• Ново
14 80 заби Високо-јаглероден Челик дрвени сечење алатки за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC148HT22 | 350mm СУПЕР ТЕНОК 2.2 mm

14 80 заби Високо-јаглероден Челик дрвени сечење алатки за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC148HT22 | 350mm СУПЕР ТЕНОК 2.2 mm

DEN 3199.68

Износот
Во форма достапна за нарачката


14" 80 заби Високо-јаглероден Челик дрвени сечење алатки за скапи ДРВО БЕСПЛАТЕН Превозот NWC148 HT22 | 350mm СУПЕР ТЕНОК 2.2 mm.
Опис :
1. користење на T8 A прва класа Средно-јаглероден Челик.
2. супер тенок на забите, дебелина од 0.7-2.8 mm, спаси многу од дрвен материјал.
3. погодни за сечење скапи дрво, како и ружино дрво, redwood,итн.

Особините

is_customized:
Yes
Големина:
14'' 350mm
Сечилото Материјал:
Други
По завршувањето:
Бела
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
NWC148HT22
Бренд Име:
NCCTEC
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Купувачите избираат и

Бесплатен Превозот 2 Парчиња 12 Дрво Бенд Видов Ножеви 2240*13*0.55 мм*6 Заби Видов Ножеви За Дрво 13*0.55*2240mm*4 Заби

Дрво Бенд Видов Ножеви 2240*13*0.55 ммМатеријал : Јаглероден челикLenght : 2240mmШирина : 13mmДебелина : 0.55 mmЗаби : 6 или 4 Забите (ве Молиме изберете)Цената е 2 парчиња пакет...

DEN 1674.00 1762.56

DIATOOL 1set 125mm&180mm &230mm Вакуум Brazed Дијамант Ножот За Сите Намена Професионални Уривање на Ножот Оган Спасување Диск

=======Опис на Производите=======ПРЕДМЕТ : 1set (125mm&180mm &230mm) Вакуум Brazed Дијамант Ножот за Сите НаменаСпецификација : Дијаметар 125mm / 5" &180mm / 7"&230mm / 9"Дебелина од 2,5 mm2.7 mmРод : 22.23 mm / 7 / 8"Количина : 1set (1pc 5"+1pc 7"+1pc 9")Функција : Користење на вакуум brazed технологија, висока концентрација на индустриски премиум дијамантски честички се трајно brazed до работ на челик core создавање на трајни и исклучително отпорни на топлина сегменти што може да fastcut речиси сите материјали без вода за ладењеКонструирани за употреба еден нож за сите намена...

DEN 3511.00 4560.00

Бесплатен Превозот 5Pcs/многу 55мм-82mm HCS T101AO Убодни Видов Ножеви за Точни Крива Сечење на Меки Дрво Ламинатни Одбор

HCST111 CHCST119 BOХССT11 8 AХССT118 A2T101 AOT101 BT101 BRT101 DT111 CT127 DT224 DT301 CDБесплатен Превозот 55мм82mm HCS T101 AO Убодни Видов Ножеви за Точни Крива Сечење на Меки Дрво Ламинатни ОдборМатеријал високојаглероден челик (HCS ) Sawtooth Заби, мелење заострените опрема мелење Вкупна должина(mm ) 82 Стр чеша на опрема(mm) 1.4 H andle Т Апликации дрво,пластика,влакна Апликација Полиња Плута, иверица, ламинат одбор(550mm ), особено за точни крива сечење Нож должина(mm ) 55

DEN 182.00 191.52

CNBTR 20pcs 77mm Тешко Легура V Намалување на Облик Универзална Дијамант Осцилирачки Видов Ножеви

Спецификација : Материјал : Тешко Легура Боја : Жолта Бренд име : CNBTR интерфејс : Универзална заб ширина : 60mm / 2.36" Големина : 77x60mm / 3.03x2.36"(Lx W) Тежина : 300g Функција : 1.Адаптација во Бош и Fein на голем број на висококвалитетни машини дома и во странство 2.Направени од издржлив Тешко Легура и траен перформанси 3.Многу разноврсна, погоден за повеќето од овие алатки 4.Тоа може да се намали цемент, бетон и камен материјал Безбедносни инструкции : 1.Жилети трајно затворени во една кертриџ или домување со помалку од 2mm на сечилото изложени. 2...

