• Ново
14 80 заби Високо-јаглероден Челик дрвени секачи за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC148HT18 | 350mm СУПЕР ТЕНОК 1.8 mm

14 80 заби Високо-јаглероден Челик дрвени секачи за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC148HT18 | 350mm СУПЕР ТЕНОК 1.8 mm

DEN 3048.48

Износот
Во форма достапна за нарачката


14" 80 заби Високо-јаглероден Челик дрвени секачи за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC148 HT18 | 350mm СУПЕР ТЕНОК 1.8 mm.
Опис :
1. користење на T8 A прва класа Средно-јаглероден Челик.
2. супер тенок на забите, дебелина од 0.7-2.8 mm, спаси многу од дрвен материјал.
3. погодни за сечење скапи дрво, како и ружино дрво, redwood,итн.

Особините

is_customized:
Yes
Големина:
14'' 350mm
Сечилото Материјал:
Други
По завршувањето:
Бела
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
NWC148HT18
Бренд Име:
NCCTEC
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Купувачите избираат и

3 Парчиња 4 114mm Дијамант Ножеви 114*20*1.8 мм Дијамантски Диск За Сува Сечење на Ѕидовите, Плочки, Камен и Мермер Понесе 20.0 mm

Дијамант Ножеви За Сува СечењеМаксимална Брзина : 80m / sДијаметар : 114mmДебелина : 1.8 mmВнатрешниот Дупка : 20mmЦената е 3 парчиња...

DEN 754.00 793.44

4.5 Дијамант Видов Balde Понесе Дупка 20mm тревите За гранит,мермер,плочи,тули

Ние не сме секогаш најевтин,но ние секогаш сме најдобри За било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт со нас на : .4.5" Дијамант Видов BaldeМатеријал : ДијамантГолемина : 114mmx20mmx1.8ммТежина : 130g

DEN 398.00 480.00

14 80 заби Високо-јаглероден Челик дрвени сечење алатки за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC148HT22 | 350mm СУПЕР ТЕНОК 2.2 mm

14" 80 заби Високојаглероден Челик дрвени сечење алатки за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC148 HT22 | 350mm СУПЕР ТЕНОК 2.2 mm.Опис : 1...

DEN 3199.68

CNBTR 20pcs 77mm Тешко Легура V Намалување на Облик Универзална Дијамант Осцилирачки Видов Ножеви

Спецификација : Материјал : Тешко Легура Боја : Жолта Бренд име : CNBTR интерфејс : Универзална заб ширина : 60mm / 2.36" Големина : 77x60mm / 3.03x2.36"(Lx W) Тежина : 300g Функција : 1.Адаптација во Бош и Fein на голем број на висококвалитетни машини дома и во странство 2.Направени од издржлив Тешко Легура и траен перформанси 3.Многу разноврсна, погоден за повеќето од овие алатки 4.Тоа може да се намали цемент, бетон и камен материјал Безбедносни инструкции : 1.Жилети трајно затворени во една кертриџ или домување со помалку од 2mm на сечилото изложени. 2...

DEN 2160.00 2805.12

16 инчен Lapidary Дијамант Виде Ножот Notched Rim 1.6 mm Рок Плоча Арбор 1 инчен ILOVETOOL

16" Notched Rim Дијамант lapidary Рок Виде Ножот 1 " инчи (25.4 mm) Плоча Ахат Џаспер Скаменети Дрво Кодот 400*1.2*25.4 Спецификација за Производ : Надворешен Дијаметар : 16" (400mm)Арбор дупка : 1 " инчи (25.4 mm)Прикачен черупка било која големина на вашиот избор ќе бидат вклучени бесплатно...

DEN 4698.72

7 Дијамант Навивам точка сечилото B7TP / 180mm бетонски ѕид навивам посочувајќи GROOVING алатки / 4 5 6 7 8мм дебели сегмент

7" Дијамант Навивам точка сечилото B7 TP / 180mm бетонски ѕид навивам посочувајќи GROOVING алатки / 4 5 6 7 8мм дебели сегмент.овој нож е многу бои, се надевам ќе не им пречи на боја ,ви благодариме.5mm дебелина 50mm значи дупка е 50mm.8мм дебелината 25 4mm значи дупка е 25.4 mm.

