• Ново
7 80 заби СУПЕР ТЕНОК 1mm дебелина Високо-јаглероден Челик tct сечење нож за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC78HT1 |180mm сечилото

7 80 заби СУПЕР ТЕНОК 1mm дебелина Високо-јаглероден Челик tct сечење нож за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC78HT1 |180mm сечилото

DEN 1473.12

Износот
Во форма достапна за нарачката


7" 80 заби Високо-јаглероден Челик tct сечење нож за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC78 HT1 | 180mm СУПЕР ТЕНОК 1mm виде ножот.
Опис :
1. користење на T8 A прва класа Средно-јаглероден Челик.
2. супер тенок на забите, дебелина од 0.7-2.8 mm, спаси многу од дрвен материјал.
3. погодни за сечење скапи дрво, како и ружино дрво, redwood,итн.

Особините

is_customized:
Yes
Бренд Име:
NCCTEC
Големина:
7'' 180mm
Сечилото Материјал:
Други
По завршувањето:
Бела
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
NWC78HT1

Купувачите избираат и

CNBTR 50pcs 20x40mm Високо-Јаглероден Челик Универзална Осцилирачки Виде Ножот Мулти Алатка

Спецификација : Материјал : ВисокоЈаглероден Челик Големина : 20x100mm / 0.79x3.94"(Wx L) заб ширина : 20mm / 0.79" заврши длабочина : 40mm / 1.57" Боја : Црна Бренд име : CNBTR Зглобови : Универзална Тежина : 950g Функција : 1.Се користи за домаќинство декорација, главно за сечење дрво, пластика и мек метал 2.Адаптација во Бош и Fein на голем број на висококвалитетни машини дома и во странство 3.Направени од издржлив ВисокоЈаглероден Челик и траен перформанси 4.Многу разноврсна, погоден за повеќето од овие алатки се Безбедносни инструкции : 1.Жилети трајно затворени во една кертриџ или домување со помалку од 2mm на сечилото изложени. 2...

DEN 2839.00 3686.88

85x24T дрво сечење нож 5pcs/многу,Додатоци за мини електрични пили,сечење дрво пршлен ,Бесплатен превозот! TCT сечење нож.

85x24 T дрво сечење нож 5pcs / многу,Додатоци за мини електрични пили,сечење дрво пршлен ,Бесплатен превозот! TCT сечење нож.Технички податоци : Outter дијаметар : 85mm Понесе големина : 15mm или 10мм Заби број : 24 T Сечење kerf : 1.7 мм Испорака вклучува : 5 парчиња од дрво сечење TCT дискови...

DEN 1047.36

JLI 4 100mm Electroplated Дијамант Сечење & мелење Диск Понесе Обложени Дијамант Виде Ножот 20mm Дупка Мермер Гранит Ротари Алатки

Спецификација на производот : 100*20*1.0 мм / 100*20*0.8 мм electroplated виде ножот за плочка / стакло сечење Дијамант ножотСегментирано Electroplated Дијамант Сечење Нож за Сечење пили Дијамант ножеви Предности : 1...

DEN 239.52

5Pcs/set ХСС T118A Убодни Видов Ножеви Дрво, Метал Брзо Сечење Reciprocating Виде Ножот

Карактеристики : за сечење дрво, ПВЦ, пластика, тенок метал (Помалку од 3мм), итн Спецификации : Име на Производ : Сложувалка Сечилото Тип : T118 A Материјал : ХСС (High Speed Челик) Боја : Сина, Сребрена на Ѕвонење Заб Проред : 2mm / 0.08" Работна Должина : 53mm / 2.13" Вкупна Должина : 76mm / 3" Количина : 5 Компјутери / 1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 50.00 63.84

14 80 заби Високо-јаглероден Челик дрвени секачи за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC148HT18 | 350mm СУПЕР ТЕНОК 1.8 mm

14" 80 заби Високојаглероден Челик дрвени секачи за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC148 HT18 | 350mm СУПЕР ТЕНОК 1.8 mm.Опис : 1...

