• Ново
Wiper Ножот за Форд Галакси (2006-сега) 1set 30+26,Рамни Аеро Зрак ветробранското стакло Wiper Frameless Шофершајбната Мека Boneless Сечилото

Wiper Ножот за Форд Галакси (2006-сега) 1set 30+26,Рамни Аеро Зрак ветробранското стакло Wiper Frameless Шофершајбната Мека Boneless Сечилото

DEN 923.52
DEN 730.00 -21 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Одговара за : Форд Галакси
Година : 2006 година -> сега
Возачот Големина : 30" / 75СМ
Патникот Големина : 26" / 65 CM
Зошто TRIPLUS wiper ножеви?
TRIPLUS обезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно и
вози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !
ПО TRIPLUS wiper ножеви!!
МНОГУ ВАЖНО
1. Вашиот Автомобил создателот / Автомобил модел / Година треба да биде иста како што се наведени.
2. Вашиот точни Receiptant име, ddress, Пост код, Телефонски број е потребно за испорака.
3. Бесплатен превозот од КИНА ПОСТ или Epacket.
4. Вашата цел ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по вашата исплата.
5. Следење на број ќе се обезбедува во системот по испорака.
6. Времето за испорака зависи од различни изразат процес и ја вашата адреса и ние ќе ви помогнат да го следи.
7. Ние сме manufacutrer и се произведени повеќе од 26 врвните брендови на wiper ножеви целиот свет.
На широк спектар вклучуваат аеро/ мека/flex/ метал/special/странично/heavyduty/снег/мулти/ wiper ножеви.
100% СИГУРНОСТ ДА СЕ КУПИ!
- ако, да не најдете вашиот автомобил модел или она што ви треба во нашата продавница,
- доколку имате било какви прашања во врска со вашиот автомобил модел & годината & fitment,
- доколку планирате да промет на големо или дистрибуира нашите wiper ножеви во вашата земја,
- ако.........
Ние сме тука за поддршка секогаш, стр закуп не двоумете се да ги споделите со нас!

Особините

Форд Галакси-Година:
2011,2010,2013,2007,2009,2006,2012,2008
Ford Модел:
Галакси
Специјални Функции:
OE Fitment, цела Сезона, Високи Перформанси
Бренд Име:
triplus
Име На Модел:
TP113026R
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Природна Гума,Цинк Легура,Sk6 Супериорен Легиран Челик
1 пар= 2 парчиња вклучени:
Возачот Страна
Производ Состојба:
100% Сосема Нов
Форд Галакси:
2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016
Автомобил Производител:
Ford
Година:
2006 - СЕГА
Автомобил Направи:
Форд Галакси

Купувачите избираат и

DWCX Автомобил Задните Дожд Прозорец ветробранското стакло Шофершајбната Гума Wiper Рака + Wiper Ножот За LEXUS RX300 RX330 RX350 RX400h 1999 - 2012

Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Рака + Нож За LEXRX300 RX330 RX350 RX400h Точка име : Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Рака + Нож За LEXRX300 RX330 RX350 RX400h Состојба : 100% нов Објект се вклучени : Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Рака x 1Прозорецот Шофершајбната Wiper Сечилото x 1Компатибилен : За LEXRX300 19992003За LEXRX330 20042006За LEXRX400h 20062008За LEXRX350 20072012Функција : Одличен Материјал на Прозорецот Шофершајбната Wiper Сечилото : 1) Специјални пластични + fiberglass скелетОригиналниот изглед, се насочат дизајн, повисока класа outlook...

