• Ново
Гарет автомобил turbolader заврши турбо GT1544V 753420 / 750030 / Y60113700G / 9656125880 за Peugeot 3008 / 5008 1.6 HDi FAP

Гарет автомобил turbolader заврши турбо GT1544V 753420 / 750030 / Y60113700G / 9656125880 за Peugeot 3008 / 5008 1.6 HDi FAP

DEN 12432.00
DEN 9448.00 -24 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Гарет автомобил turbolader заврши турбо GT1544 V 753420 / 750030 / Y60113700 G / 9656125880 за Peugeot 3008 / 5008 1.6 HDi FAP
Турбополнач Дел Број :
1.Сите turbos се К18 материјал
2.Сите turbos е избалансиран
3.Имаме видови на turbos во парк
4.Имаме конкурентна цена 753420-5005 S / 753420-5004 S / 753420-0002 / 753420-0003 / 753420-0004 / 0375 J6 / 0375 J7 0375 J8 / 11657804903 / Y60113700 G / 9660641380 9663199280 / 9650764480 / 9654128780 / 9656125880 9657248680 / 9657531880 / 750030 / 740821 / 750030-0002 / 740821-0002 / 740821-0001 / 753420-2 / 750030-2 / 740821-2 / 740821-1 / 753420-4 / 3 M5 Q6 K682 AK / 3 M5 Q6 K682 AE / 753420 / 740821 ве Молиме проверете ја вашата Дел број и OEM број кој се наоѓа на вашиот турбополнач алуминиумски домување да бидете сигурни дека тие се совпаѓаат со оние кои може да се најдат во нашиот дел опис. Ако не можете да го најдете вашиот дел број или само сакате ни да се потврди дел, ве молиме слободно контактирајте со нас
Услови на продажба 1. Тарифни / Царина ќе биде купувачот должност,но ние ќе напишам ниска вредност на фактура да ви помогне да се намали или избегне данок. 2. Ние само брод да се потврди превозот адреса со сите alipay исплати, и да ни обезбеди телефонски број за да можеме да ве контактираме во врска со вашата нарачка, ако е потребно. 3. Ние обезбедуваме со 12 месеци гаранција.Гаранцијата не опфаќа оштетувања предизвикани од несоодветна инсталација или употреба. Така професионална инсталација е потребно. Превозот 1. Нормално нарачки ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата јасно. 2. Сите домашни нарачки ќе бидат испратени преку DHL / ТНТ / EMS as default.Ако имате други барање,ве молиме слободно контактирајте со нас. 3. Превозот следење на број ќе се обезбедува откако цел е despatched.
Каде е мојот дел број? Бројот е обично се наоѓаат на компресор за домување на мали правоаголни дел на станбениот која е машински рамни или на метална ознака во прилог на домување. Од друга страна,ве молиме контактирајте со нас со твојот матичен број и ние ќе ви помогнат да се идентификуваат точни модели.
Како да се инсталира турбо правилно? Турбо инсталација е стручна работа, која не може да се направи во гаража или дворот со себе. Ве молиме бидете сигурни дека турбо ќе биде инсталиран од страна на професионален механичар. Нормално, вашиот механичар ќе ги провери стариот турбо е проблем, како што понекогаш турбо неуспехот не беше предизвикана од себе. Исто така го замени моторот за масло филтер е задолжително во турбо инсталација. Масло feed цевки треба да биде заменет, ако тоа е премногу стар, и ве молиме не заборавајте да го премиер турбо пред инсталацијата. Севкупно, има само 1 принцип во турбо инсталација"бидете сигурни дека се што е 100% чист

Особините

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
Турбо DFO
Име На Модел:
GT1544V
Frequence Опсег:
gt1544v 753420
Објектот Ширина:
30cm
Модел Година:
До 2015 Нов Производ
Поставување на Возило:
моторот
Материјал Тип:
К18 железо
Објектот Висина:
30cm
Автомобил Производител:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
gt1544v 753420
Објектот Должина:
30cm
Објектот Тежина:
5.7kg
Турбо Дел Број 1:
753420-5005S; 753420-5004S
Турбо Дел Број 2:
753420-0004; 753420-0002
Турбо Дел Број 3:
750030-0002; 740821-0002
Турбо Дел Број 4:
740821-0001
ОЕМ Дел Број 1:
11657804903; 0375J6
ОЕМ Дел Број 2:
0375J8; 0375J7
ОЕМ Дел Број 3:
Y60113700G; 9656125880
ОЕМ Дел Број 4:
9663199280; 9657248680
ОЕМ Дел Број 5:
9660641380; 9650764480
Автомобил Производител:
за Peugeot 3008 / 5008 1.6 HDi FAP

