• Ново
7 80 заби Високо-јаглероден Челик tct виде ножот за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC78HT07 | 180mm СУПЕР ТЕНОК 0.7 мм сечење нож

7 80 заби Високо-јаглероден Челик tct виде ножот за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC78HT07 | 180mm СУПЕР ТЕНОК 0.7 мм сечење нож

DEN 1452.48

Износот
Во форма достапна за нарачката


7" 80 заби Високо-јаглероден Челик tct виде ножот за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC78 HT07 | 180mm СУПЕР ТЕНОК 0.7 мм сечење нож.
Опис :
1. користење на T8 A прва класа Средно-јаглероден Челик.
2. супер тенок на забите, дебелина од 0.7-2.8 mm, спаси многу од дрвен материјал.
3. погодни за сечење скапи дрво, како и ружино дрво, redwood,итн.

Особините

is_customized:
Yes
Бренд Име:
NCCTEC
Големина:
7'' 180mm
Сечилото Материјал:
Други
По завршувањето:
Бела
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
NWC78HT07

Купувачите избираат и

CNBTR 3.2x4 см Висок Јаглероден Челик Брзо Ослободување Осцилирачки Видов Бришачи Сет од 5 Црна

Функција : 1 Висок јаглероден челик материјал, добар квалитет Брзо Ослободување Видов Ножеви.2 Голем заб дизајн отпорен на вчитување и ја подобрува сечење брзина.3...

DEN 430.00 573.60

5 компјутери / Многу 32 мм Мини Смола Круг Парчиња Виде Ножот Смола Сечење Црна Боја Смола Виде Ножот месо тело За Dremel Ротари Алатки

5 компјутери / Многу 32 мм Мини Смола Круг Парчиња Виде Ножот Смола Сечење Црна Боја Смола Виде Ножот месо тело За Dremel Ротари АлаткиДобар квалитет : 100% сосема нов и добар квалитет...

DEN 52.00 95.04

50x CNBTR Сребро 52mm Нерѓосувачки Челик Универзална Флексибилни Осцилирачки Scraper

Функција : 1 Нерѓосувачки челик материјал, Универзална Флексибилни Scraper 2 Компатибилен со повеќето Стандардни и Брзи Промени Осцилирачки Tools...

DEN 2484.00 3226.08

JLI 4 100MM Дијамант Сечење Дискови Плочка Камен Тркала Агол Мелење Мелница Висок Квалитет Виде Ножот Electroplated Дијамант Сечење

Спецификација на производот : 100*20*1.0 мм / 100*20*0.8 мм electroplated виде ножот за плочка / стакло сечење Дијамант ножотСегментирано Electroplated Дијамант Сечење Нож за Сечење пили Дијамант ножеви Предности : 1...

DEN 342.24

Бесплатен Превозот 2 Парчиња 12 Дрво Бенд Видов Ножеви 2240*13*0.55 мм*6 Заби Видов Ножеви За Дрво 13*0.55*2240mm*4 Заби

Дрво Бенд Видов Ножеви 2240*13*0.55 ммМатеријал : Јаглероден челикLenght : 2240mmШирина : 13mmДебелина : 0.55 mmЗаби : 6 или 4 Забите (ве Молиме изберете)Цената е 2 парчиња пакет...

DEN 1674.00 1762.56

За Shopping7 компјутери ХСС Ротари Алатки Кружни пили Ножеви за Сечење Дискови Mandrel Исклучување Машина Моќ multitool 1ON7 2KET

7pcs ХСС Ротари Алатки Кружни пили Ножеви за Сечење Дискови Mandrel Исклучување Машина Моќ алатки multitool 1 ON7 2 KETПакетот вклучува : 1×HHS Виде Ножот ( 22*0.6*6mm)1×HHS Виде Ножот ( 25*0.6*6mm)1×HHS Виде Ножот (3 2*0.7*6mm)1×HHS Виде Ножот (35 *0.7*6mm)1×HHS Виде Ножот (44 *0.8*6mm)1×HHS Виде Ножот (50 *0.8*6mm)1×Продолжување Род(3.175 mm)Спецификации : Материјал на ХСС : DMO5,W5,W6,W9,М2,M42,Cr12movОд Дијаметар : 22mm,25мм,32милиметри,35mm,44mm,50mmСоздаден дијаметар : 6mmДебелина : како Модел покажуваБрој на заби : 36,72 или како вашите барањаМодел (дијаметар*дебелина*број на заби) : 22mm*0.6 мм*36, 25мм*0.6 мм*36, 32милиметри*0.7 мм*36, 35mm*0.7 мм*36, 44mm*0.8 mm*72 ,50mm*0.8 mm*72Производот сликата :

