• Ново
Слободен Брод Турбо Поправка Комплет обнова Колекции TD04L 49377-04300 14412-AA360 За СУБАРУ Шумите Impreza WRX-NB 1998-03 58T EJ205 2.0 L

Слободен Брод Турбо Поправка Комплет обнова Колекции TD04L 49377-04300 14412-AA360 За СУБАРУ Шумите Impreza WRX-NB 1998-03 58T EJ205 2.0 L

DEN 2375.52
DEN 2138.00 -10 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Поправка Комплет обнова Колекции на TD04 L-13 T 49377-04300 14412-AA360 14412-AA140 14412-AA151 Турбополнач За СУБАРУ Шумите Impreza WRX-NB 1998-2003 Мотор 58 T EJ20 EJ205 2.0 L 177 HP 211 HP НОВИ Турбо Поправка Колекции, Вклучувајќи : ( web слика само за референца , реалните испорака како стандард ) 2 - О-прстен 2 - Клипот Прстен 2 - Весник Имајќи 2 - Retaing Прстен за Списанието Имајќи 1 - Удар Spacer 1 - Масло Deflector 1 - Удар Имајќи 1 - Flinger (9.7 mm,пократки) 1 - Locknut за Турбина Окно 1 - Задржување Прстен за Печат Плоча 1 - Печат Плоча (Супер Назад Површината)
Број на модел : TD04 L TD04 L-13 T-6
Дел NO. : 49377-04300 49377-04100 49377 04300 49377 04100
може да го замени Дел Бр. :
49377-04200 49377 04200 14412 AA231 14412 AA231
ОЕМ БР. :
14412-AA360 14412-AA140 14412-AA151
14412 AA360 14412 AA140 14412 AA151
Одговара За
Апликацијата возило :
За СУБАРУ Шумите 2.0 L 1998-2003/Impreza 2.0 L 1998-03; WRX-NB
1.За СУБАРУ Шумите 2.0 L 1998-2003 Моторот : 58 T/EJ205
2.За СУБАРУ Impreza 2.0 L 1998-2003 Моторот : 58 T/EJ205
3.За СУБАРУ Impreza WRX-NB 2.0 L 2000 Моторот : 58 T/EJ205
Примена на моторот :
58 T/EJ20/EJ205 2.0 L 177 HP 211 HP Марка Модел Година Тип на H. стр. Моторот Семејство Турбо Турбо Код ОЕМ За СУБАРУ Шумите 1998-2003 2.0 L P 211 HP 58 T/EJ205 TD04 L-13 T-6 49377-04100 14412 AA140 За СУБАРУ Шумите 1998-2003 2.0 L P 211 HP 58 T / EJ205 TD04 L-13 T-6 49377-04100 14412 AA140 За СУБАРУ Шумите 1998 - 2.0 L 211 HP 58 T / EJ205 TD04 L 49377-04300 14412 AA360 За СУБАРУ Impreza 1996 2.0 L 211 HP 58 T TD04 L 49377-04100 14412 AA140 За СУБАРУ Impreza 1998 - 2.0 L P 211 HP 58 T / EJ205 TD04 L-13 T-6 49377-04100 14412 AA140 За СУБАРУ Impreza 1998-2003 2.0 L P 211 HP 58 T / EJ205 TD04 L 49377-04100 14412 AA140 За СУБАРУ Impreza WRX-NB 20000 - 2.0 L P 211 HP 58 T / EJ205 TD04 L-13 T-6 49377-04300 14412 AA36 ======================================================================
====================================================================== Предмети Плаќање
Можеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T) итн. ве Молиме бидете сигурни дека Сите Зачувам Плаќања мора да биде Потврден.
Предмети се испраќаат по плаќање е потврдено. Објекти На Превозот
Ние брод на адреса потврди предвидено од страна Зачувам.
Ние брод на објекти во светот.предмети брод од страна на EMS, DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex, Кина пост воздух парцела.
Предмети ќе бидат испратени Веднаш по плаќањето Зачувам Потврди;ако не може да биде претставено на време,ние ќе ви ги даде e-mail за да ја објасниме ситуацијата.
Тоа трае околу 6-9 дена да брод на овие Земји.На пример : сад,Канада,Германија,Франција,велика БРИТАНИЈА,Австралија,Унгарија,Италија, Нов зеланд итн. Време на испорака
Откако стоката се испраќа,Објект Следење на Број ќе се обезбедува.ние ќе песна секој ден премногу.
1. UPS-от,DHL,FEDEX и TNT express превозот е обично се 3-5 работни дена зависи од земјата доставени до.
2.EMS изразат испорака е обично се 5~8 работни дена зависи од земјата доставени до.
3.Хонг Конг Воздухопловната : Обично,брод во Азија,Западот Евра.,Северна Ameria е околу 7~15 workding дена; брод во Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра., Африка околу 15~30 работни дена. За нас
Ние имаме долгорочна производството и продажбата на искуство,Ние може да обезбеди професионална техничка поддршка,и може да ви помогне во решавање на секоја ситуација. Нашите ECEP-ЅВЕЗДА Е посветена на Енергија Конзервација и Заштита на Животната средина , да се фокусираат на развој и производство на енергија, заштеда на енергија и заштита на животната средина производ.

