• Ново
Слободен Брод TD04L-13T 49377-04300 14412-AA360 Турбо Турбополнач За СУБАРУ Шумите Impreza WRX-NB 98 - 58T EJ20 EJ205 2.0 L 211HP

Слободен Брод TD04L-13T 49377-04300 14412-AA360 Турбо Турбополнач За СУБАРУ Шумите Impreza WRX-NB 98 - 58T EJ20 EJ205 2.0 L 211HP

DEN 15599.52
DEN 14040.00 -10 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

Опис на производот Бесплатен Превозот TD04 L-13 T-6 49377-04300 14412-AA360 Турбополнач За СУБАРУ Шумите Impreza WRX-NB 1998-2003 58 T EJ20 EJ205 2.0 L 211 HP Слободен сите Дихтунзи НОВИ
Број на модел : TD04 L TD04 L-13 T-6
Дел NO. : 49377-04300 49377-04100 49377 04300 49377 04100
може да го замени Дел Бр. :
49377-04200 49377 04200 14412 AA231 14412 AA231
ОЕМ БР. :
14412-AA360 14412-AA140 14412-AA151
14412 AA360 14412 AA140 14412 AA151
Погодни За :
Апликацијата возило :
За СУБАРУ Шумите 2.0 L 1998-2003/Impreza 2.0 L 1998-2003
1.За СУБАРУ Шумите 2.0 L 1998-2003 Моторот : 58 T/EJ205
2.За СУБАРУ Impreza 2.0 L 1998-2003 Моторот : 58 T/EJ205
3.За СУБАРУ Impreza WRX-NB 2.0 L 2000 Моторот : 58 T/EJ205
Примена на моторот :
58 T/EJ20/EJ205 2.0 L 177 HP 211 HP Марка Модел Година Тип на H. стр. Моторот Семејство Турбо Турбо Код ОЕМ За СУБАРУ Шумите 1998-2003 2.0 L P 211 HP 58 T/EJ205 TD04 L-13 T-6 49377-04100 14412 AA140 За СУБАРУ Шумите 1998-2003 2.0 L P 211 HP 58 T / EJ205 TD04 L-13 T-6 49377-04100 14412 AA140 За СУБАРУ Шумите 1998 - 2.0 L 211 HP 58 T / EJ205 TD04 L 49377-04300 14412 AA360 За СУБАРУ Impreza 1996 2.0 L 211 HP 58 T TD04 L 49377-04100 14412 AA140 За СУБАРУ Impreza 1998 - 2.0 L P 211 HP 58 T / EJ205 TD04 L-13 T-6 49377-04100 14412 AA140 За СУБАРУ Impreza 1998-2003 2.0 L P 211 HP 58 T / EJ205 TD04 L 49377-04100 14412 AA140 За СУБАРУ Impreza WRX-NB 2000 - 2.0 L P 211 HP 58 T / EJ205 TD04 L-13 T-6 49377-04300 14412 AA36 ====================================================================
==================================================================== Предмети Плаќање
Можеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T) итн. ве Молиме бидете сигурни дека Сите Зачувам Плаќања мора да биде Потврден.
Предмети се испраќаат по плаќање е потврдено. Објекти На Превозот
Ние брод на адреса потврди предвидено од страна Зачувам.
Ние брод на објекти во светот.предмети брод од страна на EMS, DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex, Кина пост воздух парцела.
Предмети ќе бидат испратени Веднаш по плаќањето Зачувам Потврди;ако не може да биде претставено на време,ние ќе ви ги даде e-mail за да ја објасниме ситуацијата.
Тоа трае околу 6-9 дена да брод на овие Земји.На пример : сад,Канада,Германија,Франција,велика БРИТАНИЈА,Австралија,Унгарија,Италија, Нов зеланд итн. Време на испорака
Откако стоката се испраќа,Објект Следење на Број ќе се обезбедува.ние ќе песна секој ден премногу.
1. UPS-от,DHL,FEDEX и TNT express превозот е обично се 3-5 работни дена зависи од земјата доставени до.
2.EMS изразат испорака е обично се 5~8 работни дена зависи од земјата доставени до.
3.Хонг Конг Воздухопловната : Обично,брод во Азија,Западот Евра.,Северна Ameria е околу 7~15 workding дена; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра., Африка околу 15~30 работни дена. За нас
Ние имаме долгорочна производството и продажбата на искуство,Ние може да обезбеди професионална техничка поддршка,и може да ви помогне во решавање на секоја ситуација. Нашите ECEP-ЅВЕЗДА Е посветена на Енергија Конзервација и Заштита на Животната средина , да се фокусираат на развој и производство на енергија, заштеда на енергија и заштита на животната средина производ.
Создавање на вредност, победи на задоволство на клиентите ,е целта на нашата работа. Ние само го продаде добар квалитет на производи, и никогаш нема да се продаде лош квалитет, евтини, не по-продажба заштита производи, бидејќи таквите производи набавка ќе се трошат време и пари.

