• Ново
20PCS Gunmetal Cufflinks 20mm Cabochon Settings Ткаенината линк #23074

20PCS Gunmetal Cufflinks 20mm Cabochon Settings Ткаенината линк 23074

DEN 690.24
DEN 621.00 -10 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


МОДЕН CUFFLINKS
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : празно 20mm
КОЛИЧИНА : 20pcs
БОЈА : gunmetal
МАТЕРИЈАЛ : месинг
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-мејл или онлајн разговор ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
ние нудиме ЕМС DHL ТНТ и воздухопловната превозот услуга и превозот надомест е според тежината на пратката.
DHL ЕМС ТНТ експрес сервис обично треба 5 до 7 работни дена да пристигнат.
Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме Зачувам и кредитна картичка.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви

Особините

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Број На Модел На:
#23074
Количина:
20pcs
превозот надомест:
слободни
време на испорака:
10-20 дена
превозот услуга:
воздухопловната
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Полу-скапоцени камења

Купувачите избираат и

2017 нови високо-квалитетни луѓе е дизајнер бренд за продажба на луксузен хотел плоштадот cufflinks бесплатен превозот господин свадба додатоци ши

2017 нови висококвалитетни луѓе е дизајнер бренд за продажба на луксузен хотел плоштадот cufflinks бесплатен превозот господин свадба додатоци ши

DEN 72.00 81.12

Американското знаме cufflinks позлатен Сребрен САД знаме Ткаенината линкови на мажите и жените

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис на производот М aterial : БакарКол : 16mm MOQ : 1 парови culori достапни : Сребро,Бронза,Бакар,Злато,Црна Занает : рачно изработени Пакување : Секој во Газа торба ...

DEN 176.00 191.52

Микс цел кристал машки женски бела розова кристал dragonfly cufflinks новина cufflink 156284

Микс цел кристал машки женски бела розова кристал dragonfly cufflinks новина cufflink 156284 Објект Спецификација 1 инч = 2.54 СМ, 1 инч = 25.4 MM Наша страна # : 156284 Мерења : 2 0 MM Х 21 MM Материјал : Месинг, Нерѓосувачки Челик, Родиум Позлатен Оглас Содржи : BRAND NEW 1 X 156284 (Пар)Дојде Со Чиста Крпа...

DEN 288.00

Топла Продажба Мажите Недвижен Види Cufflinks Круг од не ' Рѓосувачки Челик Steampunk Опрема Види Движење Ткаенината врски Со Стакло Одговара на Свадба

Добредојдовте на нашата продавница.се надевам дека ќе имаат среќен шопинг! Ако сакате трговија на големо и OEM,ве молиме контактирајте ме.Ние ќе ви даде најдобра цена! Напомена : Механички види движење изглед дизајн, не се функционални движење, движење не може да се движи.Производ Слики :

DEN 451.00 479.52

1 компјутер armband Shinning Гроздобер Кристал Кристал Булчински нараквици Свадба Armlet Нараквици Свадба Фустан Додатоци

1pc armband Shinning Гроздобер Кристал Кристал Булчински нараквици Свадба Armlet Нараквици Свадба Фустан ДодатоциВЕ МОЛИМЕ НИ EMAIL ЗА ГОЛЕМА КОЛИЧИНА ЦЕЛ,НИЕ ЌЕ ВИ ЦИТИРАМ НАЈДОБРА ЦЕНА.WLECOME,БЛАГОДАРЕНИЕ,ТИНА.

DEN 826.00 907.20

Мажите Накит Новина Пчела Форма Cufflinks Висок Квалитет Mens Свадба Младоженецот Партија Маица, Фустан Ракав Ткаенината Линкови,Бесплатен превозот

Име на производ : Ретки Исклучителна Новина Пчела Форма Cufflinks Висок Квалитет на Мажите Свадба Младоженецот Партија Маица, Фустан Ракав Ткаенината Линкови,Бесплатен превозотОбложено : Бела ЧеликКатегорија : Подарок Cufflinks, Класичен Cufflink,Мода Cufflinks,Бакар Cufflink,Роденден Cufflink , Промоција cufflink Свадба Cufflink,Младоженецот Cufflink, Пчела Cufflink,Кристално CufflinkShow Images (Прикажи Слики :

DEN 337.00 383.52

Фенси Ретки Цилиндар Шарени Cufflinks машка Кошула Одговараат Фустан Свадба Младоженецот Ткаенината Линкови 170010

Фенси Ретки Цилиндар Шарени Cufflinks машка Кошула Одговараат Фустан Свадба Младоженецот Ткаенината Линкови 170010 Објект Спецификација 1 инч = 2.54 СМ, 1 инч = 25.4 MM Наша страна # : 170010 Мерења : 20.5 MM X 7.5 MM Материјал : Месинг, Нерѓосувачки Челик, Родиум Позлатен Оглас Содржи : BRAND NEW 1 X 170010 (Пар)Дојде Со Чиста Крпа...

