• Ново
12 80 заби Високо-јаглероден Челик, дрво секачи за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC128HT16 | 300мм СУПЕР ТЕНОК 1.6 mm

12 80 заби Високо-јаглероден Челик, дрво секачи за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC128HT16 | 300мм СУПЕР ТЕНОК 1.6 mm

DEN 2741.28

Износот
Во форма достапна за нарачката


12" 80 заби Високо-јаглероден Челик, дрво секачи за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC128 HT16 | 300мм СУПЕР ТЕНОК 1.6 mm.
Опис :
1. користење на T8 A прва класа Средно-јаглероден Челик.
2. супер тенок на забите, дебелина од 0.7-2.8 mm, спаси многу од дрвен материјал.
3. погодни за сечење скапи дрво, како и ружино дрво, redwood,итн.

Особините

is_customized:
Yes
Големина:
12'' 300mm
Сечилото Материјал:
Други
По завршувањето:
Бела
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
NWC128HT16
Бренд Име:
NCCTEC
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Купувачите избираат и

JLI 4 100MM Дијамант Сечење Дискови Плочка Камен Тркала Агол Мелење Мелница Висок Квалитет Виде Ножот Electroplated Дијамант Сечење

Спецификација на производот : 100*20*1.0 мм / 100*20*0.8 мм electroplated виде ножот за плочка / стакло сечење Дијамант ножотСегментирано Electroplated Дијамант Сечење Нож за Сечење пили Дијамант ножеви Предности : 1...

DEN 342.24

7 Дијамант Навивам точка сечилото B7TP / 180mm бетонски ѕид навивам посочувајќи GROOVING алатки / 4 5 6 7 8мм дебели сегмент

7" Дијамант Навивам точка сечилото B7 TP / 180mm бетонски ѕид навивам посочувајќи GROOVING алатки / 4 5 6 7 8мм дебели сегмент.овој нож е многу бои, се надевам ќе не им пречи на боја ,ви благодариме.5mm дебелина 50mm значи дупка е 50mm.8мм дебелината 25 4mm значи дупка е 25.4 mm.

DEN 1760.00 1760.16

5PCS 32x40mm Универзална Јапонија Заб HCS Осцилирачки Виде Ножот Црна CNBTR

Спецификација : Материјал : ВисокЈаглероден ЧеликГолемина : 32x98mm / 1.26x3.86"(Wx L)забот ширина : 32милиметри / 1.26"заврши длабочина : 40mm / 1.57"Боја : ЦрнаАдаптација Машина : Fein,BOSCH,WORX,DREMEL и повеќето Домашни машинаБренд име : CNBTRзабот тип : ЈапонијаЗглобовите : УниверзалнаТежина : 111gФункција : 1.Се користи за домаќинство декорација, главно за сечење дрво, пластика и мек метал2.Адаптација во Бош и Fein на голем број на висококвалитетни машини дома и во странство3.Направени од издржлив ВисокоЈаглероден Челик и траен перформанси4.Многу разноврсна, погоден за повеќето од овие алаткиБезбедносни инструкции : 1.Жилети трајно затворени во една кертриџ или домување со помалку од 2mm на сечилото изложени.2...

DEN 495.00 659.52

JLI 4 100mm Electroplated Дијамант Сечење & мелење Диск Понесе Обложени Дијамант Виде Ножот 20mm Дупка Мермер Гранит Ротари Алатки

Спецификација на производот : 100*20*1.0 мм / 100*20*0.8 мм electroplated виде ножот за плочка / стакло сечење Дијамант ножотСегментирано Electroplated Дијамант Сечење Нож за Сечење пили Дијамант ножеви Предности : 1...

DEN 239.52

160 mm SINTERED Дијамант Lapidary Виде Ножот Плочата се Намали Сечење Накит Алатки Камен ILOVETOOL

63 / 8" 160 mm SINTERED Дијамант Сечилото Видов Lapidary Рок Плоча Трим Шифра 160*25 mmОва е сосема нов Sintered lapidary рок виде ножот со 5 / 8" черупка 3 / 4" или 1 / 2"Спецификација За Производ : Надворешен Дијаметар : 63 / 8" (160 mm)Дебелина : 0...

DEN 1098.72

3 Парчиња 9 1575*6*0.65 мм*6Teeth Дрво Бенд Видов Ножеви 6*0.65*1575mm Видов Ножеви За Сечење Крива Со 6, 8, 10, 14 Заби

Дрво Бенд Видов Ножеви 1575*6*0.65 ммМатеријал : C arbon челикLenght : 1575mmШирина : 6mmДебелина : 0.65 mmЗаби : 6 Tpi, 8 Tpi, 10 Tpi, и 14 Tpi (ве Молиме Изберете)Цената е 3 парчиња пакет...

DEN 1499.00 1577.76

DIATOOL 230mm Electroplated Засилен Дијамант Сечење Диск 9 Инчи Мермер Ножот Со 22.23 мм или M14 Прирабница

Предмет : 9" electroplated дијамант сечење дискови за гранит & мермер, Двете страни армираноКоличина : 1pcСпецификација : Дијаметар од 9" / 230 MM22.23 MM Алуминиум Страната или M14 ПрирабницаПримена : За сечење & мелење гранит & мермер, висока ефикасностФункција : Четири заштита на забите, да обезбеди длабоко сечење длабочинаЗабелешка : Овие производи се означени со нашиот бренд...

