• Ново
За Sony CCD SUZUKI Kizashi Автомобил задните видите паркирање назад до обратна боја CAM Камера Водич Линија Систем за Полнење за GPS Навигација

За Sony CCD SUZUKI Kizashi Автомобил задните видите паркирање назад до обратна боја CAM Камера Водич Линија Систем за Полнење за GPS Навигација

DEN 1008.00
DEN 726.00 -28 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Плаќање
Прифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western Union
Превозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација. Пред купување, ве молиме бидете сигурни дека вашата Alipay и Aliexpress адреса е точна .Ако не е, ве молиме да ја корегираат пред исплата. Ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина пост и тоа трае околу 15-30 работни дена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 20 дена од плаќање. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е да се направи купувачи да се чувствуваат задоволни со нашите производи и услуги. Ако ви треба добра под итно и на барање на курирската служба DHL или Fedex испорака, ве молиме контактирајте со нас, но на дополнителни превозот цена треба да биде responsibled од страна на клиентите.
Услуга Смисла Ние обезбеди една година гаранција, така се купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го назад во рок од 10 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (во оригиналниот пакет на услуги, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата Aliexpress ID и цел Бр. Се врати превозот е да се плати од страна на купувачот.
Повратни информации
1. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку објектот примен во добра здравствена состојба;
2. Ако Купувачи дека не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации; секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни.

Особините

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
FengYi
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
is_customized:
Yes
Боја Име:
Црна
Автомобил Производител:
Suzuki

Купувачите избираат и

Автомобил Rear View Camera Водоотпорен за Паркинг Помош Обратен Назад Rear View Camera HD CCD Жица бесплатен превозот промоција

"Висока Резолуција 420 TV линии 170 Степен Дијагонала Агол на Гледање Микро Леќа Водоотпорен Ноќ Визија Автомобил Rear View Camera* Со IPX6 водоотпорен ниво, па тоа исто така може да се користи дури и во дождливите денови...

DEN 527.52

За Sony CCD Toyota Rav4 е корола Camry Prado Land Cruiser Avensis Auris Highlander Автомобил Пред Autoradio Камера Сензор за Безбедност

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

DEN 899.00 1248.00

LiisLee Автомобил Камера За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Touareg Ултра HD обратен Камера Автомобилот Rearview imag За Пријатели Употреба | CCD + РКА

Liis Lee Автомобил Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Touareg Ултра HD обратен Камера Автомобилот Rearview imag За Пријатели Употреба | CCD + РКА Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден Поглед Назад До им Помогне на СистемотSpeica автомобил камера одговара : За "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Touareg 7 L MK1 2002~2010Автомобил Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Touareg Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Touareg Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Touareg Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКАГолемина на : Посебни Информации : Во целиот свет постојат многу автомобилската фабрика , и истиот автомобил модел додатоци можеби со различни додатоци , ние само сигурни дека камерите се вклопуваат во продажбата на автомобили во Кина, но повеќето од камерите одговара за други земји...

DEN 979.00 1138.08

Liislee CCD Ноќ Визија / Автомобил Rear View Camera / HD Назад До Обратна Камерата / За Citroen Испраќање / Jumpy

Автомобил Табличка Светилка Камерата / RAC за Полнач / Rear View Camera / Обратна Паркинг КамераЗа Citroen Испраќање 1994~2006За Citroen Испраќање 2007~2012За Jumpy Combi Стаклен Ван SWB H1 ТИП 12 (ЕДЕН ЗАДНОТО стакло)ПОСЕБНА НАПОМЕНА, Само Не Цел Погрешен Модел На вашиот автомобилОДГОВАРА НА ОВОЈ АВТОМОБИЛ ИЗДАНИЕ, НАЗАД СО ЕДНА ВРАТАНЕ се Вклопуваат во автомобил издание со 2 вратиАвтомобил Задна Камера со CCD Чип и HD Леќа!Повеќе реална и јасна, Широк Агол и Ноќ Визија!Опис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

DEN 1395.00 1641.60

Liislee Автомобил Камера За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Новата Буба / Bjalla Ултра HD обратен камера автомобилот rearview imag За Љубителите | CCD + РКА

Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден Поглед Назад До им Помогне на СистемотSpeica автомобил камера одговара : За "ФОЛКСВАГЕН" Новата Буба 1998~2011За "ФОЛКСВАГЕН" Bjalla 1998~2011Автомобил Камера За "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Новата Буба / Bjalla Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКА​Автомобил Камера За "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Новата Буба / Bjalla Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Новата Буба / Bjalla Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКАГолемина на : Посебни Информации : Во целиот свет постојат многу автомобилската фабрика , и истиот автомобил модел додатоци можеби со различни додатоци , ние само сигурни дека камерите се вклопуваат во продажбата на автомобили во Кина, но повеќето од камерите одговара за други земји...

