• Ново
1720117030 /17201-17030 CT26 ТУРБО ЗА Т OYOTA LANDCRUISER ТД 4.2 L СО Т OYOTA 1HD-FT

1720117030 /17201-17030 CT26 ТУРБО ЗА Т OYOTA LANDCRUISER ТД 4.2 L СО Т OYOTA 1HD-FT

DEN 9120.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот
1720117030 / 17201-17030 CT26 ТУРБО ЗА Т OYOTA LANDCRUISER ТД 4.2 L СО Т OYOTA 1 HD-FT ВОЗИЛО ПРОИЗВОДИТЕЛОТ НА АПЛИКАЦИЈАТА ИМЕ АПЛИКАЦИЈА ПАРАМЕТАР (ЗАФАТНИНА) ОД Т OYOTA LANDCRUISER ТД 4.2 L 1995
Слични Производи Се Препорачува
Растенијата Профил
1~~Нашата Компанија Име : FENGCHENG TENGYUE ТУРБОПОЛНАЧ MAFATURER.
Ние сме производител на турбополнач и турбо резервни делови.
2~~Главно се користи во градежната машина,генератор,камион,автомобил итн.
3~~Нашите produts може да одговара со следнава моторот : Cu mmins/Ko matsu/
Мачка/ Hitachi/Бенц/ V olvo/като/Mits ubishi/ H yundai/Iveco/Јп rkins/Да yota/Човек/
Isuzu/ Hino/Daewoo/ Scania/Sumitomo/A udi/Liebherr/N iss и/Tarta,итн.
4~~Ние, исто така, може да обезбеди турбо делови како што следува :
Поправка комплет,патрон,Заптивка,Компресор Тркала,Турбина тркала,
Роторот вратило,Компресор домување,Турбина домување,Ќе се Лого,
Весник лого,Удар јака,O-ring печатот,Итн. Опрема Екранот Склад Агол
Рок На Плаќање
ТТ,WESTERN UNION,PP
Обидете цел е прифатливо!
Примерокот е на располагање!
Пакување Детали
1) Tengyue Стандард Пакување, вклучувајќи tengyue Налепници на krabičkách. Неутрален Пакување Или пакет како услов. 2) Две CT26 S во Тетрапак. 3) Дрвени случај е добар избор за ocean shipping
Информации За Контакт
CN1001531985
Добредојдовте да се распрашува мене, јас ќе повратни информации во рок од 24 часа.

Особините

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
XMTURB
Име На Модел:
CT26
Frequence Опсег:
Непознат
Објектот Ширина:
22inch
Модел Година:
1995
Поставување на Возило:
моторот
Материјал Тип:
К18 Ni-Fe оска
Објектот Висина:
24.5inch
Автомобил Производител:
Тојота
Специјални Функции:
НАМАЛУВАЊЕ НА ЕМИСИЈАТА НА ИЗДУВНИТЕ ГАСОВИ
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
22inch
Објектот Тежина:
8.5kg
ТУРБО ДЕЛ БРОЈ:
1720117030/17201-17030
моторот модел :
1HD-FT
Зафатнина:
4200 кзм/4.2 L
Гориво:
Дизел
Тест:
ПОМИНЕ HIGH-SPEED БАЛАНСИРАЊЕ ТЕСТ
вид бизнис:
фабрика
Опис:
Автомобил
моќност:
150KW
Коњски сили:
204HP
Производител На Мотори:
Т oyota

Купувачите избираат и

Слободен Брод K03 53039880011 53039700011 53039700044 53039880044 11 44 Турбо За АУДИ А3 Octavia 1.8 Т За ФОЛКСВАГЕН Голф Бора AGU AOI 1.8 L