Особините

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
ECEPTECH
Име На Модел:
TD04L 49377-04300 За СУБАРУ Шумите Impreza 58T EJ205 2.0 L
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
10inch
Модел Година:
1998-2003
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Комп Тркала C355;Турбина Тркала K418;Float Имајќи CW713R;Окно 42CrMo
Објектот Висина:
10inch
Автомобил Производител:
Субару
Автомобил модел:
Шумарот
Специјални Функции:
Зголемување на моторот на воздухот, се произведуваат повеќе моќност и вртежен момент
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
10inch
Објектот Тежина:
0.4kg
Турбо Модел :
TD04L 13T TD04L-13T Турбо Поправка Комплет обнова Колекции
Дел Број:
49377-04300 49377-04100 49377 04300 49377 04100
Може Да Го Замени Дел Не.:
49377-04200 49377 04200 14412AA231 14412 AA231 14412 AA151
Апликацијата возило:
За СУБАРУ Шумите Impreza WRX-NB 1998-03 58T EJ20 EJ205 2.0 L 211HP
Примена на моторот:
58T EJ20 EJ205 2.0 L 177HP 211HP
ОЕМ број:
14412-AA360 14412AA360 14412 AA360 14412-AA140 14412AA140 14412-AA151
ОЕМ Број.:
14412AA151 14412-AA151 14412 AA151 14412 AA140
Гаранција време:
12 месеци
превозот:
Бесплатен превозот

Купувачите избираат и

GT2056S 742289 742289-5003S 742289-0002 турбополнач A6650901280 A6650901580 турбина за Ssang-Yong Rexton 270 XVT 186 HP D27DT

Дел број : 7422895005 S 7422890004 7422895003 S 7422890003 7422890002 7422895001 S 7422890001 742289 турбо полнач К Д M број : A6650900580 A6640900580 A6650901780 A6650900480 A6650901280 A6650901580 A6650901080 турбина Апликација : Turbo за SsangYong Rexton 270 XVT 186 HP D27 DT 2005 Турбо за SsangYong RodiXVT 186 HP D27 DT 2005Гаранција : Овој дел доаѓа со ЕДНА ГОДИНА неограничен километражата гаранција...

DEN 12709.00 15312.00

53149887018 53149707018 Турбо core assy chra турбина За ФОЛКСВАГЕН T4 Транспортерот 2.5 TDI ACV/AUF/AYC 75 KW 102 КС 1995-2003

53149887018 53149707018 Турбо core assy chra турбина За "ФОЛКСВАГЕН" T4 Транспортерот 2.5 TDI ACV / AUF / AYC 75 KW 102 КС 19952003​Стр leaser потврди дел број на вашиот стар турбополнач плочапред цел.Дел Број : 53149887018 / 53149707018, 53149887018 / 53149707018, 5314 988 7018 / 5314 970 7018, K147018 ОЕМ Број : 074145701 A / 074145701 AX / 074145701 AV Ќе одговара за автомобил : Услови на продажба 1...

