• Ново
Бесплатен Превозот 42cm 45см 47cm 50CM Автомобил Камион Воланот Покрие Камион Автобус DIY рачно изработени Вистински Кожен Волан Маска

Бесплатен Превозот 42cm 45см 47cm 50CM Автомобил Камион Воланот Покрие Камион Автобус DIY рачно изработени Вистински Кожен Волан Маска

DEN 464.64
DEN 414.00 -11 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Почитувани пријатели. Здраво
Ве молиме, напишете времето на купување на што треба големина
Овој производ има 4 големина. Ви благодариме
Камион автобус
42 CM 45СМ 47 CM 50 CM
↓ повеќе производи може да кликнете на линкот подолу ↓
Здраво.Драги пријатели,
Можете да кликнете на сликите подолу за да се поврзете повеќе автомобилски производи.
Подобри производи. Висок квалитет на автомобилската резерви.

Особините

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Дијаметар:
45cm
Име На Модел:
MG004
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
Bacano
Објектот Ширина:
10.5cm
Објектот Должина:
107cm
Специјални Функции:
Безбедно и удобно
Објектот Тежина:
0.15kg

Купувачите избираат и

MEWANT Црна Вештачка Кожа Автомобил Воланот Покритие за Хонда CRV CR-V 2003 2004 2005 2006

Погоден автомобил модели : за Хонда CRV CRV 2003 2004 2005 2006Забелешка 1 : Производ Материјал : Вештачка Кожа(Синтетички Кожа)Доколку имате посебни барања за материјал,ве молиме да се биде внимателен да се купи,ви благодариме!Забелешка 2 : ве Молиме да ги проверите и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланотво слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,акопостои никаква разлика,тоа нема да се вклопи)!

DEN 1151.52

Црна Кожа за на Рака-stitched Автомобил Воланот Покритие за BMW E39 E46 325i E53 Х5

Применливи Автомобил тип : за BMW E39 E46 325i E53 Х5 Забелешка 1 : ве Молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

DEN 1089.00 1281.12

12v електрични Небрежност електрично греење на управувачот покрие зима загрева центар тркало покрива, ткаенина 38cm висока ниска контрола

Тоа може да се користи за сите година , кога времето стане топла, можете да го отстраните линија материјалот е добро во топла времето Име : контрола на Температура тркало покриваМатеријал : ткаенинаПрав : 40 WНапон : DC12 VНајвисоката температура : 40Дијаметар : 38cmТежина : 530gФункција : Линија загреана тркала капак на пура полесни пред да се вози, по околу 10ти, можете да се чувствуваат тоа потопла и потопла

DEN 1005.00 1546.56

Автомобил Водат Воланот Опфаќа за Suzuki Jimny На Kizashi Grand Vitara SX4 VITARA Работи Baleno Celerio Swift

Состојба : 100% сосема нова Боја : црна, црвена, сина, сива Материјал : Висок квалитет на храна одделение силиконски Поддршка : 14.1" (36 CM) да 15.7" (40 CM) Точка се вклучени : воланот покрие школка x 1 Компатибилен : Одговара за секое возило чија управувач дијаметар е меѓу 14.1" и 15.7" Функција : 1) Skidproof со мешавина од обична, Пневматик шема и точки дизајн 2) Пропадна resistence и масажа на дланката за ублажување на диск замор 3) Нема нарушување, Не исчезнат и Нема проблем под екстремни температури 4) Лесен за инсталација и супер еластичен да одговара до 15.7" (40 CM) воланот 5) Лесен за чистење со вода, Одлични еколошки адаптибилност ве Молиме имајте во предвид : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

DEN 334.00 393.12

Висока Густина Волна Зима Воланот Опфаќа Мека Кадифен Автомобилот Автомобил Воланот Покритие за 35 36 37 38 39 40 дијаметар

Функција : 1 Избирање на висок квалитет на овци кожа 2 Удобно, допрете мека 3 Висока густина, топло и добро 4...

DEN 945.12

Сјае пченица Рака-stitched Црна Кожа Автомобил Воланот Покритие за Hyundai Elantra 4 2017

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

DEN 1015.00 1103.52

Управувачот Покритие за 2011 2012 2013 2014 Kia Sportage 3 2010 Kia Ceed Цие би Микрофибер кожа плетенка на воланот

Загреан" е нашиот бренд, и нашите производи не може да се загрее, но ние се надеваме дека нашите производи може да се донесе "heat" за да купувачи околу светот...

