• Ново
10 80 заби T8A Високо-јаглероден Челик виде ножот за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC108HT12 | 250mm СУПЕР ТЕНОК 1.2 mm намали диск

10 80 заби T8A Високо-јаглероден Челик виде ножот за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC108HT12 | 250mm СУПЕР ТЕНОК 1.2 mm намали диск

DEN 2127.84

Износот
Во форма достапна за нарачката


10" 80 заби T8 A Високо-јаглероден Челик виде ножот за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC108 HT12 | 250mm СУПЕР ТЕНОК 1.2 mm намали диск.
Опис :
1. користење на T8 A прва класа Средно-јаглероден Челик.
2. супер тенок на забите, дебелина од 0.7-2.8 mm, спаси многу од дрвен материјал.
3. погодни за сечење скапи дрво, како и ружино дрво, redwood,итн.

Особините

is_customized:
Yes
Големина:
10'' 250mm
Сечилото Материјал:
Други
По завршувањето:
Бела
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
NWC108HT12
Бренд Име:
NCCTEC
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Купувачите избираат и

10Pcs 25мм Дрво, кружни сечење Saw Нож Диск + 2 парчиња Род Ротари Алатка за Сечење G08 Капка брод

Објектот Спецификација DIY Материјали : Дрво Работи Задниот Крај : Бела Калапи Материјал : ХСС Сечилото Тип : Кружни пили Ножеви Големина : Надворешниот Кол : 25мм Внатрешна Кол : 2mm Род Должина : 38mm Род Кол : 3мм Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

DEN 63.36

JLI 4 100MM Дијамант Сечење Дискови Плочка Камен Тркала Агол Мелење Мелница Висок Квалитет Виде Ножот Electroplated Дијамант Сечење

Спецификација на производот : 100*20*1.0 мм / 100*20*0.8 мм electroplated виде ножот за плочка / стакло сечење Дијамант ножотСегментирано Electroplated Дијамант Сечење Нож за Сечење пили Дијамант ножеви Предности : 1...

DEN 342.24

5PCS 32x40mm Универзална Јапонија Заб HCS Осцилирачки Виде Ножот Црна CNBTR

Спецификација : Материјал : ВисокЈаглероден ЧеликГолемина : 32x98mm / 1.26x3.86"(Wx L)забот ширина : 32милиметри / 1.26"заврши длабочина : 40mm / 1.57"Боја : ЦрнаАдаптација Машина : Fein,BOSCH,WORX,DREMEL и повеќето Домашни машинаБренд име : CNBTRзабот тип : ЈапонијаЗглобовите : УниверзалнаТежина : 111gФункција : 1.Се користи за домаќинство декорација, главно за сечење дрво, пластика и мек метал2.Адаптација во Бош и Fein на голем број на висококвалитетни машини дома и во странство3.Направени од издржлив ВисокоЈаглероден Челик и траен перформанси4.Многу разноврсна, погоден за повеќето од овие алаткиБезбедносни инструкции : 1.Жилети трајно затворени во една кертриџ или домување со помалку од 2mm на сечилото изложени.2...

DEN 495.00 659.52

5 компјутери / Многу 32 мм Мини Смола Круг Парчиња Виде Ножот Смола Сечење Црна Боја Смола Виде Ножот месо тело За Dremel Ротари Алатки

5 компјутери / Многу 32 мм Мини Смола Круг Парчиња Виде Ножот Смола Сечење Црна Боја Смола Виде Ножот месо тело За Dremel Ротари АлаткиДобар квалитет : 100% сосема нов и добар квалитет...

DEN 52.00 95.04

Бесплатен Превозот 2 Парчиња 12 Дрво Бенд Видов Ножеви 2240*13*0.55 мм*6 Заби Видов Ножеви За Дрво 13*0.55*2240mm*4 Заби

Дрво Бенд Видов Ножеви 2240*13*0.55 ммМатеријал : Јаглероден челикLenght : 2240mmШирина : 13mmДебелина : 0.55 mmЗаби : 6 или 4 Забите (ве Молиме изберете)Цената е 2 парчиња пакет...

