• Ново
За Мицубиши Lancer-Ex V93 V3 V5 За Pajero 2014 Година За Asx 2011 2012 2013 Заклучување на Вратата се Покријат Заштитна Маска 4pcs автомобил стил

За Мицубиши Lancer-Ex V93 V3 V5 За Pajero 2014 Година За Asx 2011 2012 2013 Заклучување на Вратата се Покријат Заштитна Маска 4pcs автомобил стил

DEN 99.84
DEN 77.00 -23 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата продавница.
Нашиот објект е 100% исто како опис. Имаме богата меѓународна трговија и превозот искуство. ние можеме да понудиме добар квалитет и одлична услуга и да ви помогне да заштедите на трошоците. Многу и многу злато и сребро стандард купувачи купите многу различни елементи од нашата продавница и ги продаваат во нивните земји. Со нетрпение очекувам да соработка со вас наскоро.
За Мицубиши Lancer-ex V93 V3 V5 за pajero 2014 година за asx 2011 2012 2013 заклучување на Вратата се покријат заштитна маска 4pcs по поставување
1.име : заклучување на капак
2.4 компјутери многу
3.Изработени од пластика
3.тоа е одговара за outlander
4.тоа е лесно да се користи.
5.1 година гаранција.
6.боја : црна
Како да се Платат?
1.Ние само ја прифати alipay на aliexpress, можете да платите со кредитна количка, тоа не е проблем. Како што знаеме,alipay ви овозможува да испратите плаќање брзо и безбедно на интернет.
Како да се достави?
Ние само бродот на објектот на адреса на aliexpress. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака. Ако сакате да ни испратите друга адреса, ве молиме промени точна адреса во aliexpress пред да плаќаат.
За Давачки и Царинење Такси
Како што знаете,на царинските давачки и данок треба да се плаќа за секоја предмети ако објектот е отворен и се прегледуваат од страна на царината во вашата земја. Нашата цена не вклучува Давачки, Вредност Даноци, Царинење Такси и други давачки. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред ставање на ред.
Доколку предметот се враќа во нас како последица на купувачот одбие да плати тие трошоци,ние не би го испрати при вас повторно, освен ако купувачот го заврши оние такси.
Ако сакате ни да ви помогне да се намали царинската такса, ве молиме контактирајте не и кажете ни колку вредност треба да бидат означени на фактурата. тогаш ние ќе направи како што ти рече.
Како да се песна?
Ние ќе им понуди на превозот број за вас, откако ќе го испрати предметот до вас. можете да ги пратите овој превозот број во 3-5 работни дена подоцна во Кина Пост веб-сајт. Тоа е, рече дека ние сме испратени на овој објект за вас. Можете исто така да ги пратите овој превозот број во Пост веб-сајтот на вашата земја по оваа точка ја остави кина царината. Ако ви се најде, ако не можете да ги пратите овој превозот број во пост веб-сајтот на вашата земја, можеби поштата не испратите превозот информации на веб-сајт или тоа е одложен за да го испратите,но тоа се уште е на превозот сега. Не грижете се за ништо.
Како да се врати?
Ние прифаќаме да се врати оваа точка ако не ви се допаѓа тоа откако ќе го добие. Но, треба да се плати превозот цена кога ќе го испрати назад. Нашето враќање адресата е напишана на aliexpress, па ве молиме да го испрати назад до нашата точна адреса. Ако не можете да ја најдете, ве молиме контактирајте со нас,тогаш ние ќе ви даде детали од нашата адреса.

Особините

Објектот Тежина:
15g
Објектот Должина:
6.7cm
Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал Тип:
Пластични
ASX-Година:
2013
Бренд Име:
muchkey
Објектот Висина:
0.6cm
Мицубиши Модел:
ASX
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Производителот Дел Број:
СЕКРЕТАР-082-2
Објектот Ширина:
5.2cm
Специјални Функции:
Декорација&Заштита
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и