Особините

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
ECEPTECH
Име На Модел:
TD04L 49377-04300 За СУБАРУ Шумите Impreza 58T EJ20 EJ205 2.0 L
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
20inch
Модел Година:
1998-03
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Комп Тркала C355;Турбина Тркала K418;Float Имајќи CW713R;Окно 42CrMo
Објектот Висина:
20inch
Автомобил Производител:
Субару
Автомобил модел:
Шумарот
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
20inch
Објектот Тежина:
7kg
Модел:
TD04L-13T-6 TD04L 13T 6 Турбополнач Турбо Турбина
Дел Бр.:
49377-04300 49377-04100 49377 04300 49377 04100
Може Да Го Замени Дел Не.:
49377-04200 49377 04200 14412AA231 14412 AA231 14412 AA151
Апликацијата возило:
За СУБАРУ Шумите Impreza WRX-NB 1998-03 58T EJ20 EJ205 2.0 L 211HP
Примена на моторот:
58T EJ20 EJ205 2.0 L 177HP 211HP
ОЕМ Бр.:
14412AA151 14412-AA151 14412 AA151 14412 AA140
ОЕМ Нема..:
14412-AA360 14412AA360 14412 AA360 14412-AA140 14412AA140 14412-AA151
Гаранција:
12 месеци
превозот:
Бесплатен превозот

Купувачите избираат и

Турбополнач VB16 17201-26031 17201-26030 Турбо кертриџ chra core за Toyota Avensis D-4D 2AD-FHV Моќ: 130 Kw - 177 КС 2005

Турбополнач VB16 1720126031 1720126030 Турбо кертриџ chra core за Toyota Avensis D4 D 2 ADFHV Моќ : 130 Kw 177 КС 20051.Сите turbos се К18 материјал.2.Сите turbos е избалансиран.3.Имаме видови на turbos во парк.4.Имаме конкурентна цена.Турбополнач Дел број : 1720126031 / 1720126030, VB16 / 1720126031 / 1720126030, 2 ADFHVУслови на продажба 1...

DEN 4013.00 5280.00

Слободен Брод CT16V 17201-30011 17201-30100 17201-30101 17201-0L040 Турбо За ТОЈОТА HI-ЛУКС HILUX Landcruiser VIGO3000 1KD-FTV 3.0 L

Бесплатен Превозот CT16 V 17201OL040 172010 L040 1720130110 1720130160 1720130011 1720130100 1720130101 Турбополнач Турбо За ТОЈОТА HIЛУКС SW4 Landcruiser VIGO3000 Моторот : 1 KDFTV 3.0 L трговија на ГолемоТурбо Модел : CT16 V172010 L040 17201OL040 1720130110 17201301601720130011 1720130100 1720130101X050607313 VIGO3000За Toyota Hilux HIЛУКС SW4 / Landcruiser D4 D 2006; 1 KD Vi IGO3000 Моторот : 1 KDFTV 3.0 L D4 D ДизелТурбо Модел CT16 V Дел Број 172010 L040 Претходната Верзија 172010 L040 172010 L040 OE Број 1720130160 1720130100 1720130101 1720130160 1720130100 1720130101 2006 Година Опис За Toyota Land cruiser D4 D;Hilux SW4 CHRA 1720290040 Мотор 1 KDFTV Зафатнина 3.0 L 2982 кзм 6 Цилиндри KW 173 Гориво Дизел Апликации 2006 За Toyota Hilux SW4 и Landcruiser 1 KDFTVПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

