• Ново
10 80 заби Високо-јаглероден Челик виде ножот за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC108HT16 | 250mm СУПЕР ТЕНОК 1.6 mm дрвени секачи

10 80 заби Високо-јаглероден Челик виде ножот за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC108HT16 | 250mm СУПЕР ТЕНОК 1.6 mm дрвени секачи

DEN 2127.84

Износот
Во форма достапна за нарачката


10" 80 заби Високо-јаглероден Челик виде ножот за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC108 HT16 | 250mm СУПЕР ТЕНОК 1.6 mm дрвени секачи.
Опис :
1. користење на T8 A прва класа Средно-јаглероден Челик.
2. супер тенок на забите, дебелина од 0.7-2.8 mm, спаси многу од дрвен материјал.
3. погодни за сечење скапи дрво, како и ружино дрво, redwood,итн.

Особините

is_customized:
Yes
Големина:
10'' 250mm
Сечилото Материјал:
Други
По завршувањето:
Бела
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
NWC108HT16
Бренд Име:
NCCTEC
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Купувачите избираат и

85x24T дрво сечење нож 5pcs/многу,Додатоци за мини електрични пили,сечење дрво пршлен ,Бесплатен превозот! TCT сечење нож.

85x24 T дрво сечење нож 5pcs / многу,Додатоци за мини електрични пили,сечење дрво пршлен ,Бесплатен превозот! TCT сечење нож.Технички податоци : Outter дијаметар : 85mm Понесе големина : 15mm или 10мм Заби број : 24 T Сечење kerf : 1.7 мм Испорака вклучува : 5 парчиња од дрво сечење TCT дискови...

DEN 1047.36

Тешки 4/4.5 Бетон Турбо Дијамант Мелење Првенство Тркала Виде Ножот за Агол Мелница 12 Segs

Клиентите Кои Bougt Овој Предмет Исто Така Се Купи : 115 x 22,2 mm, Дијамант Сегмент Мелење Првенство Тркала Двоен Ред Мелница Диск за Бетон Гранит Камен МермерОпис : Погоден за употреба на мелење на мермер, плочки, малтер и камен...

DEN 479.00 684.00

CNBTR 20pcs 88mm Универзална Countersunk Head HCS Semicircle Видов Ножеви

Спецификација : Боја : Црна Материјал : Високјаглероден челик Бренд име : CNBTR Големина : x 88mm 30мм / 3.46x1.18"(Надворешниот Diax внатрешна Кол) Тежина : 600g Функција : 1.Адаптација во огромен број на висококвалитетни машини дома и во странство, како што Бош и Fein...

DEN 2097.00 2723.52

Бесплатен Превозот 5Pcs/многу 55мм-82mm HCS T101AO Убодни Видов Ножеви за Точни Крива Сечење на Меки Дрво Ламинатни Одбор

HCST111 CHCST119 BOХССT11 8 AХССT118 A2T101 AOT101 BT101 BRT101 DT111 CT127 DT224 DT301 CDБесплатен Превозот 55мм82mm HCS T101 AO Убодни Видов Ножеви за Точни Крива Сечење на Меки Дрво Ламинатни ОдборМатеријал високојаглероден челик (HCS ) Sawtooth Заби, мелење заострените опрема мелење Вкупна должина(mm ) 82 Стр чеша на опрема(mm) 1.4 H andle Т Апликации дрво,пластика,влакна Апликација Полиња Плута, иверица, ламинат одбор(550mm ), особено за точни крива сечење Нож должина(mm ) 55

DEN 182.00 191.52

20 инчен 500mm SuperThin Дијамант Lapidary Виде Ножот Notched Арбор 1-1/4 Rim 2.5 ILOVETOOL

20" (500 mm) Notched Rim 2.5 mm, Дијамант Lapidary Рок Виде Ножот Арбор 11 / 4 "(32милиметри) За Плоча Ахат Џаспер Скаменети Дрво Кодот 500*2.0*32 Спецификација за Производ : Надворешен Дијаметар : 20" (500 mm)Арбор дупка : 1 1 / 4 " (32 mm)На арбор дупка може да се менува од 32 mm до 60 mm...

DEN 8769.12

8 100 заби Високо-јаглероден Челик кружни сечење плоча за REDWOOD БЕСПЛАТЕН Превозот NWC810HT1 | 200mm СУПЕР ТЕНОК 1mm виде ножот

8" 100 заби Високојаглероден Челик кружни сечење плоча за REDWOOD БЕСПЛАТЕН Превозот NWC810 HT1 | 200mm СУПЕР ТЕНОК 1mm виде ножот.Опис : 1...

