• Ново
Бесплатен Превозот! 4pcs/многу Руралните Стил Рака-насликани Метал Вештачки Цвет Тенџере Мини Големина Мулти-користете Кофа Дома Декорација! F1012

Бесплатен Превозот! 4pcs/многу Руралните Стил Рака-насликани Метал Вештачки Цвет Тенџере Мини Големина Мулти-користете Кофа Дома Декорација! F1012

DEN 931.20
DEN 876.00 -6 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Метал Вештачки Цвет Тенџере, 4pcs/многу, мешани дизајни
Големина на : 13.5*8.3*8.6 см (pls се обрне внимание на големината)
Нов дизајн, Топла Продажба!
Pls забелешка не постои дупка на дното!!!
Напомена :
MOQ $ 15 за мешан предмети, ние не прифаќаме било каква цел подолу $ 15.
Рок на плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 7 дена по поставување на цел, јас mmediate плаќање е високо ценет.
Испорака :
Ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-7days откако ќе поставување на цел, било итна наредба не се прифатливи од страна на продавачот.

Особините

Функција:
Tabletop Вазна
Големина:
S
Број На Модел На:
F1012
Материјал:
Метал
Стил:
Пастирски

Купувачите избираат и

Виси Стаклена Вазна Геометриски DIY Садење Hydroponic Растенијата Цвет Сад Дом Градина Оркестарот Терариум Дома Партија Декорација

Опис : 100% Сосема нов, рачно изработени, Висок квалитетТоа ќе биде поубаво и окофаќање ако се стави некоја cobbles во тоаМулти се Користи, може да го користите како цвет Hydroponic вазна, Микро Пејзаж DIY Шише или СветилникТоа им помага да се подобрат и да се прочисти вашиот дом или канцеларија, добра декорација за васОдличен подарок за да испратите вашите пријатели, роднини и колега итн.Тоа е парична казна термо стабилност; температурата може да биде 20'C 150'CМатеријал : Borosilicate отпорни на топлина стаклоОблик : ТркалезнаБоја : ТранспарентнаПакет се вклучени : 1 x транспарентно стакло вазна

DEN 210.72

100cm Висина Кристал Табела Централен Злато Свадба Лустерот Свадба Снабдување со 10pcs/многу

Големина Информации : Висина 80см Боја : Злато Материјал : Метал+Акрилик Внимание : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : ) Ако ви треба други бои, ние исто така може да направи за вас, за детали, добредојдовте да контактирате со нас : ) цената е само за цвет стои и без други додатоци како цвет итн....

DEN 27840.00

3 Антички MingDynasty порцелански вазна,Жолта врежан змеј пуста шише ,Рака-насликани занаети,Декорација,Собирање&Украсување

Ти се гледа во порцелански сад Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна Тоа покажува Кинески античките брилијантна историја, култура и напредни занает одлуки техника...

DEN 6888.00 8103.36

Бесплатен Превозот Дијаметар=10см 8pcs/пакет Убава Чаша Терариум Вазна Дома Декоративни Креативни Виси Стакло Топката Растенијата Сад

Виси Стакло Топката Вазна* Јасно стакло материјал со 2 дупки* Големина : Топка со Дијаметар = 10см* Пакет : вклучувајќи 10cm Топката * 8pcs, секој еден во polyfoam кутија.Производот Се ПокажеКупувачот Се Покаже

DEN 2250.24

Античкиот Имитација Кинески Сина И Бела Керамички Украсни Небесните Сфера вазна

Ве МОЛИМЕ ОБРНЕТЕ ПОВЕЌЕ ВНИМАНИЕ : Сите ние продажба на продавницата се занаетот, Па така,големина, боја / дизајн може да има мала разлика...