Купувачите избираат и

CT20 CHRA 1720130160 1720130100 турбина кертриџ 17201301010 турбо core за Тојота Landcruiser D-4D 1KD-FTV моторот на воздухот

Дел Број172010 L040OE Број172010 L040, 172010 L040ОписHILUX SW4, Land cruiserCHRAN / AТурбо МоделCT20Производител На МоториЗА ТојотаЗафатнина3.0 LDОдговара на моторотKZN130 (1 KZT) 1 KDFTVЛадењеВода за ладењеПроизводителЗА ТојотаАпликацииЗА Toyota HILUX SW4 и LANDCRUISER 3.0 LDДругиот дел број : CHRA, 1720130100 / 1720130101 / 1720130160,1720130100 / 1720130101 / 1720130160, 17201 30100 / 17201 30101 / 17201 30160, 172010 L040 / VIGO3000 VGT, 172010 L040 / 17201 0 L040,CT20, CT20 турбо, 1 KDFTVЛинк од турбо заврши : .Гаранција : Гаранција : 12 месеци.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!1.Гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталација резултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет..Клиентите На Задоволително Ниво : 1.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите...

DEN 4925.00 6480.00

Слободен Брод K03 50 24 53039880024 0375G3 0375G4 0375C9 0375F5 9640168280 9632124680 Турбо За Citroen Xantia 406 607 2.0 L DW10ATED

Опис на производот Бесплатен Превозот НОВИ K03 53039880050 53039700050 53039880024 53039700024 0375 G3 0375 G4 0375 C9 0375 F5 9640168280 9632124680 Турбо Турбина Турбополнач За Citroen C5 C8;За Peugeot 406 607 2.0 HDi DW10 ATED 2.0 L 110 HP Објект е 100% Сосема НовK03 024 050 53039880050 турбополначДел NO...

DEN 14688.00 16319.52

Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA TD04L 49377-04300 14412-AA360 Турбополнач За СУБАРУ Шумите Impreza WRX-NB 58T EJ20 EJ205 2.0 L

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на TD04 L 4937704300 14412AA151 Турбополнач За СУБАРУ Шумите Impreza WRXNB 199803 Моторот : 58 T EJ20 EJ205 2.0 L 211 HP НОВ Компресор тркала Димензија МалиD=40.61 mm БигD=56mm Турбина тркала Димензија МалиD=41.2 mm БигD=47mmБрој на модел : TD04 L TD04 L13 T6Дел NO...

DEN 7559.00 8399.04

Слободен Брод TD04L-13T 49377-04300 14412-AA360 Турбо Турбополнач За СУБАРУ Шумите Impreza WRX-NB 98 - 58T EJ20 EJ205 2.0 L 211HP

Опис на производот Бесплатен Превозот TD04 L13 T6 4937704300 14412AA360 Турбополнач За СУБАРУ Шумите Impreza WRXNB 19982003 58 T EJ20 EJ205 2.0 L 211 HP Слободен сите Дихтунзи НОВИБрој на модел : TD04 L TD04 L13 T6Дел NO...

DEN 14040.00 15599.52

RHF5 8973737771 897373-7771 897373 7771 ТУРБО Турбина Турбополнач За ISUZU D-MAX D MAX H Ворнер 4JA1T Мотор трговија на Големо

100% НОВ RHF5 8973737771 8973737771 897373 7771 ТУРБО Турбина Турбополнач За ISUZU DMAX D MAX H Ворнер 4 JA1 T Мотор трговија на ГолемоТурбо Модел : RHF58973737771 897373 777189737377718973737771За ISUZU D MAX DMAX H Ворнер Мотор 4 JA1 TПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

DEN 12852.00 14279.52

Слободен Брод Турбо Поправка Комплет обнова Колекции TD04L 49377-04300 14412-AA360 За СУБАРУ Шумите Impreza WRX-NB 1998-03 58T EJ205 2.0 L