DEN 273.12

5Pcs/многу Бесплатен Превозот 74mm-100mm HCS T101BR Убодни Видов Ножеви за Точни Крива Сечење на Меки Дрво Ламинатни Одбор

HCST111 CHCST119 BOХССT11 8 AХССT118 A2T101 AOT101 BT101 BRT101 DT111 CT127 DT224 DT301 CD74mm100mm HCS T101 BR Убодни Видов Ножеви за Точни Крива Сечење на Меки Дрво Ламинатни ОдборМатеријал високојаглероден челик (HCS ) Sawtooth Заби, мелење заострените опрема мелење Вкупна должина(mm ) 100 Стр чеша на опрема(mm) 2.5 H andle Т Апликации дрво,пластика,влакна Апликација Полиња Плута(550mm ), ,иверица, ламинат одбор, особено за точни крива сечење Нож должина(mm ) 74

DEN 182.00 191.52

CNBTR 20pcs 88mm Универзална Countersunk Head HCS Semicircle Видов Ножеви

Спецификација : Боја : Црна Материјал : Високјаглероден челик Бренд име : CNBTR Големина : x 88mm 30мм / 3.46x1.18"(Надворешниот Diax внатрешна Кол) Тежина : 600g Функција : 1.Адаптација во огромен број на висококвалитетни машини дома и во странство, како што Бош и Fein...

DEN 2097.00 2723.52

7 Дијамант Навивам точка сечилото B7TP / 180mm бетонски ѕид навивам посочувајќи GROOVING алатки / 4 5 6 7 8мм дебели сегмент

7" Дијамант Навивам точка сечилото B7 TP / 180mm бетонски ѕид навивам посочувајќи GROOVING алатки / 4 5 6 7 8мм дебели сегмент.овој нож е многу бои, се надевам ќе не им пречи на боја ,ви благодариме.5mm дебелина 50mm значи дупка е 50mm.8мм дебелината 25 4mm значи дупка е 25.4 mm.

DEN 1760.00 1760.16

20 инчен 500mm SuperThin Дијамант Lapidary Виде Ножот Notched Арбор 1-1/4 Rim 2.5 ILOVETOOL

20" (500 mm) Notched Rim 2.5 mm, Дијамант Lapidary Рок Виде Ножот Арбор 11 / 4 "(32милиметри) За Плоча Ахат Џаспер Скаменети Дрво Кодот 500*2.0*32 Спецификација за Производ : Надворешен Дијаметар : 20" (500 mm)Арбор дупка : 1 1 / 4 " (32 mm)На арбор дупка може да се менува од 32 mm до 60 mm...

DEN 8769.12

JLI 4 100mm Electroplated Дијамант Сечење & мелење Диск Понесе Обложени Дијамант Виде Ножот 20mm Дупка Мермер Гранит Ротари Алатки

Спецификација на производот : 100*20*1.0 мм / 100*20*0.8 мм electroplated виде ножот за плочка / стакло сечење Дијамант ножотСегментирано Electroplated Дијамант Сечење Нож за Сечење пили Дијамант ножеви Предности : 1...

DEN 239.52

JLI 100mm Дијамант Сечење Диск Electroplated Виде Ножот Плочка/Камен 100*20*1.0 mm, Дијамант Мелење Тркала Полирање Мелење Диск

Спецификација на производот : 100*20*2.0 мм electroplated виде ножот за плочка / стакло сечење Дијамант ножотСегментирано Electroplated Дијамант Сечење Нож за Сечење пили Дијамант ножеви Предности : 1...

DEN 453.60

T244D HCS Т-месо тело Криви Сложувалка Ножеви Алатка за Сечење За Дрво Брзо Сечење 5PCS/SET

Карактеристики : Остри, високо сечење брзина и перформанси.Лесен за употреба.Долг животен век.Линијата за сечење, може да се користи за да се намали меки дрво, иверица 5mm да 50mm, иверица, fiberboard.Спецификации : Материјал : HCS (Висок јаглероден челик)Вкупна должина : околу...

DEN 53.00 58.56

85x24T дрво сечење нож 5pcs/многу,Додатоци за мини електрични пили,сечење дрво пршлен ,Бесплатен превозот! TCT сечење нож.

