• Ново
Порцелански Вазна за Соба Декорација. Модерната Популарна Едноставна Домаќинство Декоративни Керамички и Кина Стаклен Вазна со рачно изработени Цветни

Порцелански Вазна за Соба Декорација. Модерната Популарна Едноставна Домаќинство Декоративни Керамички и Кина Стаклен Вазна со рачно изработени Цветни

DEN 5760.00
DEN 4896.00 -15 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


1. Опис : Порцелански Вазна за Соба Декорација. Модерната Популарна Едноставна Домаќинство Декоративни Керамички и Кина Стаклен Вазна со рачно изработени Цветни.
2. Материјали : Керамика и порцелан.
3. Боја : Кајсија.
4. Големина(cm) : Помала9*22.5*10.5(дијаметарот на устата*висина*дното дијаметар).
Поголема9 *30.5*11(дијаметарот на устата*висина*дното дијаметар).
5. N.W. : Помала about1.7kgs.
Поголема за 2.3 килограми.
6. Површински Третман : Стаклен и рачно изработени сериозна цвет.
7. Примена : Декорација( сместени исклучиво или придружени со некои цвет), собирање, благодарност, kinki и активности слави итн.
8. Место на Потекло : Кина.
Сликите Ги Покажуваат :
За пакување :
Опкружен со стиропор и меур кеса во тетрапак што е завиткан со селотејп.
За превозот :
Ако имате било какви прашања или барања на образец, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се.
За замена или враќање на објектот :
Ве молиме проверете го објектот што е можно поскоро по добивањето на пакетот. Ако објектот е скршен, ве молиме ги споделите со нас и го испрати на слика во рок од 48 часа( бидејќи сте знак на приемникот копија од express). Ние ќе го замени за вас без да се двоуми. За повеќе детали, ве молиме да се консултирате со нас.
Како за враќање на објектот. Како што знаете, таму е imaging разлика во различни монитори, па боја на објектот можеби отстапува малку. И, исто така, светлината отстапува кога преземање на фотографии можеби отстапува бојата на објектот. На тој начин, ние треба да одбие да ја прифати вашата враќање на предметот ако rerurning причина е два услови што е наведено погоре или со еден од нив.
P. S. : Враќање причина што ние не прифаќаме исто така вклучува и дека објектот е различна од очекувањата слика во вашиот ум, пред да се добијат точка.
Белешки : што не се споменати погоре ќе се решаваат пријателски преку пријателски преговори! Без разлика кои прашања или тешкотии сте се сретнале пред продажба, во продажба или по продажба на, ве молиме слободно да контакт. Нашиот бизнис принцип е присутна ќе претставува прекрасно шопинг искуство.
Како што знаеме дека не е ништо совршен во светот. Две вазни не се совршени, има можеби неколку точки и точки на нерамна боја се шири, но ова е само гламур на рачно изработени занаетчиски и секој рачно изработени занаетчиски е единствен во светот. Но, јас сум сигурен дека тоа ќе биде совршена за вас во вашиот почитување на очите!

Особините

боја:
Кајсија
Стил:
Пастирски
Материјал:
Керамички & Порцелански
Големина:
M
Функција:
Tabletop Вазна
Број На Модел На:
8961AMS
Вазна:
керамика вазна
грнчарија вазна:
керамика и порцелан вазна
дома декоративни вазна:
моден домаќинство вазна
кина вазна:
грнчарството занаети
кориснички:
Yes

Купувачите избираат и

Тао Caicai Европската Кралската Порцелански Вазна Дома Мебел, ретро попуштат декорација

Спецификација на производот[стока потекло] Jingdezhen[стока материјал] Jingdezhen висока бела калПроизвод големина Голема вазна : вкупната висина на 13*8.5 cm во дијаметар на 35.5 cm база 11*8.8 cm стомак со дијаметар од 20cmМ : целата вазна висока 30cm дијаметар 11.5*8.3 cm и 17,5 см база на стомак со дијаметар од околу 10*7.5 cm S : висок 25 CM Горниот калибар 9.5*6cm Стомак дијаметар 15cm База 8.5*6cm Прирачник за мерење [Спецификација] цена за стока[стока пакување] едноставна пакување[спектар] употреба овошје накит кутија декорација итн.Како резултат на камерата, камерата средина и компјутерски екран причина може да предизвика сликата за да имаат хроматските аберации, умот на pro! Но квалитетот е апсолутно загарантирани, со врвен квалитет, ве молиме да бидат сигурни да се купи.

