• Ново
S16Q-SSSCR09/S16Q-SSSCL09,внатрешни Вртење Алатка Фабрика Места, На Пенливата,здодевни Бар,cnc,машина,со една фабрика во Штекер

S16Q-SSSCR09/S16Q-SSSCL09,внатрешни Вртење Алатка Фабрика Места, На Пенливата,здодевни Бар,cnc,машина,со една фабрика во Штекер

DEN 332.64

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме контактирајте ме ќе може да изберат помеѓу 2 вида на R(право) / L(лево) , ако не't контактирајте со нас, ние ќе ја испрати Вистинската алатка носителот
Забелешка : Оваа алатка во процесот на продажба, не вклучувајќи
карбид инсерти,сликата е да се покаже
1. Совршен обработка ефект.
2. Совршена површина.
3. Висока затегнувачка цврстина и анти триење заврши.
4. Спецификација и прецизноста се целосно во согласност со ИСО стандард. 5. се применуваат во Вртење и се Соочува со работа.
6. Повеќе други Струг Алатки се произведуваат во нашата фабрика, како што се Здодевни алатка носителот, Grooving алатка носителот,провира алатка носителот

Особините

Вметнете Ширина(mm):
S16Q-SSSCR09 право, S16Q-SSSCL09 лево
Употреба:
внатрешни вртење алатка
Бренд Име:
OYYU
Материјал:
ХСС
Обложување:
црн финиш
Тврдост:
45-48
Број На Модел На:
S16Q-SSSCR09/S16Q-SSSCL09
Вметнување:
не вклучувајќи
Боја:
Црна
Агол:
45 степени
клуч:
T15
Завртка:
М4*10
Должина:
180mm
Дијаметар:
16mm

Купувачите избираат и

MZG WNMG080404 PCD ЦПУ Струг Здодевни Вртење Сечење Алатки Алуминиум Бакар Нагласи Обработка Солидна Карбид Дијамант Инсерти

MZG WNMG080404 PCD ЦПУ Струг Здодевни Вртење Сечење Алатки Алуминиум Бакар Нагласи Обработка Солидна Карбид Дијамант Внесува 1.MZG Волфрам Карбид Внесува Објект Спецификите MZG Волфрам Карбид Внесува Спецификација ПараметарСпецификација Материјал АголР Апликација WNGW080404 PCD R0.4 Алуминиум Бакар Обработка 2.MZG Волфрам Карбид Внесува Производ Фото3.MZG Волфрам Карбид Внесува Пакување Информации Вметнете Пакување Информации4.MZG Волфрам Карбид Внесува Параметар MZG CNC Алатката Insert Материјал Воведување 1.Обложени Карбид(CVD) Применливите од ниско, за да со голема брзина на сечење и од завршувањето на roughin...

DEN 461.00 576.00

JLI 2 парчиња/set Дијамант Струг VCGW160404 PCD Машина Алатка CNC Сечилото Вртење Совет Серија Погоден за SVJCR SVVCN SVQCR SVUCR

Плаќање • Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето • Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 1015.00 1128.00

10pcs CCMT09T304 FG CT3000 Внесува Cermet Вртење Алатки Метал Керамички ЦПУ Сечење Ножот Внатрешни Вртење Алатка

​Повратни Информации & За НасПовратни информацииНие одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите...

DEN 894.00 1752.00

10PCS TNMG160404 TNMG160408 TNMG160402 TNMG160412 -AK H01 Карбид алуминиум вметнете KORLOY зацементира карбид вртење внесува WTJNR

