допрете + Рачен Туш Wrg505

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

DEN 6240.00 9599.52

X9065S4 - Луксузни Ѕид Монтирани Хром Боја Месинг Материјал Соларни Thermostatic Миксер

[ Точка Бр ] : X9065 S4[ Материјал ] : Месинг Тело, Пластична Рачка[ Модел ] : Соларен Thermostatic Туш Миксер[ Инсталација ] : Монтира На Ѕид[ Употреба ] : Бања[ Вода Притисок ] : Работен Притисок : 0.031.0 Mpa, Препорачуваме Притисок : 0.10.5 Mpa[ Температура ] : Влезот Ладна Вода : 529°c, Влезот Топла Вода : 5095°c, Мешање на Водата : 3545°c, Приспособување Точност : ±2°c[ Проток ] : 20 L / Минута во 1 Бар Вода под Притисок[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

DEN 1967.00 2313.60

GIZERO Бесплатен превозот Гроздобер Бања Месинг Туш Постави Еден Справи со Туш тапа со керамички handshower и база GI206

Бесплатен превозот Гроздобер Бања Месинг Туш Постави Еден Справи со Туш тапа со керамички handshower и база GI206Опис на производот : Инсталација Тип : ЅидИнсталација Дупки : Две ДупкиБрој на Рачки : Една РачкаКрај : Антички ПозлатаВентил Тип : Керамички ВентилМатеријал : МесингЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&рака туш&accesssoriesПратката & условиОбично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

DEN 3669.00 5644.80

Бесплатен Превозот Класичен Бања Туш Постави Ѕид Монтирани 8 Дожд Туш&Телефон, Рачен Туш Флексибилни Вртливата Тапа ZR09

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета...

DEN 6768.00 9024.00

Бесплатен превозот Луксузни Антички Позлата Туш Тапа Поставите Двојна се Справува со Миксер Ѕид Туш Тапа со рака туш ZR005

Бесплатен превозот Луксузни Антички Позлата Туш Тапа Поставите Двојна се Справува со Миксер Ѕид Туш Тапа со рака туш ZR005Опис на производот : Инсталација Тип : ЅидИнсталација Дупки : Две ДупкиБрој на Рачки : Dual РачкиКрај : Антички ПозлатаВентил Тип : Керамички ВентилМатеријал : МесингЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&рака туш&accesssoriesПратката & условиОбично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

DEN 3349.00 5153.28

becola Полиран Хром Луксузни Ѕид Монтирани Дожд & Водопад Туш Тапа Сет со Рака Туш Една Рачка BR-PB-100

1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

DEN 4666.00 5184.00