• Ново
1 BUC Вештачки Лаванда Топката Свадба Букет Свила Цвет Дома Декорација Подарок F243

1 BUC Вештачки Лаванда Топката Свадба Букет Свила Цвет Дома Декорација Подарок F243

DEN 80.64
DEN 74.00 -8 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


ќе добиете 1 BUC во една единица ред(секој има 5 цветни топки)
висина : 19 инчи
пупка големина : 1.6 инчен широк
Dewdrops : Никој
Плаќање
Плаќањето се очекува во рок од 3 дена.
Ние само ќе брод на стандардните aderess во alipay.Ако не информира нас.
Превозот
Ако ви е потребна за следење на број,ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате од нас.
Откако ќе го потврдите вашата исплата, ќе го објавите вашиот објект во 48 часа, доколку берзата на располагање.и Ние брод во светот.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alibaba се компатибилни со вашиот превозот адреса.
Се Враќа & Наплата
Тоа е важно за нас дека сте задоволни со вашиот купување.Како и да е, ако производот за било која причина не ги исполни очекувањата, ние ќе ви обезбеди враќање на парите или замена, колку што објектот се неискористени, во добра состојба и се враќа во рок од 7 дена.Купувачи се одговорни за цената на превозот,враќање такса.
Ве молиме проверете објектот е големина внимателно пред да го купат,
ве молиме не го остави негативен или неутрален повратни информации за вас погрешно проценка
објектот е големина,ви благодариме!

Особините

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Лаванда
Број На Модел На:
F243
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Материјал:
Не-плетени Ткаенини
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Вид:
Екранот Цвет
Тип:
Свила Цвет

Купувачите избираат и

Божиќ Креативни Трева Елени Симулација лишаи Елени Лажни Мов Трева Животни Дома Декор Лажни Цвеќе Оркестарот Снимање Реквизити

започнетекрајотВештачка Трева Трева Елени Симулација лишаи Елени Креативни Лажни Животни Биро Дома Декор Лажни Цвет Мов Декор за Божиќ Име : Мов Елени табела декорацијаГолемина : 30*20cm Материјал : лажен пена топката со лажни мосБоја : ЗеленаIs_Customized : ДаКатегорија : Цвеќиња & ВенциПакет : 1 buc мов срниМ ix цел е поддршка , оставете порака до нас за боја и количина сакате ,или на друго место , ние ќе испорака надвор на случаен ...

DEN 1023.00 1248.00

7Pcs/Многу Вештачки Цвеќиња Ирис Симулација цвет Декоративни Лажни Цвет За Свадба Дом Божиќ Оркестарот Додатоци

Опис : & се потрошени Вештачки Цвеќиња, ИрисГолемина : долг 30 CM,Материјали : свила цвет871912720841611 Продавачот препорачува производи парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

DEN 681.60

Нови Зголеми Лист Сушени Притисне Цветни Аранжмани Разгледница Декорација DIY Материјал 1 број/10bags(120pcs)

Нови Зголеми Лист Сушени Притисне Цветни Аранжмани Разгледница Декорација DIY Материјал 1 број / 10bags(120pcs)Спецификација : 1...

DEN 801.12

5CM големи свила рози вештачки ткаенина камелија,diy аранжман букет додатоци,декорација за гарланд коса,boutonniere,дома

Ако ви треба многу на овој производ, брзо да контактирате со нас, ние може да се обезбеди за да ви даде најдобра цена, најдобар квалитет и најевтин превозот, ти благодарам Многу!плаќањеПлаќање Преку Aliexpress Зачувам.(тоа е подобро да се плати со кредитна картичка за даЗачувам) Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќањеплатформа од alibaba Група...

DEN 518.00 575.52

Мешани 8 Бои Hornsey топка за Домашна декорација сушени притисне цвет 1 број/10bags(80pcs цвеќиња)

Мешани 8 Бои Hornsey топка за Домашна декорација сушени притисне цвет 1 број / 10bags(80pcs цвеќиња)Опис : Цвет Име Мешано 8 Бои Hornsey топка за Домашна декорација сушени притисне цвет 1 број / 10bags(80pcs цвеќиња) Цвет Големина Должина од 10 СМ Бренд Име DFOne PlГлавен Материјал Притисне Цвет, Точно Растенијата Одговара на Толпата Деца, Жени СезонаПролетта,Летото,Autum,Зима Повод Свадба,Божиќ,Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, Нова Година, Дипломирањето, Monther ден, Денот на Таткото, април Будала Ден Велигден, Назад на Училиште, Кинеската Нова Година, за Денот на планетата Земја и Така натаму MOQ 80 Pcs Samlple Пати 13 дена Масовно Време Постојните боја, 2 дена...

