• Ново
Beadsnice ID8658 уникатен cufflink наоди персоналните празно ткаенината линкови висок квалитет на ткаенината линкови за мажи дизајн

Beadsnice ID8658 уникатен cufflink наоди персоналните празно ткаенината линкови висок квалитет на ткаенината линкови за мажи дизајн

DEN 435.36
DEN 414.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

УСД $ 10.01 УСД $ 16.74 УСД $ 19.07 УСД $ 6.98 УСД $ 9.00 УСД $ 14.72 УСД $ 11.12 УСД $ 0.80
манжетната линкови за мажи
име Beadsnice ID8658 уникатен cufflink наоди персоналните празно ткаенината линкови бесплатен превозот висок квалитет на ткаенината линкови за мажи дизајн бренд beadsnice големина 15mm боја сребрена/ античкиот месинг материјал месинг
ЗАБЕЛЕШКА : Повеќето од нашите производи се 100% рачно изработени и уникатни во бои и форма. Слика прикажани се застапеност на предмети што ќе ги добиете од нашата продавница. Сликите се земени од реалниот акции под бела светлина ефекти. Но, производот може да се појави поголем ИЛИ малку боја разлика на вашиот КОМПЈУТЕР екран, ве молиме обратете се до големината информации на описи. Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец да го следи.
Превозот Време :
Ние ќе accorrding вашиот режим на despatch брод предмети. Ако немаат посебни барања предмети ќе бидат испратени надвор преку Хонгконг пост редовни воздухопловната во рок од 3 дена откако ќе добиеме вашата уплата.
Превозот Надомест :
Ова предмети Стандард превозот се БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ, Без било други Скриени такса. Крајната цел цена е крајната цена.
Овој објект се испраќаат надвор преку Хонгконг пост редовни воздухопловната во рок од 3 дена откако ќе добиеме вашата уплата.
Превозот Адреса (Многу важно)
Ние брод нарачка до вас со адресата лево на Aliexpress. За да се избегне недостасува цел ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се оставени на Aliexpress е вашиот Примарен превозот адреса.
Следење На Број :
Ние се обезбеди следење на броеви, за сите наредби.
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќања .
Како :
ЗОШТО НАШАТА ЦЕНА Е НЕПОБЕДЛИВА?
Нема middleman помеѓу нас и нашите costumers.
ЗОШТО КУПИ ОД НАС?
1. КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДИТЕ & НЕПОБЕДЛИВА ЦЕНИ
2. ОПЦИЈА ДА БРОД ПОБРЗО
3. 45-ДЕН 100% ЗАДОВОЛИТЕЛНА ГАРАНЦИЈА
Вашиот 100% задоволство е наша гаранција. Ако примите објектот, а исто така сме задоволни со нашиот производ или услуга, ќе ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со overmost Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5, што значи многу во нашата иднина Aliexpress зафати, вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис да ви послужи дури и подобро и да продолжи да обезбеди квалитетни производи по ниски цени. Ако сте незадоволни со предмети или услугата и план за да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ќе ве молам пишете ни веднаш на ? Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем во најкраток можен рок.
за нас
Монистра, Убав Накит е накит наоди фабрика и веледрогерија во Кина. Ние се гордееме на нашиот квалитет, ниски цени и пријателски услуги на клиентите!
Sterling Silver Наоди :

Особините

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Бренд Име:
beadsnice
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Камен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Број На Модел На:
8658
Количина:
20pcs
трговија на големо веб-сајт:
www.beadsnice.com
Метали Тип:
Дувачкиот
Големина:
15mm
Тежина:
3.4 грам
боја:
сребрена/античкиот месинг
накит:
накит додаток

Купувачите избираат и

MeMolissa Почетна Буква Cufflinks За Mens Висок Квалитет Сребрена Боја Ткаенината Копчиња Свадба Ткаенината линкови Мажите Gemelos Накит

Име : Me Molissa Почетна Буква Cufflinks За Mens Висок Квалитет Сребрена Боја Ткаенината Копчиња Свадба Ткаенината линкови Мажите Gemelos НакитМатеријал : Бакар (Nikel бесплатно)Превозот : во Рок од 2 денаКвалитет : СовршенПакет : 1 x пар cufflinksПакет : OPP ВреќаОдговараат за : мажи,жени,унисекс

DEN 86.00 111.84

Минималистички Mens Индивидуални Музички Забелешка Свадба Cufflinks Годишнината Подарок за Денот на Таткото и Таткото Мажите Дечко Божиќ

Трговија на големо и пад на превозот За промет на големо над $200,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат...