DEN 4013.00 5280.00

Слободен Брод GT1852V 709836-5004S 709836 778794-0001 778794 Турбо Турбополнач За Мерцедес Бенц Спринтер јас Ван 411CDI OM611 2.2 L

Опис на производот Бесплатен Превозот НОВИ GT1852 V 7098365004 S 7787940001 Турбо Турбополнач За Мерцедес Бенц Спринтер јас Ван 211 CDI / 311 CDI / 411 CDI 199906 OM611 2.2 L 141 HP Турбо Модел : GT1852 VДел Број 1 : 7098365004 S 7098360001 7098360004 7098360003 72669850003 S 7266980003 7266980001 7266980002Дел Број 2 : 7787945001 S 7787940001ОЕМ Број : A6110960899 A6110961699 A6110961599 Одговара За : Примена Возило : За Мерцедес Бенц Камион Спринтер јас Ван CDI 211 CDI / 311 CDI / 411 CDI 2.2 L 19992006Примена на Моторот : OM611 DE22 LA Euro3 2.1 2.2 L L 141 HP 128 HP 105 HP 19992006 За Мерцедес Камион Спринтер јас 211 CDI / 311 CDI / 411 CDI OM611 DE22 LAТурбо Модел GT1852 V Дел Број 7098365004 S Претходната Верзија 7098360001, 7098360003, 7098360004 OE број 6110960899, A6110960899, A6110961699, A6110961599 Година 19992006 Опис За Мерцедес Бенц Камион Спринтер јас 211 CDI / 311 CDI / 411 CDI CHRA 7038900045 $424.00 НОВИ ВО ПАРК, го НАПРАВИ ВО САД Мотор OM611, OM611 DE22 LA 2.2 L Зафатнина 2.2 L, 2148 кзм KW 80 / 95 / 105Предмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

DEN 19872.00 22079.52

Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA Core RHF5 VI95 8971480762 Турбополнач За Holden Родео Frontera За ISUZU Полицаец 4JG2T 3.1 2.8 L

Опис на производот Бесплатен Превозот НОВИ Турбополнач Турбо Кертриџ CHRA Јадрото На RHF5 VICC VI95 8971480762 Турбо Турбополнач За "Опел" Frontera,За ISUZU За Holden Родео Полицаец 19931998 4 JG2 T 4 JG2 TC 4 JG2 EC ЗА 2,8 L 3.1 L 84 KW 130 HP со Дихтунзи Модел : RHF5 VI95 VICC VIAN Дел БР...

DEN 7776.00 8639.52

Универзален Автомобил Стил Силикони 50METER ID: 3ММ Вакум Црево Цевки Црна, Сина, Црвена во Жолта боја

5 Meter други големина може да избор : ​ТОПЛА ПРОДАЖБА Конкурентна Цена 50 метри 100% Силикони 3ММ Силикони Вакум Црево / Tube / ЦевкиСиликонски Вакум Црево Бренд : Mofe Logo (Ако сакате тоа со samco ЛОГОТО,ве молам кажете ми,и остави порака во рамките на својата цел.Ако не,ние ќе го испрати со нашите MOFE лого) Дебелина : 2mm Оперативна температура : 50 до 220°C (428 F)...

DEN 1756.00 1848.00

TD02 турбополнач 49173-07508 / 49173-07507 / 49173-07503 / 49173-07502 / 0375N5 за Citroen Berlingoo C3 C4 Jumpy Xsara 1.6 HDi

TD02 турбополнач 4917307508 / 4917307507 / 4917307503 / 4917307502 / 0375 N5 за Citroen Berlingoo C3 C4 Jumpy Xsara 1.6 HDi1.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна ценаУслови на продажба 1...