DEN 1900.32

Топла Продажба Традиционален Кинески Longquan Зелен Порцелан Tabletop Вазна Декорација Lagenaria Siceraria Форма Ниска Цена Бесплатен Превозот

Топла Продажба 8 Видови Традиционален Кинески Longquan Зелена Procelain Tabletop Вазна Decroation Ниска Цена Слободни Shipping Hot Продажба 8 Видови Традиционален Кинески Longquan Зелена Procelain Tabletop Вазна Decroation Ниска Цена Слободни Shipping Hot Продажба 8 Видови Традиционален Кинески Longquan Зелена Procelain Tabletop Вазна Decroation Ниска Цена Слободни Shipping Hot Продажба 8 Видови Традиционален Кинески Longquan Зелена Procelain Tabletop Вазна Decroation Ниска Цена Слободни Shipping Hot Продажба 8 Видови Традиционален Кинески Longquan Зелена Procelain Tabletop Вазна Decroation Ниска Цена Слободни Shipping Hot Продажба 8 Видови Традиционален Кинески Longquan Зелена Procelain Tabletop Вазна Decroation Ниска Цена Слободни Shipping Hot Продажба 8 Видови Традиционален Кинески Longquan Зелена Procelain Tabletop Вазна Decroation Ниска Цена Слободни Shipping Hot Продажба 8 Видови Традиционален Кинески Longquan Зелена Procelain Tabletop Вазна Decroation Ниска Цена Слободни Shipping Hot Продажба 8 Видови Традиционален Кинески Longquan Зелена Procelain Tabletop Вазна Decroation Ниска Цена Бесплатен Превозот Топла Продажба 8 Видови Традиционален Кинески Longquan Зелена Procelain Tabletop Вазна Decroation Ниска Цена Бесплатен Превозот Топла Продажба Традиционален Кинески Longquan Зелен Порцелан Tabletop Вазна Decroation Lagenaria Siceraria Форма Ниска Цена Слободни Shipping Hot Продажба Традиционален Кинески Longquan Зелен Порцелан Tabletop Вазна Decroation Lagenaria Siceraria Форма Ниска Цена Слободни Shipping Hot Продажба Традиционален Кинески Longquan Зелен Порцелан Tabletop Вазна Decroation Lagenaria Siceraria Форма Ниска Цена Слободни Shipping Hot Продажба Традиционален Кинески Longquan Зелен Порцелан Tabletop Вазна Decroation Lagenaria Siceraria Форма Ниска Цена Слободни Shipping Hot Продажба Традиционален Кинески Longquan Зелен Порцелан Tabletop Вазна Decroation Lagenaria Siceraria Форма Ниска Цена Слободни Shipping Hot Продажба Традиционален Кинески Longquan Зелен Порцелан Tabletop Вазна Decroation Lagenaria Siceraria Форма Ниска Цена Слободни Shipping Hot Продажба Традиционален Кинески Longquan Зелен Порцелан Tabletop Вазна Decroation Lagenaria Siceraria Форма Ниска Цена Слободни Shipping Hot Продажба Традиционален Кинески Longquan Зелен Порцелан Tabletop Вазна Decroation Lagenaria Siceraria Форма Ниска Цена Слободни Shipping Hot Продажба Традиционален Кинески Longquan Зелен Порцелан Tabletop Вазна Decroation Lagenaria Siceraria Форма Ниска Цена Слободни Shipping Hot Продажба Традиционален Кинески Longquan Зелен Порцелан Tabletop Вазна Decroation Lagenaria Siceraria Форма Ниска Цена Слободни Shipping Hot Продажба Традиционален Кинески Longquan Зелен Порцелан Tabletop Вазна Decroation Lagenaria Siceraria Форма Ниска Цена Бесплатен Превозот Топла Продажба Традиционален Кинески Longquan Зелен Порцелан Tabletop Вазна Декорација Lagenaria Siceraria Форма Ниска Цена Бесплатен ПревозотПрав од Зелен не е достапна сега, жал ми е за тоа!2009.9 Celadon Порцелан во Longquan Печката Станува Светско НаследствоСтрански Гости се посета на нашата работилница на Longquan CeladonСледниве се Изложбени Хали на Longquan CeladonОва е цената на ebayНашиот квалитет е повисока од тоа, но со ниска ценаПричина ние се фабрички Ди Печката Прав од Зелен Ди Печката Слива Зелена

