• Ново
од Fedex!! висок qualtity одење топката безбедност оптоварување 360 KG 0.8 mm транспарентен ПВЦ трајни Дијаметар од 2 M

од Fedex!! висок qualtity одење топката безбедност оптоварување 360 KG 0.8 mm транспарентен ПВЦ трајни Дијаметар од 2 M

DEN 10134.72
DEN 8615.00 -15 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

вода одење топка со дијаметар 2 M транспарентен, Германија tizip патент,патент напред и назад за да ги користат повеќе од 5000 пати бесплатна поправка ткаенина материјал : 0.8 mm транспарентен ПВЦ или TPU. Жилав и издржлив Безбедност оптоварување : 360kg отпорност на сила : 500 килограми

Особините

is_customized:
Yes
Возраст:
>6 Години
Водни Рекреација Објект:
Вода Одење Топка
Број На Модел На:
Вода Одење Топка
категорија:
Вода Одење Топка
Viewseaborne camivals објекти:
Вода Одење Топка

Купувачите избираат и

Гумени Ролери Гумени Вода Игра За Продажба,Добар Квалитет Отворено Multicolor Промотивни Обичај Гумени Вода Тркала

Гумени Ролери Гумени Вода Игра За Продажба,Добар Квалитет Отворено Multicolor Промотивни Обичај Гумени Вода ТркалаДобредојдовте на нашата продавница.Нашата продавница продава на сите видови на Гумени Ролери Гумени Вода Игра За Продажба,Добар Квалитет Отворено Multicolor Промотивни Обичај Гумени Вода Тркала, итн .Гумени Ролери Гумени Вода Игра За Продажба,Добар Квалитет Отворено Multicolor Промотивни Обичај Гумени Вода ТркалаГумени Ролери Гумени Вода Игра За Продажба,Добар Квалитет Отворено Multicolor Промотивни Обичај Гумени Вода ТркалаГумени Ролери Гумени Вода Игра За Продажба,Добар Квалитет Отворено Multicolor Промотивни Обичај Гумени Вода ТркалаГумени Ролери Гумени Вода Игра За Продажба,Добар Квалитет Отворено Multicolor Промотивни Обичај Гумени Вода ТркалаГумени Ролери Гумени Вода Игра За Продажба,Добар Квалитет Отворено Multicolor Промотивни Обичај Гумени Вода ТркалаГумени Ролери Гумени Вода Игра За Продажба,Добар Квалитет Отворено Multicolor Промотивни Обичај Гумени Вода ТркалаГумени Ролери Гумени Вода Игра За Продажба,Добар Квалитет Отворено Multicolor Промотивни Обичај Гумени Вода ТркалаГумени Ролери Гумени Вода Игра За Продажба,Добар Квалитет Отворено Multicolor Промотивни Обичај Гумени Вода ТркалаГумени Ролери Гумени Вода Игра За Продажба,Добар Квалитет Отворено Multicolor Промотивни Обичај Гумени Вода ТркалаГумени Ролери Гумени Вода Игра За Продажба,Добар Квалитет Отворено Multicolor Промотивни Обичај Гумени Вода ТркалаЕ пумпа (воздушен компресор)се вклучени? A : Не се вклучени,ако е потребно,ве молиме да го купите дополнително,ве молиме кликнете на компресорот да се купи...

DEN 55296.00

Електрични fiberglass Браник Брод Ласерски пиштол батеријата деца електрични брод