DEN 1181.00 1440.00

CNBTR 32x40mm Црна Високо-Јаглероден Челик Универзална Осцилирачки Виде Ножот Пакување од 50

Материјал : ВисокЈаглероден Челик Големина : 32x98mm / 1.26x3.86"(Wx L) заб ширина : 32милиметри / 1.26" заврши длабочина : 40mm / 1.57" Боја : Црна Бренд име : CNBTR Зглобови : Универзална Тежина : 1150g Функција : 1.Се користи за домаќинство декорација, главно за сечење дрво, пластика и мек метал 2.Адаптација во Бош и Fein на голем број на висококвалитетни машини дома и во странство 3.Направени од издржлив ВисокоЈаглероден Челик и траен перформанси 4.Многу разноврсна, погоден за повеќето од овие алатки се Безбедносни инструкции : 1.Жилети трајно затворени во една кертриџ или домување со помалку од 2mm на сечилото изложени. 2...

DEN 3547.00 4606.56

Бесплатен Превозот 5Pcs/многу 55мм-82mm HCS T101AO Убодни Видов Ножеви за Точни Крива Сечење на Меки Дрво Ламинатни Одбор

HCST111 CHCST119 BOХССT11 8 AХССT118 A2T101 AOT101 BT101 BRT101 DT111 CT127 DT224 DT301 CDБесплатен Превозот 55мм82mm HCS T101 AO Убодни Видов Ножеви за Точни Крива Сечење на Меки Дрво Ламинатни ОдборМатеријал високојаглероден челик (HCS ) Sawtooth Заби, мелење заострените опрема мелење Вкупна должина(mm ) 82 Стр чеша на опрема(mm) 1.4 H andle Т Апликации дрво,пластика,влакна Апликација Полиња Плута, иверица, ламинат одбор(550mm ), особено за точни крива сечење Нож должина(mm ) 55

DEN 182.00 191.52

35%ПОПУСТ Бесплатен Превозот:Bimetal М3 Големина од 65mm да 140mm Металугрија HoleSaw во Рефус,Топла продажба ХСС Дупка Видов Машина Без Arbor2

ХСС Biметал Дупка Пили1 Материјал : ХСС Biметал ( Забите се усвои ХСС М3,не јаглероден челик, Погодни за сечење на метал)2...

DEN 530.00 815.52

Бесплатен Превозот 2 Парчиња 12 Дрво Бенд Видов Ножеви 2240*13*0.55 мм*6 Заби Видов Ножеви За Дрво 13*0.55*2240mm*4 Заби

Дрво Бенд Видов Ножеви 2240*13*0.55 ммМатеријал : Јаглероден челикLenght : 2240mmШирина : 13mmДебелина : 0.55 mmЗаби : 6 или 4 Забите (ве Молиме изберете)Цената е 2 парчиња пакет...

DEN 1674.00 1762.56

20 инчен 500mm SuperThin Дијамант Lapidary Виде Ножот Notched Арбор 1-1/4 Rim 2.5 ILOVETOOL

20" (500 mm) Notched Rim 2.5 mm, Дијамант Lapidary Рок Виде Ножот Арбор 11 / 4 "(32милиметри) За Плоча Ахат Џаспер Скаменети Дрво Кодот 500*2.0*32 Спецификација за Производ : Надворешен Дијаметар : 20" (500 mm)Арбор дупка : 1 1 / 4 " (32 mm)На арбор дупка може да се менува од 32 mm до 60 mm...

DEN 8769.12

8 80 заби Високо-јаглероден Челик tct сечење и тркала за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC88HT08 | 200mm СУПЕР ТЕНОК 0.8 mm виде ножот

8" 80 заби Високојаглероден Челик tct сечење и тркала за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC88 HT08 | 200mm СУПЕР ТЕНОК 0.8 mm виде ножот.Опис : 1...

DEN 1779.84

Z-ЛАВ 5 Инчен Дијамант Турбо Виде Ножот 125mm Гранит Камен Сечење Диск Со Прирабница и М14 5/8-11 Кружни пили Мулти алатка

ZЛАВ 5 Инчен Дијамант Турбо Виде Ножот 125mm Гранит Камен Сечење Диск Со Прирабница и М14 5 / 811 Кружни пили Дебелина 2.8 mmФункција : Двоен страната дизајн за сечење и брусење Топла притисне на ножот се обезбедат долг живот Професионални qualtiy, многу брзо сечење се Применуваат на гранит, мермер, бетон, метал Во форма на дупка во сечење тркало имаат 2 стилови, ние ќе превозот од случаен Производи информацииНадворешниот Дијаметар 125mm големина : (инчи) 5" сегмент Дебелина 2.8 mm Арбор М14 или 5 / 811 Пакет 1 Парче G...

DEN 1115.00 1376.16

5 компјутери / Многу 32 мм Мини Смола Круг Парчиња Виде Ножот Смола Сечење Црна Боја Смола Виде Ножот месо тело За Dremel Ротари Алатки

5 компјутери / Многу 32 мм Мини Смола Круг Парчиња Виде Ножот Смола Сечење Црна Боја Смола Виде Ножот месо тело За Dremel Ротари АлаткиДобар квалитет : 100% сосема нов и добар квалитет...

DEN 52.00 95.04