• Ново
Паркинг (надворешен Плик Тип 2People Памук Двојно Вреќа за Спиење Прошируваат Згусне кој се одвојува за Спиење Кеси Кампување Патување Со Перница &Пумпа

Паркинг (надворешен Плик Тип 2People Памук Двојно Вреќа за Спиење Прошируваат Згусне кој се одвојува за Спиење Кеси Кампување Патување Со Перница &Пумпа

DEN 3600.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Сите производи понуда не вклучува данок .Ве молиме потврдете да ни царинската декларација за вредност, ако имате барањето,во спротивно ќе биде вистинито декларација
Ние ќе испораката од страна 139 ЕКОНОМСКИ Пакет Кога ќе се изборот на" Продавачот за Испорака Метод (само Ерменија,Белорусија, Киргистан, Казахстан, Украина, руската Федерација), Следење на информации е достапна
Паркинг (надворешен Плик Памучна Вреќа за Спиење Со 2 PC перница
Пополнување ткаенини : Шупливи-Памук
Материјал : 190 T Полиестер Тафт
Големина за : (185+30)*150cm/(72.8+11.8)*59.1 инчен
Нето тежина : approx2.4kgs
Боја : сина ,зелена,сива
Употреба температура : 0
Пакување листа : вреќа за спиење ,компресија торба ,перница,пумпа
Функција : може да се монтажни,тепам,

Особините

Бренд Име:
Naturehike
Сезоната:
Пролет & Есен,Зима
Должина:
Standard (Suitable for 1.8 m Height and Below)
Големина:
185+30*150cm
категорија:
Памучна Вреќа За Спиење
Број На Модел На:
SD15M030-J
Еднокреветни/Двокреветни Вреќа За Спиење:
Спојување Двојно Вреќа За Спиење
Применливи Луѓе:
Возрасни
Вреќа За Спиење Температурна Скала Категорија:
Зимска Вреќа За Спиење
Удобно Температурна Скала:
[-10℃~-20℃]
is_customized:
Yes
Стил:
Плик Тип
Тип:
3 Сезона
Пополнување:
Памук
Ткаенини:
terylene
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пополнување ткаенина:
Шупливи-Памук
Нето тежина:
околу 2.4 kg
Пакување големина:
41*28cm
Се Одвиваат Големина:
185+30*145cm
Температура на користење:
0
Сезоната:
Пролет, есен зима
Пакет:
со компресија торба ,перница,се судрат
Надворешен Материјал:
190T Полиестер Тафт

Купувачите избираат и

Џунгла Кралот Отворено кампување вреќа за спиење плик тип со awning вреќа за спиење Ручек во три сезони вреќа за спиење down400g

pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp

DEN 2066.00 3178.56

Маскирна Опстанок Итни Вреќа За Спиење Термички Се Задржи Топло Водоотпорен Mylar Двојно Прва Помош За Итни Случаи Ќебето Отворено Кампување

Двојно Маскирна За Итни Случаи На Преживување, Вреќа За СпиењеСе опише употребата на ЈП материјал, мала тежина, ултратенки, може да биде укината, само големината на шамар, лесно да се носат...

DEN 346.00 720.00

Ultralight Опстанок Итни Вреќа за Спиење на Отворено Кампување Прва Помош Вреќи за Спиење Затоплување Вреќа за Спиење Watrproof Итни торба

Име : Портокал прва помош торбаСпецификации : 200*75СММатеријал : 15 D сребро обложени Најлон, PE (анти солза материјал, може да се користи последователно)Тежина : 131 GЗабелешка : овој материјал може да се користи последователно за долго време не е лесно да се пробиеБоја : Портокал (за итни случаи боја))

DEN 1025.00 1281.60

-25~10 Возрасни Зима Задебелување Mummy Вреќа За Спиење На Отворено Кампување Топло Вреќа За Спиење Со Компресија Вреќа S179

25~10 Возрасни Зима Задебелување Mummy Вреќа за Спиење на Отворено Кампување Топло Вреќа за Спиење Со Компресија Вреќа S179 Бренд : Golmud Боја : Црвена,Сина Тежина : Околу 2.2 KG Соодветна Температура : 10~25℃ Стил : Mummy Сезона : Зима Карактеристики : Згусне,да ги Задржи Топло И Удобно Висина : Помалку Од 1.9 Метри Висока Пакување : компресирани пакет *1 Цел : Отворено Кампување,Mountaineering Димензија По Пакување : 45*25 CMНашата продавница : Пријателски совети 1.1 инчи =2.54 см, 1 cm = 0.39 инчи 2 поради различни мерни методи, може да има отстапување, 1 3cm проектот 3 на компјутерски екран во боја може да биде малку поинаков од вистинската боја, во зависност од вашиот монитор 4 различни серии, патент ЛОГОТО и жените можат да бидат различни, добар квалитет, ве молиме да бидат сигурни да се купи 5.Ние сме сите големини, За Кинески големина, ве молиме прочитајте форма и потоа да го купите...

DEN 3060.00 4079.52

NatureHike Отворено Ultralight 570g Goose Надолу Плик Вреќа за Спиење Пролет, Есен Кампување Пешачење 190*72CM вреќа за Спиење

Nature Hike Отворено Ultralight 570g Goose Надолу Плик Вреќа за Спиење Пролет, Есен Кампување Пешачење 190*72 CM вреќа за СпиењеТип : вреќа за СпиењеГолемина : 190*72cmТежина : 570gТкаенини : 15 D 400 T НајлонДодатен : 15 D 400 T НајлонУдобно Температура : 8 Степен centigradeОграничен Температура : 2 Степен centigradeБои : Темно сина, Каки1.Може да се користи како ватенка2.Добивање двојно вреќа за спиење по влезот заедно3.Додатен Goose Надолу4.Водоотпорен материјал5.Контракција јаже е дизајниран6.YKK Zip7.Велкро

DEN 4761.60

Патка надолу пополнување 1800g отворено писмо дебели топло кампување возрасни патка надолу вреќа за спиење

Погоден : ВозрасниДодатен : ШаткаКласификација на вреќи за спиење : Долу во вреќа за спиењеМесто на потекло : КинескиЦена : 1018Отворено ткаенини : 320 T ripstop најлон plaidОбвивка Материјал : 320 T супер меки pongeeВреќа за спиење големина : Издолжени (за 1.82 m височина)Име : Проширување на таложење машки волкот надолу вреќа за спиењеБренд : Hewolf / машки волкотСтил : 9018Применливи лица : ЕденБоја на избори : сина борба за борба сива сива боја црвенаПред Материјал : 320 T водоотпорен најлон ripstopДодатен : Изми бела патка 1800 гОбвивка : 320 T ultrafine супер меки pongeeДимензии : должина (180 + 30) X ширина 80СМКомпресија димензии : дијаметар D 25 CMX висока H 48 CMНето тежина : околу 2.75 KGУдобно температурна скала : 0 15 степени под нулата

DEN 3973.00 4272.00