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Поправка Комплет обнова Колекции на TD04 L13 T 4937704300 14412AA360 14412AA140 14412AA151 Турбополнач За СУБАРУ Шумите Impreza WRXNB 19982003 Мотор 58 T EJ20 EJ205 2.0 L 177 HP 211 HP НОВИ Турбо Поправка Колекции, Вклучувајќи : ( web слика само за референца , реалните испорака како стандард ) 2 Опрстен 2 Клипот Прстен 2 Весник Имајќи 2 Retaing Прстен за Списанието Имајќи 1 Удар Spacer 1 Масло Deflector 1 Удар Имајќи 1 Flinger (9.7 mm,пократки) 1 Locknut за Турбина Окно 1 Задржување Прстен за Печат Плоча 1 Печат Плоча (Супер Назад Површината)Број на модел : TD04 L TD04 L13 T6Дел NO...

DEN 2138.00 2375.52

CT20 турбо кертриџ core 17201-30100 турбо полнач 17201-30101 турбо core CHRA за TOYOTA HILUX 3.0 L KZN130 (1KZ-T) турбо chra

Дел Број172010 L040OE Број172010 L040, 172010 L040ОписHILUX SW4, Land cruiserCHRAN / AТурбо МоделCT20Производител На МоториТојотаЗафатнина3.0 LDОдговара на моторотKZN130 (1 KZT) 1 KDFTVЛадењеВода за ладењеПроизводителТојотаАпликацииToyota HILUX SW4 и LANDCRUISER 3.0 LDДругиот дел број : CHRA, 1720130100 / 1720130101 / 1720130160,1720130100 / 1720130101 / 1720130160, 17201 30100 / 17201 30101 / 17201 30160, 172010 L040 / VIGO3000 VGT, 172010 L040 / 17201 0 L040,CT20, CT20 турбо, 1 KDFTVЛинк од турбо заврши : .Гаранција : Гаранција : 12 месеци.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!1.Гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталација резултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет..Клиентите На Задоволително Ниво : 1.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите...

DEN 4925.00 6480.00

Гарет турбо GTB1749V 787556-16 BK3Q6K682PC турбополнач 787556 турбина за Ford Transit 2.2 TDCI 153 КС DuraTorq Euro 5

Дел број : 7875560016 / BK3 Q6 K682PC, 78755616 7875561 7875562 7875563 7875564 , Dura Torq Euro 5, турбо, 7875565017 S ОЕМ број : BK3 Q6 K682 PC , BK3 Q 6 K682 PC Одговара за : Turbo за Ford Transit 2.2 TDCI 153 КС Dura Torq Euro 5 2010Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

DEN 22669.00 27312.00

Слободен Брод TD03L4 49131-05212 49131 05212 0375K7 Турбо За Ford C-MAX Fiesta VI HHJA HHUB 1.6 L За Пежо Боксер III 4HV PSA 2.2 L

Опис на производот Бесплатен Превозот TD03 4913105210 4913105212 0375 K7 6 U3 Q6 K682 AE Турбо Турбополнач За Форд За Фокус II CMAX Fiesta VI HHJA HHUB 1.6 L TDCi И За Citroen Скокач За Пежо Боксер III За Fiat Ducato III 4 HV PSA НА 2,2 L HDI НОВИМодел : TD03 TD03 L409 GK3.3 TD03 L4 TD03 L409 GKДел NO...

DEN 15120.00 16799.52

Турбо Кертриџ CHRA Core TF035 28231-27810 49135-07310 49135-07311 49135-07312 За HYUNDAI Santa Fe Возвишеност CRDi D4EB 2.2 L 150

Турбополнач Турбо Кертриџ CHRA TF035 2823127810 4913507310 4913507311 4913507312 Турбо За HYUNDAI Santa Fe Возвишеност CRDi 20062010 D4 EB 2.2 L 150 HP НОВИ трговија на ГолемоТурбо Модел : TF035 VGK TF0354913507310 4913507311 49135073124913507310 4913507311 49135073122823127810 2823127810За HYUNDAI Santa Fe Возвишеност 2.2 L CRDi 20062010 Моторот : D4 EB 150 HPПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

DEN 4129.00 4588.32

Слободен Брод K03 53039700024 53039700050 050 024 Турбо 0375G3 0375G4 0375C9 0375F5 9640168280 9632124680 DW10ATED 2.0 L HDi 107HP

НОВИ K03 53039880050 53039700050 53039880024 53039700024 Турбо Турбина Турбополнач За Citroen C5 C8;За Peugeot 406 607 2.0 HDi DW10 ATED 2.0 L 110 HP Објект е 100% Сосема НовK03 024 050 53039880050 турбополначДел NO...