DEN 6858.00 9024.00

K04 53049880020 53049700020 06A145704M 06A145704MX 06A145704MV 06A145702 Турбо Турбополнач За Audi TT AMK APX AJH APY 1.8 Т 8N

K04 020 53049700020 53049880020 53049700022 53049880022 06 A145704 P 06 A145704 M Турбо Турбополнач За AUDI S3 TT Quattro 1.8 Т 19992006 Моторот : AMK APX AJH APY 1.8 L 225 HP трговија на ГолемоТурбо Модел : K04 K0422 K0402053049700022 5304988002253049880020 5304970002006 A145704 Q 06 A145704 PX 06 A145704 PV 06 A14570206 A145704 P 06 A145704 M 06 A145704 MX 06 A145704 MVЗа AUDI S3 TT Quattro СЕДИШТЕ Леон Cupra R 1.8 Т 19992002 Моторот : AJH AMK APX APY 1.8 L 210 HP 225 HP За Audi S3 1.8 Т 210 КС APY AMK 1999 За Audi TT 1.8 Т (8 N) 225 КС APX 1998Марк Година Модел Тип на H...

DEN 10368.00 11519.52

Слободен Брод TD02 49173-07508 Турбо Кертриџ CHRA За Фокус Fiesta C-MAX За Peugeot 207 307 Berlingo За Citroen C3 C4 1.6 L

Место на Потекло : Кина (Копно) Опис на ПроизводотБесплатен Превозот Турбо Кертриџ CHRA Јадрото На TD02 4917307508 4917307502 4917307503 4917307504 Турбополнач За Форд За Фокус Fiesta Фузија CMAX За Peugeot 207 307 Berlingo За Citroen C3 C4 1.6 HDi DV6 B DV6 ATED4 DV6 UTED4Модел : TD02 TD025 HM ОЕМ БР...

DEN 7344.00 8159.52

Слободен Брод Турбо кертриџ CHRA RHF5 8973125140 VF430015 VA430070 Турбополнач За ISUZU Полицаец 98 - За ОПЕЛ Монтереј 4JX1T 3.0 L

Предмет Тип : Турбополнач Турбо кертриџ CHRA Опис на Производот НОВ Бесплатен Превозот Турбо кертриџ CHRA Јадрото На RHF5 8972503640 8972503641 8972503642 8971371096 8971371098 8971371099 Турбо За HOLDEN Jackaroo Монтереј 4 JX1 TC 3.0 LFree Брод RHF5 VICF VIDF 8971371093 8971371094 8971371095 8971371097 Турбо Турбополнач За ISUZU Полицаец Jackaroo Монтереј 4 JX1 TC 3.0 LRHF5 8973125140 VC430015 VA430070 Турбо Турбополнач За ISUZU Полицаец 98 За "ОПЕЛ" Монтереј DTI 95 4 JX1 T 4 JX1 TC 3.0 LМодел : RHF5 ВИДЕО VICF Дел Број : 8973125140 8972503640 8972503641 89725036428971371093 8971371094 8971371095 8971371096 8971371097 8971371 098 8971371 099 ОЕМ Број : VA430064 VA430070 VA430064 VB430015 VC430015 VE430015 VF430015 VH430015 VI430015 VJ430015 VL430015 VK430015 VG430015 Турбо Модел RHF5 Дел Број VA430015 Претходниот Дел Број VK430015 VA430015 VB430015 VC430015 VE430015 VF430015 VG430015 VH430015 VI430015 VJ430015 VL430015 VSPEC...