Спецификации Модел Референца : Алуминиум вметнување Алуминиум вметнување CCGT060202 / 04 / 08 DCGT070207 / 04 / 08 CCGT09 T302 / 04 / 08 DCGT11 T302 / 04 / 08 CCGT120402 / 04 / 08 / 12 VCGT110402 / 04 / 08 CNMG120402 / 04 / 08 / 12 VCGT160402 / 04 / 08 / 12 SCGT120402 / 04 / 08 / 12 TCGT090202 / 04 SCGT09 T302 / 04 / 08 TCGT110202 / 04 / 08 APKT1135G2 TCGT16 T302 / 04 / 08 / 12 MGMN150G / 200Г TNMG160402 / 04 / 08 / 12 MGMN300G / 400G WNMG090402 / 04 / 08 / 12 RCGT / RPGT 070202 SNMG120402 / 04 / 08 / 12 RCGT / RPGT 1003 APKT1604МА RCGT / RPGT 10 T3 APKT1604MA3 RCGT / RPGT 1204 APGT1604G2 RCGT / RPGT 0802 SEHT1204X83 SNMG120402 / 04 / 08 / 12 SP300 Карактеристики : 1...

DEN 959.52

FGHH420R-64/100,extermal Вртење Алатка Фабрика Куќи ,здодевни Бар,cnc,машина,сечење,фабрика Штекер

Ве молиме контактирајте ме ќе може да изберат помеѓу 2 вида на R(право) / L(лево) , ако не't контактирајте со нас, ние ќе ја испрати Вистинската алатка носителотЗабелешка : Оваа алатка во процесот на продажба, не вклучувајќикарбид инсерти,сликата е да се покаже1...

DEN 1346.88

MZG 1 BUC TPGH110308 3T CBN ЦПУ Сечење Струг Тврд Материјал, Обработка Здодевни Вртење STFP Алатки Триаголник Карбид Инсерти

MZG TPGH110308 3 T CBN ЦПУ Сечење Струг Тврд Материјал, Обработка Здодевни Вртење STFP Алатки Триаголник Карбид Инсерти 1.MZG Волфрам Карбид Внесува Објект Спецификите MZG Волфрам Карбид Внесува Спецификација ПараметарСпецификација Материјал АголР Апликација TPGH1103083 T CBN R0.8 Висока Цврстина На Материјалот За Обработка 2.MZG Волфрам Карбид Внесува Производ Фото3.MZG Волфрам Карбид Внесува Пакување Информации Вметнете Пакување Информации4.MZG Волфрам Карбид Внесува Параметар MZG CNC Алатката Insert Материјал Воведување 1.Обложени Карбид(CVD) Применливите од ниско, за да со голема брзина на сечење и од завршувањето на roughin...

DEN 1152.00 1440.00

MCGNR/L3232P12 Вртење Алатки ЦПУ струг алатка машина бар 91 степени композитни надворешни кружни нож за сечење алатки за струг

ttention : Спецификации и цени да се види во табелата подолу, ве Молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот...

DEN 637.44

MCGNR/L2525M12 Вртење Алатки ЦПУ струг алатка машина бар 91 степени композитни надворешни кружни нож за сечење алатки за струг

Внимание : Постојат два предмети MCGNR(десна рака)2525 M12 и MCGNL (ЛЕВА РАКА) 2525 M12,, Кога ќе го поставите цел , ве молиме да не информирате треба десната рака или левата рака ,ве молиме имајте во предвид ,аконемате барање ,ние ќе ви испратиме десната рака директно.попродажбата на услугата : Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката...

DEN 375.36

MZG Триаголник GBA43L100 GBA43L150 ZM856 Нерѓосувачки Челик Плитки Grooving Машина ЦПУ Струг Сечење Алатки Солидна Карбид Инсерти

MZG Триаголник GBA43 L100 GBA43 L150 ZM856 Нерѓосувачки Челик Плитки Grooving Машина ЦПУ Струг Сечење Алатки Солидна Карбид Инсерти 1.MZG Волфрам Карбид Внесува Објект Спецификите MZG Волфрам Карбид Внесува Спецификација ПараметарСпецификација Материјал Примена GBA43 L100 ZM856 Нерѓосувачки Челик Обработка GBA43 L150 ZM856 Нерѓосувачки Челик Обработка MZG Toolholders Спецификација Параметар2.MZG Волфрам Карбид Внесува Производ Фото3.MZG Волфрам Карбид Внесува Пакување Информации Вметнете Пакување Информации4.MZG Волфрам Карбид Внесува Параметар MZG CNC Алатката Insert Материјал Воведување 1.Обложени Карбид(CVD) Применливите од ниско, за да со голема брзина на сечење и од завршувањето на roughin...