DEN 14688.00 16319.52

Слободен Брод Турбо кертриџ CHRA RHF5 8973125140 VF430015 VA430070 Турбополнач За ISUZU Полицаец 98 - За ОПЕЛ Монтереј 4JX1T 3.0 L

Предмет Тип : Турбополнач Турбо кертриџ CHRA Опис на Производот НОВ Бесплатен Превозот Турбо кертриџ CHRA Јадрото На RHF5 8972503640 8972503641 8972503642 8971371096 8971371098 8971371099 Турбо За HOLDEN Jackaroo Монтереј 4 JX1 TC 3.0 LFree Брод RHF5 VICF VIDF 8971371093 8971371094 8971371095 8971371097 Турбо Турбополнач За ISUZU Полицаец Jackaroo Монтереј 4 JX1 TC 3.0 LRHF5 8973125140 VC430015 VA430070 Турбо Турбополнач За ISUZU Полицаец 98 За "ОПЕЛ" Монтереј DTI 95 4 JX1 T 4 JX1 TC 3.0 LМодел : RHF5 ВИДЕО VICF Дел Број : 8973125140 8972503640 8972503641 89725036428971371093 8971371094 8971371095 8971371096 8971371097 8971371 098 8971371 099 ОЕМ Број : VA430064 VA430070 VA430064 VB430015 VC430015 VE430015 VF430015 VH430015 VI430015 VJ430015 VL430015 VK430015 VG430015 Турбо Модел RHF5 Дел Број VA430015 Претходниот Дел Број VK430015 VA430015 VB430015 VC430015 VE430015 VF430015 VG430015 VH430015 VI430015 VJ430015 VL430015 VSPEC...

DEN 7344.00 8159.52

CNSPEED 100pcs 4.6mmx300mm НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ZIP КАБЕЛ ВРСКИ ЗАКЛУЧУВАЊЕ ВРАТОВРСКА ЗАВРШИ YC100460

100pcs 4.6mmx300mm НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ZIP КАБЕЛ ВРСКИ ЗАКЛУЧУВАЊЕ ВРСКА ЗАВРШИМатеријал : AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолација

DEN 307.20

Слободен Брод GT2256V 715910-5001S 715910-5002S 715910 6120960599 Турбо За Мерцедес Бенц E-C E270 M-Class ML270 1999-07 OM612 2.7 L

Бесплатен превозот Нови GT2256 V 7159105002 S 715910 Турбо Турбополнач За Мерцедес ЕКласа 270 CDI E270 W210 MClass W163 M270 19992007 OM612 170 HP 2.7 LОбјектот е 100% Сосема НовGT2256 V турбополначДел Број : 7159105002 S 7159100002 7159100001ОЕМ Број : A6120960599 6120960599МОЌНОСТ : 170 HP,2.7 LГОДИНА : 19992007 Турбо Модел GT2256 V Дел Број 7159105002 S Претходната Верзија 7159100001, 7159100002 OE број 6120960599, A6120960599 CHRA 7038910024 Година 20032007 Година Опис Мерцедес Бенц EКласа, МКласа 2.7 L 270 CDI Мотор OM612 2.7 L 170 HP Дизел Зафатнина 2685 кзм KW 145 Kw / 170 КС Одговара За : Возило : За Мерцедес ЕКласа 270 CDI E270 W210; MClass W163 ML270 200307 OM612 170 HP 2.7 LМотор : OM612 170 HP 2.7 L Марка Модел Година Тип на H...