DEN 979.00 1138.08

HD SONY CCD Задна Камера За Ford Fiesta ST / Класичен / Ikon Интелигентни Паркинг Песни Обратна Копија NTSC РКА ПОМОШЕН 580 ТВ Линии

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераЗа Ford Fiesta ST / Класичен / Ikon 2002~2008NTSC (Стандардно), PAL / РКА ПОМОШЕН / HD CCD 580 ТВ Линии / Ноќ Визија / ВодаДоказ / Широк АголИзградена Во Gyroscope Сензор !Инсталација Место : Задржани Дупка За Камера (ве Молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил е со оваа дупка)Забелешка : Ако ви треба Камера во PAL систем, кога местото цел, само оставете порака "Треба ПАЛ".За Ford Fiesta ST / Класичен / Ikon 2002~2008Приклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.Тоа не се некои мониторот или екранот...

DEN 1834.00 2779.20

FUWAYDA CCD Автомобил Rear View Camera за BMW E81 E87 E90 E91 E92 E60 E61 E62 E63 E64 Х5 X6 со 4,3 Инчен количка за TFT LCD Монитор

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( ) CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD CCD Автомобил задните видите автомобил камера за : BMW E81 E87 E90 E91 E92 E60 E61 E62 E63 E64 Х5 X6Главните Карактеристики Висока Јасно,Ноќ Визија,Вода Доказ, Пластичен материјал.170 степен поглед агол,многу мали,и лесен за инсталирање.Ниско осветлување и пополнете светлината автоматски,водоотпорен.Дизајниран според licese светлина дупка инсталирате...

DEN 1857.00 2351.04

Задна Камера За KIA Opirus / Amanti Интелигентни Паркинг Песни Копија Обратна / 580 ТВ Линии Динамичен Водство Tragectory

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераЗа KIA OpirAmantiNTSC (Стандардно), PAL / РКА ПОМОШЕН / HD CCD 580 ТВ Линии / Ноќ Визија / ВодаДоказ / Широк АголИзградена Во Gyroscope Сензор !Инсталација Место : Задржани Дупка За Камера (ве Молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил е со оваа дупка)Забелешка : Ако ви треба Камера во PAL систем, кога местото цел, само оставете порака "Треба ПАЛ".За KIA OpirAmantiПриклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.Тоа не се некои мониторот или екранот...

DEN 1810.00 2742.72

Liislee Автомобил Камера За Ford Mustang GT / CS 2005~2014 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Пријатели | CCD + РКА

Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден Поглед Назад До им Помогне на СистемотSpeica автомобил камера одговара : За Ford Flex 2009~2016 ГодинаЗа Ford Mustang 2005~2016 ГодинаЗа Ford Бик 2008~2016 ГодинаАвтомобил Камера За Ford Mustang GT / CS 2005~2016 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За Ford Mustang GT / CS 2005~2016 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За Ford Mustang GT / CS 2005~2016 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКАГолемина на : Посебни Информации : Во целиот свет постојат многу автомобилската фабрика , и истиот автомобил модел додатоци можеби со различни додатоци , ние само сигурни дека камерите се вклопуваат во продажбата на автомобили во Кина, но повеќето од камерите одговара за други земји...

DEN 1149.00 1335.36

LiisLee Автомобил Камера За Ford Fusion 2002~2012 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Обратен Камера За Пријатели | CCD + РКА

Liis Lee Автомобил Камера За Ford Fusion 2002~2012 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Обратен Камера За Пријатели CCD + РКА Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден Поглед Назад До им Помогне на СистемотSpeica автомобил камера одговара : За Ford Fusion (Европа) 2002~2012За Ford Fusion (Америка) 2006~2012Автомобил Камера За Ford Fusion 2002~2012 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За Ford Fusion 2002~2012 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За Ford Fusion 2002~2012 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКАГолемина на : Посебни Информации : Во целиот свет постојат многу автомобилската фабрика , и истиот автомобил модел додатоци можеби со различни додатоци , ние само сигурни дека камерите се вклопуваат во продажбата на автомобили во Кина, но повеќето од камерите одговара за други земји...

