• Ново
За Sony CCD BMW X6 E71 E72 Х5 E53 E70 X3 E83 Автомобил Назад До Обратна Задните Видите Паркинг Cam Камера HD Водоотпорен

За Sony CCD BMW X6 E71 E72 Х5 E53 E70 X3 E83 Автомобил Назад До Обратна Задните Видите Паркинг Cam Камера HD Водоотпорен

DEN 1104.00
DEN 795.00 -28 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Плаќање
Прифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western Union
Превозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација. Пред купување, ве молиме бидете сигурни дека вашата Alipay и Aliexpress адреса е точна .Ако не е, ве молиме да ја корегираат пред исплата. Ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина пост и тоа трае околу 15-30 работни дена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 20 дена од плаќање. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е да се направи купувачи да се чувствуваат задоволни со нашите производи и услуги. Ако ви треба добра под итно и на барање на курирската служба DHL или Fedex испорака, ве молиме контактирајте со нас, но на дополнителни превозот цена треба да биде responsibled од страна на клиентите.
Услуга Смисла Ние обезбеди една година гаранција, така се купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го назад во рок од 10 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (во оригиналниот пакет на услуги, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата Aliexpress ID и цел Бр. Се врати превозот е да се плати од страна на купувачот.
Повратни информации
1. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку објектот примен во добра здравствена состојба;
2. Ако Купувачи дека не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации; секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни.

Особините

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
FengYi
is_customized:
Yes
Боја Име:
Црна
Автомобил Производител:
BMW

Купувачите избираат и

Liislee Автомобил Камера За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Новата Буба / Bjalla Ултра HD обратен камера автомобилот rearview imag За Љубителите | CCD + РКА

Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден Поглед Назад До им Помогне на СистемотSpeica автомобил камера одговара : За "ФОЛКСВАГЕН" Новата Буба 1998~2011За "ФОЛКСВАГЕН" Bjalla 1998~2011Автомобил Камера За "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Новата Буба / Bjalla Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКА​Автомобил Камера За "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Новата Буба / Bjalla Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Новата Буба / Bjalla Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКАГолемина на : Посебни Информации : Во целиот свет постојат многу автомобилската фабрика , и истиот автомобил модел додатоци можеби со различни додатоци , ние само сигурни дека камерите се вклопуваат во продажбата на автомобили во Кина, но повеќето од камерите одговара за други земји...

DEN 979.00 1138.08

YESSUN За Мицубиши Nativa 2008~2015 Година / Обратен Назад до Камерата / Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD Ноќ Визија

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Мицубиши Nativa 2008~2015Повеќе Јасна Слика За Различни Агли За Мицубиши Nativa 2008~2015Како да се инсталира : 1...

DEN 1021.00 1276.32

YESSUN За Тојота Круна S200 2012 2013 / Обратен Назад до Камерата / HD CCD Ноќ Визија / Паркинг Камера / Rear View Camera

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Тојота Круна S200 2012 2013Повеќе Јасна Слика За Различни АглиЗа Тојота Круна S200 2012 2013Како да се инсталира : 1...

DEN 1029.00 1286.40

FUWAYDA Безжична Универзален Автомобил Rear View Camera со Ноќно Функција Камера+4.3 Инчен rearview огледало следење

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( ) камера Карактеристики : Highdefinition и 170 степен широк агли на гледањесо добра водоотпорен функција.Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, миникомбе итнСе реши ова прашање на лош автомобил задните гледате ефектот, може да помогне да се намали инциденти и несреќа.Поддршка LED Ноќ боја CCD сликаПоддржува NTSC ТВ системСо својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарнаКога автомобилот назад, Сликата ќе се покаже Обратна водечка линијаНаправени од високо квалитетни и издржливи материјали Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Ве молиме љубезно се земе предвид како што е подолу : Да се биде безбеден, ве Молиме да се забележи големината на сликата пред да го купат...

DEN 2227.00 2783.52

YESSUN За Опел Movano 2010~ - Автомобил Обратен Назад до Камерата / Rear View Camera / Обратна Паркинг Камера / HD CCD

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Опел Movano 2010~2016 ГодинаПовеќе Јасна Слика За Различни АглиЗа Chevrolet Изразат 2010~2016 ГодинаЗа Опел Movano 2010~2016 ГодинаКако да се инсталира : 1...

