• Ново
За Sony CCD Toyota Rav4 е корола Camry Prado Land Cruiser Avensis Auris Highlander Автомобил Пред Autoradio Камера Сензор за Безбедност

За Sony CCD Toyota Rav4 е корола Camry Prado Land Cruiser Avensis Auris Highlander Автомобил Пред Autoradio Камера Сензор за Безбедност

DEN 1248.00
DEN 899.00 -28 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Плаќање
Прифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western Union
Превозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација. Пред купување, ве молиме бидете сигурни дека вашата Alipay и Aliexpress адреса е точна .Ако не е, ве молиме да ја корегираат пред исплата. Ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина пост и тоа трае околу 15-30 работни дена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 20 дена од плаќање. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е да се направи купувачи да се чувствуваат задоволни со нашите производи и услуги. Ако ви треба добра под итно и на барање на курирската служба DHL или Fedex испорака, ве молиме контактирајте со нас, но на дополнителни превозот цена треба да биде responsibled од страна на клиентите.
Услуга Смисла Ние обезбеди една година гаранција, така се купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го назад во рок од 10 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (во оригиналниот пакет на услуги, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата Aliexpress ID и цел Бр. Се врати превозот е да се плати од страна на купувачот.
Повратни информации
1. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку објектот примен во добра здравствена состојба;
2. Ако Купувачи дека не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации; секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни.

Особините

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
FengYi
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
is_customized:
Yes
Боја Име:
Црна
Автомобил Производител:
Тојота

Купувачите избираат и

За форд фокус седан 3 вагони mondeo C-MAX Автомобилот Задни Поглед Назад Обратна паркинг Камера HD водоотпорен

Камерата факултативна разлика : Нема камера 1 : 1000 ТВ линии супер HD камераНема 2 камера : 520 ТВ линии HD камераНема 3 камера : 520 ТВ линии HD камера со 8 LED диодиАко ви треба безжична камера, ве молиме изберете точниот options да се купи! Ова е задолжително!!!ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

DEN 726.00 1008.00

Intelligentized Обратен Камера За Buick Regal / Buick Excelle XT 2009-2013 Rear View / 580 ТВ Линии Динамичен Водство Песни

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераЗа Buick Regal 2009~2014 / Buick Excelle XT 2009~2013NTSC (Стандардно), PAL / РКА ПОМОШЕН / HD CCD 580 ТВ Линии / Ноќ Визија / ВодаДоказ / Широк АголИзградена Во Gyroscope Сензор !Инсталација Место : Или на Автомобил Табличка Светилки (Нема потреба од измена)Забелешка : Ако ви треба Камера во PAL систем, кога местото цел, само оставете порака "Треба ПАЛ".За Buick Regal 2009~2014 / Buick Excelle XT 2009~2013Приклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.Тоа не се некои мониторот или екранот...

DEN 1693.00 2565.12

Eunavi 2.4 G Безжичен Предавател & Примачот за Автомобил Обратна Задните Видите Копија Камера и Монитор Паркинг Помош Возило CAM

2.4 G Безжична Видео Предавателот&Приемник Модул За Автомобил Копија Rear View CameraОвој безжичен модул е за автомобил обратна камера.Со тоа, вие не треба да се доведе жица од предниот до задниот дел на автомобилот, така што ќе го спаси многу камера инсталација работа.Ве потсетам : Овој оглас е за безжичен модул само, не вклучуваат обратна камера.Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетЛесна инсталацијаЗемете една минута ја добиете вашата камера стане безжична камера2.4 GHz безжична предавател / приемник за set (12Volt за возило инсталација)Димензии : 6 * 3 * 1.2 CMLT Долго : 135 CMКраткорочни Долго : 13 CMБоја : ЦрнаМатеријал : Метал & Пластични Животната СрединаЗа : Автомобил DVD Мултимедијални Навигација една машина, автомобил MP5, автомобил екранотПренесување и примање на фреквенција : 2370 MHZИзлезна Моќност : 100 MWОперативен Напон : DC = 12 VВидео внесување : PAL / NTSC композитен видео сигналПренесување и примање на далечина : 100 (отворен простор, без мешање)Работна температура : 20 + 80Видео Излез : PAL / NTSC композитен видео сигналПримачот на осетливост : 85 DbmЦелиот оперативен струја : DC = 12 V 200m AПредавателот моќ напон : DC = 12 VПримачот напон : DC = 12vПакет Се Вклучени : 1pcs приемник1pcs предавателотПревозот Информации : Здраво,ви благодариме за вашата нарачка овде...