DEN 2160.00 2805.12

JLI 4 100mm Electroplated Дијамант Сечење & мелење Диск Понесе Обложени Дијамант Виде Ножот 20mm Дупка Мермер Гранит Ротари Алатки

Спецификација на производот : 100*20*1.0 мм / 100*20*0.8 мм electroplated виде ножот за плочка / стакло сечење Дијамант ножотСегментирано Electroplated Дијамант Сечење Нож за Сечење пили Дијамант ножеви Предности : 1...

DEN 239.52

DIATOOL 180mm Обложени Сад Форма Засилен Дијамант Сечење & Мелење Сечилото 7 инчен Electroplated Дијамантски диск

Предмет : 7" сад во облик на electroplated дијамант сечење и брусење дискови за гранит & мермер Количина : 1pc Спецификација : Дијаметар од 7" / 180 MM, Создаден 22.23 MMПримена : За сечење & мелење гранит & мермер, висока ефикасностФункција : Сад облик дизајн core челик обезбедува посебна апликација на каменЗабелешка : Овие производи се означени со нашиот бренд...

DEN 1007.00 1171.20

CNBTR 20pcs 88mm Универзална Countersunk Head HCS Semicircle Видов Ножеви

Спецификација : Боја : Црна Материјал : Високјаглероден челик Бренд име : CNBTR Големина : x 88mm 30мм / 3.46x1.18"(Надворешниот Diax внатрешна Кол) Тежина : 600g Функција : 1.Адаптација во огромен број на висококвалитетни машини дома и во странство, како што Бош и Fein...

DEN 2097.00 2723.52

20 инчен 500mm SuperThin Дијамант Lapidary Виде Ножот Notched Арбор 1-1/4 Rim 2.5 ILOVETOOL

20" (500 mm) Notched Rim 2.5 mm, Дијамант Lapidary Рок Виде Ножот Арбор 11 / 4 "(32милиметри) За Плоча Ахат Џаспер Скаменети Дрво Кодот 500*2.0*32 Спецификација за Производ : Надворешен Дијаметар : 20" (500 mm)Арбор дупка : 1 1 / 4 " (32 mm)На арбор дупка може да се менува од 32 mm до 60 mm...

DEN 8769.12

5PCS 32x40mm Универзална Јапонија Заб HCS Осцилирачки Виде Ножот Црна CNBTR

Спецификација : Материјал : ВисокЈаглероден ЧеликГолемина : 32x98mm / 1.26x3.86"(Wx L)забот ширина : 32милиметри / 1.26"заврши длабочина : 40mm / 1.57"Боја : ЦрнаАдаптација Машина : Fein,BOSCH,WORX,DREMEL и повеќето Домашни машинаБренд име : CNBTRзабот тип : ЈапонијаЗглобовите : УниверзалнаТежина : 111gФункција : 1.Се користи за домаќинство декорација, главно за сечење дрво, пластика и мек метал2.Адаптација во Бош и Fein на голем број на висококвалитетни машини дома и во странство3.Направени од издржлив ВисокоЈаглероден Челик и траен перформанси4.Многу разноврсна, погоден за повеќето од овие алаткиБезбедносни инструкции : 1.Жилети трајно затворени во една кертриџ или домување со помалку од 2mm на сечилото изложени.2...

DEN 495.00 659.52

3 Компјутери/многу 105x1.4mm ултра тенок нож 4 супер тенок турбо сечење диск дијамант виде ножот за плочки, керамички.

3 Компјутери / многу 105x1.4mm ултра тенок нож 4" супер тенок турбо сечење диск дијамант виде ножот за плочки, керамички.Надворешниот дијаметар : 105mm, 4"сегмент висина : 7mmсегмент дебелина : 1.4 mmсоздаден големина : 22.23 мм, 7 / 8"адаптер : 15.88 мм, 5 / 8"Дијамант виде ножотОстар1.Долг живот и стабилни перформанси2.Добро сечење резултат и висока ефикасност3.Нашата цена е конкурентна4.Производство на сите видови на спецификации5.Секој пакет според клиенти6.Испорака на време7.Прифати мала количина на налозиНие ги доставуваме дијамант виде ножот : сегментирано,континуирано,турбо,турбобран,топлогмечи,лемење,ласерски,мелење тркала,дијамант сегменти.Применливи за сечење плочки,керамика,стакло,мермер,гранит,бетон и други камен материјалиПакување : Ние пакет на стока многу внимателно!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

DEN 530.88

144 Парчиња 130mm Скролувајте Видов Ножеви За Дрво, Метал 12 Видови Убодни Видов Ножеви За Метал Број 1 до 12 У Видов Ножеви 5 DIY Видов Ножеви

Скролувајте Видов НожевиДолжина : 130mmБр.1 дебелина : 0.26 mm ширина : 0.60 mm месинг железоNo 2 дебелина : 0.29 mm ширина : 0.63 mm месинг железоБрој 3 дебелина : 0.31 mm ширина : 0.75 мм месинг железоNo...