DEN 7344.00 8159.52

Турбо Кертриџ CHRA Core TF035 28231-27810 49135-07310 49135-07311 49135-07312 За HYUNDAI Santa Fe Возвишеност CRDi D4EB 2.2 L 150

Турбополнач Турбо Кертриџ CHRA TF035 2823127810 4913507310 4913507311 4913507312 Турбо За HYUNDAI Santa Fe Возвишеност CRDi 20062010 D4 EB 2.2 L 150 HP НОВИ трговија на ГолемоТурбо Модел : TF035 VGK TF0354913507310 4913507311 49135073124913507310 4913507311 49135073122823127810 2823127810За HYUNDAI Santa Fe Возвишеност 2.2 L CRDi 20062010 Моторот : D4 EB 150 HPПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

DEN 4129.00 4588.32

CNSPEED 100pcs 4.6mmx300mm НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ZIP КАБЕЛ ВРСКИ ЗАКЛУЧУВАЊЕ ВРАТОВРСКА ЗАВРШИ YC100460

100pcs 4.6mmx300mm НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ZIP КАБЕЛ ВРСКИ ЗАКЛУЧУВАЊЕ ВРСКА ЗАВРШИМатеријал : AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолација

DEN 307.20

KKK заврши турбополнач K03 53039880029 / 53039880025 / 058145703JX / 058145703JV / 058145703N турбо за Audi A4 А6 1.8 Т

KKK заврши турбополнач K03 53039880029 / 53039880025 / 058145703 JX / 058145703 JV / 058145703 N турбо за Audi A4 А6 1.8 Т1.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна ценаДел Број : 53039880029 / 53039700029 / 53039880025 / 53039700025 ОЕМ Број 058145703 J / 058145703 JX / 058145703 JV / 058145703 NУслови на продажба 1...

DEN 7478.00 9840.00

Турбо Кертриџ CHRA TD06H-14C 49179-00451 4917900451 Турбополнач За Гасеница МАЧКА E200B Багер Земјата се Движи S6KT дихтунзи

TD06 H14 C 4917900451 49179 00451 Турбина Турбополнач Турбо Кертриџ CHRA За Гасеница МАЧКА E200 B Багер Земјата се Движи S6 KT со дихтунзи трговија на ГолемоТурбо Модел : TD06 H14 C4917900451 49179004505 I5015 5 I5015 5 I 5015За Гасеница МАЧКА E200 B Багер Земјата се Движи 1992 Мотор : E200 B S6 KTПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

DEN 5810.00 6455.52

Авто заврши турбополнач турбо TD02 49173-07508 / 49173-07507 / 0375Q5 / 0375Q4 за Форд Фокус II Фузија Fiesta VI 1.6 TDCi

Авто заврши турбополнач турбо TD02 4917307508 / 4917307507 / 0375 Q5 / 0375 Q4 за Форд Фокус II Фузија Fiesta VI 1.6 TDCi1.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна ценаУслови на продажба 1...

DEN 6858.00 9024.00

Турбо Кертриџ CHRA Core GT1749V 717858 717858-5008S 717858-0007 038145702G 038145702E 038145702J 038145702N За АУДИ А4 1.9 A6