DEN 20282.00 22535.52

Слободен Брод K04 53049880001 53049700001 Турбо Турбополнач За FORD Transit IV FT190 2.5 Л Ди 91-09 ФТ 190 АГА 4EC 4EB 4EA 4GB 4GC

K04 53049880001 53049700001 53049880006 53049880008 914 F6 K682 AC 914 F6 K682 AG 914 F6 K682 AF 1113104 1113204 914 F6 K682 AB Турбо Турбополнач За Ford Transit Ди FT190 19922001; За LDV Ограничен Конвој 1993 Мотор : 4 EA 4 EB 4 HC ET70 2.5 Л ДИ 100 HP Со Сите ДихтунзиОбјектот е 100% Сосема НовK04 турбополначДел Број : 53049880001 53049700001 53049880001 53049700001Замени : 53049880006 53049880008 53049700006 53049700008ОЕМ Број : 914 F6 K682 AB / 914 F6 K682 AC 914 F6 K682 AG 914 F6 K682 AF LBU8421 1113104 1113204МОЌНОСТ : 100 HPГОДИНА : 19922001 Дел Број 53049880001 OE број914 F6 K682 AF, 914 F6 K682 AG, 914 F6 K682 AC, 914 F6 K682 AB,1057139, 1113104, 1057139, 914 F6 K682 AG, 914 F6 K682 AF,914 F6 K682 AB, 6611235 Година 199109 Опис Комерцијални Производителот Дел Број 53049700001 CHRA 53047100500 НОВО ВО АКЦИИ Турбо Модел K042070 GAA5.82 GCAAD Мотор ФТ 190 4 EB / 4 EA / 4 EC Зафатнина Од 2.5 L, 2496 кзм KW 74 / 100Погодни За : Возило : За LDV Ограничен Конвој ДИ 1994;За FORD Transit IV FT190 19922001, 2.5 L DiМоторот : 4 HC 4 EA 4 EB ET70 АГА / 4 GB / 4 GC 2.5 L 100 HP Година Модел на Моторот Модел За LDV Ограничен Конвој 1997 4 EA / 4 EB / 4 HC 2.5 L D 100 HP За LDV Ограничен Конвој Ди 199497 ET70 2.5 L D 97 HP За Ford Transit Ди FT190 19922001 4 EA / 4 EB / 4 HC 2.5 L D 100 HP За Ford Transit FT190 19942001 4 EA / 4 EB / 4 HC 2.5 L D 74 HP За Ford Transit FT190 19942001 4 EA / 4 EB / 4 HC 2.5 L D 100 HP Повеќе Апликација За Ford Transit 2.5 Л ДИ 1991 4 HC(2.5 L) 100 K04 53049700001 914 F6 K682 AB За Ford Transit ТД 199498 4 HC(2.5 L) 75 K04 53049700001 914 F6 K682 AB За Ford Transit ТД 199498 4 HC(2.5 L) 75 K04 53049700001 1057139 За Ford Transit ТД 199498 4 HC(2.5 L) 75 K04 53049700001 1113204 За Ford Transit ФТ 190 199906 2.5 LDI(2.5 L) 101 K04 53049700001 914 F6 K682 AG За Ford Transit ФТ 190 199109 2.5 LDI(2.5 L) 101 K04 53049700001 914 F6 K682 AF За Ford Transit ТД 199194 4 EA / 4 EB(2.5 L) 101 K04 53049700001 1057139 За Ford Transit ТД 199194 4 EA / 4 EB(2.5 L) 101 K04 53049700001 1113104 За Ford Transit ТД 199194 4 EA / 4 EB(2.5 LL) 101 K04 53049700001 914 F6 K682 AB За Ford Transit IV 1991 2.5 TD Мотор ФТ 190 4 EB / 4 EA / 4 ECПредмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

