• Ново
Aiyima PT2399 Дигитални Микрофон Засилувач Одбор Караоке Reverberation Одбор Караоке РЕД Засилувач Модул Двојна AC12V

Aiyima PT2399 Дигитални Микрофон Засилувач Одбор Караоке Reverberation Одбор Караоке РЕД Засилувач Модул Двојна AC12V

DEN 446.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Опис на производот : Кара РЕД одбор, со користење на оригиналните PT2399 чип , кои се одговорни за ехо обработка на звук, оригиналниот PT2399 е типичен Кара 0 K ехо обработка на интегрирани кола, Во CD, VCD, DVD, TV audio 'Кара 0 K машина за широк спектар на апликации. Preamplifier со оригинални двојна amp NE5532 е одговорен за аудио сигнал засилување и ефикасна обработка. Двонасочна микрофон влез + аудио мешање технологија. Производ параметар : Модел : XH - M173 Име : караоке reverberation одбор Излез Оптоварување : 4-8ohn Работен напон : Dual AC12 V Големина на : 100 * 57 * 17 мм Тежина : 62 g Забелешка : 1.Користење на AC двојно трансформатор 12 V само. 2.Овој одбор аудио излез дел треба поврзете засилувач одбор, не може директно да се поврзете со Аудио. 3.Не се соочуваат со претседателот на микрофон. Интерфејс, Knob, Светлина Опис : 1.Lin GND Rin : Претставува лев канал / GND / десно канал на аудио влезниот сигнал 2.Простак GND Rout : Претставува лев канал / GND / десно канал на аудио излезен сигнал 3.MIC1 MIC2 : се користи за да се поврзете на микрофон, микрофонот е конектор приклучок директно 4.Музика волумен knob : се користи за да се прилагоди на музика во заднина (придружба) звук големина 5.Микрофон копче за јачина на звук knob : се користи за да го прилагодите звукот на микрофонот големина 6.Reverb Длабочина Knob : се Користи за да се прилагоди на репродукција фреквенција на микрофон 7.Reverb Време knob : се Користи за да се прилагоди на микрофонот е време на репродукција Пакет се вклучени : 1 PC PT2399 Дигитални Микрофон Засилувач Одбор Караоке Reverberation Одбор

Особините

Бренд Име:
Aiyima
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
PT2399
Канали:
2 (2.0)
Максимална Моќност По Канал:
нема моќ

Купувачите избираат и

YJHIFI WA 86 Луксузни шасија класа засилувач од алуминиум засилувач куќиште Чиста posterior алуминиумска шасија diy засилувач шасија

Изглед, големина : длабоко 312* широк 432* висок 150 MM Внатрешна големина : длабока 300* широк 323* висок 142 MM Тежина : 8.35 KG Преден панел : 8 MM Задните : 3ММ Алуминиумска плоча дебелина : 3ММ Процес : жица цртање Боја : сребро (а ако сакате други бои треба да биде направен) други Додатоци : 4 нога шок апсорбер Моќност блок 1 прекинувач 1 Копчето 1 1 количества на завртки

DEN 7520.00 7915.20

Nobsound DX-925 HiFi Моќност Засилувач електронска цевка за Антена Bluetooth Засилувач HiFi Хибрид Single-Ended Класа Моќ Amp

Answer : ___________________________ Note : Основен напон за овој производ е 220 V, Ако вашата земја е напонот е 110 V, треба да го додадете на напонски трансформатор.Ако вашата земја е напонот е 110 V, ве Молиме изберете 110 V опција, Ние ќе ја додадете на напонски трансформатор за вашиот пакет.1 x Засилувач1 x упатство1 x Аудио кабелПочитувани купувачот, Тајсон Надворешна Трговија Inc...

DEN 16171.00 17576.64

freeship VDWALL LedSync850M Led HD ВИДЕО ПРОЦЕСОР со USB и wifi 1920x1080 поддршка linsn TS802 colorlight dbstar ДБС-HVT11IN

Карактеристики : 1 Најновите емитува видео технологија на обработка носи појасно и повеќе се зборува за слики, на повеќе брилијантни бои и повеќе живописни сцени 2...