DEN 1091.00 1363.20

За Sony CCD БМВ Х5 X1 X6 3 серија F30 F25 F10 F11 Автомобил trunk се справи со Назад До Обратна Задните Видите Паркинг Cam Камера HD Водоотпорен

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

DEN 1411.00 2352.00

YESSUN За Dodge Смел 1998~2004 / Паркинг Камера / Rear View Camera / Вода-Доказ + Широк Агол + HD CCD Ноќ Визија

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Dodge Смел 1998~2004Повеќе Јасна Слика За Различни АглиЗа Dodge Смел 1998~2004Како да се инсталира : 1...

DEN 1033.00 1291.20

Интелигентни Паркинг Песни Задна Камера За Ford Mustang GT / CS 2010~2014 Копија Обратна / NTSC РКА ПОМОШЕН HD SONY CCD 580 ТВ Линии

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераЗа Ford Mustang GT / CS 2010~2014NTSC (Стандардно), PAL / РКА ПОМОШЕН / HD CCD 580 ТВ Линии / Ноќ Визија / ВодаДоказ / Широк АголИзградена Во Gyroscope Сензор !Инсталација Место : Или на Автомобил Табличка Светилки (Нема потреба од измена)Забелешка : Ако ви треба Камера во PAL систем, кога местото цел, само оставете порака "Треба ПАЛ".За Ford Mustang GT / CS 2010~2014Приклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.Тоа не се некои мониторот или екранот...

DEN 1746.00 2645.76

FUWAYDA безжична Автомобил Задните Видите SONY CCD Паркинг Камера автомобил rear view camera за KIA FORTE /Hyundai Verna / Hyundai Solaris Седан

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( ) со 2.4 GHz безжична модул, нема потреба да го вклучите видео кабел во внатрешноста на carless труд работа, лесно да го инсталирате SONY CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD и CCDПосебен Автомобил Задните видите Обратна Копија SONY CCD ЧИП Камера заKIA FORTE / Hyundai Verna / Hyundai Solaris Седан 20102012 годинаВе молиме љубезно се земе предвид како што е подолу : Да се биде безбеден, ве Молиме да се забележи големината на сликата пред да го купат...

DEN 1235.00 1583.52

За Sony CCD Toyota Rav4 е корола Camry Prado Land Cruiser Avensis Auris Highlander Автомобил Пред Autoradio Камера Сензор за Безбедност

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

DEN 899.00 1248.00

Liislee Автомобил Камера За Ford Mustang GT / CS 2005~2014 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Пријатели | CCD + РКА

Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден Поглед Назад До им Помогне на СистемотSpeica автомобил камера одговара : За Ford Flex 2009~2016 ГодинаЗа Ford Mustang 2005~2016 ГодинаЗа Ford Бик 2008~2016 ГодинаАвтомобил Камера За Ford Mustang GT / CS 2005~2016 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За Ford Mustang GT / CS 2005~2016 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За Ford Mustang GT / CS 2005~2016 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКАГолемина на : Посебни Информации : Во целиот свет постојат многу автомобилската фабрика , и истиот автомобил модел додатоци можеби со различни додатоци , ние само сигурни дека камерите се вклопуваат во продажбата на автомобили во Кина, но повеќето од камерите одговара за други земји...

DEN 1149.00 1335.36

Intelligentized Обратен Камера За Buick Regal / Buick Excelle XT 2009-2013 Rear View / 580 ТВ Линии Динамичен Водство Песни

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераЗа Buick Regal 2009~2014 / Buick Excelle XT 2009~2013NTSC (Стандардно), PAL / РКА ПОМОШЕН / HD CCD 580 ТВ Линии / Ноќ Визија / ВодаДоказ / Широк АголИзградена Во Gyroscope Сензор !Инсталација Место : Или на Автомобил Табличка Светилки (Нема потреба од измена)Забелешка : Ако ви треба Камера во PAL систем, кога местото цел, само оставете порака "Треба ПАЛ".За Buick Regal 2009~2014 / Buick Excelle XT 2009~2013Приклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.Тоа не се некои мониторот или екранот...

DEN 1693.00 2565.12

FUWAYDA Безжичниот Водоотпорен Автомобил Задните Видите Копија Камера со Висока дефиниција 150Degree Агол на Гледање 4.3 Инчен rearview огледало следење

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( )со 2.4 GHz безжична модул, нема потреба да го вклучите видео кабел во внатрешноста на carless труд работа, лесно се инсталираВе молиме љубезно се земе предвид како што е подолу : Да се биде безбеден, ве Молиме да се забележи големината на сликата пред да го купат...