DEN 825.12

200pcs/многу 4.5 cm Новороденче Мода Chiffon Ливчиња Цвет Ткаенина Коса Цвеќиња За Бебе Девојки Коса Клипови Коса Додатоци/Headbands

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупна 20colors, како слики шоу.* 4.5 CM дијаметар,но не клип Цвет само. Ве молиме оставете ги вашите бои кога ќе го поставите цел. Ако не, ние ќе испратиме во акции на бои за да ви. Над 200$ во нашата продавница, ние ќе ја испрати од страна на слободен SF / EMS / FEDEX / DHL...

DEN 1647.00 1872.00

10pcs /Пакет Селски Цвет Роуз Свадба Декорација Burlap Hessian Јута Гроздобер Оркестарот

3.75 / торба10pcs / Пакет Селски Цвет Роуз Свадба Декорација Burlap Hessian Јута Гроздобер ОркестаротМатеријал : Burlap HessianГолемина : во Врска со Дијаметар од 6cm (Индивидуални во големината и обликот, бидејќи тие се рачно изработени.)Пакетот вклучува : 10pcs Burlap Hessian РозиНие брод на светот!Ние генерално брод во рок од 24 часа откако уплатаВе молиме имајте во предвид1 : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот одговорност...

DEN 287.00 359.04

СРН микс Розова серија на вештачки роуз свадба цвет ѕид позадина патот води цвет табела централен цвет топка за лица на пазарот на

Име : (не вклучувајќи го цвет полица) Големина : Цвет ѕид : 1pcs Големина : 62cm*42cm,1pcs пластична база големина 60см*40cmМали патот води цвеќиња : 1pcs големина : 50cm*20cm*10см1pcs база големина : 45см*12cmТабела централен цвет топка : 1pcs големина : 2833cm кол.

DEN 7068.00 7440.00

3.75 M 150inch компјутери Свила Гарланд Зелен Лист Железо Жица Вештачко Цвеќе Лозата Ратан За Свадба Автомобил Декорација DIY Венец Цвеќе

Состојба : 100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријали : Свила И Железо ЖицаБоја : Како на сликата покажува.Цвет Големина : 2m (1cm=0.4 инчи)Пакетот вклучува : 1 lot =3.75 mУпотреба : се роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација!Answer : ___________________________ Note : Поради различни следи и камера светла може да предизвикамало боја разлики, главно во вид на сите бои.Ние гарантираме дека изглед,целосно во согласност со т тој слика.Вистински Phot

DEN 60.00 74.88

Едно Парче Облак Chrysanthemum Природни Цвет Со Долг Стап Рачно Изработени Комбинација Уметност Оригинални Еколошки Градина Стил Дома Декор

Опис : Име : Cloud ChrysanthemumМатеријал : Природни Суви РастенијаИзмислица Процес : Рачно ИзработениОвошје Големина : Околу 57 CMЦвет Род : За 60СМБоја : СиваОна што може да се добијат : 1 Парче Облак Chrysanthemum

DEN 239.52

Hydrangea Сушени Цвет Кралска Сина Боја за роденден притиснете цвет Картичка 120 Компјутери Бесплатна Испорака

Hydrangea Сушени Цвет Кралска Сина Боја за роденден притиснете цвет Картичка 120 Компјутери Бесплатна ИспоракаСлободен испорака Име Hydrangea Сушени Цвет Кралска Сина Боја за роденден притиснете цвет Картичка 120 Компјутери Бесплатна Испорака MOQ 120pcs Користите Дома декорација, свадба декорација, картичка за декорација на ноктите декорација, хартија декорација Боја Кралско Сина БојаСо дијаметар од 1,5 СМ, Кралско Сина Боја

DEN 801.12

Моден Свадба Декорација Бакнување Топката Pomander 10 Вештачка Свила Зголеми Цвет Топка Украс 10 Бои Во Парк

Опис100% Сосема нов,не се користиМатеријали : Свила +пластикаГолемина : 25 см / 10"Боја : Виолетова / Жолто / Црвени / Розова / Млеко бела / Топло Розова боја / белаОдговара за Свадба и нова година ...