DEN 28800.00

Aiyima TPA3118D2 Дигитален Засилувач Одбор Amplificador Dual Channel Аудио Засилувач Одбор 45W*2 За 4-8ohm Говорникот Amp DIY

Опис на производот : Име на Производ : Дигитален аудио засилувач одбор Тип на Производ : XHM312 Моќност засилувач чип : TPA3118 D2 * 1 Влезен напон : DC1228 V , се препорачува DC24 V Моќ снабдување интерфејс : DC штекер (5.5 * 2.1) на Текст на струјата : > 3А Излезна моќност : 45 W * 2 Излезна отпорност : 48ohm Текст отпорност : 1 KΩ Сигнал на бучава сооднос : 100db Зголемување : 30 TSP Број на канали : два канали Аудио влез : 3,5 mm приклучок / x H2.543 P Големина : 66 * 53 MM Производ параметри : Табла за напојување максимален опсег DC1228 V, се препорачува DC24 V моќ снабдување...

DEN 384.00

1PC 5687(Врв) ДА 6SN7(Дното) 9Pin ДА 8Pin Цевка DIY Аудио Вакуум Цевки Адаптер Приклучок Конвертор Бесплатен Превозот

Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен превозот на производот,ние ќе го избере најмногу повластен испорака начин.1 Piece 5687 ДА 6 SN7 ( дното) 9 Pin ДА 8 Pin Цевка DIY Аудио Вакуум Цевки Адаптер Приклучок Конвертор Бесплатен Превозот

DEN 570.00 670.08

Assembeld UPC1342V+NJW0302G / NJW0281G Стерео Класа Со Моќност Засилувач Одбор 150W*2

Assembeld UPC1342 V+NJW0302 G / NJW0281 G Стерео класа Со Моќност засилувач одбор 150 W*2PCB Големина : 183*58mmЗАСИЛУВАЧ одбор работи напон : DC35 V50 VИзлезна Моќност Max 150 W+150 WЈачина на бучава сооднос : 105d BНиво на бучава : 0.4 m VМоќта Транзистори со користење на Нови Оригинални NJW0302 G / NJW0281 G.

DEN 1483.20

бесплатен превозот 1pcs Дијаметар 25mm висока 24mm сите алуминиум солидна Волумен knob

Дијаметар 25mm Висина 24mm Внатрешни завртка дупка 6mm завртки M4 Превозот со авион mail на светот 1 Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена по вашата исплата е потврдено од страна на aliexpress...

DEN 384.00 408.00

Douk Аудио Алуминиумска шасија DAC случај засилувач куќиште DIY Кабинет HiFi Кутија 430*95*330 мм

Бренд Douk Аудио Материјали Алуминиум Нето Тежина (KG) 4.0 Kg Пакет Тежина (KG) 4.5 Kg Надворешни Димензии Ширина (mm) Висина (mm) Длабочина (mm) 430 95 330 Внатрешни Димензии Ширина (mm) Висина (mm) Длабочина (mm) 394 74 294 Материјал дебелина Напред (mm) Задните (mm) Лево (mm) Право (mm) Врвот (mm) Дното (mm) 4 4 4 4 3 3 Додатоци 1× Моќ штекер 1set × Завртки 4× Гумени нозе ЗабелешкиЗа Douk Аудио Студио : Douk Аудио Студио основана во 2013, Ние се стремиме да понудиме најдобрите аудиовизуелна производи по најниска цена за нашите клиенти...

DEN 4332.00 4560.00

WA85 Целосна алуминиумско куќиште preamp шасија Моќност засилувач случај / кутија 392*435*155mm

Детали за производот : Надворешни димензии : длабоко 392 * ширина 435 * висина 155 MM Внатрешни димензии : длабоко 378 * ширина 325 * висина 142 MM Тежина : 10.5 КГ Пакет вклучува : Комплет X1 Гумени влошки X4 Моќ штекер X1 Поддршка на завртка ЗАБЕЛЕШКА : Не се вклучуваат power кабел и РКА.

DEN 7056.00

WA30 Алуминиумско куќиште Preamp шасија Моќност засилувач случај/кутија големина 410*440*150MM

Детали за производот : Надворешни димензии : длабоко 410 * ширина 440 * висина 150 MM Внатрешни димензии : длабоко 400 * ширина 345 * висина 140 MM Тежина : 8.7 КГ Пакет вклучува : Комплет X1 Гумени влошки X4 Моќ штекер X1 Switch X1 Осигурување кутија X1 Поддршка на завртка ЗАБЕЛЕШКА : Не се вклучуваат power кабел и РКА.

