• Ново
За Sony CCD BMW E90 E91 E92 E70 E63 E64 E71 E81 E87 E60 E61 E62 Автомобил Назад До Обратна Задните Видите Паркинг Cam HD Камера ЗА GPS

За Sony CCD BMW E90 E91 E92 E70 E63 E64 E71 E81 E87 E60 E61 E62 Автомобил Назад До Обратна Задните Видите Паркинг Cam HD Камера ЗА GPS

DEN 1344.00
DEN 1008.00 -25 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Особините

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
FengYi
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
is_customized:
Yes
Боја Име:
Црна
Автомобил Производител:
BMW

Купувачите избираат и

Liislee Автомобил Камера За ТОЈОТА Vios Soluna XP40 MK1 2002~2007 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата За Пријатели | РКА

Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден Поглед Назад До им Помогне на СистемотSpeica автомобил камера одговара : За ТОЈОТА Vios Soluna XP40 MK1 2002~2007​Автомобил Камера За ТОЈОТА Vios Soluna XP40 MK1 2002~2007 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За ТОЈОТА Vios Soluna XP40 MK1 2002~2007 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За ТОЈОТА Vios Soluna XP40 MK1 2002~2007 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКАГолемина на : Посебни Информации : Во целиот свет постојат многу автомобилската фабрика , и истиот автомобил модел додатоци можеби со различни додатоци , ние само сигурни дека камерите се вклопуваат во продажбата на автомобили во Кина, но повеќето од камерите одговара за други земји...

DEN 942.00 1095.36

Laijie Обратен Камера За Мерцедес Бенц S Класа W221 S600 S550 S500 S450 S320 / Viano Вито 2010 2011 2012 Автомобил Rear View Camera

HD High Definition / CCD Ноќ Визија / Вода Доказ / Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки / Со Паркинг Референца Линии / РКА Конектор Одговара За Мерцедес Бенц S Класа W221 2006~2013Одговара За Мерцедес Бенц S W221 S250 S280 S300 S320 S350 S400 S420Одговара За Мерцедес Бенц S W221 S450 S500 S550 S600 S63 AMG S65 AMG Одговара За Мерцедес Бенц Viano Вито 2010 2011 2012 Повеќе Јасни Фотографии За Референца 1...

DEN 1088.00 1553.76

HD SONY CCD Задна Камера За Ford Fiesta ST / Класичен / Ikon Интелигентни Паркинг Песни Обратна Копија NTSC РКА ПОМОШЕН 580 ТВ Линии

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераЗа Ford Fiesta ST / Класичен / Ikon 2002~2008NTSC (Стандардно), PAL / РКА ПОМОШЕН / HD CCD 580 ТВ Линии / Ноќ Визија / ВодаДоказ / Широк АголИзградена Во Gyroscope Сензор !Инсталација Место : Задржани Дупка За Камера (ве Молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил е со оваа дупка)Забелешка : Ако ви треба Камера во PAL систем, кога местото цел, само оставете порака "Треба ПАЛ".За Ford Fiesta ST / Класичен / Ikon 2002~2008Приклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.Тоа не се некои мониторот или екранот...

DEN 1834.00 2779.20

BOQUERON за Субару Impreza WRX Седан Шумите Пустош 08~14 HD CCD Водоотпорен Автомобил Камера обратен копија rear view camera

Кликнете на Повеќе нови производи!Забелешка : Овој производ не е погодна за поврзување на фабричките, оригиналниот автомобил екран ....

