• Ново
OZE19921102 1pc Сребрен Тон High Speed Челик 3 3.5 4 4.5 5 5.5 6 7 8*150mm Должина Пресврт Дупчење Вежба Малку

OZE19921102 1pc Сребрен Тон High Speed Челик 3 3.5 4 4.5 5 5.5 6 7 8*150mm Должина Пресврт Дупчење Вежба Малку

DEN 182.88
DEN 174.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Име на производ Пресврт Вежба Малку Карактеристики Директно месо тело Материјал ХСС Сечење Дијаметар 3 3.5 4 4.5 5 5.5 6 7 8*150mm Вкупна Должина 150mm Главната Боја Sliver на Ѕвонење

Особините

Дупка Со Дијаметар Од:
4mm, 3мм, 5mm, 6mm, 8mm, 7mm, 5.5 мм, 4.5 мм, 3.5 mm
Бренд Име:
oze19921102
Тип:
Пресврт Вежба Малку
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
моќ алатка
Материјал:
High Speed Челик
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

1pc Струг ХСС Металугрија Дебелина 3мм Алатка за Сечење Малку x Ширина 6/8/10/12/14/16/18/20/25/30/35/40/45/50mm x 200mm Lenght

Име на производ Струг Алатка Материјал ХСС Боја Сребрена Сива Дебелина 3мм Вкупна Должина 200mm Ширина 6 / 8 / 10 / 12 / 14 / 16 / 18 / 20 / 25 / 30 / 35 / 40 / 45 / 50mm

DEN 253.00 266.40

Прилагодливи 30-130mm Метал Дрво Круг Дупка Видов Вежба Малку Машина за Полнење DIY Алатки Капка Превозот Поддршка

Спецификација Material Carbon Челик Големина види слика Прилагодливи Опсег 30130mm Оптимално Ротациона Speed280~300rmin Карактеристики Трајни и практични Совршен за Инсталирање на Брави, Копчиња во Вратите и Кабинети или Дупчење Поголем Дијаметар Дупки Низ Масите Итн Намалувања Челик, Нерѓосувачки Челик, Бакар, Месинг, Алуминиум, Fiberglass, Formica И Други Laminates Во Секунди Пакет вклучуваат 1 x Прилагодливи Метал Дрво Круг Дупка Видов Вежба '

DEN 418.00 535.68

10 Компјутери 0.6 mm ХСС Квалитет и Прецизност Микро Директно месо тело Пресврт Вежба Делови Комплет Акции Понуда

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!10 вежба битови се чуваат во затворен пакет со добра заштита.Направен од висок квалитет на High speed челик (ХСС).Повеќе модели може да се изберат.Спецификации : Материјал : High speed челик (ХСС)Количина : 10 КомпјутериГолемина : 0.6 mmПакет се вклучени : 10 x ХСС Микро Директно месо тело Пресврт Вежба

DEN 41.00 48.00

5pcs 1/4 Хексадецимален месо тело Дрво HCS Вежба Малку Сет Брзи Промени Метални Алатки 4/5/6/8/10mmFreeshipping -Y103

Опис 100% сосема нов и висок квалитет Одговара на Сите 1 / 4" Хексадецимален Cordless Screwdrivers Брза замена композитни конус, користи вежба остро принцип...

DEN 144.00 192.00

1PC 1/2 12.7 мм Флеш Намали Малку Карбид Падна За 1/4 месо тело Рутер Битови

Материјал : Карбид Падна Боја : Сребро на Ѕвонење, Црвена Карактеристики : Тип : Рамна Намали Малку месо тело со Дијаметар : 6.35 mm / 1 / 4" Сечилото Големина(D) : 12.7 mm / 1 / 2" Сечење Длабочина(H) : 25мм / 1" Вкупна Должина : 72mm / 2.83"Двојно остро сечење дизајн, одлична concentricity Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : ве Молиме овозможи 12mm грешки поради прирачник за мерење Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 80.00 94.08

Бесплатен превозот со висок квалитет 2 ПАРЧИЊА СДС-MAX 1pc остра точка и 1pc рамна глава електрични Чекан chisels за конкретни/тули/ѕидот slotting

Procut опис : Висок quailty најпопуларниот плоштад месо тело електрични чекан chisels за чекан на ѕидот, бетон, камен дробење slotting...