DEN 1152.00 2093.76

Сјае пченица Рака-stitched Беж кожа автомобил воланот покритие за Стари Nissan Tiida Livina Sylphy Забелешка

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

DEN 2208.00

М Големина Автомобилот Воланот Покрива Црна И Бела Plaid Стил, Управувањето Опфаќа СТП Кожа 38cm Автомобил Управување ги Опфаќа

Име на производ : M Големина на Автомобилот Воланот Покрива Црна И Бела Plaid Стил, Управувањето Опфаќа СТП Кожа 38cm Автомобил Управување ги ОпфаќаАвтомобили / Автомобил / Автомобили / Автомобил Дел / Автомобил Додатоци / Автомобил Стил / Топла Продаде / Автомобил Воланот / Управувач / Волан Тркала / волантркала / Волан Опфаќа / Волан Покрие / Тркало Покрива / Воланот Покрие / Автомобил Управувањето Опфаќа / Автомобил Воланот Покривање / ПокривањеИнформација За Производот : 1.Големина : 38 CM (M Големина).2.Боја : Црна И Бела Plaid.3.Материјал : висок квалитет на СТП Кожа.4.Мирис Мирис.5.Пакет се Вклучени : 1 x воланот Капак.  Производ Функција : 1.100% сосема нов.2.Не исчезнат и Издржливи.3.Лесен за инсталација и Супер еластичен да одговара до 38cm воланот.4.Лесно чистење со вода.Ве молиме Имајте предвид : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас...

DEN 632.00 1214.40

Сјае пченица Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за 2005-2009 Киа Рио 2007 Рио Hyundai Акцент Hyundai Getz

Производ Материјал : Вистинска Кожа, ве Молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

DEN 2352.00

ATOBABI Силикони Автомобил Воланот Покрие Универзална Додатоци Авто Силика Гел Волан тркала Школка за ФОЛКСВАГЕН Lada Mazda Kia Audi

Забелешка & Совети1 Кога ќе ги нарачате, ве молиме пополнете ја заврши примачот информации ( адреса , пост код , телефонски број и име и презиме ), руски купувачот МОРА да полно име.2...

DEN 701.00 779.04

BACANO 38cm Вистинска Кожа Авто Автомобил Воланот Покрие Мека Против пролизгување Автомобил Волан Покрива Црна Плетенка Со Игли и Ти

↓ повеќе производи може да кликнете на линкот подолу ↓Здраво.Драги пријатели,Можете да кликнете на сликите подолу за да се поврзете повеќе автомобилски производи.Подобри производи...

DEN 427.00 711.36

Микрофибер кожа Авто тркала волан покритие за Buick Лакрос на воланот

Загреан" е нашиот бренд, и нашите производи не може да се загрее, но ние се надеваме дека нашите производи може да се донесе "heat" за да купувачи околу светот...

DEN 1152.00 1535.52

4 Бои Против Пролизгување DIY воланот Покрие Цртан филм Стил Трајни Автомобил-опфаќа Микрофибер Кожа за Внатрешни работи Додатоци

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на DIY вашиот Управувачот Материјал : Микрофибер Кожа Тоа е повеќе носатотпор и помеки...

DEN 982.00 1226.88

Сјае пченица Црна, Беж Кожа за на Рака-stitched Автомобил Воланот Покритие за BMW F30 320i 328i 320d F20

Ве молиме проверете и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во слика пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било разлика,тоа нема да се вклопи)! Ве молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување...

DEN 2352.00

Црна Вистинска Кожа Црна Велур Воланот Покритие за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН З Tiguan Passat B7 Passat CC Touran Jetta Mk6

Погоден автомобил модели : за Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" З Tiguan / Passat B7 / Passat CC / Touran / Jetta Mk6Забелешка 1 : Производ Материјал : Вистинска Кожа + ВелурЗабелешка 2 : ве Молиме да ги проверите и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот восликата пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква билоразликата,тоа нема да се вклопи)!Забелешка 3 : Ако вашиот автомобил воланот со shift paddles, кога ќе го купите овој производ, можете дазабелешка "управувачот со shift paddles," ние може да ви помогне да го прилагодите одговара на управувачоттркало покрива! Забелешка 4 : ве Молиме наведете вашиот автомобил марка, година, стил, серија...

DEN 1631.52