• Ново
20PCS Gunmetal Cufflinks 16mm Cabochon Settings Ткаенината линк #23072

20PCS Gunmetal Cufflinks 16mm Cabochon Settings Ткаенината линк 23072

DEN 648.00
DEN 583.00 -10 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


МОДЕН CUFFLINKS
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : празно 16mm
КОЛИЧИНА : 20pcs
БОЈА : gunmetal
МАТЕРИЈАЛ : месинг
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-мејл или онлајн разговор ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
ние нудиме ЕМС DHL ТНТ и воздухопловната превозот услуга и превозот надомест е според тежината на пратката.
DHL ЕМС ТНТ експрес сервис обично треба 5 до 7 работни дена да пристигнат.
Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме Зачувам и кредитна картичка.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви

Особините

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Број На Модел На:
#23072
Количина:
20pcs
превозот надомест:
слободни
време на испорака:
10-20 дена
превозот услуга:
воздухопловната
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Полу-скапоцени камења

Купувачите избираат и

Новина Сребро Двојно-на Чело Вода Капки форма Свиткување грав облик грашок Мажите cufflinks 155622

Мажите'Novelty Сребро Двојнона Чело Вода Капки форма Свиткување грав облик грашок Мажите cufflinks 155622 Објект Спецификација 1 инч = 2.54 СМ, 1 инч = 25.4 MM Наша страна # : 155622 Мерења : 2 0 MM X 1 2 MM Материјал : Месинг, Нерѓосувачки Челик, Родиум Позлатен Оглас Содржи : BRAND NEW 1 X 155622 (Пар)Дојде Со Чиста Крпа...

DEN 308.16

2017 нова рунда кристал кристал глеѓ круг cufflinks кошула кристал cufflinks кошула копчето Свадба Додатоци И Додатоц

2017 нова рунда кристал кристал глеѓ круг cufflinks кошула кристал cufflinks кошула копчето Свадба Додатоци за Мажи Додатоц

DEN 72.00 79.68

MeMolissa Cufflinks Глеѓ Боја Магијата Коцка Свадба Ткаенината Линкови Висок Квалитет abotoaduras gemelos Дизајнер на Накит

Име : Me Molissa Cufflinks Глеѓ Боја Магијата Коцка Свадба Ткаенината Линкови Висок Квалитет abotoaduras gemelos Дизајнер на Накит Бренд : Мемо lissa Материјал : Бакар Позлатен Сребрен (Врвен Квалитет) трајни Пакет : Приказ Кутија / OPP Вреќа

DEN 163.00 226.08

1 компјутер armband Shinning Гроздобер Кристал Кристал Булчински нараквици Свадба Armlet Нараквици Свадба Фустан Додатоци

1pc armband Shinning Гроздобер Кристал Кристал Булчински нараквици Свадба Armlet Нараквици Свадба Фустан ДодатоциВЕ МОЛИМЕ НИ EMAIL ЗА ГОЛЕМА КОЛИЧИНА ЦЕЛ,НИЕ ЌЕ ВИ ЦИТИРАМ НАЈДОБРА ЦЕНА.WLECOME,БЛАГОДАРЕНИЕ,ТИНА.

DEN 826.00 907.20

Фенси Ретки Цилиндар Шарени Cufflinks машка Кошула Одговараат Фустан Свадба Младоженецот Ткаенината Линкови 170010

Фенси Ретки Цилиндар Шарени Cufflinks машка Кошула Одговараат Фустан Свадба Младоженецот Ткаенината Линкови 170010 Објект Спецификација 1 инч = 2.54 СМ, 1 инч = 25.4 MM Наша страна # : 170010 Мерења : 20.5 MM X 7.5 MM Материјал : Месинг, Нерѓосувачки Челик, Родиум Позлатен Оглас Содржи : BRAND NEW 1 X 170010 (Пар)Дојде Со Чиста Крпа...

DEN 288.00

SAVOYSHI Бренд за Накит Мода Класичен Steampunk се Види Движењето Cufflinks за Mens Кошула Ткаенината копчиња Висок Квалитет Опрема Cufflink

SAVOYSHI Бренд за Накит Мода Класичен Steampunk се Види Движењето Cufflinks за Mens Кошула Ткаенината копчиња Висок Квалитет Опрема CufflinkОпис На ПроизводотМетал : бела челик Големина : 20*20mm Тежина : 30gПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИОвој објект доаѓа без cufflinks подарок пакување кутија, но ние ќе пак cufflinks поединечно во една поли торба секој дел, така што тоа ќе запре од гребење.

DEN 612.00 719.52

Продажба се види движењето cufflinks на резолуцијата на мажите мотиви не се бизнис cufflinks француски кошула cufflinks помине

Име на производ : Продажба се види движењето cufflinks на резолуцијата на мажите мотиви не се бизнис cufflinks француски кошула cufflinks поминеГолемина : 18 MMТежина : 18.8 g / парПлоча : Бела ЧеликМатеријал : МесингКатегорија : Бакар cufflinks,свадба кошула cufflinks, Компас cufflinks,Билијард cufflinks,Животински cufflinks, Хороскопски Cufflinks

DEN 300.00 316.32

Американското знаме cufflinks позлатен Сребрен САД знаме Ткаенината линкови на мажите и жените

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис на производот М aterial : БакарКол : 16mm MOQ : 1 парови culori достапни : Сребро,Бронза,Бакар,Злато,Црна Занает : рачно изработени Пакување : Секој во Газа торба ...

DEN 176.00 191.52

Микс цел кристал машки женски бела розова кристал dragonfly cufflinks новина cufflink 156284

Микс цел кристал машки женски бела розова кристал dragonfly cufflinks новина cufflink 156284 Објект Спецификација 1 инч = 2.54 СМ, 1 инч = 25.4 MM Наша страна # : 156284 Мерења : 2 0 MM Х 21 MM Материјал : Месинг, Нерѓосувачки Челик, Родиум Позлатен Оглас Содржи : BRAND NEW 1 X 156284 (Пар)Дојде Со Чиста Крпа...

DEN 288.00

Исланд Индија Индонезија Иран Ирак Ирска Знаме Cufflinks

Свет Земја Знаме Cufflinks MOQ е 1pair...................На овој линк се покаже 6 земја знаме cufflinks : Исланд Индија Индонезија Иран Ирак Ирска.Пл изберете она што ви треба и забелешка што треба кога ќе го поставите цел.Ви благодариме...

DEN 288.00

TAFREE Новина Интересни спортски настани се Врзуваат Клипови Фудбал, Рагби уметничка слика вратоврска tacks мапа на градот вратоврска pin мажите накит T802

Новина Интересни спортски настани се Врзуваат Клипови Фудбал, Рагби уметничка слика вратоврска tacks vinatge мапа на градот вратоврска pin мажите накит T802производ слика : Добредојдовте на нашата продавница!Цел>$120 добие бесплатен превозот send via express! (DHL,UPSот,SF,Fedex....

DEN 79.00 144.00

Минималистички Mens Индивидуални Музички Забелешка Свадба Cufflinks Годишнината Подарок за Денот на Таткото и Таткото Мажите Дечко Божиќ

Трговија на големо и пад на превозот За промет на големо над $200,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат...

DEN 65.00 108.00