DEN 1760.00 1760.16

20 инчен 500mm SuperThin Дијамант Lapidary Виде Ножот Notched Арбор 1-1/4 Rim 2.5 ILOVETOOL

20" (500 mm) Notched Rim 2.5 mm, Дијамант Lapidary Рок Виде Ножот Арбор 11 / 4 "(32милиметри) За Плоча Ахат Џаспер Скаменети Дрво Кодот 500*2.0*32 Спецификација за Производ : Надворешен Дијаметар : 20" (500 mm)Арбор дупка : 1 1 / 4 " (32 mm)На арбор дупка може да се менува од 32 mm до 60 mm...

DEN 8769.12

8 80 заби Високо-јаглероден Челик tct сечење и тркала за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC88HT08 | 200mm СУПЕР ТЕНОК 0.8 mm виде ножот

8" 80 заби Високојаглероден Челик tct сечење и тркала за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC88 HT08 | 200mm СУПЕР ТЕНОК 0.8 mm виде ножот.Опис : 1...

DEN 1779.84

160 mm SINTERED Дијамант Lapidary Виде Ножот Плочата се Намали Сечење Накит Алатки Камен ILOVETOOL

63 / 8" 160 mm SINTERED Дијамант Сечилото Видов Lapidary Рок Плоча Трим Шифра 160*25 mmОва е сосема нов Sintered lapidary рок виде ножот со 5 / 8" черупка 3 / 4" или 1 / 2"Спецификација За Производ : Надворешен Дијаметар : 63 / 8" (160 mm)Дебелина : 0...

DEN 1098.72

3 Парчиња 9 1575*6*0.65 мм*6Teeth Дрво Бенд Видов Ножеви 6*0.65*1575mm Видов Ножеви За Сечење Крива Со 6, 8, 10, 14 Заби

Дрво Бенд Видов Ножеви 1575*6*0.65 ммМатеријал : C arbon челикLenght : 1575mmШирина : 6mmДебелина : 0.65 mmЗаби : 6 Tpi, 8 Tpi, 10 Tpi, и 14 Tpi (ве Молиме Изберете)Цената е 3 парчиња пакет...

DEN 1499.00 1577.76

20x CNBTR 32x40mm Брзо Ослободување Високо-Јаглероден Челик & ХСС Осцилирачки Виде Ножот

Спецификација : Материјал : ВисокоЈаглероден Челик и M42 ХСС Големина : 32 X95mm / 1.26x3.74"(Wx L) заб ширина : 32милиметри / 1.26" заврши длабочина : 40mm / 1.57" Боја : Црна Бренд име : CNBTR Зглобови : Брзо Ослободување Тежина : 480g Функција : 1.Се користи за домаќинство декорација, главно за сечење дрво, пластика и мек метал 2.Адаптација во Бош и Fein на голем број на висококвалитетни машини дома и во странство 3.Направени од издржлив ВисокоЈаглероден Челик и M42 ХСС и траен перформанси 4.Многу разноврсна, погоден за повеќето од овие алатки се Безбедносни инструкции : 1.Жилети трајно затворени во една кертриџ или домување со помалку од 2mm на сечилото изложени. 2...

DEN 1749.00 2271.84

2 Парчиња 9 60 Заби TCT Кружни пили Ножеви За Дрво 230mm 40 Заби Машини Електрични Видов Ножеви Понесе 25.4 или 20.0 mm

9" Дрво Видов Ножеви Надворешниот Дијаметар : 9" или 230mm Innter Дијаметар : 25.4 mm (не Конвертирате Прстен) или 20.0 mm(додади Конвертирате Прстен) Заби : 40 или 60 Заби Дебелина : 2.4 mm Пакет : 1 парче парче кутија цената е Во 2 делови...