DEN 432.00 454.08

Liislee Автомобил Камера За Ford Mustang GT / CS 2005~2014 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Пријатели | CCD + РКА

Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден Поглед Назад До им Помогне на СистемотSpeica автомобил камера одговара : За Ford Flex 2009~2016 ГодинаЗа Ford Mustang 2005~2016 ГодинаЗа Ford Бик 2008~2016 ГодинаАвтомобил Камера За Ford Mustang GT / CS 2005~2016 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За Ford Mustang GT / CS 2005~2016 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За Ford Mustang GT / CS 2005~2016 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКАГолемина на : Посебни Информации : Во целиот свет постојат многу автомобилската фабрика , и истиот автомобил модел додатоци можеби со различни додатоци , ние само сигурни дека камерите се вклопуваат во продажбата на автомобили во Кина, но повеќето од камерите одговара за други земји...

DEN 1149.00 1335.36

Задна Камера За KIA Opirus / Amanti Интелигентни Паркинг Песни Копија Обратна / 580 ТВ Линии Динамичен Водство Tragectory

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераЗа KIA OpirAmantiNTSC (Стандардно), PAL / РКА ПОМОШЕН / HD CCD 580 ТВ Линии / Ноќ Визија / ВодаДоказ / Широк АголИзградена Во Gyroscope Сензор !Инсталација Место : Задржани Дупка За Камера (ве Молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил е со оваа дупка)Забелешка : Ако ви треба Камера во PAL систем, кога местото цел, само оставете порака "Треба ПАЛ".За KIA OpirAmantiПриклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.Тоа не се некои мониторот или екранот...

DEN 1810.00 2742.72

LEEWA Автомобил LED Кочница Светлина IR-Заден Поглед Наназад/Паркинг Камера За Fait Ducato/Пежо Боксер/Citroen Скокач CA5369

Општи Информации Компатибилност За Fait Ducato (Трета генерација 2006–тековно)За Пежо Боксер (исто Така се нарекува )За Citroen Скокач (исто Така се нарекува) Спецификации Image Sensor Вистински 1 / 3 Sony CCD Леќа материјали 100% Стакло Ефективни пиксели 752×582 пиксели Хоризонтална резолуција 600 ТВ линии Областа Видите Агол 170deg (Дијагонала),130deg (H),125deg(V) уреди со покажувач Област 3.8 мм*2.9 mm Shutter Speed 11 / 12000 Гама Бр 0.45 Ноќ Визија за Поддршка (IR) Леќа со LED Светло Без Паркинг Водич Линија НЕ (CCD сензор не поддржуваат) Водич Линија Switch НЕ Image Type Огледало слика на Огледалото / Авторски Прекинувач БЕЗ ТВ Систем NTSC (PAL Опција,Pls оставите порака) Видео Излез CVBS РКА конектор(1.0 VPP,70 OHM) Минимум осветлување 0.01 Лукс / F=1.2(0 Лукс со IR за) Напојување DC12 V Моќ потрошувачка 130m A температурата на работа 20 C~75 C,RH 95% МАКС Складирање температура 40 C~80 C,RH 95% МАКС Водоотпорен го оценувате IP67 / IP68 Видео Кабел до 10 Метри

DEN 4860.00 5856.00

LiisLee Автомобил Камера За Ford Fusion 2002~2012 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Обратен Камера За Пријатели | CCD + РКА

Liis Lee Автомобил Камера За Ford Fusion 2002~2012 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Обратен Камера За Пријатели CCD + РКА Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден Поглед Назад До им Помогне на СистемотSpeica автомобил камера одговара : За Ford Fusion (Европа) 2002~2012За Ford Fusion (Америка) 2006~2012Автомобил Камера За Ford Fusion 2002~2012 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За Ford Fusion 2002~2012 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За Ford Fusion 2002~2012 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКАГолемина на : Посебни Информации : Во целиот свет постојат многу автомобилската фабрика , и истиот автомобил модел додатоци можеби со различни додатоци , ние само сигурни дека камерите се вклопуваат во продажбата на автомобили во Кина, но повеќето од камерите одговара за други земји...

DEN 1025.00 1191.36

YESSUN За Мицубиши Nativa 2008~2015 Година / Обратен Назад до Камерата / Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD Ноќ Визија

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Мицубиши Nativa 2008~2015Повеќе Јасна Слика За Различни Агли За Мицубиши Nativa 2008~2015Како да се инсталира : 1...