DEN 1674.00 1762.56

6pcs/set Јаглероден Челик Кружни Виде Ножот Ротациони Алатка За Dremel Моќ Алатка Поставите Дрво Сечење Дискови Вежба Mandrel Намали

Опис : 5 двојно двострано дијамант сечење дискови со arbour дисковите се супертенок што ги прави совршени за изработка на слотови и цепнатинки и обложени на двете страни, како и околу работ Овој сет од 5 двојно двострано, vented дијамант сечење дискови кои ќе го направат вашиот алатки повеќе моќни и функционалност кога ќе се прават DIY, занает, накит одлуки или сребро smithing работа Идеален за Сечење Gemstones,Стакло,Керамика,Порцелан,Плочки,Карбид,Карпи,Алуминиум и Бакар Спецификација 1.Диск дијаметар : 22mm 2.Диск дебелина : 0.60 3 мм.Arbour вратило должина : 36mm 4.Материјал : Јаглероден челик Слој : Dual еднострани и на работ на Компатибилност : поголемиот дел од ротари и воздухот алатки, вклучувајќи Dremel Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 59.00 71.04

CNBTR 50pcs 20x40mm Високо-Јаглероден Челик Универзална Осцилирачки Виде Ножот Мулти Алатка

Спецификација : Материјал : ВисокоЈаглероден Челик Големина : 20x100mm / 0.79x3.94"(Wx L) заб ширина : 20mm / 0.79" заврши длабочина : 40mm / 1.57" Боја : Црна Бренд име : CNBTR Зглобови : Универзална Тежина : 950g Функција : 1.Се користи за домаќинство декорација, главно за сечење дрво, пластика и мек метал 2.Адаптација во Бош и Fein на голем број на висококвалитетни машини дома и во странство 3.Направени од издржлив ВисокоЈаглероден Челик и траен перформанси 4.Многу разноврсна, погоден за повеќето од овие алатки се Безбедносни инструкции : 1.Жилети трајно затворени во една кертриџ или домување со помалку од 2mm на сечилото изложени. 2...

DEN 2839.00 3686.88

DIATOOL 230mm Electroplated Засилен Дијамант Сечење Диск 9 Инчи Мермер Ножот Со 22.23 мм или M14 Прирабница

Предмет : 9" electroplated дијамант сечење дискови за гранит & мермер, Двете страни армираноКоличина : 1pcСпецификација : Дијаметар од 9" / 230 MM22.23 MM Алуминиум Страната или M14 ПрирабницаПримена : За сечење & мелење гранит & мермер, висока ефикасностФункција : Четири заштита на забите, да обезбеди длабоко сечење длабочинаЗабелешка : Овие производи се означени со нашиот бренд...

DEN 1181.00 1440.00

8 80 заби Високо-јаглероден Челик tct сечење и тркала за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC88HT08 | 200mm СУПЕР ТЕНОК 0.8 mm виде ножот

8" 80 заби Високојаглероден Челик tct сечење и тркала за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC88 HT08 | 200mm СУПЕР ТЕНОК 0.8 mm виде ножот.Опис : 1...

DEN 1779.84

JLI 4 100mm Electroplated Дијамант Сечење & мелење Диск Понесе Обложени Дијамант Виде Ножот 20mm Дупка Мермер Гранит Ротари Алатки

Спецификација на производот : 100*20*1.0 мм / 100*20*0.8 мм electroplated виде ножот за плочка / стакло сечење Дијамант ножотСегментирано Electroplated Дијамант Сечење Нож за Сечење пили Дијамант ножеви Предности : 1...

DEN 239.52

50x CNBTR Сребро 52mm Нерѓосувачки Челик Универзална Флексибилни Осцилирачки Scraper

Функција : 1 Нерѓосувачки челик материјал, Универзална Флексибилни Scraper 2 Компатибилен со повеќето Стандардни и Брзи Промени Осцилирачки Tools...

