• Ново
X9065S4 - Луксузни Ѕид Монтирани Хром Боја Месинг Материјал Соларни Thermostatic Миксер

X9065S4 - Луксузни Ѕид Монтирани Хром Боја Месинг Материјал Соларни Thermostatic Миксер

DEN 2313.60
DEN 1967.00 -15 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


[ Точка Бр. ] : X9065 S4
[ Материјал ] : Месинг Тело, Пластична Рачка
[ Модел ] : Соларен Thermostatic Туш Миксер
[ Инсталација ] : Монтира На Ѕид
[ Употреба ] : Бања
[ Вода Притисок ] : Работен Притисок : 0.03-1.0 Mpa, Препорачуваме Притисок : 0.1-0.5 Mpa
[ Температура ] : Влезот Ладна Вода : 5-29°c, Влезот Топла Вода : 50-95°c, Мешање на Водата : 35-45°c, Приспособување Точност : ±2°c
[ Проток ] : 20 L / Минута во 1 Бар Вода под Притисок
[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија
(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.
(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.
(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.
(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.
(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација. Бразил клиент ве молиме да ни овозможи со CNPJ или CPF код за превозот.
Спедитор Дена
35-70
7-14
7-14
7-14
7-14
15-30
2-4
(1) Ние не сме одговорни за било која дестинација Обичај должност или увоз доход.
(2) Тоа ќе биде подобро ако може да ни каже што цената на фактурата ќе биде добро за вашите Сопствени.
(3) превозот на компанијата ќе плати тарифи однапред вообичаено, и потоа задолжен за вас, кога испраќање до вашиот дом, или можете да го изберете ставки за нагоре. Ве молиме не го одбие нив за дополнителни превозот обвиненија.
(1) Ако не сте задоволни кога ќе добиете предмети, ве молиме вратете го во рок од 10 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да го вратите.
(2) враќањето точка мора да биде во нови и некористени состојба со сите оригинални тагови и пакување.
(3) Ако стварта е неисправен по истекот на 30 Дена, вие се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот цена.
(1) ве Молиме бидете сигурни дека вашата предмети пристигна во добра состојба, а потоа потврди задоволни испорака.
(2) Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по сте го добиле на објектот и ја потврди.
(3) Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ние во голема мера ќе го ценат, ако ни даде пет-ѕвезда повратни информации и да го оставите позитивен commentson вашето искуство со нас!
(4) Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас директно за помош, наместо поднесување на наплата барање. Имаме за цел да ги реши сите проблеми што е можно побрзо! Ние не прифаќаме никакви НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ информации, инаку по продажба на услуги, ќе престане веднаш. Ве молиме да се разбере. Ви благодариме!
(5) Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Особините

Површина По Завршувањето:
Хром
Површински Третман:
Полиран
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Функција:
Thermostatic Чешми
Број На Модел На:
X9065S4
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Авто-Термостат За Контрола На
Бренд Име:
xTruly
Стил:
Класичен
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Бања & Туш Тапа Тип:
Изложени Туш Чешми
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид

Купувачите избираат и

Бесплатен превозот Бања Туш Тапа Бања Тапа Миксер Допрете Со Рака Туш Главата Туш Тапа Постави Ѕид Монтирани DONA3203

Бесплатен превозот Бања Туш Тапа Бања Тапа Миксер Допрете Со Рака Туш Главата Туш Тапа Постави Ѕид Монтирани DONA3203

DEN 1744.00 2683.68

Топли И Ладни Плоштадот Заштеда На Вода Туш Главата Ултра Ultrathin Нерѓосувачки Челик Дожд Тапа Туш Бања Accesorios Де Banheiro

Тип : Плоштадот / Rstainless челик туш главата Featur 8 инчен ултратенок Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Толеранција Предмет : 1cm Состојба : 100% Сосема Нов, Подготвени да Брод Пакет се Вклучени : 1*Квадратни Туш Глава

DEN 1502.00 1976.64

Бања Чешми Антички Бања Када Миксер Тапа Нови Керамички Стил Рачни Када Тапа Ѕид Монтирани Туш Чешми ХА-001

Бања Чешми Антички Бања Када Миксер Тапа Нови Керамички Стил Рачни Када Тапа Ѕид Монтирани Туш Чешми ХА001Производ Детали : Функција : Двојна рачка ѕид монтирани када тапаФункција : ЅидКрај : АнтичкиотТуш рака : Една Функција за Заштеда на Вода ТушРака Туш Материјал : месингИнсталација Дупки : Две ДупкиВентил Тип : Месинг ВентилТапа Тело Материјал : МесингПлаќањеНие прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА ...