DEN 5625.00 6048.00

Европската ТВ Кабинет Декорација Модерните Керамички Златна Вазна Дома Мебел Статии За Дневна Соба

Направен во Jingdezhen Материјал : многу деликатна вазна тело и мазна површина, многу сјајна, тоа е главната карактеристика на парична казна оваа вазна, можете да му верувате на моите зборови во Стилот : Антички Дрвени база не е вклучена Реката Сцена на Qingming Фестивал

DEN 4357.00 8544.00

Креативни Керамички Лотос Цвет Вазна Декоративни Порцелански Вода Лили Колонист Тенџере Кина Подарок Занает Украс Додатоци За Опремување

1 Опис : Креативни Керамички Лотос Цвет Вазна Декоративни Порцелански Вода Лили Колонист Тенџере Кина Подарок Занает Украс Додатоци Мебел .2...

DEN 2285.00 2688.00

Три-димензионални applique метал кофа селски цвет буриња дома декорација Д-26

Тридимензионални applique метал кофа селски цвет буриња дома декорација Д26Опис На Производотматеријал : иронијаБоја : како на сликата покажуваМерење(за) : Вкупна должина : 11cmТоп дијаметар : 11.5 cmдното дијаметар : 7.8 cmAnswer : ___________________________ NOTE : pls не слика со големина од себеАпликации сцена : office,одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот,Балкон и така натаму.

DEN 448.80

Креативни Зен Церемонијата Јапонски Стил Дома Декор Рачно Изработени Гроздобер Керамички Грубата Керамика Цвет Флорални Вазна Дома Мебел

Бренд BENEWOTER Материјал Керамички Име Цвет Вазна Занает рачно изработени Големина на СЛ Пакет Листа 1Вазна (не вклучуваат цвет) Функција Декоративни,украс,цвет сад области на Примена Чај соба, храмот, дневна соба, канцеларија...

DEN 1524.00 2344.32

Кристал Свадба Централен Метал Цвет Вазни со кристално Камен Табела Оркестарот 10pcs/многу

Висина : 48cm Материјал : метал + стакло Забелешка : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : ) цената е само за цвет вазни но без други додатоци како светла и цвеќиња итн на сликБелешки : Задоволство бидете сигурни дека превозот адреса и тел броеви што сте оставени на aliexpress е точно, ние ќе испрати стоката според тоа! Секој клиент имаат обврска да плаќаат даноци за нивните земји...

DEN 14352.00

Бесплатен Превозот! 4pcs/многу Руралните Стил Рака-насликани Метал Вештачки Цвет Тенџере Мини Големина Мулти-користете Кофа Дома Декорација! F1012

Метал Вештачки Цвет Тенџере, 4pcs / многу, мешани дизајниГолемина на : 13.5*8.3*8.6 см (pls се обрне внимание на големината)Нов дизајн, Топла Продажба!Pls забелешка не постои дупка на дното!!!Напомена : MOQ $ 15 за мешан предмети, ние не прифаќаме било каква цел подолу $ 15.Рок на плаќање : Ве молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 7 дена по поставување на цел, јас mmediate плаќање е високо ценет.Испорака : Ние ќе ја испорача стоката во рок од 37days откако ќе поставување на цел, било итна наредба не се прифатливи од страна на продавачот.

DEN 876.00 931.20

дома декорација вазна Три-димензионални applique метал вазна кофа селски цвет буриња за декорација цвет модерна класика

дома декорација вазна Тридимензионални applique метал вазна кофа селски цвет буриња за декорација цвет модерна класикаОпис На ПроизводотСостојба : Новаматеријал : иронијаБоја : како на сликата покажуваМерење(за) : Вкупна должина : 16cmТоп дијаметар : 10cmдното дијаметар : 7cmПакетот вклучува : 1 * иронија вазнаАпликации сцена : office,одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот,Балкон и така натаму.Апликацијата празник : Свадба, забава,Monther Ден,Божиќ ден,денот на Вљубените, Денот на Благодарноста,за Нова Година ,за роденден подарок и Така Натаму

DEN 566.40

Европската симулација на животните глава вазна кошница mural украси позадина ѕидни украси Дома Мебел смола ѕид Pendant

Ѕидот декорација ѕид цвет вазна креативни ретро флорални pendant поставите Домашен Мебел влезот mural.превозот 1.Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 5 работни дена откако вашата исплата е расчисти ...

DEN 2972.00 3301.92

Античкиот Jingdezhen Керамичка Вазна Кинески Прободен Вазна Свадба Подароци Домашни Ракотворби Давање Статии

Discription Пакувањето : картонска кутија со целокупната пена,многу безбедно 1300 степени висока температура отпуштање,никогаш нема да избледи надвор...

DEN 1410.00 2764.80

Стаклена вазна дома декорација вазни decoratives vaso геометриски вазна терариум цвет вазна дома декорација vaso flor de дома декор

различен стил на геометрија во форма транспарентен виси стаклена вазна за цвеќе свадба партија дома декорација бесплатен превозот 6pcs / многустил : како на сликатаколичина : 6pcs / многуголемина : БР.1 : 13cm x 9cmNO2 : 11cm x 9.5 cmNO3 : 10cmx 9cmps : ЗДРАВО.кога ќе го поставите цел ,pleave остави ми порака да ми кажете стилот број кој ви се допаѓа.или ние ќе го избере една за тебе.можете да изберете еден стил на 6pcs ,можете исто така да изберете 6pcs на различни бои.