DEN 19440.00 21599.52

Слободен Брод K04 53049880001 53049700001 Турбо Турбополнач За FORD Transit IV FT190 2.5 Л Ди 91-09 ФТ 190 АГА 4EC 4EB 4EA 4GB 4GC

K04 53049880001 53049700001 53049880006 53049880008 914 F6 K682 AC 914 F6 K682 AG 914 F6 K682 AF 1113104 1113204 914 F6 K682 AB Турбо Турбополнач За Ford Transit Ди FT190 19922001; За LDV Ограничен Конвој 1993 Мотор : 4 EA 4 EB 4 HC ET70 2.5 Л ДИ 100 HP Со Сите ДихтунзиОбјектот е 100% Сосема НовK04 турбополначДел Број : 53049880001 53049700001 53049880001 53049700001Замени : 53049880006 53049880008 53049700006 53049700008ОЕМ Број : 914 F6 K682 AB / 914 F6 K682 AC 914 F6 K682 AG 914 F6 K682 AF LBU8421 1113104 1113204МОЌНОСТ : 100 HPГОДИНА : 19922001 Дел Број 53049880001 OE број914 F6 K682 AF, 914 F6 K682 AG, 914 F6 K682 AC, 914 F6 K682 AB,1057139, 1113104, 1057139, 914 F6 K682 AG, 914 F6 K682 AF,914 F6 K682 AB, 6611235 Година 199109 Опис Комерцијални Производителот Дел Број 53049700001 CHRA 53047100500 НОВО ВО АКЦИИ Турбо Модел K042070 GAA5.82 GCAAD Мотор ФТ 190 4 EB / 4 EA / 4 EC Зафатнина Од 2.5 L, 2496 кзм KW 74 / 100Погодни За : Возило : За LDV Ограничен Конвој ДИ 1994;За FORD Transit IV FT190 19922001, 2.5 L DiМоторот : 4 HC 4 EA 4 EB ET70 АГА / 4 GB / 4 GC 2.5 L 100 HP Година Модел на Моторот Модел За LDV Ограничен Конвој 1997 4 EA / 4 EB / 4 HC 2.5 L D 100 HP За LDV Ограничен Конвој Ди 199497 ET70 2.5 L D 97 HP За Ford Transit Ди FT190 19922001 4 EA / 4 EB / 4 HC 2.5 L D 100 HP За Ford Transit FT190 19942001 4 EA / 4 EB / 4 HC 2.5 L D 74 HP За Ford Transit FT190 19942001 4 EA / 4 EB / 4 HC 2.5 L D 100 HP Повеќе Апликација За Ford Transit 2.5 Л ДИ 1991 4 HC(2.5 L) 100 K04 53049700001 914 F6 K682 AB За Ford Transit ТД 199498 4 HC(2.5 L) 75 K04 53049700001 914 F6 K682 AB За Ford Transit ТД 199498 4 HC(2.5 L) 75 K04 53049700001 1057139 За Ford Transit ТД 199498 4 HC(2.5 L) 75 K04 53049700001 1113204 За Ford Transit ФТ 190 199906 2.5 LDI(2.5 L) 101 K04 53049700001 914 F6 K682 AG За Ford Transit ФТ 190 199109 2.5 LDI(2.5 L) 101 K04 53049700001 914 F6 K682 AF За Ford Transit ТД 199194 4 EA / 4 EB(2.5 L) 101 K04 53049700001 1057139 За Ford Transit ТД 199194 4 EA / 4 EB(2.5 L) 101 K04 53049700001 1113104 За Ford Transit ТД 199194 4 EA / 4 EB(2.5 LL) 101 K04 53049700001 914 F6 K682 AB За Ford Transit IV 1991 2.5 TD Мотор ФТ 190 4 EB / 4 EA / 4 ECПредмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

DEN 13176.00 14639.52

Слободен Брод GT1852V 709836-5004S 709836 778794-0001 778794 Турбо Турбополнач За Мерцедес Бенц Спринтер јас Ван 411CDI OM611 2.2 L

