• Ново
Beadsnice Месинг Cufflinks Поставување на Плоштадот Наоди за Mens Персоналните Cufflink Ќорци 16mm ID3425

Beadsnice Месинг Cufflinks Поставување на Плоштадот Наоди за Mens Персоналните Cufflink Ќорци 16mm ID3425

DEN 523.20
DEN 497.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

УСД $ 10.01 УСД $ 16.74 УСД $ 19.07 УСД $ 6.98 УСД $ 9.00 УСД $ 14.72 УСД $ 11.12 УСД $ 0.80
cufflink ќорци
име Beadsnice ID3425 антички бронза cufflinks за mens бренд плоштадот персоналните ufflink ќорци 16mm бренд beadsnice боја анти-месинг /сребрена/заболување на метал големина 16mm пакет 20pcs
ЗАБЕЛЕШКА : Повеќето од нашите производи се 100% рачно изработени и уникатни во бои и форма. Слика прикажани се застапеност на предмети што ќе ги добиете од нашата продавница. Сликите се земени од реалниот акции под бела светлина ефекти. Но, производот може да се појави поголем ИЛИ малку боја разлика на вашиот КОМПЈУТЕР екран, ве молиме обратете се до големината информации на описи. Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец да го следи.
Превозот Време :
Ние ќе accorrding вашиот режим на despatch брод предмети. Ако немаат посебни барања предмети ќе бидат испратени надвор преку Хонгконг пост редовни воздухопловната во рок од 3 дена откако ќе добиеме вашата уплата.
Превозот Надомест :
Ова предмети Стандард превозот се БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ, Без било други Скриени такса. Крајната цел цена е крајната цена.
Овој објект се испраќаат надвор преку Хонгконг пост редовни воздухопловната во рок од 3 дена откако ќе добиеме вашата уплата.
Превозот Адреса (Многу важно)
Ние брод нарачка до вас со адресата лево на Aliexpress. За да се избегне недостасува цел ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се оставени на Aliexpress е вашиот Примарен превозот адреса.
Следење На Број :
Ние се обезбеди следење на броеви, за сите наредби.
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќања .
Како :
ЗОШТО НАШАТА ЦЕНА Е НЕПОБЕДЛИВА?
Нема middleman помеѓу нас и нашите costumers.
ЗОШТО КУПИ ОД НАС?
1. КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДИТЕ & НЕПОБЕДЛИВА ЦЕНИ
2. ОПЦИЈА ДА БРОД ПОБРЗО
3. 45-ДЕН 100% ЗАДОВОЛИТЕЛНА ГАРАНЦИЈА
Вашиот 100% задоволство е наша гаранција. Ако примите објектот, а исто така сме задоволни со нашиот производ или услуга, ќе ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со overmost Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5, што значи многу во нашата иднина Aliexpress зафати, вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис да ви послужи дури и подобро и да продолжи да обезбеди квалитетни производи по ниски цени. Ако сте незадоволни со предмети или услугата и план за да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ќе ве молам пишете ни веднаш на ? Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем во најкраток можен рок.
за нас
Монистра, Убав Накит е накит наоди фабрика и веледрогерија во Кина. Ние се гордееме на нашиот квалитет, ниски цени и пријателски услуги на клиентите!
Sterling Silver Наоди :

Особините

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Број На Модел На:
3425
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
beadsnice
Количина:
20pcs по многу
Големина:
16mm
Тежина:
3.6 грам по pc
боја:
сребрена/античкиот месинг/заболување на метал/антички сребрен
Материјал:
Дувачкиот
Стил:
Тренди
Cufflinks Поставување:
cufflink ќорци
Адвокатско Персоналните:
DIY накит наоѓање
cufflink база:
одговара 16mm поставување
подарок:
Мажите Додатоци

Купувачите избираат и

1 компјутер armband Shinning Гроздобер Кристал Кристал Булчински нараквици Свадба Armlet Нараквици Свадба Фустан Додатоци

1pc armband Shinning Гроздобер Кристал Кристал Булчински нараквици Свадба Armlet Нараквици Свадба Фустан ДодатоциВЕ МОЛИМЕ НИ EMAIL ЗА ГОЛЕМА КОЛИЧИНА ЦЕЛ,НИЕ ЌЕ ВИ ЦИТИРАМ НАЈДОБРА ЦЕНА.WLECOME,БЛАГОДАРЕНИЕ,ТИНА.

DEN 826.00 907.20

Не-Функционални Види Cufflinks Топла, Топла Сребро полигон Види cufflinks машка мода cufflink Подарок ткаенината линкови Бесплатен Превозот

Име на производ : НеФункционални Види Cufflinks Топла, Топла Сребро полигон Види cufflinks машка мода cufflink Подарок ткаенината линкови Бесплатен ПревозотМатеријал : БакарОбложено : Имитација Родиум ПозлатенКатегорија : Види cufflinks,Подарок Cufflinks,Свадба Cufflinks,Бизнис Cufflinks,Младоженецот Ткаенината линковиСлики Детали :

DEN 549.00 624.00

Американското знаме cufflinks позлатен Сребрен САД знаме Ткаенината линкови на мажите и жените

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис на производот М aterial : БакарКол : 16mm MOQ : 1 парови culori достапни : Сребро,Бронза,Бакар,Злато,Црна Занает : рачно изработени Пакување : Секој во Газа торба ...