DEN 955.20

2018 Европски стил керамичка вазна, креативни порцелански

Драги пријатели! Ве молиме внимателно да се погледне на големината на вазна, за да се избегне недоразбирање,вазна трошоците за производство се многу ниски, но висок транспортните трошоци, транспорт ризикот е исто така висока,па не мислам дека вазна не е во вредност од цената,бидејќи трошоците за транспорт и превоз ризик предизвикува вазна висока цена).Кога ќе го поставите цел,Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2 дена откако вашата уплата е завршен.(2).Ве молиме забележете дека поради разликата на секоја земја данок, некои стоки, поради големата вредност може да предизвикаат дополнителни даночни приходи, купувачот е одговорен за сите дополнителни увозни давачки, но кога ќе се прогласи за царинската вредност на стоката, да се прогласи вредност на стоката во разумен спектар, нека не произведуваат дополнителни давачки, со тоа и намалување на клиентите плаќаат(3).Стоката да пристигне во рацете на клиентите се должи на различни испорака можат да бидат различни, Меѓународни експрес испорака можеби ќе треба да се достигне 4 до 8 дена, како што се меѓународниот DHL express и ПРОЗОРЦИ, агенцијата За пратката може да потрае околу 15 до 20 дена пред дестинација може да се стигне до дестинацијата, како што се Холандија и Шведска пакет, од овие стоки се кршливи и лесно деформација, долго транзит време може да предизвика оштетување на стоката, со цел да се намали штетата стапка на стоки, ќе се даде приоритет на меѓународната експрес испорака(4).Посебни услови прашува : логистика задоцнување или стоки недостаток и изгубени предмети како што ситуација, предизвика стоката да стигне до рацете на корисниците беше одложен, ако овие услови ве молиме клиент разбирање, ние веднаш ќе ги извести...

DEN 1200.00

100cm(H) Свадба Централен Табела Оркестарот Цвет Штанд со свеќа носители внатре

Големина Информации : 100cm Висина Боја : Сребро Материјал : Метал + Акрилик Внимание : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : ) Ако ви треба други бои, ние исто така може да направи за вас, за детали, добредојдовте да контактирате со нас : ) цената е само за цвет стои и без други додатоци како цвет итн....

DEN 27840.00

Гроздобер Стил Птица Куќа Стакло Цвет Тенџере Hangable Дрвени Цвет Вазна со Растителни Ѕид Рек Hydroponic Растенија Тенџере Ѕид Оркестарот

ПРИРОДНИ ДРВЕНИ СТАКЛЕНА ВАЗНАГолемина : 18*24cm (1 ШИШЕ)28*22cm (2 BOTTLS)Нов дизајн, Топла Продажба!Напомена : MOQ $ 15 за мешан предмети, ние не прифаќаме било каква цел подолу $ 15.Рок на плаќање : Ве молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 7 дена по поставување на цел, јас mmediate плаќање е високо ценет.Испорака : Ние ќе ја испорача стоката во рок од 37days откако ќе поставување на цел, било итна наредба не се прифатливи од страна на продавачот.

DEN 611.00 643.20

промет на големо со 10pcs/многу солза форма виси стаклена вазна за цвеќе свадба партија дом украси со бесплатен превозот

промет на големо со 10pcs / многу солза форма виси стаклена вазна за цвеќе свадба партија дом украси со бесплатен превозотиме : стаклена вазнаголемина : 13cm x 9cmколичина : 10pcs / многу

DEN 1381.00 1469.28

1PCS WIZAMONY 4 Различни Типови на Новиот Кинески Ретро brickware или terracotta Креативен Тип Tabletop Вазна за Домашна Декорација

WIZAMONY Специјална Цена Нови Пристигнување Кинески Ретро brickware или terracotta Креативен Тип Tabletop Вазна за Домашна Декорација

DEN 581.00 1291.20

Нови Креативни Стаклена Вазна Кошница Едноставни Мали Вазна Цветни Аранжмани Succulents Flowerpot Вазна Уметност Бесплатен Превозот

Добредојдовте на нашата продавница, ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со нас за персонализирана понуда ако сакате да се направи ГОЛЕМА цел...

DEN 1496.00 1574.40

Европската симулација на животните глава вазна кошница mural украси позадина ѕидни украси Дома Мебел смола ѕид Pendant

Ѕидот декорација ѕид цвет вазна креативни ретро флорални pendant поставите Домашен Мебел влезот mural.превозот 1.Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 5 работни дена откако вашата исплата е расчисти ...