85x24 T дрво сечење нож 5pcs / многу,Додатоци за мини електрични пили,сечење дрво пршлен ,Бесплатен превозот! TCT сечење нож.Технички податоци : Outter дијаметар : 85mm Понесе големина : 15mm или 10мм Заби број : 24 T Сечење kerf : 1.7 мм Испорака вклучува : 5 парчиња од дрво сечење TCT дискови...

DEN 1047.36

CNBTR 32x40mm Црна Високо-Јаглероден Челик Универзална Осцилирачки Виде Ножот Пакување од 50

Материјал : ВисокЈаглероден Челик Големина : 32x98mm / 1.26x3.86"(Wx L) заб ширина : 32милиметри / 1.26" заврши длабочина : 40mm / 1.57" Боја : Црна Бренд име : CNBTR Зглобови : Универзална Тежина : 1150g Функција : 1.Се користи за домаќинство декорација, главно за сечење дрво, пластика и мек метал 2.Адаптација во Бош и Fein на голем број на висококвалитетни машини дома и во странство 3.Направени од издржлив ВисокоЈаглероден Челик и траен перформанси 4.Многу разноврсна, погоден за повеќето од овие алатки се Безбедносни инструкции : 1.Жилети трајно затворени во една кертриџ или домување со помалку од 2mm на сечилото изложени. 2...

DEN 3547.00 4606.56

DIATOOL 2 парчиња 75mm Топла притисне мини турбо дијамант гравирање видов ножеви со отстранлив M14 прирабница

ПРЕДМЕТ : 2 парчиња 75mm Топла притисне мини турбо дијамант ножеви со отстранлив M14 прирабницаКоличина : 2 парчиња мини нож со прирабница и М14Спецификација : ДијаметарДебелина на СегментиВрска75mm22.1 ммМ1 4 ПрирабницаПримена : Погодни за сечење гравирање и резба мермер гранит камен конкретниФункција : Може да сува и влажна работи за мулти материјалТопла притисне синтерување технологија обезбеди подолг животен векВисоко ефикасни за мулти цел1...

DEN 706.00 802.56

8 80 заби Високо-јаглероден Челик tct сечење и тркала за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC88HT08 | 200mm СУПЕР ТЕНОК 0.8 mm виде ножот

8" 80 заби Високојаглероден Челик tct сечење и тркала за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC88 HT08 | 200mm СУПЕР ТЕНОК 0.8 mm виде ножот.Опис : 1...

DEN 1779.84

10Pcs 25мм Дрво, кружни сечење Saw Нож Диск + 2 парчиња Род Ротари Алатка за Сечење G08 Капка брод

Објектот Спецификација DIY Материјали : Дрво Работи Задниот Крај : Бела Калапи Материјал : ХСС Сечилото Тип : Кружни пили Ножеви Големина : Надворешниот Кол : 25мм Внатрешна Кол : 2mm Род Должина : 38mm Род Кол : 3мм Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

DEN 63.36

160 mm SINTERED Дијамант Lapidary Виде Ножот Плочата се Намали Сечење Накит Алатки Камен ILOVETOOL

63 / 8" 160 mm SINTERED Дијамант Сечилото Видов Lapidary Рок Плоча Трим Шифра 160*25 mmОва е сосема нов Sintered lapidary рок виде ножот со 5 / 8" черупка 3 / 4" или 1 / 2"Спецификација За Производ : Надворешен Дијаметар : 63 / 8" (160 mm)Дебелина : 0...

DEN 1098.72

8 100 заби Високо-јаглероден Челик кружни сечење плоча за REDWOOD БЕСПЛАТЕН Превозот NWC810HT1 | 200mm СУПЕР ТЕНОК 1mm виде ножот

8" 100 заби Високојаглероден Челик кружни сечење плоча за REDWOOD БЕСПЛАТЕН Превозот NWC810 HT1 | 200mm СУПЕР ТЕНОК 1mm виде ножот.Опис : 1...

DEN 1779.84

16 инчен Lapidary Дијамант Виде Ножот Notched Rim 1.6 mm Рок Плоча Арбор 1 инчен ILOVETOOL

16" Notched Rim Дијамант lapidary Рок Виде Ножот 1 " инчи (25.4 mm) Плоча Ахат Џаспер Скаменети Дрво Кодот 400*1.2*25.4 Спецификација за Производ : Надворешен Дијаметар : 16" (400mm)Арбор дупка : 1 " инчи (25.4 mm)Прикачен черупка било која големина на вашиот избор ќе бидат вклучени бесплатно...

DEN 4698.72