DEN 1529.00 1626.72

3 Антички MingDynasty порцелански вазна,Жолта врежан змеј пуста шише ,Рака-насликани занаети,Декорација,Собирање&Украсување

Ти се гледа во порцелански сад Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна Тоа покажува Кинески античките брилијантна историја, култура и напредни занает одлуки техника...

DEN 6888.00 8103.36

Бесплатен превозот модерна порцелански вазни шарени декорација jingdezhen керамички цвет вазни

Бесплатен превозот модерна порцелански вазни шарени декорација jingdezhen керамички цвет вазниВазна е заедничко домаќинство мебел ,Постојат стакло ,керамика,бамбус,дрвен материјал ет .Сите од нив се многу убави ...

DEN 1862.40

Jingdezhen Керамички Hydroponic Вазна Handpainted Сини и Бели Порцелански Bud Форма Вазни Занаетите Давање Статии

Discription Име : handpainted сина и бела пупка форма керамичка вазна Стил : новиот кинески стил Занаети : handpainting ,под стаклен Големина : висина 19cm ширина 14cm устата кол 10cm дното кол 8.5 cm Направени во Jingdezhen Бренд : подобрување на Материјал : керамички 1300 степени висока температура на горење прекрасни бои никогаш не исчезнат надвор,тоа може да се задржи за илјадници години Пакување : пакет со дебели целокупната пена,многу безбедно Пакет се вклучени : вазна x1 Дрвени база не е вклучена

DEN 1567.00 3072.00

Виси Стаклена Вазна Геометриски DIY Садење Hydroponic Растенијата Цвет Сад Дом Градина Оркестарот Терариум Дома Партија Декорација

Опис : 100% Сосема нов, рачно изработени, Висок квалитетТоа ќе биде поубаво и окофаќање ако се стави некоја cobbles во тоаМулти се Користи, може да го користите како цвет Hydroponic вазна, Микро Пејзаж DIY Шише или СветилникТоа им помага да се подобрат и да се прочисти вашиот дом или канцеларија, добра декорација за васОдличен подарок за да испратите вашите пријатели, роднини и колега итн.Тоа е парична казна термо стабилност; температурата може да биде 20'C 150'CМатеријал : Borosilicate отпорни на топлина стаклоОблик : ТркалезнаБоја : ТранспарентнаПакет се вклучени : 1 x транспарентно стакло вазна

DEN 210.72

новиот дизајн Триаголен облик виси стаклена вазна за цвеќе свадба партија роденден дома декорација со бесплатен превозот

новиот дизајн Триаголен облик виси стаклена вазна за цвеќе свадба партија роденден дома декорација со бесплатен превозотиме : виси стаклена вазнаголемина : 11cm x 9.5 cmколичина : 10pcs / многу

DEN 1398.00 1487.52

свадба реквизити свадба кристал патот води Beatiful Кристал столбови Кристал Централен на партијата свадба декорација 8pcs/многу

Висина е околу 125cm,пречникот на дното е околу 30cm,дијаметар на врвот е за 26cmЦената е само за свадба стои и монистра насоки и без други додатоци како цвеќиња и светлата на сл.Ве молиме имајте предвид дека Ние треба околу 10~20 дена за производство на вашата стока по плаќање расчисти, ако сакате стоката итна, pls се земе вниманието!!! затоа ние треба да се произведени со секоја нарачка од претвори! се надевам дека ќе може да се разбере,ви благодариме! Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме...

DEN 19920.00

Нови Креативни Стаклена Вазна Кошница Едноставни Мали Вазна Цветни Аранжмани Succulents Flowerpot Вазна Уметност Бесплатен Превозот

Добредојдовте на нашата продавница, ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со нас за персонализирана понуда ако сакате да се направи ГОЛЕМА цел...

DEN 1496.00 1574.40

100cm(H) Свадба Централен Табела Оркестарот Цвет Штанд со свеќа носители внатре

Големина Информации : 100cm Висина Боја : Сребро Материјал : Метал + Акрилик Внимание : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : ) Ако ви треба други бои, ние исто така може да направи за вас, за детали, добредојдовте да контактирате со нас : ) цената е само за цвет стои и без други додатоци како цвет итн....

DEN 27840.00

Денот на вљубените подароци стаклена вазна ангел вазна подарок најдобри свадба подароци дома декорација вазна среќа ангел цвет садови декоративни вазна

Денот на вљубените подароци стаклена вазна ангел вазна подарок најдобри свадба подароци дома декорација вазна среќа ангел цвет садови декоративни вазна

DEN 383.04