DEN 3763.00 4704.00

22ER 5.00 ГМ ISO ZCC.КТ навој секачи RT22.01W-5.00 ГМ YBG201 Надворешни Провира вметнете сечење Алатки

22 ER 5.00 ГМ ISO ZCC.КТ навој секачи RT22.01 W5.00 ГМ YBG201 Надворешни Провира вметнете сечење АлаткиМОЖЕТЕ ДА ИЗБЕРЕТЕ ПОДОЛУ ПРЕДМЕТИ : RT22.01 W5.00 ГМ YBG201 RT22.01 N5.00 ГМ YBG201

DEN 2783.52

CNC струг алатка машина бар 95 степени надворешни кружни нож MCLNR/L 2525M12 струг алатки, струг сечење алатки Мелење машина

Внимание : Спецификации и цени да се види во табелата подолу, ве Молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот...

DEN 433.44

MZG DCMT070204 DCMT11T308 TM ZP1521 Нерѓосувачки Челик ЦПУ Сечење Здодевни Вртење Обработка Toolholder Indexable Карбид Инсерти

MZG DCMT070204 DCMT11 T308 TM ZP1521 Нерѓосувачки Челик ЦПУ Сечење Здодевни Вртење Обработка Toolholder Indexable Карбид Инсерти 1.MZG Волфрам Карбид Внесува Објект Спецификите MZG Волфрам Карбид Внесува Спецификација Параметри MZG Toolholders Спецификација ПараметарСпецификација Материјал АголР АпликацијаDCMT070204ТМ ZP1521 R0.4 Нерѓосувачки челик ОбработкаDCMT070208ТМ ZP1521 R0.8 Нерѓосувачки челик ОбработкаDCMT11 T304ТМ ZP1521 R0.4 Нерѓосувачки челик ОбработкаDCMT11 T308ТМ ZP1521 R0.8 Нерѓосувачки челик Обработка 2.MZG Волфрам Карбид Внесува Производ Фото3.MZG Волфрам Карбид Внесува Пакување Информации Вметнете Пакување Информации4.MZG Волфрам Карбид Внесува Параметар MZG CNC Алатката Insert Материјал Воведување 1.Обложени Карбид(CVD) Применливите од ниско, за да со голема брзина на сечење и од завршувањето на roughin...

DEN 927.00 1344.00

16ER14BSPT ZM860 CNC Надворешни Провира Алатки Indexable Волфрам Карбид Завртка Тема Инсерти за Обработка Нерѓосувачки Челик

16 ER14 BSPT ZM860 CNC Надворешни Провира Алатки Indexable Волфрам Карбид Завртка Тема Инсерти за не ' Рѓосувачки Челик за Облагородување 1.MZG Волфрам Карбид Внесува Објект Спецификите MZG Волфрам Карбид Внесува Спецификација ПараметарСпецификација Материјал Примена16 ER14 BSPT ZM860 Нерѓосувачки Челик Обработка 2.MZG Волфрам Карбид Внесува Производ Фото3.MZG Волфрам Карбид Внесува Пакување Информации Вметнете Пакување Информации4.MZG Волфрам Карбид Внесува Параметар MZG CNC Алатката Insert Материјал Воведување 1.Обложени Карбид(CVD) Применливите од ниско, за да со голема брзина на сечење и од завршувањето на roughin...

DEN 3264.00 4080.00

MCGNR/L2020K12 Вртење Алатки ЦПУ струг алатка машина бар 91 степени композитни надворешни кружни нож за сечење алатки за струг

Внимание : Спецификации и цени да се види во табелата подолу, ве Молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот...

DEN 350.40