Турбополнач Кертриџ CHRA Турбо Core GT1749 V 7178585009 S 7178585008 S 7178580001 7178580002 7178580003 7178580004 7178580005 7178580006 7178580007 За AUDI A4 A6 За "Шкода" Врвен; "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 0005 1.9 L TDI AVF AWX BPW трговија на ГолемоТурбо Модел : GT1749 V 7178587178585009 S 7178585008 S 7178580001 71785800027178580003 717858000 4 717858000 5 717858000 6 7 717858000Исто така, може да repalce : 7162150001 7120770001 038145702 038145702 X 038145702 V 7699375005 S 7614370005 7614370003 035145702 H 035145702 K 038145702 H 7582195003 S 7582190003 7582190002 03 G145702 F 03 G145702 FX 03 G145702 FV 03 G145702 K За Ауди А4 1.9 TDI (B7) 01 / 2005 12 / 2008 BKE / BRB 115 HP 1896ccm За Audi A4 2.0 TDI (B7) 01 / 2005 БРЕ / BRF / BVG / BVF 103 Kw 1968ccm За Ауди А6 2.0 TDI (C6) 01 / 2004 12 / 2008 БРЕ / BRF / BVG / BVF 103 Kw 1968ccm За "фолксваген" Passat B6 2.0 TDI 01 / 2005 БРЕ / BRF / BVG / BVF 103 Kw 1968ccm За Ауди А4 1.9 TDI (Б6) 12 / 2000 12 / 2004 AFV / AWX 96 Kw 1896ccm (A6) За Audi A4 2.0 TDI (B7) 01 / 2005 12 / 2008 BPW 103 Kw 1968ccm За Ауди Audi A6 1.9 TDI (C5) 01 / 2001 01 / 2005 AFV / AWX 96 Kw 1896ccm За "Шкода" Врвен јас 1.9 TDI 01 / 2001 12 / 2006 AFV / AWX 96 Kw 1896ccm За "фолксваген" Passat Б5 1.9 TDI 10 / 2000 05 / 2005 AFV / AWX 96 Kw 1896ccm За "фолксваген" Passat Б5 1.9 TDI 12 / 2003 05 / 2005 BPW 100 Kw 1968ccm За "фолксваген" Passat Б5 1.9 TDI 10 / 2000 05 / 2005 AVF 130 HP 1896ccm038145702 G 038145702 E 038145702 J 038145702 N 038145702 GX 038145702 GVЗа AUDI A4 A6 1.9 TDI;За "Шкода" Врвен;За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 Моторот : AV F AWX BPW 1.9 L TDDI 96 Kw 20002005Турбо Модел GT1749 V (S2) Дел Број 7178585009 S Претходната Верзија 7120770001 7162150001 7178580001 7178580002 7178580003 7178580004 7178580005 7178580006 7178580007 7178580008 7178585007 S 7178585008 S 7178580009 OE број 038145702 E 038145702 EV110 038145702 G 038145702 GV105 038145702 GV500 038145702 GV505 038145702 GV550 038145702 038145702 N 038145702 J Година Опис 20002008 Г...

DEN 5171.00 5745.12

GT1749S гарет турбо полнач 732340 турбо core кертриџ 282004A350 28200 4A350 CHRA за Hyundai Портер 1 тон

Дел број : 7323405001 S , 732340 ОЕМ број : 282004 A350, 282004 A350 , 28200 4 A350 Претходната Верзија 7323400001 Моторот : D4 BC, ЕДЕН мотор и Зафатнина : 2.5 L, 2500 CC, 4 Цилиндри Материјал : Турбина тркала материјал е к18 Пакување Големина : 150*150*150mm Карактеристики : Мазна и силна моќ излез Апликација : 2003 Hyundai Камион, Портер 1 тонВе молиме проверете ја вашата Дел број и OEM број кој се наоѓа на вашиот турбополнач алуминиумски домување да бидете сигурни дека тие се совпаѓаат со оние кои може да се најдат во нашиот дел опис...

DEN 4013.00 5280.00

Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA TD04L 49377-04300 14412-AA360 Турбополнач За СУБАРУ Шумите Impreza WRX-NB 58T EJ20 EJ205 2.0 L

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на TD04 L 4937704300 14412AA151 Турбополнач За СУБАРУ Шумите Impreza WRXNB 199803 Моторот : 58 T EJ20 EJ205 2.0 L 211 HP НОВ Компресор тркала Димензија МалиD=40.61 mm БигD=56mm Турбина тркала Димензија МалиD=41.2 mm БигD=47mmБрој на модел : TD04 L TD04 L13 T6Дел NO...

DEN 7559.00 8399.04

Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA GT1544V 753420 753420-5005S За FORD C-Max За Фокус-C3 C4 C5 307 407 За VOLVO S40 DV4T DV6T 1.6