DEN 5755.20

Заврши EL34+6N9P+5Z2P Bluetooth цевка amplifie Стерео HiFi EL34 Цевка hifi аудио засилувач

Производ параметрите : Фреквенција одговор : 20 HZ25 KHZ Вкупно хармонично нарушување : Излезна Моќност : ≥10 W (4Ω, 8Ω)SNR : 89 DB Сигнал ниво : 12 V соодветна Тежина : околу 13 кг Димензии : (W) 315mm * (H) 14mm * (D) 240mm Цевка : 6 N9 P * 2, EL34 * 2, 5 Z2 P *1Карактеристики : Користење на напредни силикон и кислородfree) бакарна жица прилагодено напредни трансформатор...

DEN 11424.00

1pcs САД СМС цевка штекер Мали 9 pin scaffolding за 12AX7,6922,EL84 обезбедување на Квалитет

1pcs САД СМС цевка штекер Мали 9 pin scaffolding обезбедување на КвалитетНа СМС bakelite вентил носителот ЦЕВКА за ПРИКЛУЧОК за Нов Hifi дизајн концепт, pin колона на позлатени бакар и изолатор со скапи Тефлон (подобра отпорност на топлина, ниска resonant точка)...

DEN 775.00 816.00

PAPRI 1PC EIZZ Премиум 24-Чекор 10K 25K 50К 100K 250K Моно Attenuator Волумен Potentiometer Злато Позлатен Бакар Игли За Аудио Засилувачи

Бренд Нови EIZZ 1 PC Премиум 24Чекор Моно Attenuator Волумен Potentiometer Вредност : ДНЕВНИК 10 K 25 K 50К 100 K 250 K цената е за 1 PC / многу 24 Чекори, Моно Материјал на Shield / корица : Алуминиум легура, ЦПУ машински Shield / покрие површина : Хром Позлатен Боја : Сребро сива Материјал на изолатор : Тефлон Материјал на Контакт Игли : 24 K Злато Позлатен бакар Целокупната дијаметар : 38mm вкупна должина : 52mm Shield / покрие должина : 37mm Целокупната должина на вратило : 25мм Нето вратило должина : 15mm Бунари со дијаметар : 6mm Вратило материјал : Дувачкиот Панел отсечени дијаметар : 10мм Плаќање на цел почнува обработка еднаш исплата е расчисти...

DEN 2376.00

Бриз аудио оригинални А2 засилувач со прекрасен јасно се прелива со звук

Овој објект е со прекрасен ниска frequence контрола ,и стабилна ,тоа може да се направи Чиста natual глас и се направени од 2 SK170 J74 BL за geminate transistors , 5200 / 1943 за моќ transistorsНадворешни димензии : 430*92*312 MM(со исклучок на копчиња)Излезна моќност : 150w*2 8ohm и 230w*2 4ohmFrequence одговор : 20 Hz~20 KHz 3 Hz~150 Hz( 1 W излез)Вкупно хармонично нарушување : 0.08%(20 Hz~20 KHz)Јачина на бучава сооднос : 118d BШасијата : нов алуминиумски дизајн, како во случајот со два бојаНа нашите руски пријателиВи благодарам за вашата доверба и поддршка за нашите производи!Поради магнетизам на овој објект ,може ли да ве молиме не го изберат SPSR за превозот во оваа точка ,тоа не може да се отиде преку превозот по правило ,ви благодариме !Меѓународни клиенти ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 16718.00 18575.52

2 ПАРЧИЊА Нови Psvane Цевка MARKII EL84-TII го Замени EL84 6P14 Цевка 9PINS Електрони Цевка Бесплатен Превозот

Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен превозот на производот,ние ќе го избере најмногу повластен испорака начин.TIIСерија : Позиционирање во надминува целосно, не само да ги надмине сите исти видови на продукции дека секогаш е подражавање на пазарот, но исто така да се надмине себеси.