DEN 1021.00 1276.32

Liislee Автомобил Камера За ТОЈОТА Vios Soluna XP40 MK1 2002~2007 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата За Пријатели | РКА

Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден Поглед Назад До им Помогне на СистемотSpeica автомобил камера одговара : За ТОЈОТА Vios Soluna XP40 MK1 2002~2007​Автомобил Камера За ТОЈОТА Vios Soluna XP40 MK1 2002~2007 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За ТОЈОТА Vios Soluna XP40 MK1 2002~2007 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За ТОЈОТА Vios Soluna XP40 MK1 2002~2007 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКАГолемина на : Посебни Информации : Во целиот свет постојат многу автомобилската фабрика , и истиот автомобил модел додатоци можеби со различни додатоци , ние само сигурни дека камерите се вклопуваат во продажбата на автомобили во Кина, но повеќето од камерите одговара за други земји...

DEN 942.00 1095.36

Rearview Камера За Nissan NV350 Караван / Urvan / РКА Жица Или Безжични / HD Широк Агол Леќа / CCD Ноќ Визија Rear View Camera

HD High Definition / CCD Ноќ Визија / Вода Доказ / Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки / Со Паркинг Референца Линии / РКА Конектор Одговара За Nissan Караван (E25) 2005 ~присутниОдговара За Nissan Urvan (E25) 2007~присутниОдговара За Nissan NV350 Караван (E26) 2012~ присутниОдговара За Nissan NV350 Urvan (E26) 2012~ присутниГо замени табличка светлина инсталација Повеќе Јасни Фотографии За Референца HD Висок Квалитет Очила ЛеќаОдговараат На 1 : Wired Одговараат НаОдговараат на 2 : Безжичните Одговараат ( РКА )Одговара 3 : Безжичните Одговараат ( ПОМОШЕН )Надворешните набљудувачи треба да се купат во прилог, можете да кликнете на линкот подолу за да ги одберетеИнсталација на Жици Дијаграм Опис : Оваа Боја Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

DEN 869.00 1241.28

DIYKIT 9Inch Сплит QUAD Автомобил Монитор + 4 x CCD IR Ноќ Визија Задните Видите Автомобил Камера Водоотпорен за Автомобил, Камион, Автобус Обратен Камера

Новата Генерација Жичен Тешки Возила CCD Обратен Целосен Комплет4пински конектор, еден кабел го прави сето тоа9" Quad Монитор + 4 x CCD Водоотпорен Метален Капак КамераЛуксузно решение за автомобил обратна & сите страни4 x Белата CCD водоотпорен IR камера со широк агол на гледање4 x 10m должина на видео кабел за автобус / камионQuad 9 " Висок квалитет TFT LCD монитор4 x на каналот видео влезовиЛесна инсталација4 CH 4 PIN DC12 V24 V 9 Инчен 4 Сплит Quad LCD Екранот Боја Задни Видите Автомобил Следење На Автомобил Камион Автобус Обратен КамераОвој 9 инчен монитор широко се користи во автомобили, автобуси, сад камиони, комерцијални возила, камиони, градежни возила, оган камиони, бродови и други превозни средства.До четири камери може да биде поврзан сигналот, широко се користи во различни возила...

DEN 9395.00 11456.64

BOQUERON за Субару Шумите 13~15 Наследство Слобода 2010~2014 SONY Водоотпорен HD CCD Автомобил Камера Обратен Обратна rear view camera

Добредојдовте на професионални Boqueron Автомобил Продавница!Оваа е посебна камера За Субару Шумите 2013~2015 година...

DEN 1147.00 1528.80

FUWAYDA безжична Автомобил Задните Видите SONY CCD Паркинг Камера автомобил rear view camera за KIA FORTE /Hyundai Verna / Hyundai Solaris Седан

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( ) со 2.4 GHz безжична модул, нема потреба да го вклучите видео кабел во внатрешноста на carless труд работа, лесно да го инсталирате SONY CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD и CCDПосебен Автомобил Задните видите Обратна Копија SONY CCD ЧИП Камера заKIA FORTE / Hyundai Verna / Hyundai Solaris Седан 20102012 годинаВе молиме љубезно се земе предвид како што е подолу : Да се биде безбеден, ве Молиме да се забележи големината на сликата пред да го купат...

DEN 1235.00 1583.52

YESSUN За Lexus GS300 GS350 GS430 GS460 GS450h / Обратен Назад до Камерата / Паркинг Камера / Задна Камера / HD CCD

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа LexGS300 GS350 GS430 GS460 GS450hПовеќе Јасна Слика За Различни Агли За LexGS300 GS350 GS430 GS460 GS450hКако да се инсталира : 1...

