• Ново
бесплатен превозот,16mm висок квалитет cufflink база, cufflink празно, cufflink поставување

бесплатен превозот,16mm висок квалитет cufflink база, cufflink празно, cufflink поставување

DEN 768.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrity-базирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти
* сите производи на компанијата се само-маркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.
* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.
* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.
* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.
* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.
Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.
Вашиот 100% задоволство е наша гаранција. Ако примите проектот, и се задоволни со нашиот производ или услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со overmost детални продажба на оценка (НСД) на 5, што значи многу во нашите идни заложби aliexpress, вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис за да служат подобро, и да продолжи да обезбедува високо квалитетни производи по ниска цена. Ако не сте задоволни со стоки или услуги, и планираат да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, а? Ние ќе направиме се во наша моќ за да се реши проблемот во најкус можен рок.

Особините

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Бренд Име:
АЛФОНС
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Бакар
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

MeMolissa Риба Cufflinks Злато-боја Прекрасна Риба Коска Дизајн Hotsale Бакар Материјал Бесплатен Превозот

Име : Me Molissa Риба Cufflinks Златобоја Прекрасна Риба Коска Дизајн Hotsale Бакар Материјал Бесплатен Превозот Бренд : Мемо lissa ® Материјал : Бакар Позлатен Сребрен (Врвен Квалитет) Пакет : OPP Вреќа

DEN 122.00 196.80

Мажите Накит Новина Пчела Форма Cufflinks Висок Квалитет Mens Свадба Младоженецот Партија Маица, Фустан Ракав Ткаенината Линкови,Бесплатен превозот

Име на производ : Ретки Исклучителна Новина Пчела Форма Cufflinks Висок Квалитет на Мажите Свадба Младоженецот Партија Маица, Фустан Ракав Ткаенината Линкови,Бесплатен превозотОбложено : Бела ЧеликКатегорија : Подарок Cufflinks, Класичен Cufflink,Мода Cufflinks,Бакар Cufflink,Роденден Cufflink , Промоција cufflink Свадба Cufflink,Младоженецот Cufflink, Пчела Cufflink,Кристално CufflinkShow Images (Прикажи Слики :

DEN 337.00 383.52

2017 нови високо-квалитетни луѓе е дизајнер бренд за продажба на луксузен хотел плоштадот cufflinks бесплатен превозот господин свадба додатоци ши

2017 нови висококвалитетни луѓе е дизајнер бренд за продажба на луксузен хотел плоштадот cufflinks бесплатен превозот господин свадба додатоци ши

DEN 72.00 81.12

Топла Продажба Мажите Недвижен Види Cufflinks Круг од не ' Рѓосувачки Челик Steampunk Опрема Види Движење Ткаенината врски Со Стакло Одговара на Свадба

Добредојдовте на нашата продавница.се надевам дека ќе имаат среќен шопинг! Ако сакате трговија на големо и OEM,ве молиме контактирајте ме.Ние ќе ви даде најдобра цена! Напомена : Механички види движење изглед дизајн, не се функционални движење, движење не може да се движи.Производ Слики :

DEN 451.00 479.52

Грција Гренланд Гренада Гвам Гватемала Гвинеја Знаме Cufflinks

Свет Земја Знаме Cufflinks MOQ е 1pair...................На овој линк се покаже 6 земја знаме cufflinks : Грција Гренланд Гренада Гвам Гватемала Гвинеја.Пл изберете она што ви треба и забелешка што треба кога ќе го поставите цел.Ви благодариме...

DEN 288.00

Младоженецот Свадба Мажите Подарок Sterling Silver Име Врежани Cufflink Бизнис Облека Додатоци Сребро Ракави Копчето Татко Подарок

Младоженецот Свадба Подарок Sterling Silver Име Врежани Cufflink Бизнис Мажи Облека Accessorries Сребро Ракави Копчето Татко Подарок* ветување сите jewelrys се направени во 925 sterling silver*100% рачно изработени Врежани Initals Име cufflink Татко Ден е Подарок*Personaliezd Jewellry само што & го вашиот љубовник*Добредојдовте најголемиот дел наредби кои може да се даде трговија на големо цена#Basical Производи Параметар1...