DEN 13176.00 14639.52

Гарет турбо GTB1749V 787556-16 BK3Q6K682PC турбополнач 787556 турбина за Ford Transit 2.2 TDCI 153 КС DuraTorq Euro 5

Дел број : 7875560016 / BK3 Q6 K682PC, 78755616 7875561 7875562 7875563 7875564 , Dura Torq Euro 5, турбо, 7875565017 S ОЕМ број : BK3 Q6 K682 PC , BK3 Q 6 K682 PC Одговара за : Turbo за Ford Transit 2.2 TDCI 153 КС Dura Torq Euro 5 2010Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

DEN 22669.00 27312.00

Слободен Брод K03 53039700024 53039700050 050 024 Турбо 0375G3 0375G4 0375C9 0375F5 9640168280 9632124680 DW10ATED 2.0 L HDi 107HP

НОВИ K03 53039880050 53039700050 53039880024 53039700024 Турбо Турбина Турбополнач За Citroen C5 C8;За Peugeot 406 607 2.0 HDi DW10 ATED 2.0 L 110 HP Објект е 100% Сосема НовK03 024 050 53039880050 турбополначДел NO...

DEN 14688.00 16319.52

Слободен Брод Турбо кертриџ CHRA RHF5 8973125140 VF430015 VA430070 Турбополнач За ISUZU Полицаец 98 - За ОПЕЛ Монтереј 4JX1T 3.0 L

Предмет Тип : Турбополнач Турбо кертриџ CHRA Опис на Производот НОВ Бесплатен Превозот Турбо кертриџ CHRA Јадрото На RHF5 8972503640 8972503641 8972503642 8971371096 8971371098 8971371099 Турбо За HOLDEN Jackaroo Монтереј 4 JX1 TC 3.0 LFree Брод RHF5 VICF VIDF 8971371093 8971371094 8971371095 8971371097 Турбо Турбополнач За ISUZU Полицаец Jackaroo Монтереј 4 JX1 TC 3.0 LRHF5 8973125140 VC430015 VA430070 Турбо Турбополнач За ISUZU Полицаец 98 За "ОПЕЛ" Монтереј DTI 95 4 JX1 T 4 JX1 TC 3.0 LМодел : RHF5 ВИДЕО VICF Дел Број : 8973125140 8972503640 8972503641 89725036428971371093 8971371094 8971371095 8971371096 8971371097 8971371 098 8971371 099 ОЕМ Број : VA430064 VA430070 VA430064 VB430015 VC430015 VE430015 VF430015 VH430015 VI430015 VJ430015 VL430015 VK430015 VG430015 Турбо Модел RHF5 Дел Број VA430015 Претходниот Дел Број VK430015 VA430015 VB430015 VC430015 VE430015 VF430015 VG430015 VH430015 VI430015 VJ430015 VL430015 VSPEC...

DEN 7344.00 8159.52

K04 53049880020 53049700020 06A145704M 06A145704MX 06A145704MV 06A145702 Турбо Турбополнач За Audi TT AMK APX AJH APY 1.8 Т 8N

K04 020 53049700020 53049880020 53049700022 53049880022 06 A145704 P 06 A145704 M Турбо Турбополнач За AUDI S3 TT Quattro 1.8 Т 19992006 Моторот : AMK APX AJH APY 1.8 L 225 HP трговија на ГолемоТурбо Модел : K04 K0422 K0402053049700022 5304988002253049880020 5304970002006 A145704 Q 06 A145704 PX 06 A145704 PV 06 A14570206 A145704 P 06 A145704 M 06 A145704 MX 06 A145704 MVЗа AUDI S3 TT Quattro СЕДИШТЕ Леон Cupra R 1.8 Т 19992002 Моторот : AJH AMK APX APY 1.8 L 210 HP 225 HP За Audi S3 1.8 Т 210 КС APY AMK 1999 За Audi TT 1.8 Т (8 N) 225 КС APX 1998Марк Година Модел Тип на H...

