• Ново
HOOYI Цврсти Врски за мажи 8cm ширина Бизнис Вратоврска

HOOYI Цврсти Врски за мажи 8cm ширина Бизнис Вратоврска

DEN 127.68
DEN 120.00 -6 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Вратоврска димензии : 8cm ширина,должина 145cm
19 бои
полиестер
За Експедицијата 1. Објектот ќе биде предаден од страна на избраниот превозот метод, веднаш штом ќе се заврши со проверка на добар квалитет на производот. Ве молиме да бидете трпеливи со него. 2. Времето за испорака на сите меѓународни пратки особено за време на празниците може да варира, и во голема мера зависи од превозникот. Па ние не може да гарантира дека. Сепак, и покрај ова, ние ќе се потрудиме да брод на објектот во најкус можен рок. 3. Ако не сте добиле на вашиот предмет, во рок од 30 дена по плаќањето, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе го следат навременото и се тоа за вас како е можно поскоро со одговор. Задоволството на клиентите е нашиот прв гол. 4. Поради разликите во статус и акции на време, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. И ние ќе ве информира ако не постојат акции во секој магацин. За Бои Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз на мониторот, осветлување, припадност и сл. Ве молиме да се разбере нежно. Сепак, ако вие мислите дека објектот примена е погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас прво да се види дали враќање или повраток е можно. За Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ве молиме да ни даде пет-ѕвезда повратни информации, бидејќи тоа е од суштинско значење за нас, и постојано ни помага да се обезбеди подобра услуга на долг рок. Сепак, ако ви се случува да ни даде некои негативни или неутрални повратни информации, ве молиме контактирајте со нас однапред, како што ние цврсто веруваме дека секој проблем за објектот може да биде добро реши преку активни и искрена комуникација и strived за акција за да се Постигне својата крајна задоволство. За Нас 1. Сите Клиент пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден. Ако не добиле никаков одговор во рамките на дадено време, што може повторно да ја пратите и ние сме подготвени да имаат доверба во нашите најдобри. 2. На продажба се насочуваат во нашата продавница. Ние не само што обезбеди мало но, исто така, трговија на големо и да се прилагодите. Толку повеќе ќе ви ги купите, повеќе ќе можете да уживате. 3. Ние ги сите клиент контакт информации и доверливи и никогаш нема да кажам на трети лица. 4. Ние си имаме свој фабриката, во која се поддржува нас да имаат деловна соработка со заинтересираните страни. Се чувствуваат слободни да не контактирате за подетални информации.

Особините

Тип На Објект:
Врски
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Број На Модел На:
8cm
Големина:
M
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Hooyi

Купувачите избираат и

Нови Класичен 8cm Геометриски Злато Бела Paisley Свила Врски Mens Вратот се Врзува Жакард Ткаени Врски за Мажи Свадба Бизнис Партија Gravatas

Тука можете да ги видите повеќе производиhttps : / / www.aliexpress.com / store / allwholesaleproducts / 3624133.html?spm=2114.12010608.0.0.404111e1 R0 KPXJаберацииПоради Ткаенина сечење во различни позиции...

DEN 192.00 239.52

Јапонски JK униформи солидна боја Триаголник cravat /Цреша / лаванда / симпатична жив серија ( Вкупно 29 Боја )

Јапонски JK униформи солидна боја Триаголник cravat / Цреша / лаванда / симпатична жив серија ( Вкупно 29 Боја )Пакет : 1 шамија ( не вклучувајќи тока)Темна боја серија : Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Бои може да се разликува поради различни monitor settings, резолуција и функции на вашиот монитор...

DEN 283.00 297.60

Нови Ман Корални Пламен Bowtie Поставува Hanky Cufflinks Hombre Krawatte Лазо Noeud Papillon Формално Свадба Партија Младоженецот

откако ќе купите еден сет, ќе добиете еден bowtie+еден пар cufflink+една hankie+ пластика OPP ВРЕЌА пакување АКО ВИ се ДОПАЃА ПОЈАВУВАЊЕ BOWTIE, U МОЖЕ да КЛИКНЕТЕ на BOWTIE КОПЧЕ за ДА ГО КУПАТ , БЛАГОДАРАМ U ТАКА МНОГУ !