DEN 1055.52

2 ПАРЧИЊА/пакет 10.5*142mm КАЛАЈ обложени CNC меле ХСС M35 Co5% пресврт вежба битови директно месо тело за тешко СС/челик/фрлија челик железо стипса

Опис На ПроизводотХСС M35 Co5% од Нерѓосувачки челик отворање и дупчење пресврт спирала вежба,пресврт вежба специјално за тврд материјал, Нерѓосувачки челик, мувла челик, фрлија челик, железо, алуминиум пластика, дрво и др.Спецификации : 10.5 мм*142mmОбложување : ЕДБ / ЦРНА / ПОЛИРАЊЕСтандард : GB / T 6135.31996Месо тело : Прави круг месо телоКОЛИЧИНА : 2 ПАРЧИЊАПримена : се инсталира на електрична вежба, вежба на механички дупчење на различни метални материјали, за дупчење од нерѓосувачки челик.Производ Параметри : Производ СликаРаботни Слика со безжична вежба возачотако треба оваа GP1002 A12 VЛитиумБатеријамултифункционаленвежбавозач, ве молиме кликнете на оваа врска.http : / / www.aliexpress.com / store / product / FreeshippingGP1002 A12 VLithiumBatterymultifunctionaldrilldriverhomedecoration1 PCbatterywithtoolkits / 123391_2052663754.htmlИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

DEN 652.32

[прилагодливи опсег 30-120mm] NCCTEC прирачник прилагодливи ЧЕЛИК, дрво drlling алатка | дограма perforator вежба дупки отворање уред

[прилагодливи опсег 30120mm] прирачник прилагодливи ЧЕЛИК, дрво drlling алатка | дограма perforator вежба дупки отворање на уредот.опсег на дупчење дупки : 30120mm, 40200mm, 40300мм.

DEN 992.16

Вежба Малку 3Pcs 1/4 3/8 1/2 СДС Плус Штекер Возачот Поставите Вежби Вежба Малку Топла Адаптер

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Трајни и Практични За употреба со СДС вежби Употреба за дома и индустрискиСпецификација : Материјал : хромvanadium челик Боја : Како на сликата покаже Кол : 1 Сет (3 Pcs) Адаптер големина : 1 / 4" (65mm долг), 3 / 8" (65mm долг), 1 / 2" (75mm долго)Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен...

DEN 187.00 220.32

6pcs М3-M10 Композитни Допрете Вежба Малку Тема Спирала Завртка Допрете 1/4 Хексадецимален ХСС Дупчење Моќ Алатка

Опис : Месо тело Кол : 6.2 mm 1 / 4 Хексадецимален месо телоМатеријал : High speed челикКарактеристики : Погоден за дупчење, прислушување, сечење на меки метална, алуминиумска плоча, железо, итн. Брза замена композитни конус, користи вежба остро принцип. За дупчење и тапкање во еден, еденчекор обработка, во голема мера се спаси преработка на време и трошоци, подобрување на работа ефикасност. Автоцентрирање точка, не треба асистент центар за дупчење или центар за удирање. Висока цврстина, rustproof, цврсти и издржливи.Пакет Се Вклучени : 6x Вежба Допрете CountersinkГолемина Тип Дијаметар Справи со Дијаметар должина М3 3мм 6.2 mm 54mm М4 4mm 6.2 mm 54mm М5 5mm 6.2 mm 57.5 mm M6 6mm 6.2 mm 57.5 mm М8 8мм 6.2 mm 58mm M10 10мм 6.2 mm 58mm

DEN 337.00 674.88

4pcs Сребро Триаголник Совет Вежба Битови Карбид Плочи Стакло Вежба Малку Сет 4/6/8/10мм