DEN 10368.00 11519.52

Турбо Кертриџ CHRA Core TF035 28231-27810 49135-07310 49135-07311 49135-07312 За HYUNDAI Santa Fe Возвишеност CRDi D4EB 2.2 L 150

Турбополнач Турбо Кертриџ CHRA TF035 2823127810 4913507310 4913507311 4913507312 Турбо За HYUNDAI Santa Fe Возвишеност CRDi 20062010 D4 EB 2.2 L 150 HP НОВИ трговија на ГолемоТурбо Модел : TF035 VGK TF0354913507310 4913507311 49135073124913507310 4913507311 49135073122823127810 2823127810За HYUNDAI Santa Fe Возвишеност 2.2 L CRDi 20062010 Моторот : D4 EB 150 HPПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

DEN 4129.00 4588.32

Слободен Брод TD02 49173-07508 Турбо Кертриџ CHRA За Фокус Fiesta C-MAX За Peugeot 207 307 Berlingo За Citroen C3 C4 1.6 L

Место на Потекло : Кина (Копно) Опис на ПроизводотБесплатен Превозот Турбо Кертриџ CHRA Јадрото На TD02 4917307508 4917307502 4917307503 4917307504 Турбополнач За Форд За Фокус Fiesta Фузија CMAX За Peugeot 207 307 Berlingo За Citroen C3 C4 1.6 HDi DV6 B DV6 ATED4 DV6 UTED4Модел : TD02 TD025 HM ОЕМ БР...

DEN 7344.00 8159.52

RHF5 8973737771 897373-7771 897373 7771 ТУРБО Турбина Турбополнач За ISUZU D-MAX D MAX H Ворнер 4JA1T Мотор трговија на Големо

100% НОВ RHF5 8973737771 8973737771 897373 7771 ТУРБО Турбина Турбополнач За ISUZU DMAX D MAX H Ворнер 4 JA1 T Мотор трговија на ГолемоТурбо Модел : RHF58973737771 897373 777189737377718973737771За ISUZU D MAX DMAX H Ворнер Мотор 4 JA1 TПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

DEN 12852.00 14279.52

CT20 турбо кертриџ core 17201-30100 турбо полнач 17201-30101 турбо core CHRA за TOYOTA HILUX 3.0 L KZN130 (1KZ-T) турбо chra

Дел Број172010 L040OE Број172010 L040, 172010 L040ОписHILUX SW4, Land cruiserCHRAN / AТурбо МоделCT20Производител На МоториТојотаЗафатнина3.0 LDОдговара на моторотKZN130 (1 KZT) 1 KDFTVЛадењеВода за ладењеПроизводителТојотаАпликацииToyota HILUX SW4 и LANDCRUISER 3.0 LDДругиот дел број : CHRA, 1720130100 / 1720130101 / 1720130160,1720130100 / 1720130101 / 1720130160, 17201 30100 / 17201 30101 / 17201 30160, 172010 L040 / VIGO3000 VGT, 172010 L040 / 17201 0 L040,CT20, CT20 турбо, 1 KDFTVЛинк од турбо заврши : .Гаранција : Гаранција : 12 месеци.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!1.Гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталација резултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет..Клиентите На Задоволително Ниво : 1.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите...

DEN 4925.00 6480.00

GT1646V 756867 765261 765261-0002 765261-0003 03G253014N 03G253016H Турбо За АУДИ А3 ФОЛКСВАГЕН Голф Jetta Толедо BMP BMM BVD СОПИРАЧКИ 2.0 L

GT1646 V 756867 765261 7568670003 7652610005 Турбо Турбополнач За АУДИ А3 "ФОЛКСВАГЕН" Eos Caddy III ;Passat B6 ;Golf V ;Jetta V ;Врвен II ;Octavia II;Толедо III СОПИРАЧКИ PQ35 / 46 BMP BVD BMM 2.0 L TDI Објект е 100% Сосема НовGT1646 V турбополначДел NO...

DEN 19008.00 21119.52

Авто заврши турбополнач турбо TD02 49173-07508 / 49173-07507 / 0375Q5 / 0375Q4 за Форд Фокус II Фузија Fiesta VI 1.6 TDCi

Авто заврши турбополнач турбо TD02 4917307508 / 4917307507 / 0375 Q5 / 0375 Q4 за Форд Фокус II Фузија Fiesta VI 1.6 TDCi1.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна ценаУслови на продажба 1...