DEN 793.00 911.52

Wiper Ножот за Опел Meriva Б (2010-денес) 1set 27+23,Рамни Аеро Зрак ветробранското стакло Wiper Frameless Шофершајбната Мека Boneless Сечилото

Одговара за : "Опел" Meriva БГодина : 2010 > сегаВозачот Големина : 27" / 68 CMПатникот Големина : 25" / 63 CMЗошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

DEN 730.00 923.52

KOSOO Авто Задните Автомобил Wiper Ножот За Peugeot 108,305 mm 2014 година Наваму Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Ножеви Рака,Автомобил Додатоци

Почитувани купувачот : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $50, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

DEN 337.00 374.40

Legua Wiper ножеви за Порше Boxster(986&987)(1996-2013),21+22,автомобил wiper,Boneless wiper, ветробранското стакло wiper, Автомобил додаток

Боја : balckСпецификација на производот : Две парчињаПрименливи модели : За Порше Boxster(986&987)(19962013)Големина : 21"+22 "Посебна функција : highdefinition, трајниМила,ве молиме погледнете ги и оние предлози што сакам да ви кажам како пријател : 1)се Должи на руската поштенска политика на вредноста,мора да се писател твоето полно име да се добијат парцели2)за Да се избегне купување на погрешен стакло,ве молиме бидете сигурни дека стакло дали вклучите вашиот автомобил и да се најде точниот стакло пред да го купат.3)Ако нема треба стакло,ве молиме да направите фотографија од вашата оригиналниот стакло,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.4) ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е ДесноСтрана Диск или ЛевоСтрана Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу Десната Рака се Вози и ЛевоСтрана Диск5)Ако добиете производот како и производот да се најде бидат оштетени во транспортот, ве молиме да не ни даде средината или негативен фидбек првин,само фотографирајте и испратете ја на нас, ние ќе slove на вашиот проблем и да се обидуваме се потрудиме, ви благодарам многу!Меѓународни wiper големина на : 100% Вистински снимање : Wiper компонента : Производ предност : Инсталација метод : Шоу на автомобил : Фабриката фото : Производ на сертификатот : Оригиналното пакување : Оригиналното пакување .( Пратката од Русија ) :

DEN 760.00 1357.44

Legua Wiper ножеви за Infiniti EX25(2011+), 17+24,автомобил wiper,Boneless wiper, ветробранското стакло wiper, Автомобил додаток

Боја : balckСпецификација на производот : Две парчињаПрименливи модели : За Infiniti EX25(2011+)Големина : 17"+24 "Посебна функција : highdefinition, трајниМила,ве молиме погледнете ги и оние предлози што сакам да ви кажам како пријател : 1)се Должи на руската поштенска политика на вредноста,мора да се писател твоето полно име да се добијат парцели2)за Да се избегне купување на погрешен стакло,ве молиме бидете сигурни дека стакло дали вклучите вашиот автомобил и да се најде точниот стакло пред да го купат.3)Ако нема треба стакло,ве молиме да направите фотографија од вашата оригиналниот стакло,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.4) ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е ДесноСтрана Диск или ЛевоСтрана Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу Десната Рака се Вози и ЛевоСтрана Диск5)Ако добиете производот како и производот да се најде бидат оштетени во транспортот, ве молиме да не ни даде средината или негативен фидбек првин,само фотографирајте и испратете ја на нас, ние ќе slove на вашиот проблем и да се обидуваме се потрудиме, ви благодарам многу!Меѓународни wiper големина на : 100% Вистински снимање : Wiper компонента : Производ предност : Инсталација метод : Шоу на автомобил :

DEN 760.00 1357.44

2 парчиња Пар Шофершајбната за Миење Млазницата Авиони Спреј Одговара за Toyota е корола Altis Camry 2006-15

Карактеристики : Тој ќе работи како и оригиналниот млазници.Врвен Квалитет На Резервни Делови,Не Се Користи.Црна мувла пластика.Брзо да ја поврати својата јасна цел.Ефикасно продолжување на Wiper сечилото живот време.Директно одговара, одлична замена за стариот wiper млазницата.Спецификации : Материјал : ABS пластикаБоја : ЦрнаГолемина : 43mm,2,5 mmОсветленост Дел Број : 8538112300Производителот Дел Број : 8538112300Поставување на Возило : Лево, ДесноДругиот Дел Број : ББG94Пакет Се Вклучени : 2 парчиња Шофершајбната за Миење Млазницата АвионAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм се разликува поради прирачник за мерење.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 96.00 100.80

Надградба Wiper Ножот за AUDI A4 (2000-2003) 1 сет 22+22,Рамни Аеро ветробранското стакло Frameless Мека Зрак Wiper Ножеви B6 8E2 8E5 8H7