уникатен дизајн најдобра цена рака брод1.CE сертификат,брза испорака2.Конкурентна цена и добра квалитет3.НезагадувањеНЕ ВКЛУЧУВАЈЌИ БАТЕРИЈАмоќ paddler брод / моќ брод / страна брод / аква брод / брод за забава парковиСупериорен квалитет и Конкурентна ценаТип на & употребаВнатрешна и надворешна,Погодно да се користи,Разни видови : вода топката, вода ролери, paddler брод, електрични браник брод, гумени вода игри, итнMOQ : 1pcs ( да се преговара)Материјал / Големина156*110cmПримерок / OEMНа располагањеПакет големина130x84x28cmНачин на испоракаОд воздухот или од страна на морето, може да се организира за да т испраќање на стоки за вашиот потребни земјата и морско пристаништеБруто тежина16kgsВреме на испорака35 дена откако ќе се играат на целДодатоцисе справи ,ветробранското стакло ,воланот,перница блокПлаќањеТТ(банкарски трансфер или преведување) / Western unionПалета на производи1.Гумени слајдови, замоци, bouncers ,големи гумени играчки, гумени игри.2.Вода топката, вода ролери, zorb топката ,базен, аква брод , браник брод , вода брануваа и вода слајд3.Гумени реклама, гумени рекламирање , гумени модел ,гумени лак ,гумени шатор ,гумени цртан филм ,гумени Божиќ модел ,гумени Дедо ,виткање шатор за show4...

DEN 13920.00

1PC 2.5 M двоен ред на вода тркала вода барабан гумени вода неблагодарна работа на сопствени гумени вода играчка опрема

1 PC 2.5 M двоен ред на вода тркала вода барабан гумени вода неблагодарна работа на сопствени гумени вода играчка опремаНапомена : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Pricture покажува : Додатоци детали : 1, електричен полнеж пумпа е висока моќност, висок притисок, висок проток на воздух или вшмукување инструмент2, нашите производи се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик лесна прстен и висок квалитет на гас вентил гас млазницата3, ние се опремени со повеќе функции на вшмукување и дува dualкористете електрични пневматски пумпаОпис : Спецификација : Име : Жешки Тркала на водаМатеријал стандард : Bulletproof висока јачина на полимер ПВЦМатеријал дебелина : 0.65 mmПроизвод тежина : нето тежина од околу 15kgдвоен ред надворешен дијаметар : 2.5 MМоделот обработка : свила печатење на екранТехнологија : висока температура топлинавнатрешен дијаметар : 1.5 ММатеријал опис : Се користи во согласност со Европските стандарди нетоксични, пламен retardant, барањата за заштита на животната средина ПВЦ клип мрежи гас облаци изработени од, на airbag производи со користење на увезената топол воздух машина е еденвреме лиење, со отпорност на триење, анти солза локација, добро херметички, голема јакост, издржливост и други карактеристики...

DEN 40020.96

Деца И Возрасни Вода Браник Брод За Продажба

уникатен дизајн најдобра цена рака брод1.CE сертификат,брза испорака2.Конкурентна цена и добра квалитет3.НезагадувањеНЕ ВКЛУЧУВАЈЌИ БАТЕРИЈАмоќ paddler брод / моќ брод / страна брод / аква брод / брод за забава парковиСупериорен квалитет и Конкурентна ценаТип на & употребаВнатрешна и надворешна,Погодно да се користи,Разни видови : вода топката, вода ролери, paddler брод, електрични браник брод, гумени вода игри, итнMOQ : 1pcs ( да се преговара)Материјал / Големина156*110cmПримерок / OEMНа располагањеПакет големина130x84x28cmНачин на испоракаОд воздухот или од страна на морето, може да се организира за да т испраќање на стоки за вашиот потребни земјата и морско пристаништеБруто тежина16kgsВреме на испорака35 дена откако ќе се играат на целДодатоцисе справи ,ветробранското стакло ,воланот,перница блокПлаќањеТТ(банкарски трансфер или преведување) / Western unionПалета на производи1.Гумени слајдови, замоци, bouncers ,големи гумени играчки, гумени игри.2.Вода топката, вода ролери, zorb топката ,базен, аква брод , браник брод , вода брануваа и вода слајд3.Гумени реклама, гумени рекламирање , гумени модел ,гумени лак ,гумени шатор ,гумени цртан филм ,гумени Божиќ модел ,гумени Дедо ,виткање шатор за show4...