DEN 2972.00 3301.92

Тао Caicai Европската Кралската Порцелански Вазна Дома Мебел, ретро попуштат декорација

Спецификација на производот[стока потекло] Jingdezhen[стока материјал] Jingdezhen висока бела калПроизвод големина Голема вазна : вкупната висина на 13*8.5 cm во дијаметар на 35.5 cm база 11*8.8 cm стомак со дијаметар од 20cmМ : целата вазна висока 30cm дијаметар 11.5*8.3 cm и 17,5 см база на стомак со дијаметар од околу 10*7.5 cm S : висок 25 CM Горниот калибар 9.5*6cm Стомак дијаметар 15cm База 8.5*6cm Прирачник за мерење [Спецификација] цена за стока[стока пакување] едноставна пакување[спектар] употреба овошје накит кутија декорација итн.Како резултат на камерата, камерата средина и компјутерски екран причина може да предизвика сликата за да имаат хроматските аберации, умот на pro! Но квалитетот е апсолутно загарантирани, со врвен квалитет, ве молиме да бидат сигурни да се купи.

DEN 5625.00 6048.00

Терариум Стакло Топката Вазна 11*9cm Врвот Виси Цвет Вазна Вечера Колонист Терариум Сад Садови Дома Свадба Оркестарот Терариум

Терариум Стакло Топката Вазна 11*9cm Врвот Виси Цвет Вазна Вечера Колонист Терариум Сад Садови Дома Свадба Оркестарот ТерариумДетали за производот може да се стави на стаклена вазна во спалната соба, дневна соба, канцеларија...

DEN 287.04

Модерната Jingdezhen Керамички Жолта Вазна Дома Декорација Црвено Порцелански Цвет Вазни Со Цвеќиња и Птици Lotus И Риба Шема

Discription Име : Jingdezhen Цвеќиња И Птици Керамичка вазна Стил : новиот кинески стил Направени во Jingdezhen Бренд : подобрување на Материјал : керамички Функција : дома декорација, свадба подарок, подарок за роденден присутни, housewarming, нов дом декорација, прозорецот на екранот, чување на екранот ковчегот, снимање реквизити, љубителите на денот на вљубените подароци, собирање модел, итн 1300 степени висока температура на горење прекрасни бои никогаш не исчезнат надвор,тоа може да се задржи за илјадници години Пакување : пакет со дебели целокупната пена,многу безбедно Пакет се вклучени : вазна x1 Дрвени база не е вклучена

DEN 1273.00 2496.00

Креативни Керамички Лотос Цвет Вазна Декоративни Порцелански Вода Лили Колонист Тенџере Кина Подарок Занает Украс Додатоци За Опремување

1 Опис : Креативни Керамички Лотос Цвет Вазна Декоративни Порцелански Вода Лили Колонист Тенџере Кина Подарок Занает Украс Додатоци Мебел .2...

DEN 2285.00 2688.00

Кристал Свадба Централен Метал Цвет Вазни со кристално Камен Табела Оркестарот 10pcs/многу

Висина : 48cm Материјал : метал + стакло Забелешка : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : ) цената е само за цвет вазни но без други додатоци како светла и цвеќиња итн на сликБелешки : Задоволство бидете сигурни дека превозот адреса и тел броеви што сте оставени на aliexpress е точно, ние ќе испрати стоката според тоа! Секој клиент имаат обврска да плаќаат даноци за нивните земји...

DEN 14352.00

Керамички Десктоп Вазна Украси Накит Креативни Дома Мебел Мала Бела Вазна Украсени со Модерна Уметност Керамички за Дома

Керамички Десктоп Вазна Украси Накит Креативни Дома Мебел Мала Бела Вазна Украсени со Модерна УметностИме : Керамички Десктоп ВазнаТип : соба декорацијаМатеријал : керамикаБоја : белаГолемина : види деталиУпотреба : Цвет аранжман, десктоп декорација , соба декорација

DEN 703.00 739.68

Мултифункционален Hexahedron Три слоеви накит екранот terrariums,стакло табела декорација терариум свадба кутии подарок кутија

Мултифункционален Hexahedron Три слоеви накит екранот terrariums,стакло табела декорација терариум свадба кутии подарок кутијаДетали за производотТип : Накит Екранот ТерариумСтакло Terrariums : L = 10см*10см*25cmTerrariums : Коцка Форма Геометриски TerrariumsПримена : Дома Декорација,Свадба Декорација, Градина Декорација Пакет : Картон ПакувањеПроизвод сликиДобредојдовте на Повик Црното Бело и Белото Црно трговија на Големо, Продавница, Шопинг Сега ! Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay ,Запад Унија, TT...

DEN 2677.00 2909.76