Одговара за : AUDI A4 (Б6 8 E2 8 E5 8 H7)Година : 2000 > 2003Возачот Големина : 22" / 55 CMПатникот Големина : 22" / 55 CMТоа е рамно аеро тип wiper нож, наместо оригиналниот метал тип!Надградба сега!Зошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

DEN 664.00 840.00

Автомобил Шофершајбната Задните Wiper Ножот За Peugeot 3008 (2009-Наваму), Заден wiper,Природни гума, Автомобил Додатоци

Автомобил Шофершајбната вистински Wiper Ножот За Peugeot 3008 (2009Наваму) ,Заден wiper,Природни гума, Автомобил ДодатоциБоја : balckСпецификација на производот : едно парчеПрименливи модели : За Peugeot 3008 (2009Наваму)Посебна функција : highdefinition, трајниДва предмети се купени заедно,ние ќе се намали за 5%.

DEN 438.00 768.00

2 парчиња Автомобил Шофершајбната Wiper Вода Спреј Авион за Миење Млазницата За Хонда /Спогодба 2003 2004 2005 2006 2007

2 ПАРЧИЊА Шофершајбната Wiper Вода Спреј Авион за Миење Млазницата За Хонда / Спогодба 20032007 годинаСпецификација : Состојба : НоваМодел : 824031Име На Производ : Шофершајбната За Миење МлазницатаБоја : Црна (Како на сликата)Материјал : ПластикаДимензија : Приближно 33.5mmx20mm(LXW)Fitment Тип : Директна ЗаменаПоставување на Возило : Лево, ДесноПроизводителот Дел Број : DZ987Количина : 2 ПАРЧИЊА / SetКарактеристики : 100% Нови,Никогаш Не Се Користи...

DEN 91.00 95.52

Автомобил Шофершајбната Задните Wiper Ножот За Peugeot 807 (2002-Наваму), Заден wiper,Природни гума, Автомобил Додатоци

Автомобил Шофершајбната вистински Wiper Ножот За Peugeot 807 (2002Наваму),Заден wiper,Природни гума, Автомобил ДодатоциБоја : balckСпецификација на производот : едно парчеПрименливи модели : За Peugeot 807 (2002Наваму)Посебна функција : highdefinition, трајниДва предмети се купени заедно,ние ќе се намали за 5%.

DEN 438.00 768.00

Автомобил Шофершајбната Задните Wiper Ножот За Рено Сценски 2 (2003-2009), Заден wiper,Природни гума, Автомобил Додатоци

Автомобил Шофершајбната вистински Wiper Ножот За "Рено" Сценски 2 (20032009) ,Заден wiper,Природни гума, Автомобил ДодатоциБоја : balckСпецификација на производот : едно парчеПрименливи модели : За Рено Сценско 2 (20032009)Посебна функција : highdefinition, трајниДва предмети се купени заедно,ние ќе се намали за 5%.

DEN 438.00 768.00

Комбо Гума Предните И Задните Wiper Ножеви За БМВ Х5 E70 2008-2011 ветробранското стакло Стакло Автомобил Додатоци 24+20

Fitment : За БМВ Х5 E70Година : 20082011Возачот Големина : 24inch(60cm)Патникот Големина : 20inch(50cm)Задните Wiper Големина на Ножот : 15inch(38cm)Меѓународни Големина На : Производот Се ПокажеКомбо Силиконска Гума Предните И Задните Wiper Ножеви За BMW 5 Серијата E70 20072013.Ветробранското Стакло Стакло Автомобил Додатоци,24"+20"Додатоци,24"+19"Нашите Производи : Пакет : Вашиот поволни коментар : Времето за испорака е познато како што е подолуЗемјата Прибл.Време на испорака сад 815 работни дена Велика Британија / Австралија 1021 работни дена Канада / Европа / Русија / Шпанија Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија / Блискиот Исток Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил / Јужна Америка Нормално,1421 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција2...