DEN 609.00 1087.68

DIYKIT 9Inch Сплит QUAD Автомобил Монитор + 4 x CCD IR Ноќ Визија Задните Видите Автомобил Камера Водоотпорен за Автомобил, Камион, Автобус Обратен Камера

Новата Генерација Жичен Тешки Возила CCD Обратен Целосен Комплет4пински конектор, еден кабел го прави сето тоа9" Quad Монитор + 4 x CCD Водоотпорен Метален Капак КамераЛуксузно решение за автомобил обратна & сите страни4 x Белата CCD водоотпорен IR камера со широк агол на гледање4 x 10m должина на видео кабел за автобус / камионQuad 9 " Висок квалитет TFT LCD монитор4 x на каналот видео влезовиЛесна инсталација4 CH 4 PIN DC12 V24 V 9 Инчен 4 Сплит Quad LCD Екранот Боја Задни Видите Автомобил Следење На Автомобил Камион Автобус Обратен КамераОвој 9 инчен монитор широко се користи во автомобили, автобуси, сад камиони, комерцијални возила, камиони, градежни возила, оган камиони, бродови и други превозни средства.До четири камери може да биде поврзан сигналот, широко се користи во различни возила...

DEN 9395.00 11456.64

За Sony CCD SUZUKI Kizashi Автомобил задните видите паркирање назад до обратна боја CAM Камера Водич Линија Систем за Полнење за GPS Навигација

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

DEN 726.00 1008.00

XCGaoon мини CCD Автомобил Предната Страна Приказ на Камерата Ноќ Верзија со 2 LED Светла 140 Степен Широк Агол Вистински Водоотпорен

ве молиме Имајте во предвид : многу Клиенти donot знае како да се избере ТВ Систем NTSC или ДРУГАР , Сега речиси сите на ДВД и ТВ и Следење на компатибилен со NTSC и PAL ...

DEN 768.00

Автомобил Rear View Camera Водоотпорен за Паркинг Помош Обратен Назад Rear View Camera HD CCD Жица бесплатен превозот промоција

"Висока Резолуција 420 TV линии 170 Степен Дијагонала Агол на Гледање Микро Леќа Водоотпорен Ноќ Визија Автомобил Rear View Camera* Со IPX6 водоотпорен ниво, па тоа исто така може да се користи дури и во дождливите денови...

DEN 527.52

FUWAYDA HD CCD ноќ визија автомобил копија автомобил rear view camera + Автомобил Огледало Следење на Mazda 3 Mazda 6 Mazda CX-7 MazdaCX-9

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( ) со 2.4 GHz безжична модул, нема потреба да го вклучите видео кабел во внатрешноста на carless труд работа, лесно да го инсталирате SONY CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD и CCDПосебен Автомобил Задните видите Обратна Копија SONY CCD ЧИП Камера за : Mazda 3 2004 2009 година Mazda 6 2002 2008 Mazda CX7 Mazda CX9Ве молиме љубезно се земе предвид како што е подолу : Да се биде безбеден, ве Молиме да се забележи големината на сликата пред да го купат...

DEN 2351.00 2975.52

Intelligentized Обратен Камера За Buick Regal / Buick Excelle XT 2009-2013 Rear View / 580 ТВ Линии Динамичен Водство Песни

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераЗа Buick Regal 2009~2014 / Buick Excelle XT 2009~2013NTSC (Стандардно), PAL / РКА ПОМОШЕН / HD CCD 580 ТВ Линии / Ноќ Визија / ВодаДоказ / Широк АголИзградена Во Gyroscope Сензор !Инсталација Место : Или на Автомобил Табличка Светилки (Нема потреба од измена)Забелешка : Ако ви треба Камера во PAL систем, кога местото цел, само оставете порака "Треба ПАЛ".За Buick Regal 2009~2014 / Buick Excelle XT 2009~2013Приклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.Тоа не се некои мониторот или екранот...

DEN 1693.00 2565.12

За Sony CCD Toyota Rav4 е корола Camry Prado Land Cruiser Avensis Auris Highlander Автомобил Пред Autoradio Камера Сензор за Безбедност

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

DEN 899.00 1248.00

BOQUERON за Субару Шумите 13~15 Наследство Слобода 2010~2014 SONY Водоотпорен HD CCD Автомобил Камера Обратен Обратна rear view camera

Добредојдовте на професионални Boqueron Автомобил Продавница!Оваа е посебна камера За Субару Шумите 2013~2015 година...