DEN 288.00

Младоженецот Свадба Мажите Подарок Sterling Silver Име Врежани Cufflink Бизнис Облека Додатоци Сребро Ракави Копчето Татко Подарок

Младоженецот Свадба Подарок Sterling Silver Име Врежани Cufflink Бизнис Мажи Облека Accessorries Сребро Ракави Копчето Татко Подарок* ветување сите jewelrys се направени во 925 sterling silver*100% рачно изработени Врежани Initals Име cufflink Татко Ден е Подарок*Personaliezd Jewellry само што & го вашиот љубовник*Добредојдовте најголемиот дел наредби кои може да се даде трговија на големо цена#Basical Производи Параметар1...

DEN 1967.52

Адвокатско Накит Црвено Боксерски Ракавици Форма Cufflinks за Mens Висок квалитет Lepton Бренд француски Кошула Ткаенината Новина Глеѓ Ткаенината линкови

Добредојдовте на нашиот магазин,се надевам дека ќе имаат среќен шопинг! Ако сакате трговија на Големо и OEM,ве молиме контактирајте ме, ние ќе ви даде најдобра цена!

DEN 315.00 335.52

бесплатен превозот топла продажба месинг машка вратоврска игли со 16mm вратоврска клип празно

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти* сите производи на компанијата се самомаркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.Вашиот 100% задоволство е наша гаранција...

DEN 1339.20

MeMolissa Спорт Серија Модни Cufflinks Сребро Рагби Дизајн Бакар Метали Висок Квалитет на Ткаенината линкови за mens abotoaduras Накит

Име : Me Molissa Спорт Серија Модни Cufflinks Сребро Рагби Дизајн Бакар Метали Висок Квалитет на Ткаенината линкови за mens abotoaduras НакитМатеријал : Бакар (Nikel бесплатно)Превозот : во Рок од 2 денаКвалитет : СовршенПакет : 1 x пар cufflinksПакет : OPP ВреќаОдговараат за : мажи,жени,унисекс

DEN 137.00 178.08

Beadsnice ID8658 уникатен cufflink наоди персоналните празно ткаенината линкови висок квалитет на ткаенината линкови за мажи дизајн

УСД $ 10.01 УСД $ 16.74 УСД $ 19.07 УСД $ 6.98 УСД $ 9.00 УСД $ 14.72 УСД $ 11.12 УСД $ 0.80манжетната линкови за мажииме Beadsnice ID8658 уникатен cufflink наоди персоналните празно ткаенината линкови бесплатен превозот висок квалитет на ткаенината линкови за мажи дизајн бренд beadsnice големина 15mm боја сребрена / античкиот месинг материјал месингЗАБЕЛЕШКА : Повеќето од нашите производи се 100% рачно изработени и уникатни во бои и форма...

DEN 414.00 435.36

Новина Сребро Двојно-на Чело Вода Капки форма Свиткување грав облик грашок Мажите cufflinks 155622

Мажите'Novelty Сребро Двојнона Чело Вода Капки форма Свиткување грав облик грашок Мажите cufflinks 155622 Објект Спецификација 1 инч = 2.54 СМ, 1 инч = 25.4 MM Наша страна # : 155622 Мерења : 2 0 MM X 1 2 MM Материјал : Месинг, Нерѓосувачки Челик, Родиум Позлатен Оглас Содржи : BRAND NEW 1 X 155622 (Пар)Дојде Со Чиста Крпа...

DEN 308.16

бесплатен превозот,16mm висок квалитет cufflink база, cufflink празно, cufflink поставување

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти* сите производи на компанијата се самомаркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.Вашиот 100% задоволство е наша гаранција...

DEN 768.00

2017 нова рунда кристал кристал глеѓ круг cufflinks кошула кристал cufflinks кошула копчето Свадба Додатоци И Додатоц

2017 нова рунда кристал кристал глеѓ круг cufflinks кошула кристал cufflinks кошула копчето Свадба Додатоци за Мажи Додатоц

DEN 72.00 79.68

Минималистички Mens Индивидуални Музички Забелешка Свадба Cufflinks Годишнината Подарок за Денот на Таткото и Таткото Мажите Дечко Божиќ

Трговија на големо и пад на превозот За промет на големо над $200,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат...

DEN 65.00 108.00

MeMolissa Cufflinks Глеѓ Боја Магијата Коцка Свадба Ткаенината Линкови Висок Квалитет abotoaduras gemelos Дизајнер на Накит

Име : Me Molissa Cufflinks Глеѓ Боја Магијата Коцка Свадба Ткаенината Линкови Висок Квалитет abotoaduras gemelos Дизајнер на Накит Бренд : Мемо lissa Материјал : Бакар Позлатен Сребрен (Врвен Квалитет) трајни Пакет : Приказ Кутија / OPP Вреќа

DEN 163.00 226.08

Грција Гренланд Гренада Гвам Гватемала Гвинеја Знаме Cufflinks

Свет Земја Знаме Cufflinks MOQ е 1pair...................На овој линк се покаже 6 земја знаме cufflinks : Грција Гренланд Гренада Гвам Гватемала Гвинеја.Пл изберете она што ви треба и забелешка што треба кога ќе го поставите цел.Ви благодариме...

DEN 288.00