Опис на производот Бесплатен Превозот НОВИ GT1852 V 7098365004 S 7787940001 Турбо Турбополнач За Мерцедес Бенц Спринтер јас Ван 211 CDI / 311 CDI / 411 CDI 199906 OM611 2.2 L 141 HP Турбо Модел : GT1852 VДел Број 1 : 7098365004 S 7098360001 7098360004 7098360003 72669850003 S 7266980003 7266980001 7266980002Дел Број 2 : 7787945001 S 7787940001ОЕМ Број : A6110960899 A6110961699 A6110961599 Одговара За : Примена Возило : За Мерцедес Бенц Камион Спринтер јас Ван CDI 211 CDI / 311 CDI / 411 CDI 2.2 L 19992006Примена на Моторот : OM611 DE22 LA Euro3 2.1 2.2 L L 141 HP 128 HP 105 HP 19992006 За Мерцедес Камион Спринтер јас 211 CDI / 311 CDI / 411 CDI OM611 DE22 LAТурбо Модел GT1852 V Дел Број 7098365004 S Претходната Верзија 7098360001, 7098360003, 7098360004 OE број 6110960899, A6110960899, A6110961699, A6110961599 Година 19992006 Опис За Мерцедес Бенц Камион Спринтер јас 211 CDI / 311 CDI / 411 CDI CHRA 7038900045 $424.00 НОВИ ВО ПАРК, го НАПРАВИ ВО САД Мотор OM611, OM611 DE22 LA 2.2 L Зафатнина 2.2 L, 2148 кзм KW 80 / 95 / 105Предмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

DEN 19872.00 22079.52

GT2056S 742289 742289-5003S 742289-0002 турбополнач A6650901280 A6650901580 турбина за Ssang-Yong Rexton 270 XVT 186 HP D27DT

Дел број : 7422895005 S 7422890004 7422895003 S 7422890003 7422890002 7422895001 S 7422890001 742289 турбо полнач К Д M број : A6650900580 A6640900580 A6650901780 A6650900480 A6650901280 A6650901580 A6650901080 турбина Апликација : Turbo за SsangYong Rexton 270 XVT 186 HP D27 DT 2005 Турбо за SsangYong RodiXVT 186 HP D27 DT 2005Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

DEN 12709.00 15312.00

Слободен Брод TD04L 49377-04200 04200 4937704200 14412AA231 14412-AA231 Турбо За СУБАРУ Шумите Impreza 58T EJ20 EJ205 2.0 L 210HP

Опис на производот Бесплатен Превозот НОВИ TD04 L 4937704200 14412 AA231 14412AA140 14411AA142 14411AA143 14412AA132 Турбо Турбополнач За СУБАРУ Шумите Impreza Мотор 58 T EJ20 EJ205 2.0 L 210 HP со ДихтунзиБрој На Модел : TD04 L TD04 L13 T6Дел Број : 4937704200ОЕМ Број : 14412AA231 14412AA140 14411AA142 14411AA143 14412AA13214412 AA231 14412 AA140 14411 AA142 14411 AA143 14412 AA132Погодни За : Апликацијата возило : За СУБАРУ Шумите Impreza 2.0 L 19982003Примена на моторот : 58 T EJ20 EJ205 2.0 L 211 HPПредмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

DEN 14212.00 15791.52

Турбо полначот core RHV4 турбина кертриџ CHRA За Форд Ренџер BT50 J97MU 156HP VGD20021 VDD20021 VAD20021 VBD20011 VBD20021

Турбо полначот core RHV4 турбина кертриџ CHRA За Форд Ренџер BT50 J97 MU 156 HP VGD20021 VDD20021 VAD20021 VBD20011 VBD20021 ве Молиме проверете дел број на вашиот стар турбо компресор домување пред да го купите !Турбополнач Дел Број : VJ38 VGD20011 VGD20021 VAD20011ОЕМ Број : VCD20011 VCD20021 VDD20021 VAD20021 VBD20011 VBD20021 VED20011 VED20021 VFD20011 VFD200211.За Форд Ренџер BT50 J97 MU2.За Mazda B2500 J97 MUУслови на продажба 1...

DEN 4742.00 6240.00

Универзален Автомобил Стил Силикони 50METER ID: 3ММ Вакум Црево Цевки Црна, Сина, Црвена во Жолта боја

5 Meter други големина може да избор : ​ТОПЛА ПРОДАЖБА Конкурентна Цена 50 метри 100% Силикони 3ММ Силикони Вакум Црево / Tube / ЦевкиСиликонски Вакум Црево Бренд : Mofe Logo (Ако сакате тоа со samco ЛОГОТО,ве молам кажете ми,и остави порака во рамките на својата цел.Ако не,ние ќе го испрати со нашите MOFE лого) Дебелина : 2mm Оперативна температура : 50 до 220°C (428 F)...