Бесплатен Превозот K03011 044 K03 53039880011 53039700011 53039700044 53039880044 53039700035 53039700026 53039880035 53039880026 06 A145703 A 06 A145703 B 06 A145703 G Турбо Турбополнач За АУДИ А3 ;За "ШКОДА" Octavia 1.8 Т за "ФОЛКСВАГЕН" Голф Бора 1.8 Т Мотор AGU AOI 150 HP Објект е 100% Сосема НовK03011 044 026 035 турбополнач : дел N0 : 53039700011 53039880011 53039700044 53039880044 53039700035 53039700026 53039700035 53039700026 53039880035 53039880026 53039880035 53039880026 53039700011 53039700044 53039700011 53039700044 53039880011 53039880044 53039880011 53039880044 ОЕМ БР : 06 A145703 A 06 A145703 B 06 A145703 G 06 A145703 Q 06 A145704 A 06 A145703 A 06 A145704 06 A145703 G06 A145704 B 06 A145704 BX 06 A145704 BV 06 A145704 L 06 A145704 LX 06 A145704 LVHP : 150 HPМасло : БензинЛадење : интеркулергодина : 200005 Одговара За : Возило : За Ауди А3 1.8 Т,За "ШКОДА" Octavia 1.8 Т,За "ФОЛКСВАГЕН" Голф / Бора 1.8 ТМотор : AGU AOI 1.8 Т 1.8 L 150 HP Примена : За Фолксваген Голф IV 1,8 Т AGU 150 HP 19981998 За Фолксваген Голф IV 1,8 Т AQA 150 HP 19971997 За "Фолксваген" Бора 1,8 Т AVC,APH,AGU 150 HP 20002005 За Фолксваген Буба 1,8 Т AVC,APH,AGU 150 HP 19992000 За "Шкода" Octavia јас 1.8 Т AGU 150 HP 19972000 За Седиште Леон 1.8 Т AQA / AJQ 150 HP 19982000 година За Audi TT 1.8 Т (8 N) AJQ СТАН 180 HP 19981998 За Ауди А3 1.8 Т (8 L) AQA / AJQ 180 HP 19982000 година За Ауди А3 1.8 Т (8 L) AGU / AOI / ARZ 150 HP 19962003 Предмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

DEN 15552.00 17279.52

Турбо полначот за Фолксваген Passat Б5 1.9 TDi AFV / AWX GT1749V заврши турбо 717858 / 717858-0005 / 038145702J / 038145702N

Турбо полначот за "Фолксваген" Passat Б5 1.9 TDi AFV / AWX GT1749 V заврши турбо 717858 / 7178580005 / 038145702 J / 038145702 N1.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна ценаДел Број : 7178585009 S 7178589009 S 7178585008 S 7178580007 7178580005 / 7178580003 7178580002 7178580004 ОЕМ Број 038145702 G 038145702 GX 038145702 GV 038145702 E 038145702 J 038145702 NУслови на продажба 1...

DEN 9594.00 12624.00

Турбо CHRA Core кертриџ GT1544V 740611 740611-5002S 28201-2A400 782403 За HYUNDAI Матрица Getz KIA Cerato Рио D4FA D4FB 1.5 L

Турбополнач Кертриџ CHRA Турбо Core GT1544 V 7406115002 S 7406115003 S 7406115001 S 7824035001 S За HYUNDAI Матрица Getz KIA Cerato Рио Pdride 1.5 L CRDi 20052009 D4 FA D4 FB U1.5 L 1.6 L трговија на ГолемоТурбо Модел : GT1544 V 782403 7406117406115002 S 7406110002 7406115001 S 7406115003 S 7824035001 S 7824035001 S 7406115002 S 7406115001 S 782403 5001 S 740611 5002 S 740611 5001 S282012 A100 282012 A120 282012 A400282012 A400 282012 A120 282012 A10028201 2 A120 28201 2 A400 28201 2 A100Дел број се Направи Модел Година на Мотор Kw Cc 782403 740611 7824035001 S 7406115002 S 7406115001 S 282012 A400 282012 A400 282012 A120 282012 A100 282012 A100 2820125 A120 Hyundai Getz 1.5 CRDi 09 / 2005 06 / 2009 U1.5 L Еуро 3 65 Kw 1493 кзм Hyundai Getz 1.5 CRDi 09 / 2005 06 / 2009 U1.5 L Еуро 3 81 Kw 1493 кзм Hyundai Матрица 1.5 CRDi 01 / 2004 12 / 2008 U1.5 L Еуро 3 75 Kw 1500 кзм KIA Cerato 1.6 CRDi 01 / 2005 D4 FB 85 Kw 1582 кзм КИА Рио 1.5 CRDi 01 / 2005 U1.5 L Еуро 3 81 Kw 1493 кзмЗа HYUNDAI Матрица Getz;KIA Cerato Рио Pdride 1.5 L CRDi 20052009 Моторот : D4 FA D4 FB 1.5 1.6 L L U1.5 L Euro3 1493ccm 88 HP За HYUNDAI Getz Година : 20052009 За HYUNDAI Матрица Година : 200408 1.5 L За HYUNDAI Verna Година : 2005 За KIA Cerato Година : 2004 / Рио Година : 2005 Мотор : D4 FA 1.5 L 102 HP За KIA Cerato Година : 2006 Година Мотор : D4 FB 1.6 L 113 HPПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

