• Ново
18 80 заби NCCTEC Високо-јаглероден Челик дрвени секачи за сечење скапи ДРВО NWC188HT | 450 мм СУПЕР ТЕНОК 2.4 mm виде ножот

18 80 заби NCCTEC Високо-јаглероден Челик дрвени секачи за сечење скапи ДРВО NWC188HT | 450 мм СУПЕР ТЕНОК 2.4 mm виде ножот

DEN 5033.76

Износот
Во форма достапна за нарачката


18" 80 заби Високо-јаглероден Челик дрвени секачи за сечење скапи ДРВО NWC188 HT | 450 мм СУПЕР ТЕНОК 2.4 mm виде ножот.
Опис :
1. користење на T8 A прва класа Средно-јаглероден Челик.
2. супер тенок на забите, дебелина од 0.7-2.8 mm, спаси многу од дрвен материјал.
3. погодни за сечење скапи дрво, како и ружино дрво, redwood,итн.

Особините

is_customized:
Yes
Бренд Име:
NCCTEC
Големина:
18'' 450mm
Сечилото Материјал:
Други
По завршувањето:
Бела
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
NWC188HT
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Купувачите избираат и

10 80 заби T8A Високо-јаглероден Челик виде ножот за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC108HT12 | 250mm СУПЕР ТЕНОК 1.2 mm намали диск

10" 80 заби T8 A Високојаглероден Челик виде ножот за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC108 HT12 | 250mm СУПЕР ТЕНОК 1.2 mm намали диск.Опис : 1...

DEN 2127.84

7 80 заби Високо-јаглероден Челик tct виде ножот за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC78HT07 | 180mm СУПЕР ТЕНОК 0.7 мм сечење нож

7" 80 заби Високојаглероден Челик tct виде ножот за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC78 HT07 | 180mm СУПЕР ТЕНОК 0.7 мм сечење нож.Опис : 1...

DEN 1452.48

4.4 36 заби ДРВО Високо-јаглероден Челик т.в.т виде ножот ГЛОБАЛНАТА БЕСПЛАТЕН Превозот | 110mm СУПЕР ТЕНОК 0.7 мм намали диск за скапи дрво

4.4" 36 заби ДРВО Високојаглероден Челик т.в.т виде ножот ГЛОБАЛНАТА БЕСПЛАТЕН Превозот | 110mm СУПЕР ТЕНОК 0.7 мм намали диск за скапи дрво.Опис : 1...

DEN 940.80

5Pcs/многу Бесплатен Превозот 74mm-100mm HCS T101BR Убодни Видов Ножеви за Точни Крива Сечење на Меки Дрво Ламинатни Одбор

HCST111 CHCST119 BOХССT11 8 AХССT118 A2T101 AOT101 BT101 BRT101 DT111 CT127 DT224 DT301 CD74mm100mm HCS T101 BR Убодни Видов Ножеви за Точни Крива Сечење на Меки Дрво Ламинатни ОдборМатеријал високојаглероден челик (HCS ) Sawtooth Заби, мелење заострените опрема мелење Вкупна должина(mm ) 100 Стр чеша на опрема(mm) 2.5 H andle Т Апликации дрво,пластика,влакна Апликација Полиња Плута(550mm ), ,иверица, ламинат одбор, особено за точни крива сечење Нож должина(mm ) 74

DEN 182.00 191.52

35%ПОПУСТ Бесплатен Превозот:Bimetal М3 Големина од 65mm да 140mm Металугрија HoleSaw во Рефус,Топла продажба ХСС Дупка Видов Машина Без Arbor2

ХСС Biметал Дупка Пили1 Материјал : ХСС Biметал ( Забите се усвои ХСС М3,не јаглероден челик, Погодни за сечење на метал)2...

DEN 530.00 815.52

7 80 заби СУПЕР ТЕНОК 1mm дебелина Високо-јаглероден Челик tct сечење нож за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC78HT1 |180mm сечилото

7" 80 заби Високојаглероден Челик tct сечење нож за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC78 HT1 | 180mm СУПЕР ТЕНОК 1mm виде ножот.Опис : 1...

