• Ново
100Branches/многу,вештачки Бисер овошје Со зелени лисја за свадба оркестарот додатоци&бонбони кутија diy занает цвет декорација!

100Branches/многу,вештачки Бисер овошје Со зелени лисја за свадба оркестарот додатоци&бонбони кутија diy занает цвет декорација!

DEN 701.28

Износот
Во форма достапна за нарачката


Забелешка : ако изберете DIY, хартија За цвеќе на различни бои за да може да одговара на ефектот на различни букети ,Може да дознаете што свој уникатен стил.
плаќање
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.(тоа е подобро да се плати со кредитна картичка за да
Зачувам) Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање
платформа од alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет
без изложување на вашата кредитна картичка детали.можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.
Како да се плати со друг метод на плаќање, ве молиме да се најдат на овој линк за детали
Повратни информации
Ние ќе ви даде позитивни повратни информации по преводот е завршен , тоа ќе биде прифатена, ако може да го направи истото за нас, како и ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации директно без контакт со нас, ви Благодариме повторно за посетата на нашата продавница, посакуваме да имате пријатен шопинг искуство!
политика на враќање
1. Ние сме свесни дека е тешко да се купат преку Интернет,и ние навистина сакате да бидете среќни со купување .за да се избегне недоразбирање ,ве Молиме контактирајте со нас прво кога имате било какви прашања пред да го притиснете копчето "купи тоа сега" или да конкурираат.
2. Ако најдете има било каков проблем, по што доби објект,мора да контактирате со неисправни фотографии во рамките на 3 дневна ,ние ќе се потрудиме да го решат прашањето за вас .othervise ние нема да прифати било враќање или надоместок.Ви благодариме за вашето разбирање.
3. Ние прифаќаме наплата или Враќање, ако тоа е нашата вина, сепак објект треба да започне назад во рок од 3 дневна по што доби тоа,сите врати ставки треба да биде во оригинална состојба
4.За размена/Враќање на производи, купувачот е задолжено за враќање на трошоците, ние ќе рефундирање на дека веднаш откако ќе се добие врати објектот.
без данок решение
ние ја прогласи како "подарок", или "примерок" со пониска вредност за да ви помогне да се избегне увоз доход, но тоа не значи вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката можеби тоа не е работен во некои земји со различни тарифни правила и, исто така, било увозни давачки или такси се на купувачот на сметка.
пакет
пакет круг, со балон филм да избегне да биде скршен на патот,и го Стави во тетрапак.
Ние обезбедуваме Freeshipping само со нормален mail со Кина Пост
Време На Испорака :
15-30 дена да Азија и во соседните земји;
15-35 дена да се големи земји во Европа и Америка;
Други региони и земји 15-35 дена.

Особините

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Хибридни
Бренд Име:
NYAConfetti
Стил:
Цвет
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
sh-965
Материјал:
Гипс
Дијаметар:
2-2.5 CM
Должина:
about 8.2CM
Обликотшема:
Овошје
боја:
како на слика
Тежина:
300g/pack
is_customized:
Yes
Вид:
Екранот Цвет

Купувачите избираат и

Hydrangea Сушени Цвет Кралска Сина Боја за роденден притиснете цвет Картичка 120 Компјутери Бесплатна Испорака

Hydrangea Сушени Цвет Кралска Сина Боја за роденден притиснете цвет Картичка 120 Компјутери Бесплатна ИспоракаСлободен испорака Име Hydrangea Сушени Цвет Кралска Сина Боја за роденден притиснете цвет Картичка 120 Компјутери Бесплатна Испорака MOQ 120pcs Користите Дома декорација, свадба декорација, картичка за декорација на ноктите декорација, хартија декорација Боја Кралско Сина БојаСо дијаметар од 1,5 СМ, Кралско Сина Боја

DEN 801.12

35cm(14) Лаванда Вратата Венец Свадба Сушени Свила Цвет Лаванда Венец Виси Нови Врати Декорирани Флорални Главата Венец

парче ДОЛАРИ 63 / парче парче парче 35cm(14") Лаванда Вратата Венец Свадба Сушени Свила Цвет Лаванда Венец Виси Нови Врати Декорирани Флорални Главата ВенецМатеријали : Свила Лаванда Вратата Венец Димензии : 35cm (14") дијаметар Совршена декорација за на врата виси, дневната соба позадина, влезот ходникот, хотел декорација, свадба позадина...

DEN 1392.00

Вештачки се Зголеми Реалниот допир Лажни свила цвеќиња булчински букет за свадба партија и дома декор 1 букет 10 компјутери цвеќиња

Вештачки се Зголеми Реалниот допир Лажни свила цвеќиња булчински букет за свадба партија и дома декор 1 букет 10 компјутери цвеќињаДимензии : Висина : 29cm Глава дијаметар : 6cmМатеријали : СвилаБоја : розова боја / бела / розова боја белаПакет : 1pcs / торбаПредпродажба на Услуги Ако сте интерес во било објекти во мојата продавница,и имаат прашање за оние ставки, само контактирајте со мене!! И ако сакате да се купи на различни елементи(микс цел) во мојата продавница или треба повеќе квантитет, ве молиме контактирајте со мене...