DEN 662.00 959.52

Wiper Ножот за KIA Picanto (2004-Наваму) 1set 22+16, Рамни Аеро Зрак ветробранското стакло Wiper Сечилото Frameless Мека Ножеви

Одговара за : KIA PicantoГодина : 2004 > НавамуВозачот Големина : 22" / 55 CMПатникот Големина : 16" / 40 CMИНСТАЛАЦИЈА толку лесно како 1,2,3 !Зошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

DEN 600.00 759.36

1 Пар (24+19) Висок Квалитет Bexceed на Автомобил Шофершајбната Посебни Wiper Ножот За Фолксваген Jetta 5

1 Пар (24"+19") Висок Квалитет Bexceed на Автомобил Шофершајбната Посебни Wiper Ножот За "Фолксваген" Jetta 5За : Фолксваген Jetta 5Годишен : 2005~2010Големина : 24" / 600mm+19" / 480mmПакување : 1 Сет

DEN 816.00 859.20

BROSHOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Назад ветробранското стакло Wiper Рака За AUDI A4 Allroad Hatchback (2010 Наваму) 405mm, Авто Стил

Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи : Ви благодарам многуВЕСТИ : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $20, ние автоматски ќе ви испрати подарок...

DEN 285.00 331.20

Legua Wiper ножеви за NISSAN Потрагата (сите години), 18+28,автомобил wiper,Boneless, ветробранското стакло wiper, Автомобил додаток

Боја : balckСпецификација на производот : Две парчињаПрименливи модели : За NISSAN Потрагата (сите години),Големина : 18"+28"Посебна функција : highdefinition, трајниМила,ве молиме погледнете ги и оние предлози што сакам да ви кажам како пријател : 1)се Должи на руската поштенска политика на вредноста,мора да се писател твоето полно име да се добијат парцели2)за Да се избегне купување на погрешен стакло,ве молиме бидете сигурни дека стакло дали вклучите вашиот автомобил и да се најде точниот стакло пред да го купат.3)Ако нема треба стакло,ве молиме да направите фотографија од вашата оригиналниот стакло,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.4) ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е ДесноСтрана Диск или ЛевоСтрана Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу Десната Рака се Вози и ЛевоСтрана Диск5)Ако добиете производот како и производот да се најде бидат оштетени во транспортот, ве молиме да не ни даде средината или негативен фидбек првин,само фотографирајте и испратете ја на нас, ние ќе slove на вашиот проблем и да се обидуваме се потрудиме, ви благодарам многу!Меѓународни wiper големина на : 100% Вистински снимање : Wiper компонента : Производ предност : Инсталација метод : Шоу на автомобил : Фабриката фото : Производ на сертификатот : Оригиналното пакување : Оригиналното пакување .( Пратката од Русија ) :

DEN 760.00 1357.44

Автомобил Шофершајбната Задните Wiper Ножот За Lancia Y10 (1985-1995),Заден wiper,Природни гума, Автомобил Додатоци

Автомобил Шофершајбната вистински Wiper Ножот За Lancia Y10 (2008Наваму),Заден wiper,Природни гума, Автомобил AccessorieБоја : balckСпецификација на производот : едно парчеПрименливи модели : За Lancia Y10Посебна функција : highdefinition, трајниДва предмети се купени заедно,ние ќе се намали за 5%.Совршено Пакување(Пратката од Кина) : Совршено Пакување(Пратката од Русија) :

DEN 438.00 768.00

Автомобил Шофершајбната Задните Wiper Ножот За Рено Експрес Екстра Брзо (1994-1998), Заден wiper,Природни гума, Автомобил Додатоци

Автомобил Шофершајбната вистински Wiper Ножот За "Рено" Експрес Екстра Брзо (19941998) ,Заден wiper,Природни гума, Автомобил ДодатоциБоја : balckСпецификација на производот : едно парчеПрименливи модели : За "Рено" Експрес Екстра Брзо (19941998)Посебна функција : highdefinition, трајниДва предмети се купени заедно,ние ќе се намали за 5%.Совршено Пакување(Пратката од Кина) : Совршено Пакување(Пратката од Русија) :

DEN 438.00 768.00

Wiper Ножот за KIA Sorento (2002-2009) 1set 24+18, Рамни Аеро Зрак ветробранското стакло Wiper Сечилото Frameless Мека Ножеви