DEN 1147.00 1528.80

Интелигентни Паркинг Песни Задна Камера За Ford Mustang GT / CS 2010~2014 Копија Обратна / NTSC РКА ПОМОШЕН HD SONY CCD 580 ТВ Линии

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераЗа Ford Mustang GT / CS 2010~2014NTSC (Стандардно), PAL / РКА ПОМОШЕН / HD CCD 580 ТВ Линии / Ноќ Визија / ВодаДоказ / Широк АголИзградена Во Gyroscope Сензор !Инсталација Место : Или на Автомобил Табличка Светилки (Нема потреба од измена)Забелешка : Ако ви треба Камера во PAL систем, кога местото цел, само оставете порака "Треба ПАЛ".За Ford Mustang GT / CS 2010~2014Приклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.Тоа не се некои мониторот или екранот...

DEN 1746.00 2645.76

YESSUN За Мицубиши Nativa 2008~2015 Година / Обратен Назад до Камерата / Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD Ноќ Визија

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Мицубиши Nativa 2008~2015Повеќе Јасна Слика За Различни Агли За Мицубиши Nativa 2008~2015Како да се инсталира : 1...

DEN 1021.00 1276.32

Rearview Камера За Nissan NV350 Караван / Urvan / РКА Жица Или Безжични / HD Широк Агол Леќа / CCD Ноќ Визија Rear View Camera

HD High Definition / CCD Ноќ Визија / Вода Доказ / Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки / Со Паркинг Референца Линии / РКА Конектор Одговара За Nissan Караван (E25) 2005 ~присутниОдговара За Nissan Urvan (E25) 2007~присутниОдговара За Nissan NV350 Караван (E26) 2012~ присутниОдговара За Nissan NV350 Urvan (E26) 2012~ присутниГо замени табличка светлина инсталација Повеќе Јасни Фотографии За Референца HD Висок Квалитет Очила ЛеќаОдговараат На 1 : Wired Одговараат НаОдговараат на 2 : Безжичните Одговараат ( РКА )Одговара 3 : Безжичните Одговараат ( ПОМОШЕН )Надворешните набљудувачи треба да се купат во прилог, можете да кликнете на линкот подолу за да ги одберетеИнсталација на Жици Дијаграм Опис : Оваа Боја Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

DEN 869.00 1241.28

YESSUN За Lexus GS300 GS350 GS430 GS460 GS450h / Обратен Назад до Камерата / Паркинг Камера / Задна Камера / HD CCD

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа LexGS300 GS350 GS430 GS460 GS450hПовеќе Јасна Слика За Различни Агли За LexGS300 GS350 GS430 GS460 GS450hКако да се инсталира : 1...

DEN 1004.00 1254.72

За МЕРЦЕДЕС Benz C-класа W204 C180 C200 C300 Обратна Автомобил Назад До Паркинг Заден Поглед Безбедносна Камера Систем за Полнење за GPS

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

DEN 1411.00 2352.00

YESSUN За Шкода Врвен 2002~2008 / Автомобил Rear View Camera / Обратен Назад до Камерата / HD CCD Ноќ Визија + Паркинг Камера

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа "Шкода" Врвен 2002~2008Повеќе Јасна Слика За Различни Агли За "Шкода" Врвен Б5 3 U MK1 2001~2008Како да се инсталира : 1...

DEN 1091.00 1363.20

Liislee Автомобил Камера За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Зајакот / Caribe / A3 Cabrio 1H Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата За Љубителите | CCD + РКА

Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден Поглед Назад До им Помогне на СистемотSpeica автомобил камера одговара : За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Зајакот 5 D Туринг A3 1 H 1991~2002За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Зајакот A3 1 H 1991~2002За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Caribe A3 1 H 1997~2009Автомобил Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Зајакот / Caribe / A3 Cabrio 1 H Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Зајакот / Caribe / A3 Cabrio 1 H Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Зајакот / Caribe / A3 Cabrio 1 H Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКАГолемина на : Посебни Информации : Во целиот свет постојат многу автомобилската фабрика , и истиот автомобил модел додатоци можеби со различни додатоци , ние само сигурни дека камерите се вклопуваат во продажбата на автомобили во Кина, но повеќето од камерите одговара за други земји...

