• Ново
Compatiable УВ Сијалица Заменува R-Може да SSM-37/2

Compatiable УВ Сијалица Заменува R-Може да SSM-37/2

DEN 2400.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Еквивалент УВ Противобактериен Замена R-Може да SSM-37/2 ув ламба е 38 w,810 мм во должина. номинална ефективни живот 10,000 часа., се менува еднаш годишно.
Ние поддршка на мало и големо.
Ние сме ОЕМ производителот за многу брендирани друштво за УВ ламба и УВ Воздух средства за Чистење.

Особините

Тип На Објект:
Ултравиолетови Сијалици
Број На Модел На:
6369910
Гаранција:
1000hrs
Карактеристики:
uvc
сертификација:
CE
Просечен Живот (часот):
9000
Бренд Име:
ТО
Напон:
110-240V
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Купувачите избираат и

E27 15/20/30/40W AC напон 220V 300-400nm Спирала Enegy Заштеда на УВ Ултравиолетови Флуоресцентни Црна Светлина, CFL Светлина, Крушка Виолетова Светилки

Опис : Име на производ : Виолетова светлинаНапојување : AC напон 220 VБаза : E27Бранова должина опсег : 300 ~ 400nm;Главната бран за врв : 365 NMЖивот : 8000 часаИзглед : СпиралаWattage : 15 W 20 W 30 W 40 WУпотреба : 1...

DEN 263.00 328.32

40W Висока Озонската УВ Дезинфекција светилка 220V Домаќинство Ултравиолетови Сијалици E27 Цевка UVC Противобактериен Светлина 0-55 квадратни.м. Стерилизирање Светла

Детали За ПроизводотБелешкиКомбо 1 = 40w цевка + Одложен Тајмер БазаКомбо 2 = 40w цевка + Одложен Тајмер База + Далечински КонтролерНие обично брод Висока Озонската Верзија, ако треба Озонската Бесплатна верзија, ве молиме оставете порака!Ако се избере "Комбо 1" или "Комбо 2", ќе добиете еден подарок :

DEN 1048.00 1103.52

УВ светлина, Крушка 4-Pin на База Противобактериен Светилки 782VH10 Озонската

W : 20 W Должина : 357 mm База : Б1 База Опис : 1 Единствен Pin Двојно Заврши (Б1) Qtz OD : 15 mm Жици : Инстант Почеток Излез : Стандардна Категорија : Ладно Катоден Тип : Озонската Производство на Жици : 0 Опис : 782 VH10 Ние поддршка на мало и големо...

DEN 3360.00

Compatiable УВ Сијалица Заменува Steril-Aire 20000500, DE421VO,GML1240,GTD40VO

W : 110 W Должина : 1025 mm База : B7 База Опис : 2 Pin Медиум Двојно Заврши (B7) Qtz OD : 15 mm Жици : Загрејте Излез : ХО Категорија : ХО Тип : L Жици : 0Еквивалент SterilAire 20000500 Воздухот Третман Противобактериен УВ Светлина, Крушка е 110 w, 40.35 Инчи во должина...

DEN 4800.00

УВ ламба заменува UltraDynamics 8060 SUD,LP4115

W : 17 W Должина : 357 mm База : B21 База Опис : 4 Pin Чекор Single Ended (B21) Qtz OD : 15 mm Жици : Загрејте Излез : Стандардна Категорија : Загрејте Тип : L Жици : 2 нашиот ув ламби имаат сопствен бренд и го заменува и компатибилен се вклопува подолу Evoqua Вода Технологии ДОО W2 T365334 Siemens AAE1199 Siemens LP4115 сончева Светлина AAE1199 сончева Светлина LP4115 ТриДржава отпадната Вода со L511414 Ултра Динамика 8060 S Ултра Динамика 8060 SUD УВ Супермаркет, Inc...

DEN 3264.00

Compatiable UVC Сијалица за WEDECO 25113

Еквивалент УВ Противобактериен Замена WEDECO 25113 ув ламба е 200 w, 1200 мм во должина номинална ефективни живот 10,000 часа., се менува еднаш годишно.Ние поддршка на мало и трговија на големо10% САД цена со Висок Квалитет, OEM / ODM се Прифатени,Мали Цел Добредојдени.

