• Ново
25 Парчиња/Set ХСС High Speed Челик Мини Микро Прирачник Рака Пресврт Вежба Битови Поставите 0.5 MM-3ММ за DIY Занает Резба

25 Парчиња/Set ХСС High Speed Челик Мини Микро Прирачник Рака Пресврт Вежба Битови Поставите 0.5 MM-3ММ за DIY Занает Резба

DEN 199.68
DEN 180.00 -10 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Клиентите Кои Bougt Овој Предмет Исто Така Се Купи :
Flexsteel 25 PCS ХСС High Speed Челик Мини Упатство Рака Пресврт Вежба Битови Поставите 0.5 MM-3ММ
Опис : High Speed Челик (ХСС) направени, стабилни перформанси и издржливи Остри и извртени вежба ќе се направи дупчење се повеќе лесно и напор Директно месо тело дизајн е повеќе погодна за многу електрични дупчалки и машини за дупчење . Големина : 2 парчиња 3ММ; 2 парчиња 2.35 MM; 2 парчиња 2 MM; 2 парчиња 1.8 MM; 2 парчиња 1.5 MM; 2 парчиња 1.2 компјутери; 3pcs 1 MM; 5pcs 0.6 MM; 5pcs 0.5 MM
Пакување : блистер
2 парчиња 3ММ; 2 парчиња 2.35 MM; 2 парчиња 2 MM; 2 парчиња 1.8 MM; 2 парчиња 1.5 MM; 2 парчиња 1.2 компјутери; 3pcs 1 MM; 5pcs 0.6 MM; 5pcs 0.5 MM
Флексибилна Алатка, Флексибилни Живот
Flexsteel tools нуди различни рака и моќ алатки и стручни надворешна трговија сервис како извори на сите наши деловни партнери и потенцијалните странски клиенти во светот. Наша цел е да понудат добар квалитет на производи со многу повеќе конкурентна цена и најдобра услуга како професионална агенција. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат клиенти барања и извори на најсоодветен производи за нив .
Нашата Компанија Се Покаже

Особините

Должина:
0.5 mm-3мм
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
flexsteel
is_customized:
Yes
Тип:
Пресврт Вежба Малку
Број На Модел На:
a102
Материјал:
High Speed Челик
Употреба:
Метал Дупчење
боја:
sliver
Големина:
0.5MM-3MM
Функција:
Дупчење алатки за метал
Пакување:
блистер како слика
Парчиња:
25

Купувачите избираат и

dophee Нови Црна Универзална Мулти Keyless Чак Брзи Промени Алатка За Dremel Мелница Ротари Алатки 0.3-3.2 MM Побрзо Малку Свопови

Новата Црна Универзална Мулти Keyless Чак Брзи Промени Алатка За Dremel Мелница Ротари Алатки 0.33.2 MM Побрзо Малку СвоповиКарактеристики100% сосема нов.Ви овозможува брзо и лесно да ги промените додаток делови на вашиот Dremel.Corded Ротари Алатки без промена collets.Тоа го прифаќа сите додаток битови со 1 / 32 и 1 / 8 shanks...

DEN 86.00 95.52

10PCS/SET 4.5 мм CNC меле ХСС M35 Co5% пресврт вежба битови СВ Дупчење директно месо тело за СП/челик/фрлија челик железо стипса

Опис На ПроизводотХСС M35 Co5% од Нерѓосувачки челик отворање и дупчење пресврт спирала вежба,пресврт вежба специјално за тврд материјал, Нерѓосувачки челик, мувла челик, фрлија челик, железо, алуминиум пластика, дрво и др.Спецификации : 4.5 мм*80mmСтандард : GB / T 6135.31996Месо тело : Прави круг месо телоКОЛИЧИНА : 10 PCSПримена : се инсталира на електрична вежба, вежба на механички дупчење на различни метални материјали, за дупчење од нерѓосувачки челик.Производ Параметри : Производ СликаРаботни Слика со безжична вежба возачотако треба оваа GP1002 A12 VЛитиумБатеријамултифункционаленвежбавозач, ве молиме кликнете на оваа врска.http : / / www.aliexpress.com / store / product / FreeshippingGP1002 A12 VLithiumBatterymultifunctionaldrilldriverhomedecoration1 PCbatterywithtoolkits / 123391_2052663754.htmlИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