DEN 4707.00 5230.08

DC36V TAS5613 2.1 канал дигитален засилувач одбор Користење на оригиналните TAS5613, OPA1632DR, TL072 надвор TPA3116 LM1875

DIY засилувач одбор деталиДраги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!TAS5613 2.1 канал дигитален засилувач одбор (надвор TPA3116 LM1875)Производ ВоведСите компоненти на овој производ се оригинални автентични, чиста скромен, квалитет; употреба на високо квалитетни, оригинални делови, не само квалитетот и безбедноста се гарантира, долг животен век, што е уште поважно, дека вистинските резултати може да се сретне дизајнот целта на силна гаранција.детали за производот : OPA1632 е целосно диференцијални засилувач за возење со високи перформанси аудио аналогнинадигитални конвертори (ADCs)...

DEN 1481.00 1722.24

YA46 МИНИ Целосна алуминиум AMP шасија /HIFI Аудио Засилувач Случај/ЗАСИЛУВАЧ Кутија DIY

YA46 МИНИ Целосна алуминиум AMP шасија / HIFI Аудио Засилувач Случај / ЗАСИЛУВАЧ Кутија DIYЛистата : Комплет X1 Гумени влошки X4 Моќ штекер X1 Алуминиум knob X1 Поддршка на заврткатанапомена : не се вклучуваат на метар и РКА терминалиГолемина на : Надворешни : Width = 310 mmВисина = 92 ммДлабочина = 148 ммВнатрешната : Width = 300ммВисина = 83 ммДлабочина = 135mmПакет тежина : околу 2.3 kg / setИмајте на ум дека стандардниот превозот не е пристрасен оддалечените области, како што се на купувачот превозот адреса е оддалечена област, ќе треба да плаќаат екстра 35 далечински такса, или ќе изберете други начини на транспорт со брод до купувачот, ве молиме да се разбере.

DEN 1440.00

Douk Аудио Засилувач Куќиште Алуминиумска Шасија Професионални DIY Случај HiFi Кутија

Бренд Douk Аудио Материјали Алуминиум Нето Тежина (KG) 2.4 Кг Пакет Тежина (KG) 3.0 Kg Надворешни Димензии Ширина (mm) Висина (mm) Длабочина (mm) 340 62 248 Внатрешни Димензии Ширина (mm) Висина (mm) Длабочина (mm) 320 54 237 Материјал дебелина Напред (mm) Задните (mm) Лево (mm) Право (mm) Врвот (mm) Дното (mm) 8 3 8 8 3 3 Додатоци 1× Моќ штекер 1set × Завртки 4× Гумени нозе ЗабелешкиЗа Douk Аудио Студио : Douk Аудио Студио основана во 2013, Ние се стремиме да понудиме најдобрите аудиовизуелна производи по најниска цена за нашите клиенти...

DEN 2234.00 2352.00

TAS5630 Засилувач од Класа D Одбор Високо-моќ Заврши Одбори Моно 600w за Subwoofer или Целосен Опсег DIY Бесплатен Превозот

TAS5630 Засилувач од Класа D Одбор Високомоќ Заврши Одбори Моно 600w за Subwoofer или Целосен Опсег (Модел Бр : WHFABTAS5630)Излезна моќ на TAS5630 класа D засилувач може да биде до 600 W под изведен од страна DC48 V и 2 ohm оптоварување, што може да обезбеди излезна моќност 350 W ако 4 ohms оптоварување...

DEN 2539.20

Дијаметар 40mm месо тело со Дијаметар од 24mm Висина 26mm Сите Алуминиум Солидна Волумен Knob Звук Засилувач Potentiometer Knob

Засилувач случај деталиДраг пријателВи благодариме за посетата на нашата продавница!!Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!Материјал : Алуминиум легура.Листа : 1*Аудио засилувач knobБоја : златна, сребрена, црна.ГолеминаДијаметар : 40mm.Месо тело со Дијаметар : 24mm.максимална : 26mm.Potentiometer бленда : 6mm.[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Превозот услуги : Превозот : Јас ќе ја испрати својата точка во 4 дена по вашата исплатаСите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,Понекогаш може да го одложи една недела,како за вашата Држава Customhouse.Велика Британија | Сад | Австралија | Канада |( За 1535 Дена )Германија | Австрија | Швајцарија |( За 1535 Дена )Франција | Италија | ( За 2560 Дена )Други | ( За 3090 Дена )Ако изберете следниве превозот методи,превозот цената ќе се наплаќа.EMS ,превозот датум : 5 до 13 денаDHL ,превозот датум : 2 до 8 денаFEDEX ,превозот датум : 2 до 8 денаТНТ ,превозот датум : 2 до 8 денаПолитика на враќање : Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена.Но ние не прифаќаме на вратите со боја differentia.Бидејќи различни следи имаат различни екранот.И секој пат,можеби иста боја Бр...

