• Ново
бесплатен превозот топла продажба на нови пристигнување месинг mens вратоврска бар фабрика цена машка вратоврска игли со 16mm вратоврска клип празно

бесплатен превозот топла продажба на нови пристигнување месинг mens вратоврска бар фабрика цена машка вратоврска игли со 16mm вратоврска клип празно

DEN 1310.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrity-базирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти
* сите производи на компанијата се само-маркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.
* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.
* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.
* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.
* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.
Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.
Вашиот 100% задоволство е наша гаранција. Ако примите проектот, и се задоволни со нашиот производ или услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со overmost детални продажба на оценка (НСД) на 5, што значи многу во нашите идни заложби aliexpress, вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис за да служат подобро, и да продолжи да обезбедува високо квалитетни производи по ниска цена. Ако не сте задоволни со стоки или услуги, и планираат да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, а? Ние ќе направиме се во наша моќ за да се реши проблемот во најкус можен рок.

Особините

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Бренд Име:
АЛФОНС
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Плоштад
Материјал:
Бакар
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

Адвокатско Накит Црвено Боксерски Ракавици Форма Cufflinks за Mens Висок квалитет Lepton Бренд француски Кошула Ткаенината Новина Глеѓ Ткаенината линкови

Добредојдовте на нашиот магазин,се надевам дека ќе имаат среќен шопинг! Ако сакате трговија на Големо и OEM,ве молиме контактирајте ме, ние ќе ви даде најдобра цена!

DEN 315.00 335.52

Грција Гренланд Гренада Гвам Гватемала Гвинеја Знаме Cufflinks

Свет Земја Знаме Cufflinks MOQ е 1pair...................На овој линк се покаже 6 земја знаме cufflinks : Грција Гренланд Гренада Гвам Гватемала Гвинеја.Пл изберете она што ви треба и забелешка што треба кога ќе го поставите цел.Ви благодариме...

DEN 288.00

Фенси Ретки Цилиндар Шарени Cufflinks машка Кошула Одговараат Фустан Свадба Младоженецот Ткаенината Линкови 170010

Фенси Ретки Цилиндар Шарени Cufflinks машка Кошула Одговараат Фустан Свадба Младоженецот Ткаенината Линкови 170010 Објект Спецификација 1 инч = 2.54 СМ, 1 инч = 25.4 MM Наша страна # : 170010 Мерења : 20.5 MM X 7.5 MM Материјал : Месинг, Нерѓосувачки Челик, Родиум Позлатен Оглас Содржи : BRAND NEW 1 X 170010 (Пар)Дојде Со Чиста Крпа...

DEN 288.00

Исланд Индија Индонезија Иран Ирак Ирска Знаме Cufflinks

Свет Земја Знаме Cufflinks MOQ е 1pair...................На овој линк се покаже 6 земја знаме cufflinks : Исланд Индија Индонезија Иран Ирак Ирска.Пл изберете она што ви треба и забелешка што треба кога ќе го поставите цел.Ви благодариме...

DEN 288.00

TAFREE Новина Интересни спортски настани се Врзуваат Клипови Фудбал, Рагби уметничка слика вратоврска tacks мапа на градот вратоврска pin мажите накит T802

Новина Интересни спортски настани се Врзуваат Клипови Фудбал, Рагби уметничка слика вратоврска tacks vinatge мапа на градот вратоврска pin мажите накит T802производ слика : Добредојдовте на нашата продавница!Цел>$120 добие бесплатен превозот send via express! (DHL,UPSот,SF,Fedex....

DEN 79.00 144.00

2017 нова рунда кристал кристал глеѓ круг cufflinks кошула кристал cufflinks кошула копчето Свадба Додатоци И Додатоц

2017 нова рунда кристал кристал глеѓ круг cufflinks кошула кристал cufflinks кошула копчето Свадба Додатоци за Мажи Додатоц

DEN 72.00 79.68

MeMolissa Спорт Серија Модни Cufflinks Сребро Рагби Дизајн Бакар Метали Висок Квалитет на Ткаенината линкови за mens abotoaduras Накит

Име : Me Molissa Спорт Серија Модни Cufflinks Сребро Рагби Дизајн Бакар Метали Висок Квалитет на Ткаенината линкови за mens abotoaduras НакитМатеријал : Бакар (Nikel бесплатно)Превозот : во Рок од 2 денаКвалитет : СовршенПакет : 1 x пар cufflinksПакет : OPP ВреќаОдговараат за : мажи,жени,унисекс

DEN 137.00 178.08

Не-Функционални Види Cufflinks Топла, Топла Сребро полигон Види cufflinks машка мода cufflink Подарок ткаенината линкови Бесплатен Превозот

Име на производ : НеФункционални Види Cufflinks Топла, Топла Сребро полигон Види cufflinks машка мода cufflink Подарок ткаенината линкови Бесплатен ПревозотМатеријал : БакарОбложено : Имитација Родиум ПозлатенКатегорија : Види cufflinks,Подарок Cufflinks,Свадба Cufflinks,Бизнис Cufflinks,Младоженецот Ткаенината линковиСлики Детали :

DEN 549.00 624.00

SUTEYI 2018 Мода Сребро Позлатен Cufflinks За Mens Џејмс Бонд 007 Шема Cufflink Стакло Cabochon Ткаенината Линкови Уметност Накит

SUTEYI 2018 Мода Сребро Позлатен Cufflinks За Mens Џејмс Бонд 007 Шема Cufflink Стакло Cabochon Ткаенината Линкови Уметност НакитПревозотВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

DEN 58.00 72.48

SAVOYSHI Бренд за Накит Мода Класичен Steampunk се Види Движењето Cufflinks за Mens Кошула Ткаенината копчиња Висок Квалитет Опрема Cufflink

SAVOYSHI Бренд за Накит Мода Класичен Steampunk се Види Движењето Cufflinks за Mens Кошула Ткаенината копчиња Висок Квалитет Опрема CufflinkОпис На ПроизводотМетал : бела челик Големина : 20*20mm Тежина : 30gПАКУВАЊЕ ДЕТАЛИОвој објект доаѓа без cufflinks подарок пакување кутија, но ние ќе пак cufflinks поединечно во една поли торба секој дел, така што тоа ќе запре од гребење.

DEN 612.00 719.52

Младоженецот Свадба Мажите Подарок Sterling Silver Име Врежани Cufflink Бизнис Облека Додатоци Сребро Ракави Копчето Татко Подарок

Младоженецот Свадба Подарок Sterling Silver Име Врежани Cufflink Бизнис Мажи Облека Accessorries Сребро Ракави Копчето Татко Подарок* ветување сите jewelrys се направени во 925 sterling silver*100% рачно изработени Врежани Initals Име cufflink Татко Ден е Подарок*Personaliezd Jewellry само што & го вашиот љубовник*Добредојдовте најголемиот дел наредби кои може да се даде трговија на големо цена#Basical Производи Параметар1...

DEN 1967.52