• Ново
За Sony CCD МЕРЦЕДЕС Benz C-класа W204 C180 C200 C300 Автомобил Cam Камера Назад До Задните Видите Обратна Паркинг Систем

За Sony CCD МЕРЦЕДЕС Benz C-класа W204 C180 C200 C300 Автомобил Cam Камера Назад До Задните Видите Обратна Паркинг Систем

DEN 2496.00
DEN 1797.00 -28 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Плаќање
Прифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western Union
Превозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација. Пред купување, ве молиме бидете сигурни дека вашата Alipay и Aliexpress адреса е точна .Ако не е, ве молиме да ја корегираат пред исплата. Ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина пост и тоа трае околу 15-30 работни дена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 20 дена од плаќање. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е да се направи купувачи да се чувствуваат задоволни со нашите производи и услуги. Ако ви треба добра под итно и на барање на курирската служба DHL или Fedex испорака, ве молиме контактирајте со нас, но на дополнителни превозот цена треба да биде responsibled од страна на клиентите.
Услуга Смисла Ние обезбеди една година гаранција, така се купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го назад во рок од 10 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (во оригиналниот пакет на услуги, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата Aliexpress ID и цел Бр. Се врати превозот е да се плати од страна на купувачот.
Повратни информации
1. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку објектот примен во добра здравствена состојба;
2. Ако Купувачи дека не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации; секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни.

Особините

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
FengYi
is_customized:
Yes
Боја Име:
Црна
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц

Купувачите избираат и

FUWAYDA Безжичниот Водоотпорен Автомобил Задните Видите Копија Камера со Висока дефиниција 150Degree Агол на Гледање 4.3 Инчен rearview огледало следење

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( )со 2.4 GHz безжична модул, нема потреба да го вклучите видео кабел во внатрешноста на carless труд работа, лесно се инсталираВе молиме љубезно се земе предвид како што е подолу : Да се биде безбеден, ве Молиме да се забележи големината на сликата пред да го купат...

DEN 2227.00 2783.52

Liislee Автомобил Камера За ТОЈОТА Vios Soluna XP40 MK1 2002~2007 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата За Пријатели | РКА

Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден Поглед Назад До им Помогне на СистемотSpeica автомобил камера одговара : За ТОЈОТА Vios Soluna XP40 MK1 2002~2007​Автомобил Камера За ТОЈОТА Vios Soluna XP40 MK1 2002~2007 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За ТОЈОТА Vios Soluna XP40 MK1 2002~2007 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За ТОЈОТА Vios Soluna XP40 MK1 2002~2007 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКАГолемина на : Посебни Информации : Во целиот свет постојат многу автомобилската фабрика , и истиот автомобил модел додатоци можеби со различни додатоци , ние само сигурни дека камерите се вклопуваат во продажбата на автомобили во Кина, но повеќето од камерите одговара за други земји...

DEN 942.00 1095.36

Liislee Автомобил Камера За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Зајакот / Caribe / A3 Cabrio 1H Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата За Љубителите | CCD + РКА

Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден Поглед Назад До им Помогне на СистемотSpeica автомобил камера одговара : За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Зајакот 5 D Туринг A3 1 H 1991~2002За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Зајакот A3 1 H 1991~2002За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Caribe A3 1 H 1997~2009Автомобил Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Зајакот / Caribe / A3 Cabrio 1 H Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Зајакот / Caribe / A3 Cabrio 1 H Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Зајакот / Caribe / A3 Cabrio 1 H Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКАГолемина на : Посебни Информации : Во целиот свет постојат многу автомобилската фабрика , и истиот автомобил модел додатоци можеби со различни додатоци , ние само сигурни дека камерите се вклопуваат во продажбата на автомобили во Кина, но повеќето од камерите одговара за други земји...