Функција : 4 групи на ќелава триаголник вежба, алуминиумски делови од стакло, стакло дупка видов, плочка вежба малку. Отворање уредно, без шок феномен, лесно се наоѓа, мала инцизија на корозија, висока ефикасност, лесно да ги красат по засекување, чип лесно. Погоден за дупчење на керамички плочки, керамички стакло.Име на производ : Стакло вежба малкуМатеријал : Тешко легураГолемина : 4mm / 0.15",6mm / 0.23", 8mm / 0.31", 10мм / 0.39"Боја : СребренаПакет Тежина : 60 G / 2.12 УнциПакет Димензии (L*W*H) : 70*10*10 ММ / 2.76*0.39*0.39 ИнчиМало Пакување : Не, Не Пакување4 x Вежба Малку Сет1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

DEN 165.00 216.48

dophee Нови Црна Универзална Мулти Keyless Чак Брзи Промени Алатка За Dremel Мелница Ротари Алатки 0.3-3.2 MM Побрзо Малку Свопови

Новата Црна Универзална Мулти Keyless Чак Брзи Промени Алатка За Dremel Мелница Ротари Алатки 0.33.2 MM Побрзо Малку СвоповиКарактеристики100% сосема нов.Ви овозможува брзо и лесно да ги промените додаток делови на вашиот Dremel.Corded Ротари Алатки без промена collets.Тоа го прифаќа сите додаток битови со 1 / 32 и 1 / 8 shanks...

DEN 86.00 95.52

[40*600mm должина] 40mm дијаметар дрвени завртки вежба битови| 1.57 1-3/16 * 24 дрво Спирала вежба алатки

[40*600mm должина] 40mm дијаметар дрвени завртки вежба битови| 1.57" 13 / 16" * 24" дрво Спирала вежба tools .производот сликата е да се покаже дека имаме многу видови, бидејќи постојат многу различни големини производи, па ние не имаат време да се земе слика на секој производ, се надевам дека ќе може да го разбере...

DEN 3528.00

Со дијаметар од 30 мм, 120 mm прилагодливи дупка, електрични кружни дупчење

Име на производ : Прилагодлив круг машина Материјал : Челик Сечење длабочина : 30 мм; Род дијаметар : 10 mm Форма : воздух авион; 120 мм 30 мм : дијаметар намалување на телесната Тежина : 291 грама; вежба дијаметар : 8 mm Вкупна големина : 145 X 142 X 20 mm (L x W x H)име на Производ : Прилагодлив круг машина...

DEN 378.72

50PCS 1/1.5/2/2.5/3мм ХСС месо тело High Speed Челик Мини Вежба Малку Сет Магнетни Титан Алатки За Дрво Пластика и Алуминиум Бакар

50 PCS 1 / 1.5 / 2 / 2.5 / 3мм ХСС месо тело High Speed Челик Мини Вежба Малку Сет Магнетни Титан Алатки За Дрво Пластика и Алуминиум БакарАко ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.Објектот Специфики : Бренд Име : JIGONG Материјал : High Speed Челик; Површина : Титаниум Обложена Содржат големини : 1mm,1.5 мм,2mm,2,5 mm,3мм High speed челик,Издржливи...

DEN 121.00 161.28

2 ПАРЧИЊА/pack 11*142mm КАЛАЈ обложени CNC меле ХСС M35 Co5% пресврт вежба битови директно месо тело за тешко СС/челик/фрлија челик железо стипса

Опис На ПроизводотХСС M35 Co5% од Нерѓосувачки челик отворање и дупчење пресврт спирала вежба,пресврт вежба специјално за тврд материјал, Нерѓосувачки челик, мувла челик, фрлија челик, железо, алуминиум пластика, дрво и др.Спецификации : 11mm*142mmОбложување : ЕДБ / ЦРНА / ПОЛИРАЊЕСтандард : GB / T 6135.31996Месо тело : Прави круг месо телоКОЛИЧИНА : 2 ПАРЧИЊАПримена : се инсталира на електрична вежба, вежба на механички дупчење на различни метални материјали, за дупчење од нерѓосувачки челик.Производ Параметри : Производ СликаРаботни Слика со безжична вежба возачотако треба оваа GP1002 A12 VЛитиумБатеријамултифункционаленвежбавозач, ве молиме кликнете на оваа врска.http : / / www.aliexpress.com / store / product / FreeshippingGP1002 A12 VLithiumBatterymultifunctionaldrilldriverhomedecoration1 PCbatterywithtoolkits / 123391_2052663754.htmlИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