DEN 3048.48

DIATOOL 2 парчиња 5 electroplated дијамант сечење и брусење диск за мермер гранит со двојно мелење страни M14 Прирабница

Предмет : 5" / 125mm electroplated дијамант сечење и брусење дискови за гранит & мермер, со двоен мелење страни Количина : 2 парчиња (dia125mm) Спецификација : М14 ПрирабницаПримена : F или сечење & мелење гранит & мермерAnswer : ___________________________ Note : Овие производи се означени со нашиот бренд.Ако не сакате нашиот бренд име, ве молиме да ни остават порака,ние може да ви испрати производи без бренд.Се прилагодите услуга : Ако цел 20pcs ние би можеле да го обележите вашето бренд име на нашите производи

DEN 2092.80

6pcs/set Јаглероден Челик Кружни Виде Ножот Ротациони Алатка За Dremel Моќ Алатка Поставите Дрво Сечење Дискови Вежба Mandrel Намали

Опис : 5 двојно двострано дијамант сечење дискови со arbour дисковите се супертенок што ги прави совршени за изработка на слотови и цепнатинки и обложени на двете страни, како и околу работ Овој сет од 5 двојно двострано, vented дијамант сечење дискови кои ќе го направат вашиот алатки повеќе моќни и функционалност кога ќе се прават DIY, занает, накит одлуки или сребро smithing работа Идеален за Сечење Gemstones,Стакло,Керамика,Порцелан,Плочки,Карбид,Карпи,Алуминиум и Бакар Спецификација 1.Диск дијаметар : 22mm 2.Диск дебелина : 0.60 3 мм.Arbour вратило должина : 36mm 4.Материјал : Јаглероден челик Слој : Dual еднострани и на работ на Компатибилност : поголемиот дел од ротари и воздухот алатки, вклучувајќи Dremel Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 59.00 71.04

8 80 заби Високо-јаглероден Челик tct сечење и тркала за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC88HT08 | 200mm СУПЕР ТЕНОК 0.8 mm виде ножот

8" 80 заби Високојаглероден Челик tct сечење и тркала за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC88 HT08 | 200mm СУПЕР ТЕНОК 0.8 mm виде ножот.Опис : 1...

DEN 1779.84

Бесплатен Превозот 2 Парчиња 12 Дрво Бенд Видов Ножеви 2240*13*0.55 мм*6 Заби Видов Ножеви За Дрво 13*0.55*2240mm*4 Заби

Дрво Бенд Видов Ножеви 2240*13*0.55 ммМатеријал : Јаглероден челикLenght : 2240mmШирина : 13mmДебелина : 0.55 mmЗаби : 6 или 4 Забите (ве Молиме изберете)Цената е 2 парчиња пакет...

DEN 1674.00 1762.56

Тешки 4/4.5 Бетон Турбо Дијамант Мелење Првенство Тркала Виде Ножот за Агол Мелница 12 Segs

Клиентите Кои Bougt Овој Предмет Исто Така Се Купи : 115 x 22,2 mm, Дијамант Сегмент Мелење Првенство Тркала Двоен Ред Мелница Диск за Бетон Гранит Камен МермерОпис : Погоден за употреба на мелење на мермер, плочки, малтер и камен...

DEN 479.00 684.00

160 mm SINTERED Дијамант Lapidary Виде Ножот Плочата се Намали Сечење Накит Алатки Камен ILOVETOOL

63 / 8" 160 mm SINTERED Дијамант Сечилото Видов Lapidary Рок Плоча Трим Шифра 160*25 mmОва е сосема нов Sintered lapidary рок виде ножот со 5 / 8" черупка 3 / 4" или 1 / 2"Спецификација За Производ : Надворешен Дијаметар : 63 / 8" (160 mm)Дебелина : 0...

DEN 1098.72

3 Парчиња 4 114mm Дијамант Ножеви 114*20*1.8 мм Дијамантски Диск За Сува Сечење на Ѕидовите, Плочки, Камен и Мермер Понесе 20.0 mm

Дијамант Ножеви За Сува СечењеМаксимална Брзина : 80m / sДијаметар : 114mmДебелина : 1.8 mmВнатрешниот Дупка : 20mmЦената е 3 парчиња...

DEN 754.00 793.44

DIATOOL 230mm Electroplated Засилен Дијамант Сечење Диск 9 Инчи Мермер Ножот Со 22.23 мм или M14 Прирабница

Предмет : 9" electroplated дијамант сечење дискови за гранит & мермер, Двете страни армираноКоличина : 1pcСпецификација : Дијаметар од 9" / 230 MM22.23 MM Алуминиум Страната или M14 ПрирабницаПримена : За сечење & мелење гранит & мермер, висока ефикасностФункција : Четири заштита на забите, да обезбеди длабоко сечење длабочинаЗабелешка : Овие производи се означени со нашиот бренд...

DEN 1181.00 1440.00

50x CNBTR Сребро 52mm Нерѓосувачки Челик Универзална Флексибилни Осцилирачки Scraper

Функција : 1 Нерѓосувачки челик материјал, Универзална Флексибилни Scraper 2 Компатибилен со повеќето Стандардни и Брзи Промени Осцилирачки Tools...