DEN 1967.52

бесплатен превозот топла продажба на нови пристигнување месинг mens вратоврска бар фабрика цена машка вратоврска игли со 16mm вратоврска клип празно

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти* сите производи на компанијата се самомаркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.Вашиот 100% задоволство е наша гаранција...

DEN 1310.40

MeMolissa Почетна Буква Cufflinks За Mens Висок Квалитет Сребрена Боја Ткаенината Копчиња Свадба Ткаенината линкови Мажите Gemelos Накит

Име : Me Molissa Почетна Буква Cufflinks За Mens Висок Квалитет Сребрена Боја Ткаенината Копчиња Свадба Ткаенината линкови Мажите Gemelos НакитМатеријал : Бакар (Nikel бесплатно)Превозот : во Рок од 2 денаКвалитет : СовршенПакет : 1 x пар cufflinksПакет : OPP ВреќаОдговараат за : мажи,жени,унисекс

DEN 86.00 111.84

SUTEYI 2018 Мода Сребро Позлатен Cufflinks За Mens Џејмс Бонд 007 Шема Cufflink Стакло Cabochon Ткаенината Линкови Уметност Накит

SUTEYI 2018 Мода Сребро Позлатен Cufflinks За Mens Џејмс Бонд 007 Шема Cufflink Стакло Cabochon Ткаенината Линкови Уметност НакитПревозотВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

DEN 58.00 72.48

Бесплатен Превозот во машка Вратоврска Клип Празен База Круг 18mm Рамки Сет

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти* сите производи на компанијата се самомаркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.Вашиот 100% задоволство е наша гаранција...

DEN 1296.00

Микс цел кристал машки женски бела розова кристал dragonfly cufflinks новина cufflink 156284

Микс цел кристал машки женски бела розова кристал dragonfly cufflinks новина cufflink 156284 Објект Спецификација 1 инч = 2.54 СМ, 1 инч = 25.4 MM Наша страна # : 156284 Мерења : 2 0 MM Х 21 MM Материјал : Месинг, Нерѓосувачки Челик, Родиум Позлатен Оглас Содржи : BRAND NEW 1 X 156284 (Пар)Дојде Со Чиста Крпа...

DEN 288.00

Исланд Индија Индонезија Иран Ирак Ирска Знаме Cufflinks

Свет Земја Знаме Cufflinks MOQ е 1pair...................На овој линк се покаже 6 земја знаме cufflinks : Исланд Индија Индонезија Иран Ирак Ирска.Пл изберете она што ви треба и забелешка што треба кога ќе го поставите цел.Ви благодариме...

DEN 288.00

Фенси Ретки Цилиндар Шарени Cufflinks машка Кошула Одговараат Фустан Свадба Младоженецот Ткаенината Линкови 170010

Фенси Ретки Цилиндар Шарени Cufflinks машка Кошула Одговараат Фустан Свадба Младоженецот Ткаенината Линкови 170010 Објект Спецификација 1 инч = 2.54 СМ, 1 инч = 25.4 MM Наша страна # : 170010 Мерења : 20.5 MM X 7.5 MM Материјал : Месинг, Нерѓосувачки Челик, Родиум Позлатен Оглас Содржи : BRAND NEW 1 X 170010 (Пар)Дојде Со Чиста Крпа...

DEN 288.00

Beadsnice Месинг Cufflinks Поставување на Плоштадот Наоди за Mens Персоналните Cufflink Ќорци 16mm ID3425

УСД $ 10.01 УСД $ 16.74 УСД $ 19.07 УСД $ 6.98 УСД $ 9.00 УСД $ 14.72 УСД $ 11.12 УСД $ 0.80cufflink ќорцииме Beadsnice ID3425 антички бронза cufflinks за mens бренд плоштадот персоналните ufflink ќорци 16mm бренд beadsnice боја антимесинг / сребрена / заболување на метал големина 16mm пакет 20pcsЗАБЕЛЕШКА : Повеќето од нашите производи се 100% рачно изработени и уникатни во бои и форма...

DEN 497.00 523.20