DEN 6858.00 9024.00

Турбо CHRA Core кертриџ GT1544V 740611 740611-5002S 28201-2A400 782403 За HYUNDAI Матрица Getz KIA Cerato Рио D4FA D4FB 1.5 L

Турбополнач Кертриџ CHRA Турбо Core GT1544 V 7406115002 S 7406115003 S 7406115001 S 7824035001 S За HYUNDAI Матрица Getz KIA Cerato Рио Pdride 1.5 L CRDi 20052009 D4 FA D4 FB U1.5 L 1.6 L трговија на ГолемоТурбо Модел : GT1544 V 782403 7406117406115002 S 7406110002 7406115001 S 7406115003 S 7824035001 S 7824035001 S 7406115002 S 7406115001 S 782403 5001 S 740611 5002 S 740611 5001 S282012 A100 282012 A120 282012 A400282012 A400 282012 A120 282012 A10028201 2 A120 28201 2 A400 28201 2 A100Дел број се Направи Модел Година на Мотор Kw Cc 782403 740611 7824035001 S 7406115002 S 7406115001 S 282012 A400 282012 A400 282012 A120 282012 A100 282012 A100 2820125 A120 Hyundai Getz 1.5 CRDi 09 / 2005 06 / 2009 U1.5 L Еуро 3 65 Kw 1493 кзм Hyundai Getz 1.5 CRDi 09 / 2005 06 / 2009 U1.5 L Еуро 3 81 Kw 1493 кзм Hyundai Матрица 1.5 CRDi 01 / 2004 12 / 2008 U1.5 L Еуро 3 75 Kw 1500 кзм KIA Cerato 1.6 CRDi 01 / 2005 D4 FB 85 Kw 1582 кзм КИА Рио 1.5 CRDi 01 / 2005 U1.5 L Еуро 3 81 Kw 1493 кзмЗа HYUNDAI Матрица Getz;KIA Cerato Рио Pdride 1.5 L CRDi 20052009 Моторот : D4 FA D4 FB 1.5 1.6 L L U1.5 L Euro3 1493ccm 88 HP За HYUNDAI Getz Година : 20052009 За HYUNDAI Матрица Година : 200408 1.5 L За HYUNDAI Verna Година : 2005 За KIA Cerato Година : 2004 / Рио Година : 2005 Мотор : D4 FA 1.5 L 102 HP За KIA Cerato Година : 2006 Година Мотор : D4 FB 1.6 L 113 HPПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

DEN 4296.00 4772.64

KKK заврши турбополнач K03 53039880029 / 53039880025 / 058145703JX / 058145703JV / 058145703N турбо за Audi A4 А6 1.8 Т

KKK заврши турбополнач K03 53039880029 / 53039880025 / 058145703 JX / 058145703 JV / 058145703 N турбо за Audi A4 А6 1.8 Т1.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна ценаДел Број : 53039880029 / 53039700029 / 53039880025 / 53039700025 ОЕМ Број 058145703 J / 058145703 JX / 058145703 JV / 058145703 NУслови на продажба 1...

DEN 7478.00 9840.00

Слободен Брод K03 50 24 53039880024 0375G3 0375G4 0375C9 0375F5 9640168280 9632124680 Турбо За Citroen Xantia 406 607 2.0 L DW10ATED

Опис на производот Бесплатен Превозот НОВИ K03 53039880050 53039700050 53039880024 53039700024 0375 G3 0375 G4 0375 C9 0375 F5 9640168280 9632124680 Турбо Турбина Турбополнач За Citroen C5 C8;За Peugeot 406 607 2.0 HDi DW10 ATED 2.0 L 110 HP Објект е 100% Сосема НовK03 024 050 53039880050 турбополначДел NO...