DEN 4296.00 4772.64

GT1544V заврши турбополнач целата turbo 753420 / 753420-0002 / 750030 / 740821 за Форд Фокус II Mondeo III C-MAX 1.6 TDCi

GT1544 V заврши турбополнач целата turbo 753420 / 7534200002 / 750030 / 740821 за Форд Фокус II Mondeo III CMAX 1.6 TDCiТурбополнач Дел Број : 1.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна цена 7534205005 S / 7534205004 S / 7534200002 / 7534200003 / 7534200004 / 0375 J6 / 0375 J7 0375 J8 / 11657804903 / Y60113700 G / 9660641380 9663199280 / 9650764480 / 9654128780 / 9656125880 9657248680 / 9657531880 / 750030 / 740821 / 7500300002 / 7408210002 / 7408210001 / 7534202 / 7500302 / 7408212 / 7408211 / 7534204 / 3 M5 Q6 K682 AK / 3 M5 Q6 K682 AE / 753420 / 740821 ве Молиме проверете ја вашата Дел број и OEM број кој се наоѓа на вашиот турбополнач алуминиумски домување да бидете сигурни дека тие се совпаѓаат со оние кои може да се најдат во нашиот дел опис...

DEN 9448.00 12432.00

Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA TD04L 49377-04300 14412-AA360 Турбополнач За СУБАРУ Шумите Impreza WRX-NB 58T EJ20 EJ205 2.0 L

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Кертриџ CHRA Јадрото на TD04 L 4937704300 14412AA151 Турбополнач За СУБАРУ Шумите Impreza WRXNB 199803 Моторот : 58 T EJ20 EJ205 2.0 L 211 HP НОВ Компресор тркала Димензија МалиD=40.61 mm БигD=56mm Турбина тркала Димензија МалиD=41.2 mm БигD=47mmБрој на модел : TD04 L TD04 L13 T6Дел NO...

DEN 7559.00 8399.04

Слободен Брод K03 53039700024 53039700050 050 024 Турбо 0375G3 0375G4 0375C9 0375F5 9640168280 9632124680 DW10ATED 2.0 L HDi 107HP

НОВИ K03 53039880050 53039700050 53039880024 53039700024 Турбо Турбина Турбополнач За Citroen C5 C8;За Peugeot 406 607 2.0 HDi DW10 ATED 2.0 L 110 HP Објект е 100% Сосема НовK03 024 050 53039880050 турбополначДел NO...

DEN 14688.00 16319.52

Слободен Брод Турбо кертриџ CHRA RHF5 8973125140 VF430015 VA430070 Турбополнач За ISUZU Полицаец 98 - За ОПЕЛ Монтереј 4JX1T 3.0 L

Предмет Тип : Турбополнач Турбо кертриџ CHRA Опис на Производот НОВ Бесплатен Превозот Турбо кертриџ CHRA Јадрото На RHF5 8972503640 8972503641 8972503642 8971371096 8971371098 8971371099 Турбо За HOLDEN Jackaroo Монтереј 4 JX1 TC 3.0 LFree Брод RHF5 VICF VIDF 8971371093 8971371094 8971371095 8971371097 Турбо Турбополнач За ISUZU Полицаец Jackaroo Монтереј 4 JX1 TC 3.0 LRHF5 8973125140 VC430015 VA430070 Турбо Турбополнач За ISUZU Полицаец 98 За "ОПЕЛ" Монтереј DTI 95 4 JX1 T 4 JX1 TC 3.0 LМодел : RHF5 ВИДЕО VICF Дел Број : 8973125140 8972503640 8972503641 89725036428971371093 8971371094 8971371095 8971371096 8971371097 8971371 098 8971371 099 ОЕМ Број : VA430064 VA430070 VA430064 VB430015 VC430015 VE430015 VF430015 VH430015 VI430015 VJ430015 VL430015 VK430015 VG430015 Турбо Модел RHF5 Дел Број VA430015 Претходниот Дел Број VK430015 VA430015 VB430015 VC430015 VE430015 VF430015 VG430015 VH430015 VI430015 VJ430015 VL430015 VSPEC...