DEN 1581.00 1663.68

3 Парчиња 4 114mm Дијамант Ножеви 114*20*1.8 мм Дијамантски Диск За Сува Сечење на Ѕидовите, Плочки, Камен и Мермер Понесе 20.0 mm

Дијамант Ножеви За Сува СечењеМаксимална Брзина : 80m / sДијаметар : 114mmДебелина : 1.8 mmВнатрешниот Дупка : 20mmЦената е 3 парчиња...

DEN 754.00 793.44

JLI 4 100MM Дијамант Сечење Дискови Плочка Камен Тркала Агол Мелење Мелница Висок Квалитет Виде Ножот Electroplated Дијамант Сечење

Спецификација на производот : 100*20*1.0 мм / 100*20*0.8 мм electroplated виде ножот за плочка / стакло сечење Дијамант ножотСегментирано Electroplated Дијамант Сечење Нож за Сечење пили Дијамант ножеви Предности : 1...

DEN 342.24

За Shopping7 компјутери ХСС Ротари Алатки Кружни пили Ножеви за Сечење Дискови Mandrel Исклучување Машина Моќ multitool 1ON7 2KET

7pcs ХСС Ротари Алатки Кружни пили Ножеви за Сечење Дискови Mandrel Исклучување Машина Моќ алатки multitool 1 ON7 2 KETПакетот вклучува : 1×HHS Виде Ножот ( 22*0.6*6mm)1×HHS Виде Ножот ( 25*0.6*6mm)1×HHS Виде Ножот (3 2*0.7*6mm)1×HHS Виде Ножот (35 *0.7*6mm)1×HHS Виде Ножот (44 *0.8*6mm)1×HHS Виде Ножот (50 *0.8*6mm)1×Продолжување Род(3.175 mm)Спецификации : Материјал на ХСС : DMO5,W5,W6,W9,М2,M42,Cr12movОд Дијаметар : 22mm,25мм,32милиметри,35mm,44mm,50mmСоздаден дијаметар : 6mmДебелина : како Модел покажуваБрој на заби : 36,72 или како вашите барањаМодел (дијаметар*дебелина*број на заби) : 22mm*0.6 мм*36, 25мм*0.6 мм*36, 32милиметри*0.7 мм*36, 35mm*0.7 мм*36, 44mm*0.8 mm*72 ,50mm*0.8 mm*72Производот сликата :

DEN 273.12

2 Парчиња 9 60 Заби TCT Кружни пили Ножеви За Дрво 230mm 40 Заби Машини Електрични Видов Ножеви Понесе 25.4 или 20.0 mm

9" Дрво Видов Ножеви Надворешниот Дијаметар : 9" или 230mm Innter Дијаметар : 25.4 mm (не Конвертирате Прстен) или 20.0 mm(додади Конвертирате Прстен) Заби : 40 или 60 Заби Дебелина : 2.4 mm Пакет : 1 парче парче кутија цената е Во 2 делови...

DEN 1408.00 1481.76

T244D HCS Т-месо тело Криви Сложувалка Ножеви Алатка за Сечење За Дрво Брзо Сечење 5PCS/SET

Карактеристики : Остри, високо сечење брзина и перформанси.Лесен за употреба.Долг животен век.Линијата за сечење, може да се користи за да се намали меки дрво, иверица 5mm да 50mm, иверица, fiberboard.Спецификации : Материјал : HCS (Висок јаглероден челик)Вкупна должина : околу...

DEN 53.00 58.56

Z-ЛАВ 5 Инчен Дијамант Турбо Виде Ножот 125mm Гранит Камен Сечење Диск Со Прирабница и М14 5/8-11 Кружни пили Мулти алатка

ZЛАВ 5 Инчен Дијамант Турбо Виде Ножот 125mm Гранит Камен Сечење Диск Со Прирабница и М14 5 / 811 Кружни пили Дебелина 2.8 mmФункција : Двоен страната дизајн за сечење и брусење Топла притисне на ножот се обезбедат долг живот Професионални qualtiy, многу брзо сечење се Применуваат на гранит, мермер, бетон, метал Во форма на дупка во сечење тркало имаат 2 стилови, ние ќе превозот од случаен Производи информацииНадворешниот Дијаметар 125mm големина : (инчи) 5" сегмент Дебелина 2.8 mm Арбор М14 или 5 / 811 Пакет 1 Парче G...