DEN 671.52

10PCS волфрам карбид вежба малку 2.8 mm * CNC мелење секачи, микро-печатени кола, метал гравирање алатки,

28mm=2.8 mm 285mm=2.85 mm Бесплатен Превозот 10 Компјутери 0.3 mm1.2 mm Увоз Карбид PCB Вежба Битови, Печати Коло Мини CNC Дупчење Малку Сет, Машини АлаткиБесплатен Превозот 10 Компјутери 0.3 mm1.2 mm Увоз Карбид PCB Вежба Битови, Печати Коло Мини CNC Дупчење Малку Сет, Машини Алатки Име на Производ : Карбид Минијатурни Вежба (Волфрам челик), со висока цврстина, висока отпорност на абење, висока јачина, антисвиткување, антикршење и други карактеристики, целосна спецификација...

DEN 268.00 383.52

35mm Дупка Длабока ХСС Пиштол Вежба Малку 0.8-2.2 mm 2.35 mm месо тело 75mm Должина борбата против Пресврт Вежба Битови Килибар Восок Удар Дупчење Дупка

Известување за купувачите од руската Федерација ПОЛНО ИМЕ И АНГЛИСКИ АДРЕСА : Ние сме биле информирани од страна на Кина Пост дека сите наредби на руската Федерација мора да се покаже на целосна името на примачот, и адресата мора да биде на англиски јазик...

DEN 623.00 623.04

9.5 mm Џеб Дупка Замена Пресврт Чекор Вежба Малку За Kreg Прирачник Запре Јака

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Вежба малку за употреба со џеб дупка дограма Мал совет вклучува дозвола дупка за завртка месо тело Голем дијаметар создава рамна дно дупка Препорачува за употреба со corded високи вртежи во минута вежби На месо тело големина : 3 / 8"за дело(9,5 mm) Вкупна Должина : 6.29" (160mm) Материјал : HSS4241 Титаниум Количина : 1 Set No мало пакет Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

DEN 171.00 181.92

50PCS 1/1.5/2/2.5/3мм ХСС месо тело High Speed Челик Мини Вежба Малку Сет Магнетни Титан Алатки За Дрво Пластика и Алуминиум Бакар

50 PCS 1 / 1.5 / 2 / 2.5 / 3мм ХСС месо тело High Speed Челик Мини Вежба Малку Сет Магнетни Титан Алатки За Дрво Пластика и Алуминиум БакарАко ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.Објектот Специфики : Бренд Име : JIGONG Материјал : High Speed Челик; Површина : Титаниум Обложена Содржат големини : 1mm,1.5 мм,2mm,2,5 mm,3мм High speed челик,Издржливи...

DEN 121.00 161.28

MYLB-SODIAL(R) Дијамант Обложени Совет 40mm Стакло Дупка Видов Машина Малку

Тип : 40mm / 1.57" во Дупка со ДијаметарМатеријал : Метал, Дијамантски Честички;Боја : Сребрена На ЅвонењеМесо тело Големина : x 25мм 10мм / 0.98" x 0.39" (L*D)Вкупна Должина : 56mm / 2.2"Тежина : 54g; Високи перформанси во сечење стакло;Мал дијамант честички обложени совет нуди остри сечење;Да се продолжи својата користење на животот, ве молиме да се сетам да го задржи тоа со coolant понекогаш.Пакет Содржина : 1 x 40mm Стакло Дупка ВидовAnswer : ___________________________ Note : осветленост и differnent прикажува може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

DEN 66.00 69.60

10pcs 3.2 милиметри Кол. ХСС Двојно Заврши Спирала Вежба Битови Пресврт Вежба Алатки во Собата За Алуминиум Легура Пластични Ниската Цврстина Алатка за Дупчење

BI0001736Спецификација : Бренд новиМатеријал : 4241 HSSДијаметар : прибл 3.2 mmДолжина : околу 45mm / 1.77"Боја : како на сликата покажуваПогоден за алуминиум, железо плоча, тенок челик, пластика и други материјали за ниската цврстина дупчење4241 HSS материјал не е погоден за употреба на дупчење од нерѓосувачки челикПакет се вклучени : 10 x двојно заврши вежба битовиAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 15мм грешки поради прирачник за мерењеОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

DEN 54.00 71.52

150mm Авто-заклучување 1/4 Црна Хексадецимален Брз Магнетни Шрафцигер Малку Носителот Продолжување Бар Нерѓосувачки Челик + Chrome Vanadium Челик