DEN 7344.00 8159.52

RHF5 8973737771 897373-7771 897373 7771 ТУРБО Турбина Турбополнач За ISUZU D-MAX D MAX H Ворнер 4JA1T Мотор трговија на Големо

100% НОВ RHF5 8973737771 8973737771 897373 7771 ТУРБО Турбина Турбополнач За ISUZU DMAX D MAX H Ворнер 4 JA1 T Мотор трговија на ГолемоТурбо Модел : RHF58973737771 897373 777189737377718973737771За ISUZU D MAX DMAX H Ворнер Мотор 4 JA1 TПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

DEN 12852.00 14279.52

Турбо Кертриџ CHRA Core TF035 28231-27810 49135-07310 49135-07311 49135-07312 За HYUNDAI Santa Fe Возвишеност CRDi D4EB 2.2 L 150

Турбополнач Турбо Кертриџ CHRA TF035 2823127810 4913507310 4913507311 4913507312 Турбо За HYUNDAI Santa Fe Возвишеност CRDi 20062010 D4 EB 2.2 L 150 HP НОВИ трговија на ГолемоТурбо Модел : TF035 VGK TF0354913507310 4913507311 49135073124913507310 4913507311 49135073122823127810 2823127810За HYUNDAI Santa Fe Возвишеност 2.2 L CRDi 20062010 Моторот : D4 EB 150 HPПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

DEN 4129.00 4588.32

Слободен Брод GT2256V 715910-5001S 715910-5002S 715910 6120960599 Турбо За Мерцедес Бенц E-C E270 M-Class ML270 1999-07 OM612 2.7 L

Бесплатен превозот Нови GT2256 V 7159105002 S 715910 Турбо Турбополнач За Мерцедес ЕКласа 270 CDI E270 W210 MClass W163 M270 19992007 OM612 170 HP 2.7 LОбјектот е 100% Сосема НовGT2256 V турбополначДел Број : 7159105002 S 7159100002 7159100001ОЕМ Број : A6120960599 6120960599МОЌНОСТ : 170 HP,2.7 LГОДИНА : 19992007 Турбо Модел GT2256 V Дел Број 7159105002 S Претходната Верзија 7159100001, 7159100002 OE број 6120960599, A6120960599 CHRA 7038910024 Година 20032007 Година Опис Мерцедес Бенц EКласа, МКласа 2.7 L 270 CDI Мотор OM612 2.7 L 170 HP Дизел Зафатнина 2685 кзм KW 145 Kw / 170 КС Одговара За : Возило : За Мерцедес ЕКласа 270 CDI E270 W210; MClass W163 ML270 200307 OM612 170 HP 2.7 LМотор : OM612 170 HP 2.7 L Марка Модел Година Тип на H...

DEN 19440.00 21599.52

Слободен Брод Турбо Поправка Комплет обнова Колекции TD04L 49377-04300 14412-AA360 За СУБАРУ Шумите Impreza WRX-NB 1998-03 58T EJ205 2.0 L

Опис на производот Бесплатен Превозот Турбо Поправка Комплет обнова Колекции на TD04 L13 T 4937704300 14412AA360 14412AA140 14412AA151 Турбополнач За СУБАРУ Шумите Impreza WRXNB 19982003 Мотор 58 T EJ20 EJ205 2.0 L 177 HP 211 HP НОВИ Турбо Поправка Колекции, Вклучувајќи : ( web слика само за референца , реалните испорака како стандард ) 2 Опрстен 2 Клипот Прстен 2 Весник Имајќи 2 Retaing Прстен за Списанието Имајќи 1 Удар Spacer 1 Масло Deflector 1 Удар Имајќи 1 Flinger (9.7 mm,пократки) 1 Locknut за Турбина Окно 1 Задржување Прстен за Печат Плоча 1 Печат Плоча (Супер Назад Површината)Број на модел : TD04 L TD04 L13 T6Дел NO...

