• Ново
За Sony CCD БМВ Х5 X1 X6 3 серија F30 F25 F10 F11 Автомобил trunk се справи со Назад До Обратна Задните Видите Паркинг Cam Камера HD Водоотпорен

За Sony CCD БМВ Х5 X1 X6 3 серија F30 F25 F10 F11 Автомобил trunk се справи со Назад До Обратна Задните Видите Паркинг Cam Камера HD Водоотпорен

DEN 2352.00
DEN 1411.00 -40 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Плаќање
Прифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western Union
Превозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација. Пред купување, ве молиме бидете сигурни дека вашата Alipay и Aliexpress адреса е точна .Ако не е, ве молиме да ја корегираат пред исплата. Ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина пост и тоа трае околу 15-30 работни дена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 20 дена од плаќање. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е да се направи купувачи да се чувствуваат задоволни со нашите производи и услуги. Ако ви треба добра под итно и на барање на курирската служба DHL или Fedex испорака, ве молиме контактирајте со нас, но на дополнителни превозот цена треба да биде responsibled од страна на клиентите.
Услуга Смисла Ние обезбеди една година гаранција, така се купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го назад во рок од 10 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (во оригиналниот пакет на услуги, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата Aliexpress ID и цел Бр. Се врати превозот е да се плати од страна на купувачот.
Повратни информации
1. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку објектот примен во добра здравствена состојба;
2. Ако Купувачи дека не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации; секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни.

Особините

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
FengYi
is_customized:
Yes
Боја Име:
Црна
Автомобил Производител:
BMW

Купувачите избираат и

LiisLee Автомобил Камера За Ford Fusion 2002~2012 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Обратен Камера За Пријатели | CCD + РКА

Liis Lee Автомобил Камера За Ford Fusion 2002~2012 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Обратен Камера За Пријатели CCD + РКА Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден Поглед Назад До им Помогне на СистемотSpeica автомобил камера одговара : За Ford Fusion (Европа) 2002~2012За Ford Fusion (Америка) 2006~2012Автомобил Камера За Ford Fusion 2002~2012 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За Ford Fusion 2002~2012 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За Ford Fusion 2002~2012 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКАГолемина на : Посебни Информации : Во целиот свет постојат многу автомобилската фабрика , и истиот автомобил модел додатоци можеби со различни додатоци , ние само сигурни дека камерите се вклопуваат во продажбата на автомобили во Кина, но повеќето од камерите одговара за други земји...

DEN 1025.00 1191.36

YESSUN За Опел Movano 2010~ - Автомобил Обратен Назад до Камерата / Rear View Camera / Обратна Паркинг Камера / HD CCD

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Опел Movano 2010~2016 ГодинаПовеќе Јасна Слика За Различни АглиЗа Chevrolet Изразат 2010~2016 ГодинаЗа Опел Movano 2010~2016 ГодинаКако да се инсталира : 1...

DEN 1091.00 1363.20

За МЕРЦЕДЕС Benz C-класа W204 C180 C200 C300 Обратна Автомобил Назад До Паркинг Заден Поглед Безбедносна Камера Систем за Полнење за GPS

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

DEN 1411.00 2352.00

YESSUN За Daihatsu Altis 2009~2011 / Паркинг Камера / Rear View Camera / Автомобилот Наназад Назад до Камерата / HD CCD Ноќ Визија

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Daihatsu Altis 2009~2011Повеќе Јасна Слика За Различни АглиЗа Daihatsu Altis 2009~2011Како да се инсталира : 1...

DEN 1151.00 1438.08

YESSUN За Тојота Круна S200 2012 2013 / Обратен Назад до Камерата / HD CCD Ноќ Визија / Паркинг Камера / Rear View Camera

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Тојота Круна S200 2012 2013Повеќе Јасна Слика За Различни АглиЗа Тојота Круна S200 2012 2013Како да се инсталира : 1...

DEN 1029.00 1286.40

LED Боја Широк Агол Водоотпорен HD Леќа Обратен CCD Камера обратна rearview камера за Универзална ноќ визија камера

LED Боја 170° Широк Агол Водоотпорен HD Леќа Обратен CCD Камера обратна rearview камера за Универзална ноќ визија камераГлавни карактеристики : 1, Универзална Rearview Копија Камера2, 170 Степен широк агол на гледање3, Умре фрлија Метал домување4, Мал и компактен дизајн5, Комплетно водоотпорен домување6, Метал антикражба заградата7, Едноставна инсталација за монтери8, слаба светлина чувствителност за 0.5 Лукс9, Обратна слика10, Боја : Црна11, Бара 12 V DC напојувањеТехнички Спецификации : 1, ТВ Системи : NTSC / PAL2, Слика Сензори : Боја CMOS3, Вкупно Пиксели : 688 * 4884, Резолуција : 480 TV Линии5, Леќи : 2.8 mm6, Видео Излез : 1.0 vpp композитен видео во 75ohm7, Напојување : DC 9 V15 V8, Оперативни Температури (Сте...

DEN 911.52

FUWAYDA HD CCD ноќ визија автомобил копија автомобил rear view camera + Автомобил Огледало Следење на Mazda 3 Mazda 6 Mazda CX-7 MazdaCX-9

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( ) со 2.4 GHz безжична модул, нема потреба да го вклучите видео кабел во внатрешноста на carless труд работа, лесно да го инсталирате SONY CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD и CCDПосебен Автомобил Задните видите Обратна Копија SONY CCD ЧИП Камера за : Mazda 3 2004 2009 година Mazda 6 2002 2008 Mazda CX7 Mazda CX9Ве молиме љубезно се земе предвид како што е подолу : Да се биде безбеден, ве Молиме да се забележи големината на сликата пред да го купат...