Одговара за : KIA SorentoГодина : 2002 година > 2009Возачот Големина : 24" / 60СМПатникот Големина : 18" / 45СМИНСТАЛАЦИЈА толку лесно како 1,2,3 !Зошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

DEN 600.00 759.36

Автомобил Шофершајбната Задните Wiper Ножот За Рено Espace 3 (1996-2002), Заден wiper,Природни гума, Автомобил Додатоци

Автомобил Шофершајбната вистински Wiper Ножот За "Рено" Espace 3 (19962002),Заден wiper,Природни гума, Автомобил ДодатоциБоја : balckСпецификација на производот : едно парчеПрименливи модели : За "Рено" Espace 3 (19962002)Посебна функција : highdefinition, трајниДва предмети се купени заедно,ние ќе се намали за 5%.

DEN 438.00 768.00

Задните Wiper Рака со Ножот за СЕДИШТЕ ЛЕОН MK3 / ЛЕОН ST Имот (2012-Наваму), Заден Wiper Рака & Задните Wiper Ножеви

Одговара за : СЕДИШТЕ ЛЕОН MK3 / ST ЛЕОН[Не Одговара за Леон SC ]Година : 2012 > НавамуЗадните Wiper Големина на Ножот : 13" / 33 CMЗАДНИТЕ WIPER + РАКАЗошто TRIPLwiper ножеви?TRIPLобезбедува технологија и квалитет wiper baldes да им помогне на возачот да се види јасно ивози безбедно во сите временски услови, повеќе од 10 години !ПО TRIPLwiper ножеви!!МНОГУ ВАЖНО1...

DEN 361.00 457.44

Автомобил Шофершајбната Задните Wiper Ножот За Џип Командант, (2006+),Заден wiper,Природни гума, Автомобил Додатоци

Автомобил Шофершајбната вистински Wiper Ножот За Џип Командант, (2006+),Заден wiper,Природни гума, Автомобил AccessorieБоја : balckСпецификација на производот : едно парчеПрименливи модели : За Џип КомандантПосебна функција : highdefinition, трајниДва предмети се купени заедно,ние ќе се намали за 5%.Совршено Пакување(Пратката од Кина) : Совршено Пакување(Пратката од Русија) :

DEN 438.00 768.00

Legua Wiper ножеви за Infiniti M45(2006-2010),19+24,автомобил wiper,Boneless wiper, ветробранското стакло wiper, Автомобил додаток

Боја : balckСпецификација на производот : Две парчињаПрименливи модели : За Infiniti M45(20062010)Големина : 19"+24 "Посебна функција : highdefinition, трајниМила,ве молиме погледнете ги и оние предлози што сакам да ви кажам како пријател : 1)се Должи на руската поштенска политика на вредноста,мора да се писател твоето полно име да се добијат парцели2)за Да се избегне купување на погрешен стакло,ве молиме бидете сигурни дека стакло дали вклучите вашиот автомобил и да се најде точниот стакло пред да го купат.3)Ако нема треба стакло,ве молиме да направите фотографија од вашата оригиналниот стакло,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.4) ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е ДесноСтрана Диск или ЛевоСтрана Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу Десната Рака се Вози и ЛевоСтрана Диск5)Ако добиете производот како и производот да се најде бидат оштетени во транспортот, ве молиме да не ни даде средината или негативен фидбек првин,само фотографирајте и испратете ја на нас, ние ќе slove на вашиот проблем и да се обидуваме се потрудиме, ви благодарам многу!Меѓународни wiper големина на : 100% Вистински снимање : Wiper компонента : Производ предност : Инсталација метод : Шоу на автомобил :

DEN 760.00 1357.44

Legua Wiper ножеви за Hyundai I35(2010+), 16+24,автомобил wiper,Boneless wiper, ветробранското стакло wiper, Автомобил додаток

