• Ново
8 100 заби Високо-јаглероден Челик кружни сечење плоча за REDWOOD БЕСПЛАТЕН Превозот NWC810HT1 | 200mm СУПЕР ТЕНОК 1mm виде ножот

8 100 заби Високо-јаглероден Челик кружни сечење плоча за REDWOOD БЕСПЛАТЕН Превозот NWC810HT1 | 200mm СУПЕР ТЕНОК 1mm виде ножот

DEN 1779.84

Износот
Во форма достапна за нарачката


8" 100 заби Високо-јаглероден Челик кружни сечење плоча за REDWOOD БЕСПЛАТЕН Превозот NWC810 HT1 | 200mm СУПЕР ТЕНОК 1mm виде ножот.
Опис :
1. користење на T8 A прва класа Средно-јаглероден Челик.
2. супер тенок на забите, дебелина од 0.7-2.8 mm, спаси многу од дрвен материјал.
3. погодни за сечење скапи дрво, како и ружино дрво, redwood,итн.

Особините

Големина:
8'' 200mm
Број На Модел На:
NWC810HT1
Употреба:
Комерцијални Производство
По завршувањето:
Бела
Број на Компјутери:
1 Компјутер
Сечилото Тип:
Кружни Пили Ножеви
is_customized:
Yes
Бренд Име:
NCCTEC
Сечилото Материјал:
Други
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
DIY Материјали:
Електрични

Купувачите избираат и

Тешки 4/4.5 Бетон Турбо Дијамант Мелење Првенство Тркала Виде Ножот за Агол Мелница 12 Segs

Клиентите Кои Bougt Овој Предмет Исто Така Се Купи : 115 x 22,2 mm, Дијамант Сегмент Мелење Првенство Тркала Двоен Ред Мелница Диск за Бетон Гранит Камен МермерОпис : Погоден за употреба на мелење на мермер, плочки, малтер и камен...

DEN 479.00 684.00

12 80 заби Високо-јаглероден Челик, дрво секачи за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC128HT16 | 300мм СУПЕР ТЕНОК 1.6 mm

12" 80 заби Високојаглероден Челик, дрво секачи за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC128 HT16 | 300мм СУПЕР ТЕНОК 1.6 mm.Опис : 1...

DEN 2741.28

50x CNBTR Сребро 52mm Нерѓосувачки Челик Универзална Флексибилни Осцилирачки Scraper

Функција : 1 Нерѓосувачки челик материјал, Универзална Флексибилни Scraper 2 Компатибилен со повеќето Стандардни и Брзи Промени Осцилирачки Tools...

DEN 2484.00 3226.08

CNBTR 3.2x4 см Висок Јаглероден Челик Брзо Ослободување Осцилирачки Видов Бришачи Сет од 5 Црна

Функција : 1 Висок јаглероден челик материјал, добар квалитет Брзо Ослободување Видов Ножеви.2 Голем заб дизајн отпорен на вчитување и ја подобрува сечење брзина.3...

DEN 430.00 573.60

20 инчен 500mm SuperThin Дијамант Lapidary Виде Ножот Notched Арбор 1-1/4 Rim 2.5 ILOVETOOL

20" (500 mm) Notched Rim 2.5 mm, Дијамант Lapidary Рок Виде Ножот Арбор 11 / 4 "(32милиметри) За Плоча Ахат Џаспер Скаменети Дрво Кодот 500*2.0*32 Спецификација за Производ : Надворешен Дијаметар : 20" (500 mm)Арбор дупка : 1 1 / 4 " (32 mm)На арбор дупка може да се менува од 32 mm до 60 mm...

DEN 8769.12

CNBTR 20pcs 77mm Тешко Легура V Намалување на Облик Универзална Дијамант Осцилирачки Видов Ножеви

Спецификација : Материјал : Тешко Легура Боја : Жолта Бренд име : CNBTR интерфејс : Универзална заб ширина : 60mm / 2.36" Големина : 77x60mm / 3.03x2.36"(Lx W) Тежина : 300g Функција : 1.Адаптација во Бош и Fein на голем број на висококвалитетни машини дома и во странство 2.Направени од издржлив Тешко Легура и траен перформанси 3.Многу разноврсна, погоден за повеќето од овие алатки 4.Тоа може да се намали цемент, бетон и камен материјал Безбедносни инструкции : 1.Жилети трајно затворени во една кертриџ или домување со помалку од 2mm на сечилото изложени. 2...

DEN 2160.00 2805.12

JLI 100mm Дијамант Сечење Диск Electroplated Виде Ножот Плочка/Камен 100*20*1.0 mm, Дијамант Мелење Тркала Полирање Мелење Диск

Спецификација на производот : 100*20*2.0 мм electroplated виде ножот за плочка / стакло сечење Дијамант ножотСегментирано Electroplated Дијамант Сечење Нож за Сечење пили Дијамант ножеви Предности : 1...

DEN 453.60

85x24T дрво сечење нож 5pcs/многу,Додатоци за мини електрични пили,сечење дрво пршлен ,Бесплатен превозот! TCT сечење нож.

85x24 T дрво сечење нож 5pcs / многу,Додатоци за мини електрични пили,сечење дрво пршлен ,Бесплатен превозот! TCT сечење нож.Технички податоци : Outter дијаметар : 85mm Понесе големина : 15mm или 10мм Заби број : 24 T Сечење kerf : 1.7 мм Испорака вклучува : 5 парчиња од дрво сечење TCT дискови...