DEN 1779.84

Бесплатен Превозот 2 Парчиња 12 Дрво Бенд Видов Ножеви 2240*13*0.55 мм*6 Заби Видов Ножеви За Дрво 13*0.55*2240mm*4 Заби

Дрво Бенд Видов Ножеви 2240*13*0.55 ммМатеријал : Јаглероден челикLenght : 2240mmШирина : 13mmДебелина : 0.55 mmЗаби : 6 или 4 Забите (ве Молиме изберете)Цената е 2 парчиња пакет...

DEN 1674.00 1762.56

CNBTR 32x40mm Црна Високо-Јаглероден Челик Универзална Осцилирачки Виде Ножот Пакување од 50

Материјал : ВисокЈаглероден Челик Големина : 32x98mm / 1.26x3.86"(Wx L) заб ширина : 32милиметри / 1.26" заврши длабочина : 40mm / 1.57" Боја : Црна Бренд име : CNBTR Зглобови : Универзална Тежина : 1150g Функција : 1.Се користи за домаќинство декорација, главно за сечење дрво, пластика и мек метал 2.Адаптација во Бош и Fein на голем број на висококвалитетни машини дома и во странство 3.Направени од издржлив ВисокоЈаглероден Челик и траен перформанси 4.Многу разноврсна, погоден за повеќето од овие алатки се Безбедносни инструкции : 1.Жилети трајно затворени во една кертриџ или домување со помалку од 2mm на сечилото изложени. 2...

DEN 3547.00 4606.56

8 80 заби Високо-јаглероден Челик tct сечење и тркала за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC88HT08 | 200mm СУПЕР ТЕНОК 0.8 mm виде ножот

8" 80 заби Високојаглероден Челик tct сечење и тркала за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC88 HT08 | 200mm СУПЕР ТЕНОК 0.8 mm виде ножот.Опис : 1...

DEN 1779.84

JLI 4 100MM Дијамант Сечење Дискови Плочка Камен Тркала Агол Мелење Мелница Висок Квалитет Виде Ножот Electroplated Дијамант Сечење

Спецификација на производот : 100*20*1.0 мм / 100*20*0.8 мм electroplated виде ножот за плочка / стакло сечење Дијамант ножотСегментирано Electroplated Дијамант Сечење Нож за Сечење пили Дијамант ножеви Предности : 1...

DEN 342.24

5Pcs/set ХСС T118A Убодни Видов Ножеви Дрво, Метал Брзо Сечење Reciprocating Виде Ножот

Карактеристики : за сечење дрво, ПВЦ, пластика, тенок метал (Помалку од 3мм), итн Спецификации : Име на Производ : Сложувалка Сечилото Тип : T118 A Материјал : ХСС (High Speed Челик) Боја : Сина, Сребрена на Ѕвонење Заб Проред : 2mm / 0.08" Работна Должина : 53mm / 2.13" Вкупна Должина : 76mm / 3" Количина : 5 Компјутери / 1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 50.00 63.84

12 80 заби Високо-јаглероден Челик, дрво секачи за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC128HT16 | 300мм СУПЕР ТЕНОК 1.6 mm

12" 80 заби Високојаглероден Челик, дрво секачи за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC128 HT16 | 300мм СУПЕР ТЕНОК 1.6 mm.Опис : 1...

DEN 2741.28

7 80 заби СУПЕР ТЕНОК 1mm дебелина Високо-јаглероден Челик tct сечење нож за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC78HT1 |180mm сечилото

7" 80 заби Високојаглероден Челик tct сечење нож за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC78 HT1 | 180mm СУПЕР ТЕНОК 1mm виде ножот.Опис : 1...

DEN 1473.12

JLI 100mm Дијамант Сечење Диск Electroplated Виде Ножот Плочка/Камен 100*20*1.0 mm, Дијамант Мелење Тркала Полирање Мелење Диск

Спецификација на производот : 100*20*2.0 мм electroplated виде ножот за плочка / стакло сечење Дијамант ножотСегментирано Electroplated Дијамант Сечење Нож за Сечење пили Дијамант ножеви Предности : 1...

DEN 453.60

10 80 заби T8A Високо-јаглероден Челик виде ножот за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC108HT12 | 250mm СУПЕР ТЕНОК 1.2 mm намали диск

10" 80 заби T8 A Високојаглероден Челик виде ножот за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC108 HT12 | 250mm СУПЕР ТЕНОК 1.2 mm намали диск.Опис : 1...

DEN 2127.84

16 инчен Lapidary Дијамант Виде Ножот Notched Rim 1.6 mm Рок Плоча Арбор 1 инчен ILOVETOOL

16" Notched Rim Дијамант lapidary Рок Виде Ножот 1 " инчи (25.4 mm) Плоча Ахат Џаспер Скаменети Дрво Кодот 400*1.2*25.4 Спецификација за Производ : Надворешен Дијаметар : 16" (400mm)Арбор дупка : 1 " инчи (25.4 mm)Прикачен черупка било која големина на вашиот избор ќе бидат вклучени бесплатно...