Боја : balckСпецификација на производот : Две парчињаПрименливи модели : За Hyundai I35(2010+)Големина : 16"+24 "Посебна функција : highdefinition, трајниМила,ве молиме погледнете ги и оние предлози што сакам да ви кажам како пријател : 1)се Должи на руската поштенска политика на вредноста,мора да се писател твоето полно име да се добијат парцели2)за Да се избегне купување на погрешен стакло,ве молиме бидете сигурни дека стакло дали вклучите вашиот автомобил и да се најде точниот стакло пред да го купат.3)Ако нема треба стакло,ве молиме да направите фотографија од вашата оригиналниот стакло,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.4) ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е ДесноСтрана Диск или ЛевоСтрана Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу Десната Рака се Вози и ЛевоСтрана Диск5)Ако добиете производот како и производот да се најде бидат оштетени во транспортот, ве молиме да не ни даде средината или негативен фидбек првин,само фотографирајте и испратете ја на нас, ние ќе slove на вашиот проблем и да се обидуваме се потрудиме, ви благодарам многу!Меѓународни wiper големина на : 100% Вистински снимање : Wiper компонента : Производ предност : Инсталација метод : Шоу на автомобил :

DEN 760.00 1357.44

DWCX Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Рака + Нож За Peugeot 206 / 207 1998 - 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010

Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Рака + Нож За Peugeot 206 / 207 19982010 Точка име : Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Рака + Нож За Peugeot 206 / 207 19982010 Состојба : 100% нов Објект се вклучени : Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Рака x 1Прозорецот Шофершајбната Wiper Сечилото x 1Компатибилен : За Peugeot 206 / 207 19982010Answer : ___________________________ Note : Не се компатибилни за X рег 2000 206Функција : Одличен Материјал на Прозорецот Шофершајбната Wiper Сечилото : 1) Специјални пластични + fiberglass скелетОригиналниот изглед, се насочат дизајн, повисока класа outlook...

DEN 519.00 911.52

Bexceed на Автомобил Шофершајбната Рамен Wiper Ножот За Фолксваген Caddy .1 Поставите 24+18. 2007~2014

24"+18" Висок Квалитет Bexceed на Автомобил Шофершајбната Рамен Wiper Ножот За "Фолксваген" CaddyГодишен : 2007~2014Големина : 24" / 600mm+18" / 450mmПакување : 1 поставуваЗа : Фолксваген Caddy

DEN 816.00 859.20

Legua Wiper ножеви за ОПЕЛ Astra 2.2 (сите години),19+24,автомобил wiper,Boneless, ветробранското стакло wiper, Автомобил додаток

Боја : balckСпецификација на производот : Две парчињаПрименливи модели : За "ОПЕЛ" Astra 2.2 (сите години)Големина : 19"+24"Посебна функција : highdefinition, трајниМила,ве молиме погледнете ги и оние предлози што сакам да ви кажам како пријател : 1)се Должи на руската поштенска политика на вредноста,мора да се писател твоето полно име да се добијат парцели2)за Да се избегне купување на погрешен стакло,ве молиме бидете сигурни дека стакло дали вклучите вашиот автомобил и да се најде точниот стакло пред да го купат.3)Ако нема треба стакло,ве молиме да направите фотографија од вашата оригиналниот стакло,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.4) ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е ДесноСтрана Диск или ЛевоСтрана Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу Десната Рака се Вози и ЛевоСтрана Диск5)Ако добиете производот како и производот да се најде бидат оштетени во транспортот, ве молиме да не ни даде средината или негативен фидбек првин,само фотографирајте и испратете ја на нас, ние ќе slove на вашиот проблем и да се обидуваме се потрудиме, ви благодарам многу!Меѓународни wiper големина на : 100% Вистински снимање : Wiper компонента : Производ предност : Инсталација метод : Шоу на автомобил :

DEN 760.00 1357.44

DWCX Автомобил Заден Прозорец ветробранското стакло Шофершајбната Гума Wiper Рака + Wiper Ножот За Toyota Yaris 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011

Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Рака + Нож За Toyota Yaris Права 20052011 Точка име : Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Рака + Нож За Toyota Yaris Права 20052011 Состојба : 100% нов Објект се вклучени : Заден Прозорец Шофершајбната Wiper Рака x 1Прозорецот Шофершајбната Wiper Сечилото x 1Answer : ___________________________ Note : НЕ одговара за автомобил ВИН Бр...

DEN 793.00 911.52