DEN 671.52

10Pcs/Set 6mm Дијамант Обложени Core Вежба Битови Дупка Видов Стакло Керамичка Плочка Мермер

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Алуминиум Боја : сребро Овој дијамант обложени core вежба малку отстранува полн круг од стакло, плочки, мермер, гранит, керамички или други Материјали и само потребите за вода за подмачкување...

DEN 143.52

10PCS/SET 4.5 мм CNC меле ХСС M35 Co5% пресврт вежба битови СВ Дупчење директно месо тело за СП/челик/фрлија челик железо стипса

Опис На ПроизводотХСС M35 Co5% од Нерѓосувачки челик отворање и дупчење пресврт спирала вежба,пресврт вежба специјално за тврд материјал, Нерѓосувачки челик, мувла челик, фрлија челик, железо, алуминиум пластика, дрво и др.Спецификации : 4.5 мм*80mmСтандард : GB / T 6135.31996Месо тело : Прави круг месо телоКОЛИЧИНА : 10 PCSПримена : се инсталира на електрична вежба, вежба на механички дупчење на различни метални материјали, за дупчење од нерѓосувачки челик.Производ Параметри : Производ СликаРаботни Слика со безжична вежба возачотако треба оваа GP1002 A12 VЛитиумБатеријамултифункционаленвежбавозач, ве молиме кликнете на оваа врска.http : / / www.aliexpress.com / store / product / FreeshippingGP1002 A12 VLithiumBatterymultifunctionaldrilldriverhomedecoration1 PCbatterywithtoolkits / 123391_2052663754.htmlИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

DEN 671.52

MYLB-SODIAL(R) Дијамант Обложени Совет 40mm Стакло Дупка Видов Машина Малку

Тип : 40mm / 1.57" во Дупка со ДијаметарМатеријал : Метал, Дијамантски Честички;Боја : Сребрена На ЅвонењеМесо тело Големина : x 25мм 10мм / 0.98" x 0.39" (L*D)Вкупна Должина : 56mm / 2.2"Тежина : 54g; Високи перформанси во сечење стакло;Мал дијамант честички обложени совет нуди остри сечење;Да се продолжи својата користење на животот, ве молиме да се сетам да го задржи тоа со coolant понекогаш.Пакет Содржина : 1 x 40mm Стакло Дупка ВидовAnswer : ___________________________ Note : осветленост и differnent прикажува може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

DEN 66.00 69.60

ELECALL 12.7 mm/ 1/2 Вежба Малку Сет Дрво Плоштадот Дупка Битови Вежба Mortising Длето Вежба во Собата

12320 ТОПЛА ПРОДАВАЧОТ ДРВО РАБОТИ БИТОВИ ВЕЖБА4076439359986499 ELECALL 12.7 mm / 1 / 2" За Mortise и Tenon Вежба Машини Плоштадот Дупка Битови Вежба Mortising Длето СетПроизвод ФункцијаДрво плоштадот ударна дупкаПлоштад дупка вежба не може да се користи на електрична вежба, вежба квадратни дупки треба да се вклопи во квадрат дупка вежба за дупчење (mortise и tenon машина) да се користи...

DEN 424.00 493.44

OZE19921102 топла продажба на Мултифункционален Blue Пластика Тркалезна Форма Вежба Малку Складирање Кутија

Име на производ Малку Вежба за Чување Карактеристики Тркалезна Форма Материјал Пластични Сина Боја со Големина 18 х 9cm / 7.1" x 3.5"(Max...