DEN 65.00 108.00

Новина Сребро Двојно-на Чело Вода Капки форма Свиткување грав облик грашок Мажите cufflinks 155622

Мажите'Novelty Сребро Двојнона Чело Вода Капки форма Свиткување грав облик грашок Мажите cufflinks 155622 Објект Спецификација 1 инч = 2.54 СМ, 1 инч = 25.4 MM Наша страна # : 155622 Мерења : 2 0 MM X 1 2 MM Материјал : Месинг, Нерѓосувачки Челик, Родиум Позлатен Оглас Содржи : BRAND NEW 1 X 155622 (Пар)Дојде Со Чиста Крпа...

DEN 308.16

2018 ТОПЛА Бесплатен превозот накит трговија на големо слатки и смешни модерна покер одговараат на мали brooch / јака цвет

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки...

DEN 24.00 25.92

Адвокатско Накит Црвено Боксерски Ракавици Форма Cufflinks за Mens Висок квалитет Lepton Бренд француски Кошула Ткаенината Новина Глеѓ Ткаенината линкови

Добредојдовте на нашиот магазин,се надевам дека ќе имаат среќен шопинг! Ако сакате трговија на Големо и OEM,ве молиме контактирајте ме, ние ќе ви даде најдобра цена!

DEN 315.00 335.52

Бесплатен Превозот Нови Пристигнување Мода Cufflinks За Мажи Црна Сликарство Chaplin Шапка&Чадор Дизајн Мажите Ткаенината Врски трговија на Големо&мало

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Бесплатен Превозот Нови Пристигнување Мода Cufflinks За Мажи Црна Сликарство Chaplin Шапка&Чадор Дизајн Мажите Ткаенината Врски трговија на Големо&мало $Прифати Капка Превозот$ Директно фабрика цена, повисока количина, поголем попуст, ве молиме контактирајте ме за да прашам за цена листа и попуст ако сте заинтересирани ...

DEN 144.00 179.52

Не-Функционални Види Cufflinks Топла, Топла Сребро полигон Види cufflinks машка мода cufflink Подарок ткаенината линкови Бесплатен Превозот

Име на производ : НеФункционални Види Cufflinks Топла, Топла Сребро полигон Види cufflinks машка мода cufflink Подарок ткаенината линкови Бесплатен ПревозотМатеријал : БакарОбложено : Имитација Родиум ПозлатенКатегорија : Види cufflinks,Подарок Cufflinks,Свадба Cufflinks,Бизнис Cufflinks,Младоженецот Ткаенината линковиСлики Детали :

DEN 549.00 624.00

TAFREE Новина Интересни спортски настани се Врзуваат Клипови Фудбал, Рагби уметничка слика вратоврска tacks мапа на градот вратоврска pin мажите накит T802

Новина Интересни спортски настани се Врзуваат Клипови Фудбал, Рагби уметничка слика вратоврска tacks vinatge мапа на градот вратоврска pin мажите накит T802производ слика : Добредојдовте на нашата продавница!Цел>$120 добие бесплатен превозот send via express! (DHL,UPSот,SF,Fedex....

DEN 79.00 144.00

Продажба се види движењето cufflinks на резолуцијата на мажите мотиви не се бизнис cufflinks француски кошула cufflinks помине

Име на производ : Продажба се види движењето cufflinks на резолуцијата на мажите мотиви не се бизнис cufflinks француски кошула cufflinks поминеГолемина : 18 MMТежина : 18.8 g / парПлоча : Бела ЧеликМатеријал : МесингКатегорија : Бакар cufflinks,свадба кошула cufflinks, Компас cufflinks,Билијард cufflinks,Животински cufflinks, Хороскопски Cufflinks

DEN 300.00 316.32

SUTEYI 2018 Мода Сребро Позлатен Cufflinks За Mens Џејмс Бонд 007 Шема Cufflink Стакло Cabochon Ткаенината Линкови Уметност Накит

SUTEYI 2018 Мода Сребро Позлатен Cufflinks За Mens Џејмс Бонд 007 Шема Cufflink Стакло Cabochon Ткаенината Линкови Уметност НакитПревозотВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

DEN 58.00 72.48

MeMolissa Риба Cufflinks Злато-боја Прекрасна Риба Коска Дизајн Hotsale Бакар Материјал Бесплатен Превозот

Име : Me Molissa Риба Cufflinks Златобоја Прекрасна Риба Коска Дизајн Hotsale Бакар Материјал Бесплатен Превозот Бренд : Мемо lissa ® Материјал : Бакар Позлатен Сребрен (Врвен Квалитет) Пакет : OPP Вреќа

DEN 122.00 196.80