DEN 2484.00 3226.08

144 Парчиња 130mm Скролувајте Видов Ножеви За Дрво, Метал 12 Видови Убодни Видов Ножеви За Метал Број 1 до 12 У Видов Ножеви 5 DIY Видов Ножеви

Скролувајте Видов НожевиДолжина : 130mmБр.1 дебелина : 0.26 mm ширина : 0.60 mm месинг железоNo 2 дебелина : 0.29 mm ширина : 0.63 mm месинг железоБрој 3 дебелина : 0.31 mm ширина : 0.75 мм месинг железоNo...

DEN 1581.00 1663.68

5 компјутери / Многу 32 мм Мини Смола Круг Парчиња Виде Ножот Смола Сечење Црна Боја Смола Виде Ножот месо тело За Dremel Ротари Алатки

5 компјутери / Многу 32 мм Мини Смола Круг Парчиња Виде Ножот Смола Сечење Црна Боја Смола Виде Ножот месо тело За Dremel Ротари АлаткиДобар квалитет : 100% сосема нов и добар квалитет...

DEN 52.00 95.04

Z-ЛАВ 5 Инчен Дијамант Турбо Виде Ножот 125mm Гранит Камен Сечење Диск Со Прирабница и М14 5/8-11 Кружни пили Мулти алатка

ZЛАВ 5 Инчен Дијамант Турбо Виде Ножот 125mm Гранит Камен Сечење Диск Со Прирабница и М14 5 / 811 Кружни пили Дебелина 2.8 mmФункција : Двоен страната дизајн за сечење и брусење Топла притисне на ножот се обезбедат долг живот Професионални qualtiy, многу брзо сечење се Применуваат на гранит, мермер, бетон, метал Во форма на дупка во сечење тркало имаат 2 стилови, ние ќе превозот од случаен Производи информацииНадворешниот Дијаметар 125mm големина : (инчи) 5" сегмент Дебелина 2.8 mm Арбор М14 или 5 / 811 Пакет 1 Парче G...

DEN 1115.00 1376.16

10Pcs 25мм Дрво, кружни сечење Saw Нож Диск + 2 парчиња Род Ротари Алатка за Сечење G08 Капка брод

Објектот Спецификација DIY Материјали : Дрво Работи Задниот Крај : Бела Калапи Материјал : ХСС Сечилото Тип : Кружни пили Ножеви Големина : Надворешниот Кол : 25мм Внатрешна Кол : 2mm Род Должина : 38mm Род Кол : 3мм Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

DEN 63.36

14 80 заби Високо-јаглероден Челик дрвени сечење алатки за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC148HT22 | 350mm СУПЕР ТЕНОК 2.2 mm

14" 80 заби Високојаглероден Челик дрвени сечење алатки за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC148 HT22 | 350mm СУПЕР ТЕНОК 2.2 mm.Опис : 1...

DEN 3199.68

За Shopping7 компјутери ХСС Ротари Алатки Кружни пили Ножеви за Сечење Дискови Mandrel Исклучување Машина Моќ multitool 1ON7 2KET

7pcs ХСС Ротари Алатки Кружни пили Ножеви за Сечење Дискови Mandrel Исклучување Машина Моќ алатки multitool 1 ON7 2 KETПакетот вклучува : 1×HHS Виде Ножот ( 22*0.6*6mm)1×HHS Виде Ножот ( 25*0.6*6mm)1×HHS Виде Ножот (3 2*0.7*6mm)1×HHS Виде Ножот (35 *0.7*6mm)1×HHS Виде Ножот (44 *0.8*6mm)1×HHS Виде Ножот (50 *0.8*6mm)1×Продолжување Род(3.175 mm)Спецификации : Материјал на ХСС : DMO5,W5,W6,W9,М2,M42,Cr12movОд Дијаметар : 22mm,25мм,32милиметри,35mm,44mm,50mmСоздаден дијаметар : 6mmДебелина : како Модел покажуваБрој на заби : 36,72 или како вашите барањаМодел (дијаметар*дебелина*број на заби) : 22mm*0.6 мм*36, 25мм*0.6 мм*36, 32милиметри*0.7 мм*36, 35mm*0.7 мм*36, 44mm*0.8 mm*72 ,50mm*0.8 mm*72Производот сликата :

DEN 273.12

20 инчен 500mm SuperThin Дијамант Lapidary Виде Ножот Notched Арбор 1-1/4 Rim 2.5 ILOVETOOL

20" (500 mm) Notched Rim 2.5 mm, Дијамант Lapidary Рок Виде Ножот Арбор 11 / 4 "(32милиметри) За Плоча Ахат Џаспер Скаменети Дрво Кодот 500*2.0*32 Спецификација за Производ : Надворешен Дијаметар : 20" (500 mm)Арбор дупка : 1 1 / 4 " (32 mm)На арбор дупка може да се менува од 32 mm до 60 mm...

DEN 8769.12