DEN 176.00 191.52

TAFREE Новина Интересни спортски настани се Врзуваат Клипови Фудбал, Рагби уметничка слика вратоврска tacks мапа на градот вратоврска pin мажите накит T802

Новина Интересни спортски настани се Врзуваат Клипови Фудбал, Рагби уметничка слика вратоврска tacks vinatge мапа на градот вратоврска pin мажите накит T802производ слика : Добредојдовте на нашата продавница!Цел>$120 добие бесплатен превозот send via express! (DHL,UPSот,SF,Fedex....

DEN 79.00 144.00

2017 нови високо-квалитетни луѓе е дизајнер бренд за продажба на луксузен хотел плоштадот cufflinks бесплатен превозот господин свадба додатоци ши

2017 нови висококвалитетни луѓе е дизајнер бренд за продажба на луксузен хотел плоштадот cufflinks бесплатен превозот господин свадба додатоци ши

DEN 72.00 81.12

Адвокатско Накит Црвено Боксерски Ракавици Форма Cufflinks за Mens Висок квалитет Lepton Бренд француски Кошула Ткаенината Новина Глеѓ Ткаенината линкови

Добредојдовте на нашиот магазин,се надевам дека ќе имаат среќен шопинг! Ако сакате трговија на Големо и OEM,ве молиме контактирајте ме, ние ќе ви даде најдобра цена!

DEN 315.00 335.52

Грција Гренланд Гренада Гвам Гватемала Гвинеја Знаме Cufflinks

Свет Земја Знаме Cufflinks MOQ е 1pair...................На овој линк се покаже 6 земја знаме cufflinks : Грција Гренланд Гренада Гвам Гватемала Гвинеја.Пл изберете она што ви треба и забелешка што треба кога ќе го поставите цел.Ви благодариме...

DEN 288.00

SUTEYI 2018 Мода Сребро Позлатен Cufflinks За Mens Џејмс Бонд 007 Шема Cufflink Стакло Cabochon Ткаенината Линкови Уметност Накит

SUTEYI 2018 Мода Сребро Позлатен Cufflinks За Mens Џејмс Бонд 007 Шема Cufflink Стакло Cabochon Ткаенината Линкови Уметност НакитПревозотВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

DEN 58.00 72.48

Beadsnice ID8658 уникатен cufflink наоди персоналните празно ткаенината линкови висок квалитет на ткаенината линкови за мажи дизајн

УСД $ 10.01 УСД $ 16.74 УСД $ 19.07 УСД $ 6.98 УСД $ 9.00 УСД $ 14.72 УСД $ 11.12 УСД $ 0.80манжетната линкови за мажииме Beadsnice ID8658 уникатен cufflink наоди персоналните празно ткаенината линкови бесплатен превозот висок квалитет на ткаенината линкови за мажи дизајн бренд beadsnice големина 15mm боја сребрена / античкиот месинг материјал месингЗАБЕЛЕШКА : Повеќето од нашите производи се 100% рачно изработени и уникатни во бои и форма...

DEN 414.00 435.36

Lepton Јавањето Cufflink 2 Пара/Многу Ткаенината линкови за човекот,Роденденски подарок cufflink трговија на големо Промоција ,Бесплатен Превозот

Име на производ : Lepton Јавањето Cufflink 2 Пара / Многу Ткаенината линкови за човекот,Роденденски подарок cufflink трговија на големо Промоција ,Бесплатен ПревозотОбложено : Бела ЧеликКатегорија : Подарок Cufflinks, Класичен Cufflink,Мода Cufflinks,Бакар Cufflink,Бизнис cufflink, Роденден Cufflink, Јавање Коњи cufflink, Промоција cufflinkShow Images (Прикажи Слики : започнете Цена : $ 10.20 $ 8.50 Цена : $ 5.99 $ 4.99 Цена : $ 9.59 $ 7.99 Цена : $ 11.51 $ 9.59крајот

DEN 304.00 345.60

Микс цел кристал машки женски бела розова кристал dragonfly cufflinks новина cufflink 156284

Микс цел кристал машки женски бела розова кристал dragonfly cufflinks новина cufflink 156284 Објект Спецификација 1 инч = 2.54 СМ, 1 инч = 25.4 MM Наша страна # : 156284 Мерења : 2 0 MM Х 21 MM Материјал : Месинг, Нерѓосувачки Челик, Родиум Позлатен Оглас Содржи : BRAND NEW 1 X 156284 (Пар)Дојде Со Чиста Крпа...

DEN 288.00