DEN 959.00 1114.56

YESSUN За Мицубиши Nativa 2008~2015 Година / Обратен Назад до Камерата / Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD Ноќ Визија

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Мицубиши Nativa 2008~2015Повеќе Јасна Слика За Различни Агли За Мицубиши Nativa 2008~2015Како да се инсталира : 1...

DEN 1021.00 1276.32

За Мерцедес Бенц CLS Класа W219 2004~2011 Обратна Камерата / Автомобил Назад до Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD Ноќ Визија

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна Камера HD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Мерцедес Бенц CLS Класа W219 2004~2011Повеќе Јасна Слика За Различни АглиЗа Мерцедес Бенц CLS Класа W219 2004~2011Како да се инсталира : 1...

DEN 962.00 1336.80

Автомобил Rear View Camera Водоотпорен за Паркинг Помош Обратен Назад Rear View Camera HD CCD Жица бесплатен превозот промоција

"Висока Резолуција 420 TV линии 170 Степен Дијагонала Агол на Гледање Микро Леќа Водоотпорен Ноќ Визија Автомобил Rear View Camera* Со IPX6 водоотпорен ниво, па тоа исто така може да се користи дури и во дождливите денови...

DEN 527.52

Intelligentized Обратен Камера За Buick Regal / Buick Excelle XT 2009-2013 Rear View / 580 ТВ Линии Динамичен Водство Песни

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераЗа Buick Regal 2009~2014 / Buick Excelle XT 2009~2013NTSC (Стандардно), PAL / РКА ПОМОШЕН / HD CCD 580 ТВ Линии / Ноќ Визија / ВодаДоказ / Широк АголИзградена Во Gyroscope Сензор !Инсталација Место : Или на Автомобил Табличка Светилки (Нема потреба од измена)Забелешка : Ако ви треба Камера во PAL систем, кога местото цел, само оставете порака "Треба ПАЛ".За Buick Regal 2009~2014 / Buick Excelle XT 2009~2013Приклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.Тоа не се некои мониторот или екранот...

DEN 1693.00 2565.12

автомобил rear view camera за Hyundai Акцент Elantra YueDong Tucson Verclas назад до обратна NTSC Водоотпорен wirelesss LCD Sscreen

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

DEN 657.00 912.00

YESSUN За Акура CL / EL / Паркинг Камера / Rear View Camera HD CCD Ноќ Визија + Вода-Доказ / Обратен Парк Камера

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Акура CL / ЕЛПовеќе Јасна Слика За Различни АглиЗа Акура CL 2001~2003За Акура ЕЛ 2001~2005Како да се инсталира : 1...

DEN 1132.00 1415.52

BOQUERON за Субару XV-апарат vx Crosstrek Impreza WRX Спи Вагон 11~15 SONY Водоотпорен CCD Автомобил Камера Обратен Обратна rearview камера

Добредојдовте на професионални Boqueron Автомобил Продавница!Оваа е посебна камера За Субару XV / апарат vx Crosstrek / Impreza / WRX / Спи Вагон 2011~2015 година ...

DEN 1147.00 1528.80

Задна Камера За KIA Opirus / Amanti Интелигентни Паркинг Песни Копија Обратна / 580 ТВ Линии Динамичен Водство Tragectory

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераЗа KIA OpirAmantiNTSC (Стандардно), PAL / РКА ПОМОШЕН / HD CCD 580 ТВ Линии / Ноќ Визија / ВодаДоказ / Широк АголИзградена Во Gyroscope Сензор !Инсталација Место : Задржани Дупка За Камера (ве Молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил е со оваа дупка)Забелешка : Ако ви треба Камера во PAL систем, кога местото цел, само оставете порака "Треба ПАЛ".За KIA OpirAmantiПриклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.Тоа не се некои мониторот или екранот...

DEN 1810.00 2742.72

За Sony CCD БМВ Х5 X1 X6 3 серија F30 F25 F10 F11 Автомобил trunk се справи со Назад До Обратна Задните Видите Паркинг Cam Камера HD Водоотпорен

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

DEN 1411.00 2352.00