DEN 2484.00 3226.08

CNBTR 20pcs 77mm Тешко Легура V Намалување на Облик Универзална Дијамант Осцилирачки Видов Ножеви

Спецификација : Материјал : Тешко Легура Боја : Жолта Бренд име : CNBTR интерфејс : Универзална заб ширина : 60mm / 2.36" Големина : 77x60mm / 3.03x2.36"(Lx W) Тежина : 300g Функција : 1.Адаптација во Бош и Fein на голем број на висококвалитетни машини дома и во странство 2.Направени од издржлив Тешко Легура и траен перформанси 3.Многу разноврсна, погоден за повеќето од овие алатки 4.Тоа може да се намали цемент, бетон и камен материјал Безбедносни инструкции : 1.Жилети трајно затворени во една кертриџ или домување со помалку од 2mm на сечилото изложени. 2...

DEN 2160.00 2805.12

За Shopping7 компјутери ХСС Ротари Алатки Кружни пили Ножеви за Сечење Дискови Mandrel Исклучување Машина Моќ multitool 1ON7 2KET

7pcs ХСС Ротари Алатки Кружни пили Ножеви за Сечење Дискови Mandrel Исклучување Машина Моќ алатки multitool 1 ON7 2 KETПакетот вклучува : 1×HHS Виде Ножот ( 22*0.6*6mm)1×HHS Виде Ножот ( 25*0.6*6mm)1×HHS Виде Ножот (3 2*0.7*6mm)1×HHS Виде Ножот (35 *0.7*6mm)1×HHS Виде Ножот (44 *0.8*6mm)1×HHS Виде Ножот (50 *0.8*6mm)1×Продолжување Род(3.175 mm)Спецификации : Материјал на ХСС : DMO5,W5,W6,W9,М2,M42,Cr12movОд Дијаметар : 22mm,25мм,32милиметри,35mm,44mm,50mmСоздаден дијаметар : 6mmДебелина : како Модел покажуваБрој на заби : 36,72 или како вашите барањаМодел (дијаметар*дебелина*број на заби) : 22mm*0.6 мм*36, 25мм*0.6 мм*36, 32милиметри*0.7 мм*36, 35mm*0.7 мм*36, 44mm*0.8 mm*72 ,50mm*0.8 mm*72Производот сликата :

DEN 273.12

16 инчен Lapidary Дијамант Виде Ножот Notched Rim 1.6 mm Рок Плоча Арбор 1 инчен ILOVETOOL

16" Notched Rim Дијамант lapidary Рок Виде Ножот 1 " инчи (25.4 mm) Плоча Ахат Џаспер Скаменети Дрво Кодот 400*1.2*25.4 Спецификација за Производ : Надворешен Дијаметар : 16" (400mm)Арбор дупка : 1 " инчи (25.4 mm)Прикачен черупка било која големина на вашиот избор ќе бидат вклучени бесплатно...

DEN 4698.72

144 Парчиња 130mm Скролувајте Видов Ножеви За Дрво, Метал 12 Видови Убодни Видов Ножеви За Метал Број 1 до 12 У Видов Ножеви 5 DIY Видов Ножеви

Скролувајте Видов НожевиДолжина : 130mmБр.1 дебелина : 0.26 mm ширина : 0.60 mm месинг железоNo 2 дебелина : 0.29 mm ширина : 0.63 mm месинг железоБрој 3 дебелина : 0.31 mm ширина : 0.75 мм месинг железоNo...