DEN 4698.72

CNBTR 3.2x4 см Висок Јаглероден Челик Брзо Ослободување Осцилирачки Видов Бришачи Сет од 5 Црна

Функција : 1 Висок јаглероден челик материјал, добар квалитет Брзо Ослободување Видов Ножеви.2 Голем заб дизајн отпорен на вчитување и ја подобрува сечење брзина.3...

DEN 430.00 573.60

DIATOOL 180mm Обложени Сад Форма Засилен Дијамант Сечење & Мелење Сечилото 7 инчен Electroplated Дијамантски диск

Предмет : 7" сад во облик на electroplated дијамант сечење и брусење дискови за гранит & мермер Количина : 1pc Спецификација : Дијаметар од 7" / 180 MM, Создаден 22.23 MMПримена : За сечење & мелење гранит & мермер, висока ефикасностФункција : Сад облик дизајн core челик обезбедува посебна апликација на каменЗабелешка : Овие производи се означени со нашиот бренд...

DEN 1007.00 1171.20

20x CNBTR 32x40mm Брзо Ослободување Високо-Јаглероден Челик & ХСС Осцилирачки Виде Ножот

Спецификација : Материјал : ВисокоЈаглероден Челик и M42 ХСС Големина : 32 X95mm / 1.26x3.74"(Wx L) заб ширина : 32милиметри / 1.26" заврши длабочина : 40mm / 1.57" Боја : Црна Бренд име : CNBTR Зглобови : Брзо Ослободување Тежина : 480g Функција : 1.Се користи за домаќинство декорација, главно за сечење дрво, пластика и мек метал 2.Адаптација во Бош и Fein на голем број на висококвалитетни машини дома и во странство 3.Направени од издржлив ВисокоЈаглероден Челик и M42 ХСС и траен перформанси 4.Многу разноврсна, погоден за повеќето од овие алатки се Безбедносни инструкции : 1.Жилети трајно затворени во една кертриџ или домување со помалку од 2mm на сечилото изложени. 2...

DEN 1749.00 2271.84

144 Парчиња 130mm Скролувајте Видов Ножеви За Дрво, Метал 12 Видови Убодни Видов Ножеви За Метал Број 1 до 12 У Видов Ножеви 5 DIY Видов Ножеви

Скролувајте Видов НожевиДолжина : 130mmБр.1 дебелина : 0.26 mm ширина : 0.60 mm месинг железоNo 2 дебелина : 0.29 mm ширина : 0.63 mm месинг железоБрој 3 дебелина : 0.31 mm ширина : 0.75 мм месинг железоNo...

DEN 1581.00 1663.68

5Pcs/многу Бесплатен Превозот 74mm-100mm HCS T101BR Убодни Видов Ножеви за Точни Крива Сечење на Меки Дрво Ламинатни Одбор

HCST111 CHCST119 BOХССT11 8 AХССT118 A2T101 AOT101 BT101 BRT101 DT111 CT127 DT224 DT301 CD74mm100mm HCS T101 BR Убодни Видов Ножеви за Точни Крива Сечење на Меки Дрво Ламинатни ОдборМатеријал високојаглероден челик (HCS ) Sawtooth Заби, мелење заострените опрема мелење Вкупна должина(mm ) 100 Стр чеша на опрема(mm) 2.5 H andle Т Апликации дрво,пластика,влакна Апликација Полиња Плута(550mm ), ,иверица, ламинат одбор, особено за точни крива сечење Нож должина(mm ) 74

DEN 182.00 191.52

3 Парчиња 4 114mm Дијамант Ножеви 114*20*1.8 мм Дијамантски Диск За Сува Сечење на Ѕидовите, Плочки, Камен и Мермер Понесе 20.0 mm

Дијамант Ножеви За Сува СечењеМаксимална Брзина : 80m / sДијаметар : 114mmДебелина : 1.8 mmВнатрешниот Дупка : 20mmЦената е 3 парчиња...

DEN 754.00 793.44

CNBTR 20pcs 77mm Тешко Легура V Намалување на Облик Универзална Дијамант Осцилирачки Видов Ножеви

Спецификација : Материјал : Тешко Легура Боја : Жолта Бренд име : CNBTR интерфејс : Универзална заб ширина : 60mm / 2.36" Големина : 77x60mm / 3.03x2.36"(Lx W) Тежина : 300g Функција : 1.Адаптација во Бош и Fein на голем број на висококвалитетни машини дома и во странство 2.Направени од издржлив Тешко Легура и траен перформанси 3.Многу разноврсна, погоден за повеќето од овие алатки 4.Тоа може да се намали цемент, бетон и камен материјал Безбедносни инструкции : 1.Жилети трајно затворени во една кертриџ или домување со помалку од 2mm на сечилото изложени. 2...

DEN 2160.00 2805.12