DEN 1047.36

10Pcs 25мм Дрво, кружни сечење Saw Нож Диск + 2 парчиња Род Ротари Алатка за Сечење G08 Капка брод

Објектот Спецификација DIY Материјали : Дрво Работи Задниот Крај : Бела Калапи Материјал : ХСС Сечилото Тип : Кружни пили Ножеви Големина : Надворешниот Кол : 25мм Внатрешна Кол : 2mm Род Должина : 38mm Род Кол : 3мм Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

DEN 63.36

14 80 заби Високо-јаглероден Челик дрвени сечење алатки за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC148HT22 | 350mm СУПЕР ТЕНОК 2.2 mm

14" 80 заби Високојаглероден Челик дрвени сечење алатки за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC148 HT22 | 350mm СУПЕР ТЕНОК 2.2 mm.Опис : 1...

DEN 3199.68

DIATOOL 2 парчиња 75mm Топла притисне мини турбо дијамант гравирање видов ножеви со отстранлив M14 прирабница

ПРЕДМЕТ : 2 парчиња 75mm Топла притисне мини турбо дијамант ножеви со отстранлив M14 прирабницаКоличина : 2 парчиња мини нож со прирабница и М14Спецификација : ДијаметарДебелина на СегментиВрска75mm22.1 ммМ1 4 ПрирабницаПримена : Погодни за сечење гравирање и резба мермер гранит камен конкретниФункција : Може да сува и влажна работи за мулти материјалТопла притисне синтерување технологија обезбеди подолг животен векВисоко ефикасни за мулти цел1...

DEN 706.00 802.56

144 Парчиња 130mm Скролувајте Видов Ножеви За Дрво, Метал 12 Видови Убодни Видов Ножеви За Метал Број 1 до 12 У Видов Ножеви 5 DIY Видов Ножеви

Скролувајте Видов НожевиДолжина : 130mmБр.1 дебелина : 0.26 mm ширина : 0.60 mm месинг железоNo 2 дебелина : 0.29 mm ширина : 0.63 mm месинг железоБрој 3 дебелина : 0.31 mm ширина : 0.75 мм месинг железоNo...

DEN 1581.00 1663.68

3 Парчиња 9 1575*6*0.65 мм*6Teeth Дрво Бенд Видов Ножеви 6*0.65*1575mm Видов Ножеви За Сечење Крива Со 6, 8, 10, 14 Заби

Дрво Бенд Видов Ножеви 1575*6*0.65 ммМатеријал : C arbon челикLenght : 1575mmШирина : 6mmДебелина : 0.65 mmЗаби : 6 Tpi, 8 Tpi, 10 Tpi, и 14 Tpi (ве Молиме Изберете)Цената е 3 парчиња пакет...

DEN 1499.00 1577.76

14 80 заби Високо-јаглероден Челик дрвени секачи за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC148HT18 | 350mm СУПЕР ТЕНОК 1.8 mm

14" 80 заби Високојаглероден Челик дрвени секачи за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC148 HT18 | 350mm СУПЕР ТЕНОК 1.8 mm.Опис : 1...

DEN 3048.48

5Pcs/set ХСС T118A Убодни Видов Ножеви Дрво, Метал Брзо Сечење Reciprocating Виде Ножот

Карактеристики : за сечење дрво, ПВЦ, пластика, тенок метал (Помалку од 3мм), итн Спецификации : Име на Производ : Сложувалка Сечилото Тип : T118 A Материјал : ХСС (High Speed Челик) Боја : Сина, Сребрена на Ѕвонење Заб Проред : 2mm / 0.08" Работна Должина : 53mm / 2.13" Вкупна Должина : 76mm / 3" Количина : 5 Компјутери / 1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 50.00 63.84

DIATOOL 180mm Обложени Сад Форма Засилен Дијамант Сечење & Мелење Сечилото 7 инчен Electroplated Дијамантски диск

Предмет : 7" сад во облик на electroplated дијамант сечење и брусење дискови за гранит & мермер Количина : 1pc Спецификација : Дијаметар од 7" / 180 MM, Создаден 22.23 MMПримена : За сечење & мелење гранит & мермер, висока ефикасностФункција : Сад облик дизајн core челик обезбедува посебна апликација на каменЗабелешка : Овие производи се означени со нашиот бренд...

DEN 1007.00 1171.20

JLI 4 100MM Дијамант Сечење Дискови Плочка Камен Тркала Агол Мелење Мелница Висок Квалитет Виде Ножот Electroplated Дијамант Сечење

Спецификација на производот : 100*20*1.0 мм / 100*20*0.8 мм electroplated виде ножот за плочка / стакло сечење Дијамант ножотСегментирано Electroplated Дијамант Сечење Нож за Сечење пили Дијамант ножеви Предности : 1...

DEN 342.24

CNBTR 20pcs 88mm Универзална Countersunk Head HCS Semicircle Видов Ножеви

Спецификација : Боја : Црна Материјал : Високјаглероден челик Бренд име : CNBTR Големина : x 88mm 30мм / 3.46x1.18"(Надворешниот Diax внатрешна Кол) Тежина : 600g Функција : 1.Адаптација во огромен број на висококвалитетни машини дома и во странство, како што Бош и Fein...

DEN 2097.00 2723.52

Бесплатен Превозот 2 Парчиња 12 Дрво Бенд Видов Ножеви 2240*13*0.55 мм*6 Заби Видов Ножеви За Дрво 13*0.55*2240mm*4 Заби

Дрво Бенд Видов Ножеви 2240*13*0.55 ммМатеријал : Јаглероден челикLenght : 2240mmШирина : 13mmДебелина : 0.55 mmЗаби : 6 или 4 Забите (ве Молиме изберете)Цената е 2 парчиња пакет...

DEN 1674.00 1762.56