DEN 1004.00 1254.72

Liislee Автомобил Камера За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Зајакот / Caribe / A3 Cabrio 1H Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата За Љубителите | CCD + РКА

Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден Поглед Назад До им Помогне на СистемотSpeica автомобил камера одговара : За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Зајакот 5 D Туринг A3 1 H 1991~2002За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Зајакот A3 1 H 1991~2002За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Caribe A3 1 H 1997~2009Автомобил Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Зајакот / Caribe / A3 Cabrio 1 H Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Зајакот / Caribe / A3 Cabrio 1 H Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Зајакот / Caribe / A3 Cabrio 1 H Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКАГолемина на : Посебни Информации : Во целиот свет постојат многу автомобилската фабрика , и истиот автомобил модел додатоци можеби со различни додатоци , ние само сигурни дека камерите се вклопуваат во продажбата на автомобили во Кина, но повеќето од камерите одговара за други земји...

DEN 959.00 1114.56

DIYKIT 9Inch Сплит QUAD Автомобил Монитор + 4 x CCD IR Ноќ Визија Задните Видите Автомобил Камера Водоотпорен за Автомобил, Камион, Автобус Обратен Камера

Новата Генерација Жичен Тешки Возила CCD Обратен Целосен Комплет4пински конектор, еден кабел го прави сето тоа9" Quad Монитор + 4 x Белата CCD Водоотпорен Метален Капак КамераЛуксузно решение за автомобил обратна & сите страни4 x Белата CCD водоотпорен IR камера со широк агол на гледање4 x 10m должина на видео кабел за автобус / камионQuad 9 " Висок квалитет TFT LCD монитор4 x на каналот видео влезовиЛесна инсталација4 CH 4 PIN DC12 V24 V 9 Инчен 4 Сплит Quad LCD Екранот Боја Задни Видите Автомобил Следење на Автомобил Камион Автобус Обратен КамераОвој 9 инчен монитор широко се користи во автомобили, автобуси, сад камиони, комерцијални возила, камиони, градежни возила, оган камиони, бродови и други превозни средства.До четири камери може да биде поврзан сигналот, широко се користи во различни возила...

DEN 9348.00 9944.64

JiaYiTian Rear View Camera за Фиат Браво/Brava/Ritmo 2007~ година CCD Ноќ Визија Копија Камерата во Обратна Паркинг Камера Помош

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд...

DEN 1215.36

LiisLee Автомобил Камера За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Touareg Ултра HD обратен Камера Автомобилот Rearview imag За Пријатели Употреба | CCD + РКА

Liis Lee Автомобил Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Touareg Ултра HD обратен Камера Автомобилот Rearview imag За Пријатели Употреба | CCD + РКА Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден Поглед Назад До им Помогне на СистемотSpeica автомобил камера одговара : За "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Touareg 7 L MK1 2002~2010Автомобил Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Touareg Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Touareg Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Touareg Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКАГолемина на : Посебни Информации : Во целиот свет постојат многу автомобилската фабрика , и истиот автомобил модел додатоци можеби со различни додатоци , ние само сигурни дека камерите се вклопуваат во продажбата на автомобили во Кина, но повеќето од камерите одговара за други земји...

DEN 979.00 1138.08

LED Боја Широк Агол Водоотпорен HD Леќа Обратен CCD Камера обратна rearview камера за Универзална ноќ визија камера

LED Боја 170° Широк Агол Водоотпорен HD Леќа Обратен CCD Камера обратна rearview камера за Универзална ноќ визија камераГлавни карактеристики : 1, Универзална Rearview Копија Камера2, 170 Степен широк агол на гледање3, Умре фрлија Метал домување4, Мал и компактен дизајн5, Комплетно водоотпорен домување6, Метал антикражба заградата7, Едноставна инсталација за монтери8, слаба светлина чувствителност за 0.5 Лукс9, Обратна слика10, Боја : Црна11, Бара 12 V DC напојувањеТехнички Спецификации : 1, ТВ Системи : NTSC / PAL2, Слика Сензори : Боја CMOS3, Вкупно Пиксели : 688 * 4884, Резолуција : 480 TV Линии5, Леќи : 2.8 mm6, Видео Излез : 1.0 vpp композитен видео во 75ohm7, Напојување : DC 9 V15 V8, Оперативни Температури (Сте...