DEN 2138.00 2375.52

Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA Core RHF5 VI95 8971480762 Турбополнач За Holden Родео Frontera За ISUZU Полицаец 4JG2T 3.1 2.8 L

Опис на производот Бесплатен Превозот НОВИ Турбополнач Турбо Кертриџ CHRA Јадрото На RHF5 VICC VI95 8971480762 Турбо Турбополнач За "Опел" Frontera,За ISUZU За Holden Родео Полицаец 19931998 4 JG2 T 4 JG2 TC 4 JG2 EC ЗА 2,8 L 3.1 L 84 KW 130 HP со Дихтунзи Модел : RHF5 VI95 VICC VIAN Дел БР...

DEN 7776.00 8639.52

Слободен Брод TD04L-13T 49377-04300 14412-AA360 Турбо Турбополнач За СУБАРУ Шумите Impreza WRX-NB 98 - 58T EJ20 EJ205 2.0 L 211HP

Опис на производот Бесплатен Превозот TD04 L13 T6 4937704300 14412AA360 Турбополнач За СУБАРУ Шумите Impreza WRXNB 19982003 58 T EJ20 EJ205 2.0 L 211 HP Слободен сите Дихтунзи НОВИБрој на модел : TD04 L TD04 L13 T6Дел NO...

DEN 14040.00 15599.52

GT1749S гарет турбо полнач 732340 турбо core кертриџ 282004A350 28200 4A350 CHRA за Hyundai Портер 1 тон

Дел број : 7323405001 S , 732340 ОЕМ број : 282004 A350, 282004 A350 , 28200 4 A350 Претходната Верзија 7323400001 Моторот : D4 BC, ЕДЕН мотор и Зафатнина : 2.5 L, 2500 CC, 4 Цилиндри Материјал : Турбина тркала материјал е к18 Пакување Големина : 150*150*150mm Карактеристики : Мазна и силна моќ излез Апликација : 2003 Hyundai Камион, Портер 1 тонВе молиме проверете ја вашата Дел број и OEM број кој се наоѓа на вашиот турбополнач алуминиумски домување да бидете сигурни дека тие се совпаѓаат со оние кои може да се најдат во нашиот дел опис...

DEN 4013.00 5280.00

CNSPEED 100pcs 4.6mmx300mm НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ZIP КАБЕЛ ВРСКИ ЗАКЛУЧУВАЊЕ ВРАТОВРСКА ЗАВРШИ YC100460

100pcs 4.6mmx300mm НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ZIP КАБЕЛ ВРСКИ ЗАКЛУЧУВАЊЕ ВРСКА ЗАВРШИМатеријал : AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик Со Висока Отпорност на КорозијаПримена : Маса Транзит , Бродоградба , Морски ,Рударство , Моќ Станица, ПетроХемискитеРаботна Температура : Од 80 °c до + 538 °cФункција : АвтоЗаклучување Механизам Направи Одличен Сила и ИздржливостСвојства : Безбедност , Со Голема Јамка Затегнувачка Цврстина ,Отпорност Кон Пожар , Хемиска ОтпорностМазна Заоблени Рабови Погоден За Сите Типови на Кабел Изолација

DEN 307.20

CT20 CHRA 1720130160 1720130100 турбина кертриџ 17201301010 турбо core за Тојота Landcruiser D-4D 1KD-FTV моторот на воздухот

Дел Број172010 L040OE Број172010 L040, 172010 L040ОписHILUX SW4, Land cruiserCHRAN / AТурбо МоделCT20Производител На МоториЗА ТојотаЗафатнина3.0 LDОдговара на моторотKZN130 (1 KZT) 1 KDFTVЛадењеВода за ладењеПроизводителЗА ТојотаАпликацииЗА Toyota HILUX SW4 и LANDCRUISER 3.0 LDДругиот дел број : CHRA, 1720130100 / 1720130101 / 1720130160,1720130100 / 1720130101 / 1720130160, 17201 30100 / 17201 30101 / 17201 30160, 172010 L040 / VIGO3000 VGT, 172010 L040 / 17201 0 L040,CT20, CT20 турбо, 1 KDFTVЛинк од турбо заврши : .Гаранција : Гаранција : 12 месеци.Бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!1.Гаранција обемот е : турбополнач школка нула,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот.Ве молиме забелешка : турбополнач инсталацијата бара професионална инсталација,а Не професионална инсталација резултира со оштетување на машината, ќе бидат исклучени од делокругот на обезбедување на квалитет..Клиентите На Задоволително Ниво : 1.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите...