DEN 1408.00 1481.76

5Pcs/set ХСС T118A Убодни Видов Ножеви Дрво, Метал Брзо Сечење Reciprocating Виде Ножот

Карактеристики : за сечење дрво, ПВЦ, пластика, тенок метал (Помалку од 3мм), итн Спецификации : Име на Производ : Сложувалка Сечилото Тип : T118 A Материјал : ХСС (High Speed Челик) Боја : Сина, Сребрена на Ѕвонење Заб Проред : 2mm / 0.08" Работна Должина : 53mm / 2.13" Вкупна Должина : 76mm / 3" Количина : 5 Компјутери / 1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 50.00 63.84

Z-ЛАВ 5 Инчен Дијамант Турбо Виде Ножот 125mm Гранит Камен Сечење Диск Со Прирабница и М14 5/8-11 Кружни пили Мулти алатка

ZЛАВ 5 Инчен Дијамант Турбо Виде Ножот 125mm Гранит Камен Сечење Диск Со Прирабница и М14 5 / 811 Кружни пили Дебелина 2.8 mmФункција : Двоен страната дизајн за сечење и брусење Топла притисне на ножот се обезбедат долг живот Професионални qualtiy, многу брзо сечење се Применуваат на гранит, мермер, бетон, метал Во форма на дупка во сечење тркало имаат 2 стилови, ние ќе превозот од случаен Производи информацииНадворешниот Дијаметар 125mm големина : (инчи) 5" сегмент Дебелина 2.8 mm Арбор М14 или 5 / 811 Пакет 1 Парче G...

DEN 1115.00 1376.16

DIATOOL 2 парчиња 75mm Топла притисне мини турбо дијамант гравирање видов ножеви со отстранлив M14 прирабница

ПРЕДМЕТ : 2 парчиња 75mm Топла притисне мини турбо дијамант ножеви со отстранлив M14 прирабницаКоличина : 2 парчиња мини нож со прирабница и М14Спецификација : ДијаметарДебелина на СегментиВрска75mm22.1 ммМ1 4 ПрирабницаПримена : Погодни за сечење гравирање и резба мермер гранит камен конкретниФункција : Може да сува и влажна работи за мулти материјалТопла притисне синтерување технологија обезбеди подолг животен векВисоко ефикасни за мулти цел1...

DEN 706.00 802.56

CNBTR 3.2x4 см Висок Јаглероден Челик Брзо Ослободување Осцилирачки Видов Бришачи Сет од 5 Црна

Функција : 1 Висок јаглероден челик материјал, добар квалитет Брзо Ослободување Видов Ножеви.2 Голем заб дизајн отпорен на вчитување и ја подобрува сечење брзина.3...

DEN 430.00 573.60

DIATOOL 230mm Electroplated Засилен Дијамант Сечење Диск 9 Инчи Мермер Ножот Со 22.23 мм или M14 Прирабница

Предмет : 9" electroplated дијамант сечење дискови за гранит & мермер, Двете страни армираноКоличина : 1pcСпецификација : Дијаметар од 9" / 230 MM22.23 MM Алуминиум Страната или M14 ПрирабницаПримена : За сечење & мелење гранит & мермер, висока ефикасностФункција : Четири заштита на забите, да обезбеди длабоко сечење длабочинаЗабелешка : Овие производи се означени со нашиот бренд...

DEN 1181.00 1440.00

CNBTR 20pcs 88mm Универзална Countersunk Head HCS Semicircle Видов Ножеви

Спецификација : Боја : Црна Материјал : Високјаглероден челик Бренд име : CNBTR Големина : x 88mm 30мм / 3.46x1.18"(Надворешниот Diax внатрешна Кол) Тежина : 600g Функција : 1.Адаптација во огромен број на висококвалитетни машини дома и во странство, како што Бош и Fein...

DEN 2097.00 2723.52

5Pcs/многу Бесплатен Превозот 74mm-100mm HCS T101BR Убодни Видов Ножеви за Точни Крива Сечење на Меки Дрво Ламинатни Одбор

HCST111 CHCST119 BOХССT11 8 AХССT118 A2T101 AOT101 BT101 BRT101 DT111 CT127 DT224 DT301 CD74mm100mm HCS T101 BR Убодни Видов Ножеви за Точни Крива Сечење на Меки Дрво Ламинатни ОдборМатеријал високојаглероден челик (HCS ) Sawtooth Заби, мелење заострените опрема мелење Вкупна должина(mm ) 100 Стр чеша на опрема(mm) 2.5 H andle Т Апликации дрво,пластика,влакна Апликација Полиња Плута(550mm ), ,иверица, ламинат одбор, особено за точни крива сечење Нож должина(mm ) 74