DEN 1536.00

30 CM/12 Нови Вештачки Енкрипција Зголеми Свила Цвет Бакнување Топки Виси Топката Божиќ Украси Свадба Партија Декорации

Опис100% Сосема нов,не се користиМатеријали : Свила +пластикаГолемина : 30 cm / 12"Боја : Виолетова / Жолто / Црвени / Розова / Млеко бела / Топло Розова боја / белаОдговара за Свадба и нова година ...

DEN 1392.00

SHIMZH Вештачки Мода Свила Цвеќиња За Свадба Партија Декорација 20 Парчиња/Многу Слатка Боја Живописни Вештачки DIY се Зголеми Дома Декор

Опис : 20 Парчиња / МногуАко изберете една боја, на 20 парчиња од вештачки цвеќиња ќе биде иста боја базираше на вашиот избор на боја; Ако сакате мултибоја цвеќиња, можете да изберете ова, и ние ќе ви испратиме повеќе бои faux цвеќиња.Кога ќе го поставите цел, може да ни остави порака за боја сакате.

DEN 172.00 239.52

10pcs 6 (15cm) pompon Ткиво Хартија Пом Poms Цвет Бакнување Топки Дома Декорација Празнична Партија Материјали Свадба Фаворизира

10pcs 6" 15cm Ткиво Хартија Пом Poms За Свадба, РоденденМатеријал : Ткиво ХартијаКоличина : 10 парчињаГолемина : 6" / 15cmБоја : Бела,Црвена,Темноцрвена,Светло розева боја,Fuchsia,Злато,Лаванда,Виолетова,Светло зелена,Зелена,Светло сина,сина,Црна,Чоколадо,Жолта,Портокалова,Сребро,слонова коска,18 Бои ,можете да Изберете какоОвие рачно изработени хартија пом poms се направени од високо квалитетна ткиво трудови...

DEN 201.00 213.60

Нова свадба boutonniere младоженецот groomsman најдобриот човек pin brooch corsage одговараат на оркестарот Calla цвет додатоци 8 Боја за Да ги Одбра

100% Сосема Нов и Висок Квалитет Тип : Како вашиот избор Количина : 1 компјутер Материјал : вештачко цвеќе Димензии : 12cm *8cm Информации : 1...

DEN 187.00 205.92

Floace Нови Вештачки Цвет Magnolia Декоративни Цвеќиња Свадба Свила цвеќиња Слатка Лажни Цвет за Дома Декор за Денот на Вљубените

Производи : Вештачки Цвеќиња Материјали : Свила Цвет Вкупна Висина : 37cm / 14.56 инчен Мал цвет раководител : дијаметар од 2,5 cm / 1 инчен Висина : 6cm / 2.36 инчен Големина : Голем цвет раководител : Дијаметар 13cm / 5.12 инчен Висина : 7.5 cm / 2.95 инчен За : Спална соба, дневна соба, Седи Соба,Книга соба,Хотелот...

DEN 467.00 666.72

Слонова коска свадба младоженецот boutonnieres партија corsages булчински зглоб цвет невестата рака цвет flor en el ojal

Слонова коска Бисер лента свадба младоженецот boutonnieres партија corsages булчински зглоб цвет невестата рака цвет flor en el ojalТочка име : рачно изработени свадба / партија младоженецот corsage / boutonnieres булчински зглоб цвет / невестата рака цветМатеријал : високо квалитетен вештачки бисери , и панделкаГолемина на : младоженецот corsage : околу 7 x 11cm ,свадба рака цвет : околу 7 x 8cmУпотреба : Свадба партија или настаниПакет : OPP вреќаТука цената е за 1 x младоженецот boutonniere или 1 булчински зглоб цвет .100% сосема нов и висок квалитет .Забелешка : се Мери со рака,тоа може да се 12cm разлика.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 768.00