DEN 1473.12

T244D HCS Т-месо тело Криви Сложувалка Ножеви Алатка за Сечење За Дрво Брзо Сечење 5PCS/SET

Карактеристики : Остри, високо сечење брзина и перформанси.Лесен за употреба.Долг животен век.Линијата за сечење, може да се користи за да се намали меки дрво, иверица 5mm да 50mm, иверица, fiberboard.Спецификации : Материјал : HCS (Висок јаглероден челик)Вкупна должина : околу...

DEN 53.00 58.56

JLI 4 100mm Electroplated Дијамант Сечење & мелење Диск Понесе Обложени Дијамант Виде Ножот 20mm Дупка Мермер Гранит Ротари Алатки

Спецификација на производот : 100*20*1.0 мм / 100*20*0.8 мм electroplated виде ножот за плочка / стакло сечење Дијамант ножотСегментирано Electroplated Дијамант Сечење Нож за Сечење пили Дијамант ножеви Предности : 1...

DEN 239.52

50x CNBTR Сребро 52mm Нерѓосувачки Челик Универзална Флексибилни Осцилирачки Scraper

Функција : 1 Нерѓосувачки челик материјал, Универзална Флексибилни Scraper 2 Компатибилен со повеќето Стандардни и Брзи Промени Осцилирачки Tools...

DEN 2484.00 3226.08

JLI 4 100MM Дијамант Сечење Дискови Плочка Камен Тркала Агол Мелење Мелница Висок Квалитет Виде Ножот Electroplated Дијамант Сечење

Спецификација на производот : 100*20*1.0 мм / 100*20*0.8 мм electroplated виде ножот за плочка / стакло сечење Дијамант ножотСегментирано Electroplated Дијамант Сечење Нож за Сечење пили Дијамант ножеви Предности : 1...

DEN 342.24

3 Парчиња 4 114mm Дијамант Ножеви 114*20*1.8 мм Дијамантски Диск За Сува Сечење на Ѕидовите, Плочки, Камен и Мермер Понесе 20.0 mm

Дијамант Ножеви За Сува СечењеМаксимална Брзина : 80m / sДијаметар : 114mmДебелина : 1.8 mmВнатрешниот Дупка : 20mmЦената е 3 парчиња...

DEN 754.00 793.44

5Pcs/set ХСС T118A Убодни Видов Ножеви Дрво, Метал Брзо Сечење Reciprocating Виде Ножот

Карактеристики : за сечење дрво, ПВЦ, пластика, тенок метал (Помалку од 3мм), итн Спецификации : Име на Производ : Сложувалка Сечилото Тип : T118 A Материјал : ХСС (High Speed Челик) Боја : Сина, Сребрена на Ѕвонење Заб Проред : 2mm / 0.08" Работна Должина : 53mm / 2.13" Вкупна Должина : 76mm / 3" Количина : 5 Компјутери / 1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 50.00 63.84

6pcs/set Јаглероден Челик Кружни Виде Ножот Ротациони Алатка За Dremel Моќ Алатка Поставите Дрво Сечење Дискови Вежба Mandrel Намали

Опис : 5 двојно двострано дијамант сечење дискови со arbour дисковите се супертенок што ги прави совршени за изработка на слотови и цепнатинки и обложени на двете страни, како и околу работ Овој сет од 5 двојно двострано, vented дијамант сечење дискови кои ќе го направат вашиот алатки повеќе моќни и функционалност кога ќе се прават DIY, занает, накит одлуки или сребро smithing работа Идеален за Сечење Gemstones,Стакло,Керамика,Порцелан,Плочки,Карбид,Карпи,Алуминиум и Бакар Спецификација 1.Диск дијаметар : 22mm 2.Диск дебелина : 0.60 3 мм.Arbour вратило должина : 36mm 4.Материјал : Јаглероден челик Слој : Dual еднострани и на работ на Компатибилност : поголемиот дел од ротари и воздухот алатки, вклучувајќи Dremel Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 59.00 71.04

CNBTR 3.2x4 см Висок Јаглероден Челик Брзо Ослободување Осцилирачки Видов Бришачи Сет од 5 Црна

Функција : 1 Висок јаглероден челик материјал, добар квалитет Брзо Ослободување Видов Ножеви.2 Голем заб дизајн отпорен на вчитување и ја подобрува сечење брзина.3...