DEN 375.00 441.60

Свадба Младоженецот Boutonniere Groomsman Corsage Бела Вештачки СТП Calla Лили Цвет Човек Brooch Corages Buttonhole Одговараат Додатоци

Опис на : *100% Сосема Нов и Висок Квалитет,Рачно Изработени производи Предмет тип : младоженецот boutonniere Пакет Количина : 1pc Бои : Како слики Материјал : Вештачки Цвет Тоа е многу убаво за вашата свадба / партија / пром...

DEN 328.00 364.80

Нов Живот-како 3pcs Симпатична Лажни Големи Црвени Јагода Вештачки Овошје Куќа Партија Оркестарот Кујна

Тие се многу убави и животкако вештачки ГОЛЕМА ЈАГОДА .Тоа ќе биде добра за кујна, виси покривот оркестарот итнЦената на големо,на најдобар квалитет.Пакет Cotent : 3pcs x вештачки голема јагода .Ние сме големо добавувачи, ве молиме распрашајте се кои било други прашања!!

DEN 239.52

4pcs/многу Цветни Главата Венец Цвеќе Круна Со Црвена Бери И Цутот на Црешни За Деверуша Невестата Headband Коса Бенд

4pcs / многу Цветни Главата Венец Цвеќе Круна Со Црвена Бери И Цутот на Црешни За Деверуша Невестата Headband Коса БендВкупна должина : Одговара на повеќето луѓе, 53 60 cm / 20.8 24 инченДијаметар : Прибл...

DEN 407.52

Едно Парче Облак Chrysanthemum Природни Цвет Со Долг Стап Рачно Изработени Комбинација Уметност Оригинални Еколошки Градина Стил Дома Декор

Опис : Име : Cloud ChrysanthemumМатеријал : Природни Суви РастенијаИзмислица Процес : Рачно ИзработениОвошје Големина : Околу 57 CMЦвет Род : За 60СМБоја : СиваОна што може да се добијат : 1 Парче Облак Chrysanthemum

DEN 239.52

Многу 20 /3cm Ратан Плетен Трска Кол Топки за Градина Патио Свадба Партија Дома Декорација DIY за Тајланд Стил String Светла

Ратан Плетен Трска Кол Топки за Градина Патио Свадба Партија Дома Декорација DIY за Тајланд Стил String СветлаОбјектот боја : многу Кафеава боја црвена розова розова црвено жолта бело чоколадо портокал сини зелени виолетоваОбјектот големина : 3 cmПлаќање : Ние прифаќаме alipay & визаВе молиме да обрнете вашата нарачка во рок од 14 дена...

DEN 169.00 184.32

Нова свадба boutonniere младоженецот groomsman најдобриот човек pin brooch corsage одговараат на оркестарот Calla цвет додатоци 8 Боја за Да ги Одбра

100% Сосема Нов и Висок Квалитет Тип : Како вашиот избор Количина : 1 компјутер Материјал : вештачко цвеќе Димензии : 12cm *8cm Информации : 1...

DEN 187.00 205.92

1.8 CM Вештачки Мини Mulberry Хартија Рози,DIY занаети Декорација додатоци за свадба Бонбони кутија, гарланд Коса,scrapbooking

Ако ви треба многу на овој производ, брзо да контактирате со нас, ние може да се обезбеди за да ви даде најдобра цена, најдобар квалитет и најевтин превозот, ти благодарам Многу!плаќањеПлаќање Преку Aliexpress Зачувам.(тоа е подобро да се плати со кредитна картичка за даЗачувам) Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќањеплатформа од alibaba Група...

DEN 950.00 1055.52

Нови Зголеми Лист Сушени Притисне Цветни Аранжмани Разгледница Декорација DIY Материјал 1 број/10bags(120pcs)

Нови Зголеми Лист Сушени Притисне Цветни Аранжмани Разгледница Декорација DIY Материјал 1 број / 10bags(120pcs)Спецификација : 1...

DEN 801.12

SHIMZH Вештачки Мода Свила Цвеќиња За Свадба Партија Декорација 20 Парчиња/Многу Слатка Боја Живописни Вештачки DIY се Зголеми Дома Декор

Опис : 20 Парчиња / МногуАко изберете една боја, на 20 парчиња од вештачки цвеќиња ќе биде иста боја базираше на вашиот избор на боја; Ако сакате мултибоја цвеќиња, можете да изберете ова, и ние ќе ви испратиме повеќе бои faux цвеќиња.Кога ќе го поставите цел, може да ни остави порака за боја сакате.