DEN 14688.00 16319.52

Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA TD04L 49377-04300 14412-AA360 Турбополнач За СУБАРУ Шумите Impreza WRX-NB 58T EJ20 EJ205 2.0 L

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на TD04 L 4937704300 14412AA151 Турбополнач За СУБАРУ Шумите Impreza WRXNB 199803 Моторот : 58 T EJ20 EJ205 2.0 L 211 HP НОВ Компресор тркала Димензија МалиD=40.61 mm БигD=56mm Турбина тркала Димензија МалиD=41.2 mm БигD=47mmБрој на модел : TD04 L TD04 L13 T6Дел NO...

DEN 7559.00 8399.04

Турбо Кертриџ CHRA TD06H-14C 49179-00451 4917900451 Турбополнач За Гасеница МАЧКА E200B Багер Земјата се Движи S6KT дихтунзи

TD06 H14 C 4917900451 49179 00451 Турбина Турбополнач Турбо Кертриџ CHRA За Гасеница МАЧКА E200 B Багер Земјата се Движи S6 KT со дихтунзи трговија на ГолемоТурбо Модел : TD06 H14 C4917900451 49179004505 I5015 5 I5015 5 I 5015За Гасеница МАЧКА E200 B Багер Земјата се Движи 1992 Мотор : E200 B S6 KTПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

DEN 5810.00 6455.52

TD02 турбополнач 49173-07508 / 49173-07507 / 49173-07503 / 49173-07502 / 0375N5 за Citroen Berlingoo C3 C4 Jumpy Xsara 1.6 HDi

TD02 турбополнач 4917307508 / 4917307507 / 4917307503 / 4917307502 / 0375 N5 за Citroen Berlingoo C3 C4 Jumpy Xsara 1.6 HDi1.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна ценаУслови на продажба 1...

DEN 6858.00 9024.00

Турбо CHRA Кертриџ Core RHF4 VT10 1515A029 VB420088 Турбополнач За Мицубиши W200 L200 Пикап 2005-14 Не 4WD 4D5CDI 2.5 L

НАЈДОБРИ Qualty НОВИ Турбополнач Кертриџ Турбо CHRA RHF4 VT10 1515 A029 VB420088 За Мицубиши W200 L200 Пикап 200514 2.5 L Не 4 WD Моторот : 4 D5 CDI 136 HPОбјектот е 100% Сосема НовRHF4 турбополначДел број : VT10 VT10 VA420088 VB420088 VC420088 ОЕМ број : 1515 A029 Година : 20052014Зафатнина : 2.5 Л Турбо Модел RHF4660011 P10.5 NHBRL377 CEZ OE број VT10 1515 A029 Дел Број VB420088 VA420088, VB420088, VC420088 CHRA VBX40085 2006 Година Апликација За Мицубиши W200 автомобили;Камион L200 2006 Мотор Модел 4 D5 CDI 2.5 L 133 HP Зафатнина Од 2.5 L, 2477 кзм ТД KW 98 / 133 HP Гориво Дизел Поправка Комплет NH439809 Турбина Домување AR 10.5 Заменува Со VF420088 Одговара За : Возило : За Мицубиши W200; Т ruck L200 KB_T, KA_T Пикап 20052014 2.5 L Не 4 WD Моторот : 4 D5 CDI 2.5 L Не 4 WD 98 Kw 100 Kw 136 HP Направи Модел Година Тип на Мотор Варијанта Bodystyle За Мицубиши L 200 2005 2.5 Не 4 WD 2477ccm 136 HP 100 KW (Дизел) KB_T, KA_T [20052014] Пикап За Мицубиши L 200 2006 2.5 Не 4 WD 2477ccm 136 HP 100 KW (Дизел) KB_T, KA_T [20052014] Пикап За Мицубиши L 200 2007 2.5 Не 4 WD 2477ccm 136 HP 100 KW (Дизел) KB_T, KA_T [20052014] Пикап За Мицубиши L 200 2008 2.5 Не 4 WD 2477ccm 136 HP 100 KW (Дизел) KB_T, KA_T [20052014] Пикап За Мицубиши L 200 2009 2.5 Не 4 WD 2477ccm 136 HP 100 KW (Дизел) KB_T, KA_T [20052014] Пикап За Мицубиши L 200 2010 2.5 Не 4 WD 2477ccm 136 HP 100 KW (Дизел) KB_T, KA_T [20052014] Пикап За Мицубиши L 200 2011 2.5 Не 4 WD 2477ccm 136 HP 100 KW (Дизел) KB_T, KA_T [20052014] Пикап За Мицубиши L 200 2012 2.5 Не 4 WD 2477ccm 136 HP 100 KW (Дизел) KB_T, KA_T [20052014] Пикап Предмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