DEN 2351.00 2975.52

автомобил rear view camera за Hyundai Акцент Elantra YueDong Tucson Verclas назад до обратна NTSC Водоотпорен wirelesss LCD Sscreen

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

DEN 657.00 912.00

DIYKIT 9Inch Сплит QUAD Автомобил Монитор + 4 x CCD IR Ноќ Визија Задните Видите Автомобил Камера Водоотпорен за Автомобил, Камион, Автобус Обратен Камера

Новата Генерација Жичен Тешки Возила CCD Обратен Целосен Комплет4пински конектор, еден кабел го прави сето тоа9" Quad Монитор + 4 x Белата CCD Водоотпорен Метален Капак КамераЛуксузно решение за автомобил обратна & сите страни4 x Белата CCD водоотпорен IR камера со широк агол на гледање4 x 10m должина на видео кабел за автобус / камионQuad 9 " Висок квалитет TFT LCD монитор4 x на каналот видео влезовиЛесна инсталација4 CH 4 PIN DC12 V24 V 9 Инчен 4 Сплит Quad LCD Екранот Боја Задни Видите Автомобил Следење на Автомобил Камион Автобус Обратен КамераОвој 9 инчен монитор широко се користи во автомобили, автобуси, сад камиони, комерцијални возила, камиони, градежни возила, оган камиони, бродови и други превозни средства.До четири камери може да биде поврзан сигналот, широко се користи во различни возила...

DEN 9348.00 9944.64

YESSUN За Dodge Смел 1998~2004 / Паркинг Камера / Rear View Camera / Вода-Доказ + Широк Агол + HD CCD Ноќ Визија

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Dodge Смел 1998~2004Повеќе Јасна Слика За Различни АглиЗа Dodge Смел 1998~2004Како да се инсталира : 1...

DEN 1033.00 1291.20

YESSUN За Lexus GS300 GS350 GS430 GS460 GS450h / Обратен Назад до Камерата / Паркинг Камера / Задна Камера / HD CCD

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа LexGS300 GS350 GS430 GS460 GS450hПовеќе Јасна Слика За Различни Агли За LexGS300 GS350 GS430 GS460 GS450hКако да се инсталира : 1...

DEN 1004.00 1254.72

Задна Камера За KIA Opirus / Amanti Интелигентни Паркинг Песни Копија Обратна / 580 ТВ Линии Динамичен Водство Tragectory

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераЗа KIA OpirAmantiNTSC (Стандардно), PAL / РКА ПОМОШЕН / HD CCD 580 ТВ Линии / Ноќ Визија / ВодаДоказ / Широк АголИзградена Во Gyroscope Сензор !Инсталација Место : Задржани Дупка За Камера (ве Молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил е со оваа дупка)Забелешка : Ако ви треба Камера во PAL систем, кога местото цел, само оставете порака "Треба ПАЛ".За KIA OpirAmantiПриклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.Тоа не се некои мониторот или екранот...

DEN 1810.00 2742.72

за Фолксваген Touran Passat Б5 LingYu Jetta Caddy Golf Plus HD CCD Водоотпорен Автомобил Камера обратен копија rear view camera

Кликнете на Повеќе нови производи!Забелешка : Овој производ не е погодна за поврзување на фабричките, оригиналниот автомобил екран ....

DEN 642.00 1087.68

BOQUERON за Субару Impreza WRX Седан Шумите Пустош 08~14 HD CCD Водоотпорен Автомобил Камера обратен копија rear view camera

Кликнете на Повеќе нови производи!Забелешка : Овој производ не е погодна за поврзување на фабричките, оригиналниот автомобил екран ....

DEN 609.00 1087.68

Rearview Камера За Nissan NV350 Караван / Urvan / РКА Жица Или Безжични / HD Широк Агол Леќа / CCD Ноќ Визија Rear View Camera

HD High Definition / CCD Ноќ Визија / Вода Доказ / Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки / Со Паркинг Референца Линии / РКА Конектор Одговара За Nissan Караван (E25) 2005 ~присутниОдговара За Nissan Urvan (E25) 2007~присутниОдговара За Nissan NV350 Караван (E26) 2012~ присутниОдговара За Nissan NV350 Urvan (E26) 2012~ присутниГо замени табличка светлина инсталација Повеќе Јасни Фотографии За Референца HD Висок Квалитет Очила ЛеќаОдговараат На 1 : Wired Одговараат НаОдговараат на 2 : Безжичните Одговараат ( РКА )Одговара 3 : Безжичните Одговараат ( ПОМОШЕН )Надворешните набљудувачи треба да се купат во прилог, можете да кликнете на линкот подолу за да ги одберетеИнсталација на Жици Дијаграм Опис : Оваа Боја Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

DEN 869.00 1241.28

За форд фокус седан 3 вагони mondeo C-MAX Автомобилот Задни Поглед Назад Обратна паркинг Камера HD водоотпорен

Камерата факултативна разлика : Нема камера 1 : 1000 ТВ линии супер HD камераНема 2 камера : 520 ТВ линии HD камераНема 3 камера : 520 ТВ линии HD камера со 8 LED диодиАко ви треба безжична камера, ве молиме изберете точниот options да се купи! Ова е задолжително!!!ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

DEN 726.00 1008.00