DEN 204.00

Бренд Нови Жакард Свила Вратоврска Јапонски Цртан Филм Cosplay Костим Кира Yoshikage Демонот Скелет Череп Тесен Вратоврска Мажите Подарок

*********************************************************************************************Убаво Индивидуални Подарок ПакувањеЗа ПревозотОбјектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по расчисти исплата."Се Проценува Испорака Датум" е за повикување само.Во просек, времето за испорака е 23 недели.Меѓународен испорака е комплицирано и одложување може да се случи.За НасОва е фабрика службен штекер продавница на Homocigia Fasions Ко.Ltd.Нашата фабрика со повеќе од 20 години историја, специјализирана за дизајн и производство на високо квалитетни облека додатоци.Ние сами и да ја стартувате бренд De L'isle во Кина за нашите високо квалитетни рачно изработени neckties, лак врски, џеб, плоштади,cravats и марами, cufflinks и клипови, и така натаму.Ако сте шопинг на интернет за квалитет додатоци, ние сметаме дека дефинитивно ќе биде твоите најдобри choise.Ние сме посветени да ви нудиме најдобрите предмети со најдобра услуга на клиентите.Ние стоиме зад нашите производи и сме горди да нудат 100% гаранција за квалитет.Welcom да стапите во контакт со нас преку порака или email...

DEN 1103.52

RBOCOTT Животното се Врзуваат Mens Новина Свила Жакард Врски 7cm Опашот на Вратот се Врзува за Мажи Црна Вратот се Врзува Dragonfly Сина Вратоврска За Свадба

RBOCOTT Животното се Врзуваат Mens Новина Свила Жакард Ткаени Врски Опашот на Вратот се Врзува Мажите Сина Вратоврска За Свадба на Божиќ Роденден

DEN 237.00 431.52

Најновите Bowknot Мажите Bowtie Cravata Бренд Популарни Полиестер Вратоврска Bowtie За Мажи Мода Формално Одговара на Bowtie За Свадба

Најновите Bowknot Мажите Bowtie Cravata Бренд Популарни Полиестер Вратоврска Bowtie За Мажи Мода Формално Одговара на Bowtie За СвадбаГолемина : 6cm*12cmНе одговара на бојатаБојата разликата може да биде предизвикан од други причини, како што се прикажува, осветлување, боја на позадината reflectance, но ако мислите дека приемот на објектот е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас да се види дали на враќање или надоместок биде можно.Плаќање1...

DEN 108.00 143.52

Нови Шарени Плетени Mens врски Полиестер Поврзана вратоврска за мажи Партија Бизнис Бренд рачно изработени Евтини Вратот Вратоврска

Нови Шарени Плетени Mens врски Полиестер Поврзана вратоврска за мажи Партија Бизнис БрендРачно Изработени Евтини Вратот ВратоврскаНе одговара на бојатаБојата разликата може да биде предизвикан од други причини, како што се прикажува, осветлување, боја на позадината reflectance, но ако мислите дека приемот на објектот е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас да се види дали на враќање или надоместок биде можно.Плаќање1...

DEN 181.00 301.92

Моден Knittedtie Црна со Сива Шарени Возрасни Knittedties Висок Квалитет Поврзана Мажите се Врзуваат за Партија 096

Добредојдовте!!Можете да се меша со различни стил врски во нашата продавница Ве молиме, известете го објектот Нема...

DEN 533.28

HOOYI 2018 сини континуирано мажите тенок врат вратоврска поставите Hanky cufflinks

вратот се врзува set=1 парче вратоврска,1 парче hanky,1 пар cufflinksвратоврска големина : 145cm должина,ширина 5cm17 бои,ве молиме, изберете бои што сакатеБрод Време и Метод : Ние ќе брод во 2 дена од страна на метод можете да изберете...

DEN 128.00 135.84

Мажите врски 7cm подарок вратоврска Мажите vestidos бизнис свадба вратоврска Машки Фустан legame gravata Англија Ленти ЖАКАРД ТКАЕНИ

Оваа точка да дојде без мало поле.Внимание : Поради вашата различни следи поставување и осветлување, може да има некои боја разлика од вистинската точка.Но, ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата покажува.Целосен опис подолу на фотографиите.Нашата цел е да обезбедиме висок квалитет на наддавање искуство.Ви благодариме за наддавање и добра среќа.

DEN 168.00 239.52

HOOYI 2018 класичен Бизнис свадба врски за мажи вратот се врзува цврсто мрачно вратоврска 19 бои

големина : 10cm ширина,должина 145cm19 бои.Ве молиме изберете бои што сакатеполиестерполна бојаедно парче во една пластична пакетЗа Експедицијата 1...

DEN 140.00 149.28

Висок Квалитет 2017 Сосема Нов Лак Вратоврска за Мажи Формално Пеперутка Вратоврска Gravata Mens Bowtie Црвено Paisley Човек Свила Лак Врски Со Подарок Кутија

Висок Квалитет 2017 Сосема Нов Лак Вратоврска за Мажи Формално Пеперутка Вратоврска Gravata Mens Bowtie Црвено Paisley Човек Свила Лак Врски Со Подарок КутијаНајчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybooker;Т / T;western union...

DEN 541.00 846.24

2018 мода цврсти мажи тенок врат вратоврска поставите Handkerchiefs cufflinks Џеб плоштадот 20colors

Мажите тенок врат вратоврска сетеден сет=1 парче тенок вратоврска,1piece hanky,1 пар cufflinksголемина : тај5cm ширина,145cm должина; hanky22*22cmполиестерВе молиме изберете бојата што сакатепластични пакетЗа Експедицијата 1...