DEN 5352.00 5946.72

CT20 CHRA 1720130160 1720130100 турбина кертриџ 17201301010 турбо core за Тојота Landcruiser D-4D 1KD-FTV моторот на воздухот

Дел Број172010 L040OE Број172010 L040, 172010 L040ОписHILUX SW4, Land cruiserCHRAN / AТурбо МоделCT20Производител На МоториЗА ТојотаЗафатнина3.0 LDОдговара на моторотKZN130 (1 KZT) 1 KDFTVЛадењеВода за ладењеПроизводителЗА ТојотаАпликацииЗА Toyota HILUX SW4 и LANDCRUISER 3.0 LDДругиот дел број : CHRA, 1720130100 / 1720130101 / 1720130160,1720130100 / 1720130101 / 1720130160, 17201 30100 / 17201 30101 / 17201 30160, 172010 L040 / VIGO3000 VGT, 172010 L040 / 17201 0 L040,CT20, CT20 турбо, 1 KDFTVЛинк од турбо заврши : .Гаранција : Гаранција : 12 месеци.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!1.Гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталација резултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет..Клиентите На Задоволително Ниво : 1.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите...

DEN 4925.00 6480.00

HOSINGTECH - висока температура 10meter 10мм силикони вакум црево цевка цевка

HOSINGTECH висока температура 10meter 10мм силикони вакум црево цевка цевкаРод : 10мм Работна Температура : 60°C до 260°CДолжина : 10m Пука Притисок : 2 MpaДебелина : 3мм Работен Притисок : 0.3 Mpa да 0.9 MpaСлој : нема слоеви Прилагодите Услуга : Боја, Големина, ЛоготоГолемина на Толеранција : + / 0.5 mm Материјал : 100% чист силикониЗабелешки : 1...

DEN 1026.00 1080.00

Универзален Автомобил Стил Силикони 50METER ID: 3ММ Вакум Црево Цевки Црна, Сина, Црвена во Жолта боја

5 Meter други големина може да избор : ​ТОПЛА ПРОДАЖБА Конкурентна Цена 50 метри 100% Силикони 3ММ Силикони Вакум Црево / Tube / ЦевкиСиликонски Вакум Црево Бренд : Mofe Logo (Ако сакате тоа со samco ЛОГОТО,ве молам кажете ми,и остави порака во рамките на својата цел.Ако не,ние ќе го испрати со нашите MOFE лого) Дебелина : 2mm Оперативна температура : 50 до 220°C (428 F)...

DEN 1756.00 1848.00

Слободен Брод Турбо Поправка Комплет обнова Колекции TD04L 49377-04300 14412-AA360 За СУБАРУ Шумите Impreza WRX-NB 1998-03 58T EJ205 2.0 L

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Поправка Комплет обнова Колекции на TD04 L13 T 4937704300 14412AA360 14412AA140 14412AA151 Турбополнач За СУБАРУ Шумите Impreza WRXNB 19982003 Мотор 58 T EJ20 EJ205 2.0 L 177 HP 211 HP НОВИ Турбо Поправка Колекции, Вклучувајќи : ( web слика само за референца , реалните испорака како стандард ) 2 Опрстен 2 Клипот Прстен 2 Весник Имајќи 2 Retaing Прстен за Списанието Имајќи 1 Удар Spacer 1 Масло Deflector 1 Удар Имајќи 1 Flinger (9.7 mm,пократки) 1 Locknut за Турбина Окно 1 Задржување Прстен за Печат Плоча 1 Печат Плоча (Супер Назад Површината)Број на модел : TD04 L TD04 L13 T6Дел NO...

DEN 2138.00 2375.52