DEN 13920.00

Фабрика цена на водата деца педалата гребло брод , возбудлива swan педалата брод,брзо педалата брод

Топла Продажба Отворено рака управувана Аква Брод 1.Најдобар квалитет,кој се користи за 34 години2.Боја : Зелена3.Инженеринг Пластика4.на располагањеТопла Продажба Отворено рака управувана Аква БродСупериорен квалитет и Конкурентна ценаВидот и употребаПогодно да се користи во Затворен и отворен заРазни видовиMOQ : 5pcsМатеријал / Големина127x82.5x25.5cmПримерок и OEMНа располагањеПакет големина130x85x28cmНачин на испоракаОд воздухот или од страна на морето, може да се организира за да т испраќање на стоки за вашиот потребни земјата и морско пристаништеБруто тежина16kgsВреме на испорака3 до 5 денаДодатоцисе справи, ветробранското стакло, воланот, перница блокПлаќањеТТ(банкарски трансфер или преведување) или Western unionПалета на производи1.Гумени слајдови, замоци, bouncers, големи гумени играчки, гумени игри.2.Вода топката, вода ролери, zorb топката, базен, аква брод, браник брод, вода брануваа и вода слајд3.Гумени реклама, гумени рекламирање , гумени модел ,гумени лак, гумени шатор, гумени цртан филм, гумени Божиќ модел, гумени Дедо, виткање шатор за show4...

DEN 4560.00

1PC 3 реда на 6 места Гумени вода играчка вода риба отворено голема морска сурфање брод возење на надувување јахта

1 PC 3 реда на 6 места Гумени вода играчка вода риба отворено голема морска сурфање брод возење на надувување јахтаНапомена : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Слика покаже : Describtion : Производот број : E068Големина : 100*20*100 CMТежина : 40kgФункција : 3 реда на 6 седиштаИме : Гумени вода рибаТехнологија : висока температура топлинаМатеријал : Platon ПВЦ клип нето платноПроизвод вовед : 1...

DEN 34868.64

Вода Pedalo Браник Вода Чамци

уникатен дизајн најдобра цена рака брод1.CE сертификат,брза испорака2.Конкурентна цена и добра квалитет3.НезагадувањеЕЛЕКТРИЧНИ БРАНИК БРОД, БАТЕРИЈАТА МОЖЕ ДА;Т БИДАТ ИСПРАТЕНИ ОД EXPRESSмоќ paddler брод / моќ брод / страна брод / аква брод / брод за забава парковиСупериорен квалитет и Конкурентна ценаТип на & употребаВнатрешна и надворешна,Погодно да се користи,Разни видови : вода топката, вода ролери, paddler брод, електрични браник брод, гумени вода игри, итнMOQ : 1pcs ( да се преговара)Материјал / Големина156x110x48cmПримерок / OEMНа располагањеПакет големина126x68x28cmНачин на испоракаОд воздухот или од страна на морето, може да се организира за да т испраќање на стоки за вашиот потребни земјата и морско пристаништеБруто тежина30kgsВреме на испорака35 дена откако ќе се играат на целДодатоцисе справи ,ветробранското стакло ,воланот,перница блокПлаќањеТТ(банкарски трансфер или преведување) / Western unionПалета на производи1.Гумени слајдови, замоци, bouncers ,големи гумени играчки, гумени игри.2.Вода топката, вода ролери, zorb топката ,базен, аква брод , браник брод , вода брануваа и вода слајд3.Гумени реклама, гумени рекламирање , гумени модел ,гумени лак ,гумени шатор ,гумени цртан филм ,гумени Божиќ модел ,гумени Дедо ,виткање шатор за show4...