DEN 4541.00 8256.00

Бања & Туш Тапа Скара Црно-Златен Туш главата тапа Када Тапа Постави Ѕид Монтирани Бања Врнежи од дожд Туш Тапа Сет

Бања & Туш Тапа Скара ЦрноЗлатен Туш главата тапа Када Тапа Постави Ѕид Монтирани Бања Врнежи од дожд Туш Тапа Сет

DEN 11038.00 15768.00

Бања Антички Дожд Туш Тапа Наместен на Двоен Крст се Справи со Ладна и Топла Вода Миксер Чешми Месинг Заврши Ѕид Монтирани Туш lrs124

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

DEN 6249.00 8927.52

Злато & Црно Масло Протри Бронза Бања Луксузни 8 инчен Врнежи од дожд Туш Тапа Set / Када Миксер Допрете со Рачен Туш Wrs910

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

DEN 7488.00 11519.52

BECOLA Луксузни 8-10-12-16 инчен Нерѓосувачки Челик Бања дожд туш чешми главата туш сет со рака туш

1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно да ' рѓа, оштетувања од вода и полошо...

DEN 4617.00 5431.68

Три Рачки Крива Spout Бар Славина е Распространета Римски Када Када Миксер Чешми Тоалетот Молк Тела со Туш Рака Керамички

Фабриката трговија на големоПоддршка на ОЕМ & ODMПоддршка капка превозот Три Рачки Крива Spout Бар Славина е Распространета Римски Када Када Миксер Чешми Тоалетот Молк Тела со Туш Рака Керамички Тапа Тип : Кадата Тапа Карактеристики : Handshower Вклучени, idespray Инсталација Тип : Римскиот Када Инсталација Дупки : Пет Дупки Број На Рачки : Три Рачки Крај : Хром Стил : Класичен Проток : 1.5 GPM (5.7 L / min) Ладна и Топла Прекинувач : Да Вентил Тип : Керамички Вентил Димензии : Spout Висина : 183mm (7.20") Spout Должина : 156mm (6.14") Тапа центар : Од 3 до 6 Инчи Материјал : Тапа Рачка Материјал : Метал Тапа Тело Материјал : Месинг Туш Рачни Материјал : Месинг Додатоци Информации : Handshower Вклучени : Да Вентил Вклучени : ДаПревозот УсловиНие гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.Ние брод на светот од кина.Времето за испорака е прибл...

DEN 6799.00 7471.68

Бесплатен превозот Еден Справи со Бања тапа Црн Туш Кадата Тапа Рачен Туш Главата Бања Тапа Поставите Миксер Допрете ZR030

Бесплатен превозот Еден Справи со Бања тапа Црн Туш Кадата Тапа Рачен Туш Главата Бања Тапа Поставите Миксер Допрете ZR030Опис на производот : Инсталација Тип : ЅидИнсталација Дупки : Две ДупкиБрој на Рачки : Една РачкаКрај : Црна, ПозлатаВентил Тип : Керамички ВентилМатеријал : МесингЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&рака туш&accesssories​Пратката & условиОбично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

DEN 3529.00 5428.80

Бесплатен превозот Класичен Стил Антички Бронза Туш Тапа Двојна се Справи со Миксер Ѕид Монтирани Луксузни Бања Туш Поставите ZR002

Бесплатен превозот Класичен Стил Антички Бронза Туш Тапа Двојна се Справи со Миксер Ѕид Монтирани Луксузни Бања Туш Поставите ZR002Опис на производот : Инсталација Тип : ЅидИнсталација Дупки : Две ДупкиБрој на Рачки : Dual РачкиКрај : Антички ПозлатаВентил Тип : Керамички ВентилМатеријал : МесингЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&рака туш&accesssories​Пратката & условиОбично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