DEN 155.00 164.64

SCST Бренд 2017 Нови Cravate 8cm Тенок Mens Свадба Вратоврска се Врзуваат за Момчиња Вратот Врски Мажите Свила Вратоврска Мажите Neckties Жолта Gravata A007

Здраво,Драги Дами И Господа,Ви Благодариме За Посетата На Нашата ПродавницаHttp : / / www.aliexpress.com / store / 2208122Сите Производи,Со Висок Квалитет Со Добра ЕластичностПрирачник за Мерење,Дозволена Грешка од 12cm,Ви Благодариме За Разбирањето

DEN 143.00 333.12

Новата машка повик тенок врски Класичен полиестер ткаени партија Neckties Мода Plaid точки Човек се Врзуваат за свадба Бизнис Машка вратоврска

Новата машка повик тенок врски Класичен полиестер ткаени партија Neckties Мода Plaid точкиЧовекот се Врзуваат за свадба Бизнис Машка вратоврскаМодел : LD057Боја : 4 боиГолемина на : 145*5*3.5 cmПакување : поли кесиМатеријал : 100% ПолиестерСтил : Човек бизнис секојдневен вратоврска за статистика ,свадба и подарок.Не одговара на бојатаБојата разликата може да биде предизвикан од други причини, како што се прикажува, осветлување, боја на позадината reflectance, но ако мислите дека приемот на објектот е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас да се види дали на враќање или надоместок биде можно.Плаќање1...

DEN 190.00 271.68

Бесплатен Превозот Нови 2017 Машки модни мажите оригинални DIY лак Вратоврска Кошула ретро мустаќи партија перформанси годишен состанок presided

10*5cmАко имате прашања во врска со големината, ве молиме не двоумете се да ни испратите порака,pls кажете ни ја вашата висина,тежина,дозволете ни да проверите најдобро одговара големина за вас,ви благодариме...

DEN 771.00 856.80

Рачно изработени оригинални мажите полиестер вежба лак вратоврска Европа и сад мода висок квалитет на младоженецот groomsman лак вратоврска

ИЗВЕСТУВАЊЕСекоја цел мора патеката број и следење на информации.Секогаш можете да знаете каде е вашиот пакет.Ве молиме остатокот увери купување.* Руски пријатели,ве Молиме да ги доставите вашите полно име на вашата цел, Така што нема да влијае на мејлинг на вашите производи.Големина:12*9.5 CM

DEN 635.00 705.12

Сосема Нов Faux Свила Вратоврска Мода Тенок Врски за Мажите Слободно Врски 6cm Зелена Врски Светла colorsTies Моден Стил Со Кутија

Производ ДеталиЗа НасНие сме професионална снабдувач .Постојат многу други Модели, Доколку сте заинтересирани, ве Молиме контактирајте со нас.Ние сме искрени продавачи...

DEN 1198.00 1872.00

НОВА Мода Класичен Солидна Обичен Вратоврска Жакард Мажите Одговара Врски Вратоврска 4colors Бизнис вратот се врзува парична Казна twill вратоврска

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Класичен Стил и моден дизајн Стилски и практичен, лесен за натпревар различни тимови...

DEN 87.00 110.88

Новиот Бесплатен Превозот мода обичните Мажи машки 2015 фустан corsage Brooch метални додатоци метален накит синџир Mens L038 на продажба

Ако имате прашања во врска со големината, ве молиме не двоумете се да ни испратите порака,pls кажете ни ја вашата висина,тежина,дозволете ни да проверите најдобро одговара големина за вас,ви благодариме...

DEN 388.00 431.52

Висок Квалитет на Година Нови Врски за Мажи 5.5 CM Neckties Мажите Свила Вратоврска Моден Бренд Нови Свила Вратоврска Тенок Врски за Мажи

Висок Квалитет на 2016 Година Нови Врски за Мажи 5.5 CM Neckties Мажите Свила Вратоврска Моден Бренд Нови Свила Вратоврска Тенок Врски за МажиНајчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybooker;Т / T;western union...

DEN 716.00 1118.88

Формално Комерцијални Bowtie за Мажите Свадба Партија Машки Слаби Plaid Лак врски Gravatas Тенок Cravat Додатоци

Формално Комерцијални Bowtie за Мажите Свадба Партија Машки Слаби Plaid Лак врски GravatasТенок Cravat ДодатоциГолемина : 6cm*12cmМатеријал : ПамукНе одговара на бојатаБојата разликата може да биде предизвикан од други причини, како што се прикажува, осветлување, боја на позадината reflectance, но ако мислите дека приемот на објектот е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас да се види дали на враќање или надоместок биде можно.Плаќање1...

DEN 144.00 191.52