DEN 172.00 239.52

3.75 M 150inch компјутери Свила Гарланд Зелен Лист Железо Жица Вештачко Цвеќе Лозата Ратан За Свадба Автомобил Декорација DIY Венец Цвеќе

Состојба : 100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријали : Свила И Железо ЖицаБоја : Како на сликата покажува.Цвет Големина : 2m (1cm=0.4 инчи)Пакетот вклучува : 1 lot =3.75 mУпотреба : се роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација!Answer : ___________________________ Note : Поради различни следи и камера светла може да предизвикамало боја разлики, главно во вид на сите бои.Ние гарантираме дека изглед,целосно во согласност со т тој слика.Вистински Phot

DEN 60.00 74.88

Слонова коска свадба младоженецот boutonnieres партија corsages булчински зглоб цвет невестата рака цвет flor en el ojal

Слонова коска Бисер лента свадба младоженецот boutonnieres партија corsages булчински зглоб цвет невестата рака цвет flor en el ojalТочка име : рачно изработени свадба / партија младоженецот corsage / boutonnieres булчински зглоб цвет / невестата рака цветМатеријал : високо квалитетен вештачки бисери , и панделкаГолемина на : младоженецот corsage : околу 7 x 11cm ,свадба рака цвет : околу 7 x 8cmУпотреба : Свадба партија или настаниПакет : OPP вреќаТука цената е за 1 x младоженецот boutonniere или 1 булчински зглоб цвет .100% сосема нов и висок квалитет .Забелешка : се Мери со рака,тоа може да се 12cm разлика.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 768.00

Црвено Исушени Ливчиња Од Роза Занаети , Исушени Пупки Се Зголеми Занаети За Мобилен Телефон Случај 100 Компјутери Бесплатна Испорака

Црвена Сува Ливчиња Украс Зголеми Цвет Наставата Примерок За Мобилен Телефон СлучајРози имаат различни бои : црвена, жолта, бела, виолетова ....

DEN 801.60

Мешани 8 Бои Hornsey топка за Домашна декорација сушени притисне цвет 1 број/10bags(80pcs цвеќиња)

Мешани 8 Бои Hornsey топка за Домашна декорација сушени притисне цвет 1 број / 10bags(80pcs цвеќиња)Опис : Цвет Име Мешано 8 Бои Hornsey топка за Домашна декорација сушени притисне цвет 1 број / 10bags(80pcs цвеќиња) Цвет Големина Должина од 10 СМ Бренд Име DFOne PlГлавен Материјал Притисне Цвет, Точно Растенијата Одговара на Толпата Деца, Жени СезонаПролетта,Летото,Autum,Зима Повод Свадба,Божиќ,Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, Нова Година, Дипломирањето, Monther ден, Денот на Таткото, април Будала Ден Велигден, Назад на Училиште, Кинеската Нова Година, за Денот на планетата Земја и Така натаму MOQ 80 Pcs Samlple Пати 13 дена Масовно Време Постојните боја, 2 дена...

DEN 825.12

200pcs/многу 4.5 cm Новороденче Мода Chiffon Ливчиња Цвет Ткаенина Коса Цвеќиња За Бебе Девојки Коса Клипови Коса Додатоци/Headbands

~~ Треба да знаете овие важни работи : * Вкупна 20colors, како слики шоу.* 4.5 CM дијаметар,но не клип Цвет само. Ве молиме оставете ги вашите бои кога ќе го поставите цел. Ако не, ние ќе испратиме во акции на бои за да ви. Над 200$ во нашата продавница, ние ќе ја испрати од страна на слободен SF / EMS / FEDEX / DHL...

DEN 1647.00 1872.00

100pcs Зголеми Цвет Глави Вештачки подотворена Рози 9 Бои за DIY Свадба Булчински Headdesss

вештачки roseflower главиСостојба : новаматеријали : ткаенина & пластикацвет главата големина : стан 4cm5.5 cmсамо цвет раководителПолитика На Враќање : Ние не нудиме наплата или размена...

DEN 711.00 1094.40

ТОПЛА ПРОДАЖБА!!!12pcs/set Мини Вештачки Potted Вкусен Растенијата, Прозорецот Декорација Фабрика во керамичка тава дома декорација

Опис На ПроизводотСостојба : 100% Новиматеријал : Смола+Вештачко цвеќеБоја : како на сликатаМерење : (за)Вкупно максимална : 6.59cmЦвет вазна : 6*5.55*4cmПакување содржина : (Растителни+вазна)*12pcs ( Дизајн е случаен, е различен стил колку што е можно )Апликации сцена : office,одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот,Балкон и така натаму.Апликацијата празник : Свадба, забава,Monther Ден,Божиќ ден,денот на Вљубените, Денот на Благодарноста,за Нова Година ,за роденден подарок и Така натаму.Ве молиме Имајте во предвид : Сите на нашиот Производ е сопствен рачно изработени така што не може да се направи секој во иста големина...

DEN 1902.00 2716.80

Мешан Сушен цвет кеси притиснете цвет примерок бесплатна испорака трговија на големо 1 број/10bags(200Pcs Цвеќиња)

Мешан Сушен цвет кеси притиснете цвет примерок бесплатна испорака трговија на големо 1 број / 10bagsСлободен испорака Име Мешан Сушен цвет кеси притиснете цвет примерок MOQ 10 кеси, вкупно 200 Pcs Цвеќиња Користите Дома декорација, свадба декорација, картичка за декорација на ноктите декорација, хартија декорација Боја Мешани боиСекоја Торба вклучуваат 20 Парчиња Цвеќе...

DEN 873.12