DEN 13920.00

Топла продажба воден парк опрема вода возење браник брод

Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум ова возрасни браник брод НЕ МОЖЕ да бидат испратени преку експрес начин becuase пакетот е премногу голем.Ние ви препорачуваме превозот преку море товар / поморски.Бренд Tunki Играчки име на Производ возрасни батеријата браник брод Објект TKBB оперативен систем воланот контрола, 340 степен смена, ротација Апликација На вода deepth најмалку 60см Боја Црвена,жолта,портокалова,зелена,сина за автомобил тело Материјал со Висок Квалитет FRP за тело, челик за дното, гумени ПВЦ цевка Контрола Копчето за вклучување и далечински управувач Музика SD картичка за да даунлоадирате музика Пердуви Стерео Mp3, далечински управувач, брзо се прилагоди, ласерски пиштоли, шарени светилки MOQ 1 ПАРЧЕ Е во РЕД Времето за Производство 710 дена, врз основа на вашиот количество нареди Плаќање 30% депозит, а потоа биланс на плаќање платени пред пратката преку T / T, Western Union Превозот по море Гаранција 12 години Услуга осигурајте се дека квалитетот на производот пред превозот и ќе ви обезбеди најдобра услуга по по примените стоки OEM услуга YES

DEN 60000.00

Гигант Над Земјата ПВЦ Рамка Базени, Челик Метална Рамка Базен, Рамка Базен За Продажба

Големина на рамка базен може да се направи со клиенти барања ,и пратката се пратени од страна на морето превоз до одредиштето порта coz тежина е многу heavery и скапи за да испратите со авион ...

DEN 36000.00

метална рамка пливање преносни базен

Големина на рамка базен може да се направи со клиенти барања ,и пратката се пратени од страна на морето превоз до одредиштето порта coz тежина е многу heavery и скапи за да испратите со авион ...

DEN 36000.00

аква тркалање на топката прошетка во внатрешноста на топката

Спецификација : Материјал : 0.8 mm трајни ПВЦНадуени производ димензии : Дијаметар 2.0 m или приспособенПатентОригиналниот Германија TIZIP патентМаксимална тежина капацитет : 150kgsАпликацијата локации : воден парк, базен, езеро& морскиот брегЦена термин : EXW, ФОБ, ЦФР се опционалниLeadtime : 312 дена по приемот на 45% депозитПратката термин : од страна на морето, од воздух, од express се опционалниРок на плаќање : Т / T на нашата компанија сметка или Western union(45% депозит, биланс пред пратката),D / A,D / PMOQ : 5 PICДодатоци : одредување на полнење(одредување на материјал)Забелешка : што е направен со одлични заварување машина направени во САД која има стабилни перформанси

DEN 6960.00

Деца електричен мотор брод батеријата гумени браник брод педалата брод за базен

уникатен дизајн најдобра цена рака брод1.CE сертификат,брза испорака2.Конкурентна цена и добра квалитет3.Незагадувањеживотно браник бродмоќ paddler брод / моќ брод / страна брод / аква брод / брод за забава парковиСупериорен квалитет и Конкурентна ценаТип на & употребаВнатрешна и надворешна,Погодно да се користи,Разни видови : вода топката, вода ролери, paddler брод, електрични браник брод, гумени вода игри, итнMOQ : 1pcs ( да се преговара)Материјал / Големина127x82.5x25.5cmПримерок / OEMНа располагањеПакет големина130x84x28cmНачин на испоракаОд воздухот или од страна на морето, може да се организира за да т испраќање на стоки за вашиот потребни земјата и морско пристаништеБруто тежина16kgsВреме на испорака35 дена откако ќе се играат на целДодатоцисе справи ,ветробранското стакло ,воланот,перница блокПлаќањеТТ(банкарски трансфер или преведување) / Western unionПалета на производи1.Гумени слајдови, замоци, bouncers ,големи гумени играчки, гумени игри.2.Вода топката, вода ролери, zorb топката ,базен, аква брод , браник брод , вода брануваа и вода слајд3.Гумени реклама, гумени рекламирање , гумени модел ,гумени лак ,гумени шатор ,гумени цртан филм ,гумени Божиќ модел ,гумени Дедо ,виткање шатор за show4...

DEN 15048.00 15840.00

висок qualtity вода одење топка со дијаметар од 1.2 М безбедност оптоварување 180 КГ 0.8 mm транспарентен ПВЦ трајни и тешко

вода одење топка со дијаметар од 1.2 м транспарентен, Германија tizip патент,патент напред и назад за да ги користат повеќе од 5000 пати бесплатна поправка ткаенина материјал : 0.8 mm транспарентен ПВЦ или TPU...

DEN 5379.00 6327.84