DEN 430.00 573.60

DIATOOL 2 парчиња 5 electroplated дијамант сечење и брусење диск за мермер гранит со двојно мелење страни M14 Прирабница

Предмет : 5" / 125mm electroplated дијамант сечење и брусење дискови за гранит & мермер, со двоен мелење страни Количина : 2 парчиња (dia125mm) Спецификација : М14 ПрирабницаПримена : F или сечење & мелење гранит & мермерAnswer : ___________________________ Note : Овие производи се означени со нашиот бренд.Ако не сакате нашиот бренд име, ве молиме да ни остават порака,ние може да ви испрати производи без бренд.Се прилагодите услуга : Ако цел 20pcs ние би можеле да го обележите вашето бренд име на нашите производи

DEN 2092.80

CNBTR 50pcs 20x40mm Високо-Јаглероден Челик Универзална Осцилирачки Виде Ножот Мулти Алатка

Спецификација : Материјал : ВисокоЈаглероден Челик Големина : 20x100mm / 0.79x3.94"(Wx L) заб ширина : 20mm / 0.79" заврши длабочина : 40mm / 1.57" Боја : Црна Бренд име : CNBTR Зглобови : Универзална Тежина : 950g Функција : 1.Се користи за домаќинство декорација, главно за сечење дрво, пластика и мек метал 2.Адаптација во Бош и Fein на голем број на висококвалитетни машини дома и во странство 3.Направени од издржлив ВисокоЈаглероден Челик и траен перформанси 4.Многу разноврсна, погоден за повеќето од овие алатки се Безбедносни инструкции : 1.Жилети трајно затворени во една кертриџ или домување со помалку од 2mm на сечилото изложени. 2...

DEN 2839.00 3686.88

8 100 заби Високо-јаглероден Челик кружни сечење плоча за REDWOOD БЕСПЛАТЕН Превозот NWC810HT1 | 200mm СУПЕР ТЕНОК 1mm виде ножот

8" 100 заби Високојаглероден Челик кружни сечење плоча за REDWOOD БЕСПЛАТЕН Превозот NWC810 HT1 | 200mm СУПЕР ТЕНОК 1mm виде ножот.Опис : 1...

DEN 1779.84

85x24T дрво сечење нож 5pcs/многу,Додатоци за мини електрични пили,сечење дрво пршлен ,Бесплатен превозот! TCT сечење нож.

85x24 T дрво сечење нож 5pcs / многу,Додатоци за мини електрични пили,сечење дрво пршлен ,Бесплатен превозот! TCT сечење нож.Технички податоци : Outter дијаметар : 85mm Понесе големина : 15mm или 10мм Заби број : 24 T Сечење kerf : 1.7 мм Испорака вклучува : 5 парчиња од дрво сечење TCT дискови...

DEN 1047.36

7 Дијамант Навивам точка сечилото B7TP / 180mm бетонски ѕид навивам посочувајќи GROOVING алатки / 4 5 6 7 8мм дебели сегмент

7" Дијамант Навивам точка сечилото B7 TP / 180mm бетонски ѕид навивам посочувајќи GROOVING алатки / 4 5 6 7 8мм дебели сегмент.овој нож е многу бои, се надевам ќе не им пречи на боја ,ви благодариме.5mm дебелина 50mm значи дупка е 50mm.8мм дебелината 25 4mm значи дупка е 25.4 mm.

DEN 1760.00 1760.16

12 80 заби Високо-јаглероден Челик, дрво секачи за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC128HT16 | 300мм СУПЕР ТЕНОК 1.6 mm

12" 80 заби Високојаглероден Челик, дрво секачи за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC128 HT16 | 300мм СУПЕР ТЕНОК 1.6 mm.Опис : 1...

DEN 2741.28

CNBTR 20pcs 77mm Тешко Легура V Намалување на Облик Универзална Дијамант Осцилирачки Видов Ножеви

Спецификација : Материјал : Тешко Легура Боја : Жолта Бренд име : CNBTR интерфејс : Универзална заб ширина : 60mm / 2.36" Големина : 77x60mm / 3.03x2.36"(Lx W) Тежина : 300g Функција : 1.Адаптација во Бош и Fein на голем број на висококвалитетни машини дома и во странство 2.Направени од издржлив Тешко Легура и траен перформанси 3.Многу разноврсна, погоден за повеќето од овие алатки 4.Тоа може да се намали цемент, бетон и камен материјал Безбедносни инструкции : 1.Жилети трајно затворени во една кертриџ или домување со помалку од 2mm на сечилото изложени. 2...

DEN 2160.00 2805.12