DEN 2957.00 4548.96

Водопадот Spout+Двојно се Справува+Топла/Ладна Црево+Додатоци за Бања Torneira 11A Палубата Туш Бања Слив Потоне Допрете Миксер Тапа

Ouboni Када Тапа Torneira Водопад 3 Парчиња 2 Хром Рачката 34 A / 9 Дек Туш Бања Слив Потоне Месинг Тапа,Миксери &СлавиниКарактеристики Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни солидна месинг изградба Полиран хром финиш Палубата Монтирани Водопад Spout Spout Должина : 170mm ( 6.8 " ) Топла и ладна факултативна Добар квалитет и поевтина цена Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се инсталира Заврши со топли и ладна вода црева&додатоци Доаѓа со две години работно производство гаранцијаВе молиме имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена .Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека понекогаш нема да има царински даноци,ние не може да се контролира ,ви благодариме однапред за вашето разбирање.1...

DEN 2717.00 3672.00

Бања Ѕид Монтирани Антички Црвено Бакар Дожд Туш Тапа Set /Двоен Крст Се Справува Со Када Миксер Допрете + Рачен Туш Wrg505

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

DEN 6240.00 9599.52

Ѕидот Монтирани Полиран Хром Месинг Врнежи Бања Дожд Туш Тапа Поставите Двојна Рачка Када Миксер Допрете + Рака Туш Спреј lcy321

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

DEN 6249.00 8927.52

Здраво Бела Torneira Машини за Перење Нови Градина Вода ABS Бања Миење Слив Потоне Ѕид Монтирани Брод Суета Година Допрете Тапа

Ouboni Чешми Torneira Машини За Перење Бела Бања Една Ладна Ѕид Монтирани Хром 2014 Слив Потоне Чешми,Миксери &СлавиниКарактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Изградба Полиран Хром Финиш Една ладна уред Единствен Справи со Ѕид Монтирани Лесно да се инсталира Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

DEN 844.00 1140.48

Злато Боја Месинг Ѕид Монтирани Дожд Туш Тапа Set / Бања Двоен Крст се Справува со Миксер Допрете со Рачен Туш Главата Wgf331

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

DEN 5928.00 9119.52

2 Начини Завртка Бања тапа миксер сет, 2/3/4/5 Начини Туш кабина мешање вентил, Месинг туш тапа контролер топла и ладна

постојат 2 / 3 / 4 / 5 начини туш кабина тапа миксеризработени од месинг , убав квалитет , Бесплатен Превозотpls одберете го оној што требаи додадете забелешка на славина должина место кога цел

DEN 1960.00 2063.52

Бесплатен Превозот Класичен Бања Туш Постави Ѕид Монтирани 8 Дожд Туш&Телефон, Рачен Туш Флексибилни Вртливата Тапа ZR09

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета...

DEN 6768.00 9024.00

HPB Месинг Бања Топла и Ладна Вода torneira Туш Када Миксер Тапа Поставите torneira banheiro HP5013

Забелешки : 1.Додека плаќањето за објектот има потврдено Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 23 дена како што ми вети.(со исклучок на празници)2.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија,но ние ќе се обидеме потрудиме да помогне да се намали должност.3.Ако сакате да направите големи цел или измеша нарачки над УСД$500,ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние ќе ви понудиме попуст.4.Почитувани купувачи од Бразил,ве молиме да забележите,ако избор брод од UPSот,ве молиме оставете ни го вашето CPF бр.(Бидејќи Бразил царинската куќа прашамора да се стави на вредноста)5.Почитувани купувачи од Русија,ве молиме да ни нудат вашето целосно име и презиме кога ќе се плати или да ја промените вашата ID информации за Ali Express,така што ќе може да се добиевашиот парцела полесно,или може да платите за поштата или пратката ќе се врати за нас.6.Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.7.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас какошто е можно поскоро.

DEN 4942.00 9504.00

Дувачкиот Црно Масло Протри Бронза Бања Врнежи од дожд Туш Кадата Миксер Допрете Единствена Славина се Справи со Ѕид Монтирани ars324

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

DEN 6432.00 9599.52