DEN 1115.00 1376.16

10Pcs 25мм Дрво, кружни сечење Saw Нож Диск + 2 парчиња Род Ротари Алатка за Сечење G08 Капка брод

Објектот Спецификација DIY Материјали : Дрво Работи Задниот Крај : Бела Калапи Материјал : ХСС Сечилото Тип : Кружни пили Ножеви Големина : Надворешниот Кол : 25мм Внатрешна Кол : 2mm Род Должина : 38mm Род Кол : 3мм Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

DEN 63.36

20x CNBTR 32x40mm Брзо Ослободување Високо-Јаглероден Челик & ХСС Осцилирачки Виде Ножот

Спецификација : Материјал : ВисокоЈаглероден Челик и M42 ХСС Големина : 32 X95mm / 1.26x3.74"(Wx L) заб ширина : 32милиметри / 1.26" заврши длабочина : 40mm / 1.57" Боја : Црна Бренд име : CNBTR Зглобови : Брзо Ослободување Тежина : 480g Функција : 1.Се користи за домаќинство декорација, главно за сечење дрво, пластика и мек метал 2.Адаптација во Бош и Fein на голем број на висококвалитетни машини дома и во странство 3.Направени од издржлив ВисокоЈаглероден Челик и M42 ХСС и траен перформанси 4.Многу разноврсна, погоден за повеќето од овие алатки се Безбедносни инструкции : 1.Жилети трајно затворени во една кертриџ или домување со помалку од 2mm на сечилото изложени. 2...

DEN 1749.00 2271.84

7 Дијамант Навивам точка сечилото B7TP / 180mm бетонски ѕид навивам посочувајќи GROOVING алатки / 4 5 6 7 8мм дебели сегмент

7" Дијамант Навивам точка сечилото B7 TP / 180mm бетонски ѕид навивам посочувајќи GROOVING алатки / 4 5 6 7 8мм дебели сегмент.овој нож е многу бои, се надевам ќе не им пречи на боја ,ви благодариме.5mm дебелина 50mm значи дупка е 50mm.8мм дебелината 25 4mm значи дупка е 25.4 mm.

DEN 1760.00 1760.16

CNBTR 32x40mm Црна Високо-Јаглероден Челик Универзална Осцилирачки Виде Ножот Пакување од 50

Материјал : ВисокЈаглероден Челик Големина : 32x98mm / 1.26x3.86"(Wx L) заб ширина : 32милиметри / 1.26" заврши длабочина : 40mm / 1.57" Боја : Црна Бренд име : CNBTR Зглобови : Универзална Тежина : 1150g Функција : 1.Се користи за домаќинство декорација, главно за сечење дрво, пластика и мек метал 2.Адаптација во Бош и Fein на голем број на висококвалитетни машини дома и во странство 3.Направени од издржлив ВисокоЈаглероден Челик и траен перформанси 4.Многу разноврсна, погоден за повеќето од овие алатки се Безбедносни инструкции : 1.Жилети трајно затворени во една кертриџ или домување со помалку од 2mm на сечилото изложени. 2...

DEN 3547.00 4606.56

4.5 Дијамант Видов Balde Понесе Дупка 20mm тревите За гранит,мермер,плочи,тули

Ние не сме секогаш најевтин,но ние секогаш сме најдобри За било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт со нас на : .4.5" Дијамант Видов BaldeМатеријал : ДијамантГолемина : 114mmx20mmx1.8ммТежина : 130g

DEN 398.00 480.00

Тешки 4/4.5 Бетон Турбо Дијамант Мелење Првенство Тркала Виде Ножот за Агол Мелница 12 Segs

Клиентите Кои Bougt Овој Предмет Исто Така Се Купи : 115 x 22,2 mm, Дијамант Сегмент Мелење Првенство Тркала Двоен Ред Мелница Диск за Бетон Гранит Камен МермерОпис : Погоден за употреба на мелење на мермер, плочки, малтер и камен...

DEN 479.00 684.00