DEN 182.00 191.52

DIATOOL 2 парчиња 5 electroplated дијамант сечење и брусење диск за мермер гранит со двојно мелење страни M14 Прирабница

Предмет : 5" / 125mm electroplated дијамант сечење и брусење дискови за гранит & мермер, со двоен мелење страни Количина : 2 парчиња (dia125mm) Спецификација : М14 ПрирабницаПримена : F или сечење & мелење гранит & мермерAnswer : ___________________________ Note : Овие производи се означени со нашиот бренд.Ако не сакате нашиот бренд име, ве молиме да ни остават порака,ние може да ви испрати производи без бренд.Се прилагодите услуга : Ако цел 20pcs ние би можеле да го обележите вашето бренд име на нашите производи

DEN 2092.80

Бесплатен Превозот 2 Парчиња 12 Дрво Бенд Видов Ножеви 2240*13*0.55 мм*6 Заби Видов Ножеви За Дрво 13*0.55*2240mm*4 Заби

Дрво Бенд Видов Ножеви 2240*13*0.55 ммМатеријал : Јаглероден челикLenght : 2240mmШирина : 13mmДебелина : 0.55 mmЗаби : 6 или 4 Забите (ве Молиме изберете)Цената е 2 парчиња пакет...

DEN 1674.00 1762.56

3 Компјутери/многу 105x1.4mm ултра тенок нож 4 супер тенок турбо сечење диск дијамант виде ножот за плочки, керамички.

3 Компјутери / многу 105x1.4mm ултра тенок нож 4" супер тенок турбо сечење диск дијамант виде ножот за плочки, керамички.Надворешниот дијаметар : 105mm, 4"сегмент висина : 7mmсегмент дебелина : 1.4 mmсоздаден големина : 22.23 мм, 7 / 8"адаптер : 15.88 мм, 5 / 8"Дијамант виде ножотОстар1.Долг живот и стабилни перформанси2.Добро сечење резултат и висока ефикасност3.Нашата цена е конкурентна4.Производство на сите видови на спецификации5.Секој пакет според клиенти6.Испорака на време7.Прифати мала количина на налозиНие ги доставуваме дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбобран,топлогмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти.Применливи за сечење плочки,керамика,стакло,мермер,гранит,бетон и други камен материјалиПакување : Ние пакет на стока многу внимателно!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

DEN 530.88

За Shopping7 компјутери ХСС Ротари Алатки Кружни пили Ножеви за Сечење Дискови Mandrel Исклучување Машина Моќ multitool 1ON7 2KET

7pcs ХСС Ротари Алатки Кружни пили Ножеви за Сечење Дискови Mandrel Исклучување Машина Моќ алатки multitool 1 ON7 2 KETПакетот вклучува : 1×HHS Виде Ножот ( 22*0.6*6mm)1×HHS Виде Ножот ( 25*0.6*6mm)1×HHS Виде Ножот (3 2*0.7*6mm)1×HHS Виде Ножот (35 *0.7*6mm)1×HHS Виде Ножот (44 *0.8*6mm)1×HHS Виде Ножот (50 *0.8*6mm)1×Продолжување Род(3.175 mm)Спецификации : Материјал на ХСС : DMO5,W5,W6,W9,М2,M42,Cr12movОд Дијаметар : 22mm,25мм,32милиметри,35mm,44mm,50mmСоздаден дијаметар : 6mmДебелина : како Модел покажуваБрој на заби : 36,72 или како вашите барањаМодел (дијаметар*дебелина*број на заби) : 22mm*0.6 мм*36, 25мм*0.6 мм*36, 32милиметри*0.7 мм*36, 35mm*0.7 мм*36, 44mm*0.8 mm*72 ,50mm*0.8 mm*72Производот сликата :

DEN 273.12

T244D HCS Т-месо тело Криви Сложувалка Ножеви Алатка за Сечење За Дрво Брзо Сечење 5PCS/SET

Карактеристики : Остри, високо сечење брзина и перформанси.Лесен за употреба.Долг животен век.Линијата за сечење, може да се користи за да се намали меки дрво, иверица 5mm да 50mm, иверица, fiberboard.Спецификации : Материјал : HCS (Висок јаглероден челик)Вкупна должина : околу...

DEN 53.00 58.56