СпецификацииМатеријал : не ' Рѓосувачки челик + chrome vanadium челикБоја : ЦрнаВкупна должина : 150mmХексадецимален месо тело со дијаметар : 1 / 4 инчи (6.35 mm)Погоден за : Електрични, пневматски screwdrivers и други шрафцигер делови на електрични алатки, вежба продолжуваКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет 1 / 4inch хексадецимален месо тело base завртка малку носители За употреба со вежби и моќ screwdrivers Овозможувајќи за точни работи со base заврткиВе молиме имајте на ум : Тоа е рачни мерења на локации, може да биде од 23мм грешка,ве молиме да се разбере.Пакување вклучени1× Хексагонални се справи со телескопски поврзување прачка

DEN 105.00 193.92

Бесплатен превозот со висок квалитет 2 ПАРЧИЊА СДС-MAX 1pc остра точка и 1pc рамна глава електрични Чекан chisels за конкретни/тули/ѕидот slotting

Procut опис : Висок quailty најпопуларниот плоштад месо тело електрични чекан chisels за чекан на ѕидот, бетон, камен дробење slotting...

DEN 1055.52

Toolfit C7 Дијамант Bur Пиштол Вежба Битови месо тело 2.35 mm Jade Ахат Стакло Дупчење Гравирање Алатка Колекции Метал 1.0/2.0/3.0/4.0 мм/5.0 mm

Денес се Занимава Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : ИЗВЕСТУВАЊЕТреба да знаете пред да нарачате : Со цел да се спаси многу цена за вас, ние нудиме избор на бесплатен превозот methord : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус...

DEN 260.00 355.68

3PCS 5 Flute Chamfer Countersink 1/4 Хексадецимален месо тело ХСС 90 степени Дрво Chamfering Машина Chamfer 12-19mm Countersink Вежба Малку

3 PCS 1 / 4 Хексадецимален 5 Flute 1219mm Countersink Вежба Малку за Дрво, Метал Брзи ПромениОпис : 100% сосема нов и висок квалитет.1...

DEN 130.00 216.00

99 Компјутери Titanizing Обложени ХСС High Speed Челик Вежба Малку Постави Алатка 1.5 mm - 10мм

99 Компјутери Titanizing Обложени ХСС High Speed Челик Вежба Малку Постави Алатка 1.5 mm 10мм Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.Објектот Специфики : Бренд Име : JIGONG Нови : Еден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени објект во нејзината оригинална амбалажа (каде што пакувањето е применливо) Опис на Производот : Може да се adiusted напред и рикверц,мини големина и преносни, мора да имаат алатка во вашиот алатки торба~

DEN 795.36

2 ПАРЧИЊА/пакет 10.5*142mm КАЛАЈ обложени CNC меле ХСС M35 Co5% пресврт вежба битови директно месо тело за тешко СС/челик/фрлија челик железо стипса

Опис На ПроизводотХСС M35 Co5% од Нерѓосувачки челик отворање и дупчење пресврт спирала вежба,пресврт вежба специјално за тврд материјал, Нерѓосувачки челик, мувла челик, фрлија челик, железо, алуминиум пластика, дрво и др.Спецификации : 10.5 мм*142mmОбложување : ЕДБ / ЦРНА / ПОЛИРАЊЕСтандард : GB / T 6135.31996Месо тело : Прави круг месо телоКОЛИЧИНА : 2 ПАРЧИЊАПримена : се инсталира на електрична вежба, вежба на механички дупчење на различни метални материјали, за дупчење од нерѓосувачки челик.Производ Параметри : Производ СликаРаботни Слика со безжична вежба возачотако треба оваа GP1002 A12 VЛитиумБатеријамултифункционаленвежбавозач, ве молиме кликнете на оваа врска.http : / / www.aliexpress.com / store / product / FreeshippingGP1002 A12 VLithiumBatterymultifunctionaldrilldriverhomedecoration1 PCbatterywithtoolkits / 123391_2052663754.htmlИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

DEN 652.32

10Pcs/Set 6mm Дијамант Обложени Core Вежба Битови Дупка Видов Стакло Керамичка Плочка Мермер

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Алуминиум Боја : сребро Овој дијамант обложени core вежба малку отстранува полн круг од стакло, плочки, мермер, гранит, керамички или други Материјали и само потребите за вода за подмачкување...

DEN 143.52