DEN 959.00 1114.56

YESSUN За Протон Inspira / Вода-Доказ / HD CCD Ноќ Визија / Обратна Паркинг Камера / Назад нагоре Камерата / Rear View Camera

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Протон Inspira (Малезија) 2007~2015Повеќе Јасна Слика За Различни АглиЗа Протон Inspira (Малезија) 2007~2015Како да се инсталира : 1...

DEN 1065.00 1330.56

автомобил rear view camera за Hyundai Акцент Elantra YueDong Tucson Verclas назад до обратна NTSC Водоотпорен wirelesss LCD Sscreen

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

DEN 657.00 912.00

FUWAYDA Безжична Универзален Автомобил Rear View Camera со Ноќно Функција Камера+4.3 Инчен rearview огледало следење

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( ) камера Карактеристики : Highdefinition и 170 степен широк агли на гледањесо добра водоотпорен функција.Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, миникомбе итнСе реши ова прашање на лош автомобил задните гледате ефектот, може да помогне да се намали инциденти и несреќа.Поддршка LED Ноќ боја CCD сликаПоддржува NTSC ТВ системСо својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарнаКога автомобилот назад, Сликата ќе се покаже Обратна водечка линијаНаправени од високо квалитетни и издржливи материјали Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Ве молиме љубезно се земе предвид како што е подолу : Да се биде безбеден, ве Молиме да се забележи големината на сликата пред да го купат...

DEN 2227.00 2783.52

XCGaoon CCD Автомобил Rear View Camera Вистински Водоотпорен ( IP67 ) Широк Агол 8 LED Светла Ноќ Визија за Паркирање Наназад Помош

Овој автомобил rear view camera со ноќно функција, водоотпорна, може да се Користи и во автомобили и дома ве молиме Имајте во предвид : многу Клиенти donot знае како да се избере Камера ТВ Систем NTSC или ДРУГАР , Сега Сите на ДВД и ТВ и Следење на компатибилен со NTSC и PAL...

DEN 718.00 806.40

LEEWA Автомобил LED Кочница Светлина IR-Заден Поглед Наназад/Паркинг Камера За Fait Ducato/Пежо Боксер/Citroen Скокач CA5369

Општи Информации Компатибилност За Fait Ducato (Трета генерација 2006–тековно)За Пежо Боксер (исто Така се нарекува )За Citroen Скокач (исто Така се нарекува) Спецификации Image Sensor Вистински 1 / 3 Sony CCD Леќа материјали 100% Стакло Ефективни пиксели 752×582 пиксели Хоризонтална резолуција 600 ТВ линии Областа Видите Агол 170deg (Дијагонала),130deg (H),125deg(V) уреди со покажувач Област 3.8 мм*2.9 mm Shutter Speed 11 / 12000 Гама Бр 0.45 Ноќ Визија за Поддршка (IR) Леќа со LED Светло Без Паркинг Водич Линија НЕ (CCD сензор не поддржуваат) Водич Линија Switch НЕ Image Type Огледало слика на Огледалото / Авторски Прекинувач БЕЗ ТВ Систем NTSC (PAL Опција,Pls оставите порака) Видео Излез CVBS РКА конектор(1.0 VPP,70 OHM) Минимум осветлување 0.01 Лукс / F=1.2(0 Лукс со IR за) Напојување DC12 V Моќ потрошувачка 130m A температурата на работа 20 C~75 C,RH 95% МАКС Складирање температура 40 C~80 C,RH 95% МАКС Водоотпорен го оценувате IP67 / IP68 Видео Кабел до 10 Метри

DEN 4860.00 5856.00

YESSUN За Опел Movano 2010~ - Автомобил Обратен Назад до Камерата / Rear View Camera / Обратна Паркинг Камера / HD CCD

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Опел Movano 2010~2016 ГодинаПовеќе Јасна Слика За Различни АглиЗа Chevrolet Изразат 2010~2016 ГодинаЗа Опел Movano 2010~2016 ГодинаКако да се инсталира : 1...

DEN 1091.00 1363.20