DEN 1756.00 1848.00

Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA Core RHF5 VI95 8971480762 Турбополнач За Holden Родео Frontera За ISUZU Полицаец 4JG2T 3.1 2.8 L

Опис на производот Бесплатен Превозот НОВИ Турбополнач Турбо Кертриџ CHRA Јадрото На RHF5 VICC VI95 8971480762 Турбо Турбополнач За "Опел" Frontera,За ISUZU За Holden Родео Полицаец 19931998 4 JG2 T 4 JG2 TC 4 JG2 EC ЗА 2,8 L 3.1 L 84 KW 130 HP со Дихтунзи Модел : RHF5 VI95 VICC VIAN Дел БР...

DEN 7776.00 8639.52

GT1544V заврши турбополнач целата turbo 753420 / 753420-0002 / 750030 / 740821 за Форд Фокус II Mondeo III C-MAX 1.6 TDCi

GT1544 V заврши турбополнач целата turbo 753420 / 7534200002 / 750030 / 740821 за Форд Фокус II Mondeo III CMAX 1.6 TDCiТурбополнач Дел Број : 1.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна цена 7534205005 S / 7534205004 S / 7534200002 / 7534200003 / 7534200004 / 0375 J6 / 0375 J7 0375 J8 / 11657804903 / Y60113700 G / 9660641380 9663199280 / 9650764480 / 9654128780 / 9656125880 9657248680 / 9657531880 / 750030 / 740821 / 7500300002 / 7408210002 / 7408210001 / 7534202 / 7500302 / 7408212 / 7408211 / 7534204 / 3 M5 Q6 K682 AK / 3 M5 Q6 K682 AE / 753420 / 740821 ве Молиме проверете ја вашата Дел број и OEM број кој се наоѓа на вашиот турбополнач алуминиумски домување да бидете сигурни дека тие се совпаѓаат со оние кои може да се најдат во нашиот дел опис...

DEN 9448.00 12432.00

GT1646V 756867 765261 765261-0002 765261-0003 03G253014N 03G253016H Турбо За АУДИ А3 ФОЛКСВАГЕН Голф Jetta Толедо BMP BMM BVD СОПИРАЧКИ 2.0 L

GT1646 V 756867 765261 7568670003 7652610005 Турбо Турбополнач За АУДИ А3 "ФОЛКСВАГЕН" Eos Caddy III ;Passat B6 ;Golf V ;Jetta V ;Врвен II ;Octavia II;Толедо III СОПИРАЧКИ PQ35 / 46 BMP BVD BMM 2.0 L TDI Објект е 100% Сосема НовGT1646 V турбополначДел NO...

DEN 19008.00 21119.52

TD04L 49377-04505 49377-04502 49377-04504 14412AA4560 Турбополнач Турбо За СУБАРУ Impreza WRX СПИ 04 - Шумите 2007 EJ25 2.5 L

TD04 TD04 L 4937704505 4937704502 4937704504 14412 AA4560 Турбополнач Турбо За СУБАРУ Impreza WRX СПИ 04 Шумите 2007 EJ25 2.5 LОбјектот е 100% Сосема НовTD04 L турбополначДел Број : 4937704505 4937704504 4937704502 ОЕМ Број : 14412 AA4560 14412 AA4560 14412AA4560 Ладење Стил : Вода, Ладење и масло за подмачкувањеПогодни За : Возило : За СУБАРУ Impreza WRX СПИ 2004,Шумите 2007 2.5 LМотор : EJ25 2.5 Т 2.5 L 1...

DEN 11659.00 12954.72

TD02 турбополнач 49173-07508 / 49173-07507 / 49173-07503 / 49173-07502 / 0375N5 за Citroen Berlingoo C3 C4 Jumpy Xsara 1.6 HDi

TD02 турбополнач 4917307508 / 4917307507 / 4917307503 / 4917307502 / 0375 N5 за Citroen Berlingoo C3 C4 Jumpy Xsara 1.6 HDi1.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна ценаУслови на продажба 1...

DEN 6858.00 9024.00