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Кертриџ CHRA Јадрото На GT1544 V 753420 740821 750030 7534205005 S Турбополнач За CITROEN C2 C3 C4 C5 За FORD CMax За Фокус За Mazda 3 206 307 407 За VOLVO S40 V50 Моторот : DV4 T DV6 T 1.6 L 109 HP НОВ Модел : GT1544 V 753420 740821 750030ОЕМ Број : 9663199280 11657804903 9660641380Дел Број : 7534205005 S 7534200002 7408210001 7500300002 Дел Број 7534205005 S Претходната Верзија7408210001, 7408210002, 7500300001, 7534205004 S7500300002, 7534200002, 7534200003, 7534200004, OE број9663199280, 7804903, 11657804903, 9660641380, 9663199280,9654128780, 9657248680, 0375 J6, 9657531880, 0375 J6, 0375 J8,3 M5 Q6 K682 AC, 3 M5 Q6 K682 AE, 1319614, 1340133, 9652113780,1465162, 1479055, 3 M5 Q6 K682 AZ, Y60113700 G, 9656125880,9663199280, 9657248680, 9660641380, 9650764480,Y60113700 G, 0375 J8, 0375 J7, 3 M5 Q6 K682AE Година 200306 Опис За Peugeot За BMW Еден За Форд За ФокусЗа Mazda 3 За Peugeot 206 207 307 407 За Volvo S40, V50 Турбо Модел GT1544 V Мотор DV6 TED4 9 HZ, DV6 TED4 Зафатнина 1.6 L DI, KW 80 / 109 HP ВРТЕЖИ во минута Max 4000 Гориво ДизелПогодни За : Примена возило : За CITROEN C2 C3 C4 C5 / За FORD CMax За Фокус / За Mazda 3 / За Peugeot 206 207 307 407 / За VOLVO S40 V50 DV4 T 1.6 L HDIПримена на моторот : DV4 T DV6 TED4 9 HX / Y / Z ЕВРА 3 / 4 1.6 HDi 110hp200306 За BMW Еден D со DV6 TED4 9 HZ Мотор200306 За Citroen C3, C4, C5, Пикасо со DV6 TED4 9 HZ Мотор200306 За Форд За Фокус, Cmax, Mondeo со DV6 TED4 9 HZ Мотор200306 За Mazda 3 со DV6 TED4, 9 HZ Мотор200306 За Peugeot 206, 207, 307, 407 со DV6 TED4 9 HZ Мотор200306 За Volvo S40, V50 со DV6 TED4 9 HZ МоторПредмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

DEN 7560.00 8399.52

За Фолксваген T4 Транспортерот 2.5 TDI ACV/AUF/AYC 75 KW 102 КС 1995 - Турбо делови од турбина core НОВИ 53149887018 074145701A

За "Фолксваген" T4 Транспортерот 2.5 TDI ACV / AUF / AYC 75 KW 102 КС 1995 Турбо делови од турбина core НОВИ 53149887018 074145701 A​Стр leaser потврди дел број на вашиот стар турбополнач плочапред цел.Дел Број : 53149887018 / 53149707018, 53149887018 / 53149707018, 5314 988 7018 / 5314 970 7018, K147018 ОЕМ Број : 074145701 A / 074145701 AX / 074145701 AV Ќе одговара за автомобил : Услови на продажба 1...

DEN 4013.00 5280.00

Слободен Брод Друг Модел TD04 49177-07503 28200-42520 28200 42520 Турбо Турбополнач За HYUNDAI Galloper II ТЦ D4BF 4D56 Т/В 2.5 L

Опис на производот Бесплатен Превозот Друг Модел TD04 TD0410 T4 4917707503 2820042520 Турбо Турбополнач За Hyundai Galloper II ТЦ 1996 Мотор D4 BF ( 4 D56 Т / В) 2.5 L 88 HP со дихтунзи Модел : TD0410 T4 Дел БР...

DEN 13608.00 15119.52

Гарет завршен турбо полнач GT1749S 715924 / 28200-42600 / 28200-42610 за KIA Sportage јас Pregio 2.5 TCi целата турбополнач

Гарет завршен турбо полнач GT1749 S 715924 / 2820042600 / 2820042610 за KIA Sportage јас Pregio 2.5 TCi целата турбополнач1.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна ценаДел Број : 7159240001 7159241 7159240003 7159243 7158430001 7158431 ОЕМ Број 2820042600 2820042610 2820042700Услови на продажба 1...

DEN 6749.00 8880.00