DEN 4925.00 6480.00

Слободен Брод TD04L 49377-04200 04200 4937704200 14412AA231 14412-AA231 Турбо За СУБАРУ Шумите Impreza 58T EJ20 EJ205 2.0 L 210HP

Опис на производот Бесплатен Превозот НОВИ TD04 L 4937704200 14412 AA231 14412AA140 14411AA142 14411AA143 14412AA132 Турбо Турбополнач За СУБАРУ Шумите Impreza Мотор 58 T EJ20 EJ205 2.0 L 210 HP со ДихтунзиБрој На Модел : TD04 L TD04 L13 T6Дел Број : 4937704200ОЕМ Број : 14412AA231 14412AA140 14411AA142 14411AA143 14412AA13214412 AA231 14412 AA140 14411 AA142 14411 AA143 14412 AA132Погодни За : Апликацијата возило : За СУБАРУ Шумите Impreza 2.0 L 19982003Примена на моторот : 58 T EJ20 EJ205 2.0 L 211 HPПредмети ПлаќањеМожеме да го прифатиме Зачувам,Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски трансфер (Т / T) итн...

DEN 14212.00 15791.52

Слободен Брод CT16V 17201-30011 17201-30100 17201-30101 17201-0L040 Турбо За ТОЈОТА HI-ЛУКС HILUX Landcruiser VIGO3000 1KD-FTV 3.0 L

Бесплатен Превозот CT16 V 17201OL040 172010 L040 1720130110 1720130160 1720130011 1720130100 1720130101 Турбополнач Турбо За ТОЈОТА HIЛУКС SW4 Landcruiser VIGO3000 Моторот : 1 KDFTV 3.0 L трговија на ГолемоТурбо Модел : CT16 V172010 L040 17201OL040 1720130110 17201301601720130011 1720130100 1720130101X050607313 VIGO3000За Toyota Hilux HIЛУКС SW4 / Landcruiser D4 D 2006; 1 KD Vi IGO3000 Моторот : 1 KDFTV 3.0 L D4 D ДизелТурбо Модел CT16 V Дел Број 172010 L040 Претходната Верзија 172010 L040 172010 L040 OE Број 1720130160 1720130100 1720130101 1720130160 1720130100 1720130101 2006 Година Опис За Toyota Land cruiser D4 D;Hilux SW4 CHRA 1720290040 Мотор 1 KDFTV Зафатнина 3.0 L 2982 кзм 6 Цилиндри KW 173 Гориво Дизел Апликации 2006 За Toyota Hilux SW4 и Landcruiser 1 KDFTVПРАШАЊА и одговори за Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Кликнете на botton на "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Изберете ur превозот начин ,како што курирската служба DHL,Fedex,UPSот,EMS,итн...

DEN 20282.00 22535.52

Гарет автомобил turbolader заврши турбо GT1544V 753420 / 750030 / Y60113700G / 9656125880 за Peugeot 3008 / 5008 1.6 HDi FAP

Гарет автомобил turbolader заврши турбо GT1544 V 753420 / 750030 / Y60113700 G / 9656125880 за Peugeot 3008 / 5008 1.6 HDi FAPТурбополнач Дел Број : 1.Сите turbos се К18 материјал2.Сите turbos е избалансиран3.Имаме видови на turbos во парк4.Имаме конкурентна цена 7534205005 S / 7534205004 S / 7534200002 / 7534200003 / 7534200004 / 0375 J6 / 0375 J7 0375 J8 / 11657804903 / Y60113700 G / 9660641380 9663199280 / 9650764480 / 9654128780 / 9656125880 9657248680 / 9657531880 / 750030 / 740821 / 7500300002 / 7408210002 / 7408210001 / 7534202 / 7500302 / 7408212 / 7408211 / 7534204 / 3 M5 Q6 K682 AK / 3 M5 Q6 K682 AE / 753420 / 740821 ве Молиме проверете ја вашата Дел број и OEM број кој се наоѓа на вашиот турбополнач алуминиумски домување да бидете сигурни дека тие се совпаѓаат со оние кои може да се најдат во нашиот дел опис...

DEN 9448.00 12432.00