DEN 1025.00 1191.36

Eunavi 2.4 G Безжичен Предавател & Примачот за Автомобил Обратна Задните Видите Копија Камера и Монитор Паркинг Помош Возило CAM

2.4 G Безжична Видео Предавателот&Приемник Модул За Автомобил Копија Rear View CameraОвој безжичен модул е за автомобил обратна камера.Со тоа, вие не треба да се доведе жица од предниот до задниот дел на автомобилот, така што ќе го спаси многу камера инсталација работа.Ве потсетам : Овој оглас е за безжичен модул само, не вклучуваат обратна камера.Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетЛесна инсталацијаЗемете една минута ја добиете вашата камера стане безжична камера2.4 GHz безжична предавател / приемник за set (12Volt за возило инсталација)Димензии : 6 * 3 * 1.2 CMLT Долго : 135 CMКраткорочни Долго : 13 CMБоја : ЦрнаМатеријал : Метал & Пластични Животната СрединаЗа : Автомобил DVD Мултимедијални Навигација една машина, автомобил MP5, автомобил екранотПренесување и примање на фреквенција : 2370 MHZИзлезна Моќност : 100 MWОперативен Напон : DC = 12 VВидео внесување : PAL / NTSC композитен видео сигналПренесување и примање на далечина : 100 (отворен простор, без мешање)Работна температура : 20 + 80Видео Излез : PAL / NTSC композитен видео сигналПримачот на осетливост : 85 DbmЦелиот оперативен струја : DC = 12 V 200m AПредавателот моќ напон : DC = 12 VПримачот напон : DC = 12vПакет Се Вклучени : 1pcs приемник1pcs предавателотПревозот Информации : Здраво,ви благодариме за вашата нарачка овде...

DEN 432.00 454.08

За Мерцедес Бенц CLS Класа W219 2004~2011 Обратна Камерата / Автомобил Назад до Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD Ноќ Визија

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна Камера HD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Мерцедес Бенц CLS Класа W219 2004~2011Повеќе Јасна Слика За Различни АглиЗа Мерцедес Бенц CLS Класа W219 2004~2011Како да се инсталира : 1...

DEN 962.00 1336.80

YESSUN За Dodge Смел 1998~2004 / Паркинг Камера / Rear View Camera / Вода-Доказ + Широк Агол + HD CCD Ноќ Визија

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Dodge Смел 1998~2004Повеќе Јасна Слика За Различни АглиЗа Dodge Смел 1998~2004Како да се инсталира : 1...

DEN 1033.00 1291.20

YESSUN За Тојота Круна S200 2012 2013 / Обратен Назад до Камерата / HD CCD Ноќ Визија / Паркинг Камера / Rear View Camera

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Тојота Круна S200 2012 2013Повеќе Јасна Слика За Различни АглиЗа Тојота Круна S200 2012 2013Како да се инсталира : 1...

DEN 1029.00 1286.40

LEEWA Автомобил LED Кочница Светлина IR-Заден Поглед Наназад/Паркинг Камера За Fait Ducato/Пежо Боксер/Citroen Скокач CA5369

Општи Информации Компатибилност За Fait Ducato (Трета генерација 2006–тековно)За Пежо Боксер (исто Така се нарекува )За Citroen Скокач (исто Така се нарекува) Спецификации Image Sensor Вистински 1 / 3 Sony CCD Леќа материјали 100% Стакло Ефективни пиксели 752×582 пиксели Хоризонтална резолуција 600 ТВ линии Областа Видите Агол 170deg (Дијагонала),130deg (H),125deg(V) уреди со покажувач Област 3.8 мм*2.9 mm Shutter Speed 11 / 12000 Гама Бр 0.45 Ноќ Визија за Поддршка (IR) Леќа со LED Светло Без Паркинг Водич Линија НЕ (CCD сензор не поддржуваат) Водич Линија Switch НЕ Image Type Огледало слика на Огледалото / Авторски Прекинувач БЕЗ ТВ Систем NTSC (PAL Опција,Pls оставите порака) Видео Излез CVBS РКА конектор(1.0 VPP,70 OHM) Минимум осветлување 0.01 Лукс / F=1.2(0 Лукс со IR за) Напојување DC12 V Моќ потрошувачка 130m A температурата на работа 20 C~75 C,RH 95% МАКС Складирање температура 40 C~80 C,RH 95% МАКС Водоотпорен го оценувате IP67 / IP68 Видео Кабел до 10 Метри

DEN 4860.00 5856.00

FUWAYDA HD CCD ноќ визија автомобил копија автомобил rear view camera + Автомобил Огледало Следење на Mazda 3 Mazda 6 Mazda CX-7 MazdaCX-9

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( ) со 2.4 GHz безжична модул, нема потреба да го вклучите видео кабел во внатрешноста на carless труд работа, лесно да го инсталирате SONY CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD и CCDПосебен Автомобил Задните видите Обратна Копија SONY CCD ЧИП Камера за : Mazda 3 2004 2009 година Mazda 6 2002 2008 Mazda CX7 Mazda CX9Ве молиме љубезно се земе предвид како што е подолу : Да се биде безбеден, ве Молиме да се забележи големината на сликата пред да го купат...

DEN 2351.00 2975.52