DEN 435.00 458.40

10PCS/SET 4.0 mm дијаметар CNC меле ХСС M35 Co5% пресврт вежба битови СВ Дупчење директно месо тело за СП/челик/фрлија челик железо стипса

Опис На ПроизводотХСС M35 Co5% од Нерѓосувачки челик отворање и дупчење пресврт спирала вежба,пресврт вежба специјално за тврд материјал, Нерѓосувачки челик, мувла челик, фрлија челик, железо, алуминиум пластика, дрво и др.Спецификации : 4.0 mm*75mmСтандард : GB / T 6135.31996Месо тело : Прави круг месо телоКОЛИЧИНА : 10 PCSПримена : се инсталира на електрична вежба, вежба на механички дупчење на различни метални материјали, за дупчење од нерѓосувачки челик.Слични Производи : Производ СликаРаботни Слика со безжична вежба возачотако треба оваа GP1002 A12 VЛитиумБатеријамултифункционаленвежбавозач, ве молиме кликнете на оваа врска.http : / / www.aliexpress.com / store / product / FreeshippingGP1002 A12 VLithiumBatterymultifunctionaldrilldriverhomedecoration1 PCbatterywithtoolkits / 123391_2052663754.htmlИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

DEN 479.52

Врвен Квалитет 3pcs Хексадецимален месо тело Приклучок Адаптер Вежба Битови Продолжување Малку Адаптер Поставите месо тело 1/4 3/8 1/2 Возачот Алатки Mayitr Нови

GY0000025Спецификација : Бренд новиМатеријал : хром vanadium челик crvДимензии : (прибл.)1 / 4" x 1 / 4" x 50mm1 / 4 "месо тело може да се конвертира во 6.35 mm плоштад3 / 8" x 1 / 4" x 50mm1 / 4 "месо тело може да се конвертира во 9.53 мм квадратни1 / 2" x 1 / 4" x 50mm1 / 4 "месо тело може да се конвертира во 12.7 мм квадратниБоја : како на сликата покажуваНерѓосувачки Челик Заклучување Топката Обезбедува Безбедна ОдговараSockets SnapНа Цврсто & Нема да се Лизга Надвор 1 / 4инченХексадецимален Месо Тело Спречува Соголување За Време На Висока Брзина Вежба ОперацијаСупер Силна Топлина Третираат Хром Vanadium Челик за Нормално & ВлијаниеУпотреба sandblasted завршиГи претвора моќ вежби во брзо приклучок за возачиСе однесува на шрафцигер рачка или електрични шрафцигер алатки (хексагонална дупка или три вилица чак може да биде)Управувано од ракав се користи, може да биде оригинална хексагонална страна по инсталацијата на големина во квадратни големина, која може да се користи за инсталација на ракавот, е добар додатоци да конвертиратеПакет се вклучени : 3pcs хексадецимален штекер битовиAnswer : ___________________________ Note : Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

DEN 98.00 163.20

3Pcs вежба со шестоаголни ХСС High Speed Челик Чекор Конус Вежба Битови За Метал Сет на Конуси Вежби алат Brocas Метал DZ132

3 Pcs Вежба Со Шестоаголни месо тело ХСС High Speed Челик Чекор Конус ВежбаБитови За Метал Сет на Конуси Вежби алат Brocas Став Метал Спецификација : Површински третман : titanize ХСС Титаниум Обложена Чекор Вежба Материјал : ХСС 412mm : 4, 6, 8, 10, 12mm 420mm : 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20mm 312mm : 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12mm Боја : Злато, како слика покаже Pcakage вклучуваат : 3 еез чекор вежбаF eatures : 1, На скала од неговата уникатна структура, малку може да се отвори различни спецификации на отворот...

DEN 372.00 496.80

Toolfit C7 Дијамант Bur Пиштол Вежба Битови месо тело 2.35 mm Jade Ахат Стакло Дупчење Гравирање Алатка Колекции Метал 1.0/2.0/3.0/4.0 мм/5.0 mm

Денес се Занимава Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : ИЗВЕСТУВАЊЕТреба да знаете пред да нарачате : Со цел да се спаси многу цена за вас, ние нудиме избор на бесплатен превозот methord : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус...

DEN 260.00 355.68