DEN 1581.00 1663.68

5Pcs/set ХСС T118A Убодни Видов Ножеви Дрво, Метал Брзо Сечење Reciprocating Виде Ножот

Карактеристики : за сечење дрво, ПВЦ, пластика, тенок метал (Помалку од 3мм), итн Спецификации : Име на Производ : Сложувалка Сечилото Тип : T118 A Материјал : ХСС (High Speed Челик) Боја : Сина, Сребрена на Ѕвонење Заб Проред : 2mm / 0.08" Работна Должина : 53mm / 2.13" Вкупна Должина : 76mm / 3" Количина : 5 Компјутери / 1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 50.00 63.84

Тешки 4/4.5 Бетон Турбо Дијамант Мелење Првенство Тркала Виде Ножот за Агол Мелница 12 Segs

Клиентите Кои Bougt Овој Предмет Исто Така Се Купи : 115 x 22,2 mm, Дијамант Сегмент Мелење Првенство Тркала Двоен Ред Мелница Диск за Бетон Гранит Камен МермерОпис : Погоден за употреба на мелење на мермер, плочки, малтер и камен...

DEN 479.00 684.00

Бесплатен Превозот 5Pcs/многу 55мм-82mm HCS T101AO Убодни Видов Ножеви за Точни Крива Сечење на Меки Дрво Ламинатни Одбор

HCST111 CHCST119 BOХССT11 8 AХССT118 A2T101 AOT101 BT101 BRT101 DT111 CT127 DT224 DT301 CDБесплатен Превозот 55мм82mm HCS T101 AO Убодни Видов Ножеви за Точни Крива Сечење на Меки Дрво Ламинатни ОдборМатеријал високојаглероден челик (HCS ) Sawtooth Заби, мелење заострените опрема мелење Вкупна должина(mm ) 82 Стр чеша на опрема(mm) 1.4 H andle Т Апликации дрво,пластика,влакна Апликација Полиња Плута, иверица, ламинат одбор(550mm ), особено за точни крива сечење Нож должина(mm ) 55

DEN 182.00 191.52

35%ПОПУСТ Бесплатен Превозот:Bimetal М3 Големина од 65mm да 140mm Металугрија HoleSaw во Рефус,Топла продажба ХСС Дупка Видов Машина Без Arbor2

ХСС Biметал Дупка Пили1 Материјал : ХСС Biметал ( Забите се усвои ХСС М3,не јаглероден челик, Погодни за сечење на метал)2...

DEN 530.00 815.52

14 80 заби Високо-јаглероден Челик дрвени сечење алатки за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC148HT22 | 350mm СУПЕР ТЕНОК 2.2 mm

14" 80 заби Високојаглероден Челик дрвени сечење алатки за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC148 HT22 | 350mm СУПЕР ТЕНОК 2.2 mm.Опис : 1...

DEN 3199.68

8 100 заби Високо-јаглероден Челик кружни сечење плоча за REDWOOD БЕСПЛАТЕН Превозот NWC810HT1 | 200mm СУПЕР ТЕНОК 1mm виде ножот

8" 100 заби Високојаглероден Челик кружни сечење плоча за REDWOOD БЕСПЛАТЕН Превозот NWC810 HT1 | 200mm СУПЕР ТЕНОК 1mm виде ножот.Опис : 1...

DEN 1779.84

85x24T дрво сечење нож 5pcs/многу,Додатоци за мини електрични пили,сечење дрво пршлен ,Бесплатен превозот! TCT сечење нож.

85x24 T дрво сечење нож 5pcs / многу,Додатоци за мини електрични пили,сечење дрво пршлен ,Бесплатен превозот! TCT сечење нож.Технички податоци : Outter дијаметар : 85mm Понесе големина : 15mm или 10мм Заби број : 24 T Сечење kerf : 1.7 мм Испорака вклучува : 5 парчиња од дрво сечење TCT дискови...

DEN 1047.36

DIATOOL 180mm Обложени Сад Форма Засилен Дијамант Сечење & Мелење Сечилото 7 инчен Electroplated Дијамантски диск

Предмет : 7" сад во облик на electroplated дијамант сечење и брусење дискови за гранит & мермер Количина : 1pc Спецификација : Дијаметар од 7" / 180 MM, Создаден 22.23 MMПримена : За сечење & мелење гранит & мермер, висока ефикасностФункција : Сад облик дизајн core челик обезбедува посебна апликација на каменЗабелешка : Овие производи се означени со нашиот бренд...

DEN 1007.00 1171.20