DEN 7200.00

Compatiable УВ Сијалица Заменува Чисто ув PUVLF356

Еквивалент УВ Противобактериен Замена чисто ув PUVLF356 ув ламба е 16 w, 368.3 мм во должина номинална ефективни живот 10,000 часа., се менува еднаш годишно.Ние поддршка на мало и трговија на големо

DEN 1920.00

Aquafine 18977-3 Compatiable УВ Ламби замена на Сијалица

го заменува : Aquafine 189773, светилка е 41 w, 843 mm во должина, отценети ефективни живот 10,000 часа., се менува еднаш годишно.Ако Количината е голем, pls бара намалување на товар на трошоците и единечната цена Супер Квалитет со Исклучително конкурентни цениКварц материјалФабрика директни снабдување Ние сме Професионални УВ Лампи, УВ Воздух средства за Чистење , Quartz Sleeve,УВ Баласт Производител и Извозник,Ако не можат да најдат она што го барате за,pls контактирајте со нас , Ние ќе ги задоволат вашите потреби!10% САД Цена Со Висок Квалитет, OEM / ODM се Прифатени, Мали Цел Добредојде

DEN 2640.00

T5 Дезинфекција Кабинет Ултравиолетови Ламби За Стерилизација и Дезинфекција 4W 6W 8W УВ Цевка

Answer : ___________________________ Note : Ние испрати еден префрлување линија како подарок ако се избере носител опција!Опции : 4 W Цевка = a 4 W цевка светилка6 W Цевка = a 6 W цевка светилка8 W Цевка = a 8 W цевка светилка4 W Цевка и Носителот = a 4 W светилка цевка+светилка носителот+на префрлување линија6 W Цевка и Носителот = a 6 W светилка цевка+светилка носителот+на префрлување линија8 W Цевка и Носителот = a 8 W светилка цевка+светилка носителот+на префрлување линија4 W Светилка Носителот = светилка носителот+на префрлување линија6 W Светилка Носителот = светилка носителот+на префрлување линија8 W Светилка Носителот = светилка носителот+на префрлување линијаПараметриOutter Diamter : 15mmБранова Должина : 253.7 nmПриклучок : G13Актуелни : 0.150.17 НаДолжина : 4w цевка = 13.5 cm6w цевка = 21cm8w цевка = 28.8 cmЕмитуваат боја : виолетоваСинаПредлагам период : 13 tims / неделаПредлагам стерилизација време : 3060 минути / времеСе користи за : Дезинфекција Кабинет,Градите,Под креветот,Фиока,Bookrack,ТВ клупата,Пет абелПроизвод АпликацииШироко се користи во хотели, болници, трговски центри и други јавни места стерилизација, но исто така и со производство на производители на опрема за поддршка на употреба на дезинфекција.

DEN 273.00 287.52

Compatiable УВ Сијалица Заменува Прашувам-светло GPH303T5L

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Прашувамсветло GPH303 T5 L ув ламба е 15 w, 303 мм во должина номинална ефективни живот 10,000 часа., се менува еднаш годишно.Ние поддршка на мало и трговија на големо

DEN 1920.00

4W 6W 8W T5 УВ Светлината Цевка Крушка Светилка Водоотпорен УВ Светлина Замена За Езерцето Резервоарот Јасно Противобактериен Sterilizer Светилка AC220V

Функција : 1.УВ дезинфекција светилка цевка 2.4 W / 6 W / 8 W да ги задоволат вашите потреби 3.Wattage : 4w / 6w / 8w 4.Должина : 4 W(148mm), 6 W(225mm), 8 W(295mm) 5.Дијаметар : 15mm 6.Модел : T5 7.Достапни светла Боја : Светло Сина Пакет се вклучени : 1 x УВ цевка

DEN 95.00 111.84

Photoscience 7330WSA,7330WS,Напредни 7330WSA,7330WS,AUV-10ST,AUV-S УВ ламби замена

W : 40 W Должина : 843 mm База : B23 База Опис : 4 Pin Single Ended Различни Игла Должини (B23) Qtz OD : 15 mm Жици : Инстант Почеток Излез : Стандардна Категорија : Инстант Почеток Тип : L Жици : 1

DEN 4128.00

Compatiable УВ ламба Honeywell UC100E1006,UC18W1004,UV100A1000,UV100A1005,UV100E1043,Сојузничките Воздух ARUVR-1,R45828-020

W : 18 W Должина : 220 мм База : B26 База Опис : 4 Pin У Свиок Игли, во Една Линија 2 G11 (B26) Qtz OD : 17.5 mm Жици : Загрејте Излез : Стандардна Категорија : Твин Цевка Тип : L Жици : 0 Опис : UC18 W1004Ние поддршка на мало и големо.

DEN 2016.00

782VH20 Озонската,GML290,05-0094 Ладно Катоден ув ламба

W : 24 W Должина : 611 mm База : Б1 База Опис : 1 Единствен Pin Двојно Заврши (Б1) Qtz OD : 15 mm Жици : Инстант Почеток Излез : Стандардна Категорија : Ладно Катоден Тип : Озонската Производство на Жици : 0 Опис : 782 VH20Ние поддршка на мало и големо...

DEN 4416.00

Compatiable УВ ламба замена за Wyckomar РЛ-250/T8

Еквивалент УВ Противобактериен Замена Wyckomar РЛ250 / T8 ув ламба е 21 w, 436 милиметри, во должина номинална ефективни живот 10,000 часа., се менува еднаш годишно.Ние поддршка на мало и трговија на големо

DEN 1920.00