DEN 911.52

Laijie Обратен Камера За Мерцедес Бенц S Класа W221 S600 S550 S500 S450 S320 / Viano Вито 2010 2011 2012 Автомобил Rear View Camera

HD High Definition / CCD Ноќ Визија / Вода Доказ / Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки / Со Паркинг Референца Линии / РКА Конектор Одговара За Мерцедес Бенц S Класа W221 2006~2013Одговара За Мерцедес Бенц S W221 S250 S280 S300 S320 S350 S400 S420Одговара За Мерцедес Бенц S W221 S450 S500 S550 S600 S63 AMG S65 AMG Одговара За Мерцедес Бенц Viano Вито 2010 2011 2012 Повеќе Јасни Фотографии За Референца 1...

DEN 1088.00 1553.76

Liislee Автомобил Камера За Volvo C70 Ултра HD Заден Поглед Наназад Камера Автомобилот Rearview Imag За Љубителите | CCD + РКА

Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден Поглед Назад До им Помогне на СистемотSpeica автомобил камера одговара : За Volvo C70 Јас 1997~2004За Volvo C70 II 2006~2016 годинаАвтомобил Камера За Volvo Volvo C70 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За Volvo C70 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКААвтомобил Камера За Volvo C70 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКАГолемина на : Посебни Информации : Во целиот свет постојат многу автомобилската фабрика , и истиот автомобил модел додатоци можеби со различни додатоци , ние само сигурни дека камерите се вклопуваат во продажбата на автомобили во Кина, но повеќето од камерите одговара за други земји...

DEN 979.00 1138.08

За Мерцедес Бенц CLS Класа W219 2004~2011 Обратна Камерата / Автомобил Назад до Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD Ноќ Визија

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна Камера HD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Мерцедес Бенц CLS Класа W219 2004~2011Повеќе Јасна Слика За Различни АглиЗа Мерцедес Бенц CLS Класа W219 2004~2011Како да се инсталира : 1...

DEN 962.00 1336.80

Интелигентни Паркинг Песни Задна Камера За Ford Mustang GT / CS 2010~2014 Копија Обратна / NTSC РКА ПОМОШЕН HD SONY CCD 580 ТВ Линии

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераЗа Ford Mustang GT / CS 2010~2014NTSC (Стандардно), PAL / РКА ПОМОШЕН / HD CCD 580 ТВ Линии / Ноќ Визија / ВодаДоказ / Широк АголИзградена Во Gyroscope Сензор !Инсталација Место : Или на Автомобил Табличка Светилки (Нема потреба од измена)Забелешка : Ако ви треба Камера во PAL систем, кога местото цел, само оставете порака "Треба ПАЛ".За Ford Mustang GT / CS 2010~2014Приклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.Тоа не се некои мониторот или екранот...

DEN 1746.00 2645.76

FUWAYDA Безжичниот Водоотпорен Автомобил Задните Видите Копија Камера со Висока дефиниција 150Degree Агол на Гледање 4.3 Инчен rearview огледало следење

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( )со 2.4 GHz безжична модул, нема потреба да го вклучите видео кабел во внатрешноста на carless труд работа, лесно се инсталираВе молиме љубезно се земе предвид како што е подолу : Да се биде безбеден, ве Молиме да се забележи големината на сликата пред да го купат...

DEN 2227.00 2783.52

HD SONY CCD Задна Камера За Ford Fiesta ST / Класичен / Ikon Интелигентни Паркинг Песни Обратна Копија NTSC РКА ПОМОШЕН 580 ТВ Линии

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераЗа Ford Fiesta ST / Класичен / Ikon 2002~2008NTSC (Стандардно), PAL / РКА ПОМОШЕН / HD CCD 580 ТВ Линии / Ноќ Визија / ВодаДоказ / Широк АголИзградена Во Gyroscope Сензор !Инсталација Место : Задржани Дупка За Камера (ве Молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил е со оваа дупка)Забелешка : Ако ви треба Камера во PAL систем, кога местото цел, само оставете порака "Треба ПАЛ".За Ford Fiesta ST / Класичен / Ikon 2002~2008Приклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.Тоа не се некои мониторот или екранот...

DEN 1834.00 2779.20

Топла продажба 170 степен жица автомобил задните обратен камера со 4 led и вода-доказ IP 69K функција, погоден за ТОЈОТА reiz 2009

добредојдовте на нашата продавницаФабриката на нашата компанијаИнспекција сертификат за нашиот производНашата компанија линија во автомобил rearview камера со години и ние се придржуваат за да се обезбеди висок квалитет на производот ,разумна цена и добра servise на нашите клиенти.welcomer да порачате.Деталите на камераПаркинг камера paremetersАнти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k...

DEN 948.00 1115.52