DEN 2227.00 2783.52

За Мерцедес Бенц CLS Класа W219 2004~2011 Обратна Камерата / Автомобил Назад до Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD Ноќ Визија

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна Камера HD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Мерцедес Бенц CLS Класа W219 2004~2011Повеќе Јасна Слика За Различни АглиЗа Мерцедес Бенц CLS Класа W219 2004~2011Како да се инсталира : 1...

DEN 962.00 1336.80

автомобил rear view camera за Hyundai Акцент Elantra YueDong Tucson Verclas назад до обратна NTSC Водоотпорен wirelesss LCD Sscreen

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

DEN 657.00 912.00

BOQUERON за Субару Шумите 13~15 Наследство Слобода 2010~2014 SONY Водоотпорен HD CCD Автомобил Камера Обратен Обратна rear view camera

Добредојдовте на професионални Boqueron Автомобил Продавница!Оваа е посебна камера За Субару Шумите 2013~2015 година...

DEN 1147.00 1528.80

Laijie Обратен Камера За Мерцедес Бенц S Класа W221 S600 S550 S500 S450 S320 / Viano Вито 2010 2011 2012 Автомобил Rear View Camera

HD High Definition / CCD Ноќ Визија / Вода Доказ / Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки / Со Паркинг Референца Линии / РКА Конектор Одговара За Мерцедес Бенц S Класа W221 2006~2013Одговара За Мерцедес Бенц S W221 S250 S280 S300 S320 S350 S400 S420Одговара За Мерцедес Бенц S W221 S450 S500 S550 S600 S63 AMG S65 AMG Одговара За Мерцедес Бенц Viano Вито 2010 2011 2012 Повеќе Јасни Фотографии За Референца 1...

DEN 1088.00 1553.76

за Фолксваген Touran Passat Б5 LingYu Jetta Caddy Golf Plus HD CCD Водоотпорен Автомобил Камера обратен копија rear view camera

Кликнете на Повеќе нови производи!Забелешка : Овој производ не е погодна за поврзување на фабричките, оригиналниот автомобил екран ....

DEN 642.00 1087.68

YESSUN За Шкода Врвен 2002~2008 / Автомобил Rear View Camera / Обратен Назад до Камерата / HD CCD Ноќ Визија + Паркинг Камера

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа "Шкода" Врвен 2002~2008Повеќе Јасна Слика За Различни Агли За "Шкода" Врвен Б5 3 U MK1 2001~2008Како да се инсталира : 1...

DEN 1091.00 1363.20

Задна Камера За KIA Opirus / Amanti Интелигентни Паркинг Песни Копија Обратна / 580 ТВ Линии Динамичен Водство Tragectory

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераЗа KIA OpirAmantiNTSC (Стандардно), PAL / РКА ПОМОШЕН / HD CCD 580 ТВ Линии / Ноќ Визија / ВодаДоказ / Широк АголИзградена Во Gyroscope Сензор !Инсталација Место : Задржани Дупка За Камера (ве Молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил е со оваа дупка)Забелешка : Ако ви треба Камера во PAL систем, кога местото цел, само оставете порака "Треба ПАЛ".За KIA OpirAmantiПриклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.Тоа не се некои мониторот или екранот...

DEN 1810.00 2742.72

YESSUN За Протон Inspira / Вода-Доказ / HD CCD Ноќ Визија / Обратна Паркинг Камера / Назад нагоре Камерата / Rear View Camera

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Протон Inspira (Малезија) 2007~2015Повеќе Јасна Слика За Различни АглиЗа Протон Inspira (Малезија) 2007~2015Како да се инсталира : 1...

DEN 1065.00 1330.56

JiaYiTian Rear View Camera за Фиат Браво/Brava/Ritmo 2007~ година CCD Ноќ Визија Копија Камерата во Обратна Паркинг Камера Помош

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд...

DEN 1215.36

BOQUERON за Субару XV-апарат vx Crosstrek Impreza WRX Спи Вагон 11~15 SONY Водоотпорен CCD Автомобил Камера Обратен Обратна rearview камера

Добредојдовте на професионални Boqueron Автомобил Продавница!Оваа е посебна камера За Субару XV / апарат vx Crosstrek / Impreza / WRX / Спи Вагон 2011~2015 година ...

DEN 1147.00 1528.80