DEN 454.00 527.52

влезен напон AC220V пак Двојно 9v 10w трансформатор за Ниско-pass Подесување одбор засилувач одбор Аудио трансформатор 9v-0-9v

Модел : ЕИ48*24 Напон : 9 V*2 струја : 0.6 Моќ : 10 W Должина : 50mm висина : 42mm Ширина (на двете страни) : 25мм Монтажа дупка центар дијагонала дијаметар : 63mm Влезен напон : AC220 V (црвена линија) Излез AC напон : dual 9 V Излез форма : 9 V0 V9 V (влез и излез се AC) Тежина : 0.4 KG

DEN 576.00

5V ZPM Исто Ниво Audiobyte Хидра Z Дигитален Интерфејс DC Линеарното Напојување

ZPM Исто Ниво Audiobyte Хидра Z Дигитален ИнтерфејсDC Линеарното Напојување 5 VСпецификација параметар : Влезен напон : AC 230 Vac (115 Vac опционално)Излезен напон : DC5 VИзлезниот терминал : 3 P Увоз PLT авијација излезен приклучок x1Преглед димензии : Ширина x 110mm Висина 63mm x Длабочина 132mmТежина : 3.0 kgСлучаен додатоци : Квалитет моќ линија x1(може да забелешки бараат Британски Стандард или Американски Стандард);DC излез Kadashi DC моќност линија x1(Авијација 3 P –>DC5525)Напомена : Оваа ставка е поделена на 115 V и 230 V,115 V се однесува на 110 V / 115 V / 120 V, 230 V се однесува на 220 V / 230 V / 240 V.Поради продажбата количеството причина, ние немаме моќ да се изгради попродажбата на услугата центар во вашата локална...

DEN 14400.00

Бесплатен превозот 3pieces ружино дрво Дрвени Звучници Coppy Скок Изолација Конус Стојат Нога База Подлога

Бесплатен превозот 3pieces ружино дрво Дрвени Звучници Coppy Скок Изолација Конус Стојат Нога База Подлогаголемина : long68mm*high43mmОпис На ПроизводотДобредојдовте на нашата продавница...

DEN 2879.52

PRT-01A-6J1 цевка засилувач DIY комплет preamp Стерео Вакуум Цевки за инсталација делови

Answer : ___________________________ Note : ова е DIY комплет сите компоненти ќе треба сами да лемење нив.Пакетот вклучува : DIY 6 J1 preamp комплет X 1 сетПекинг 6 J1 цевка X 2 парчињаРаботи напон : 0AC200 V над 10ma (200 V240 V е во ред)0AC6.3 V над 500ma (6 V9 V е во ред)PCB големина : 127mm76mm Цевка heigh за 64mmСтекнат : околу 10 патиЗачестеност одговор : 20 Hz ~ 20 KHzТекст Чувствителност : 300m V2000m VSNR : 96 DBВкупно хармонично нарушувањеОваа preamp свиња користење на пекинг 6 J1 цевка, класичен транзисторски засилувач коло, работа во класа А, повеќе лесно да мах со моќност засилувач, речиси секој засилувач линија може да биде задоволни со резултатите...

DEN 730.00 768.00

Нови DIY Моќ amp алуминиумска шасија /home аудио засилувач случај / моќ шасија

WA121 ШАСИЈАнадворешни димензии : 350*425*120mm (W*H*D)внатре димензија : 340*410*112mm(W*H*D)Тежина : околу 6kgПакет вклучуваат Случај X 1 Гума дихтунзи X4 моќ приклучок X 1 прекинувач X1 Поддршка заврткиЗабелешка : вообичаено е да не вклучуваат Моќ кабел,РКА,осигурачПревозот време : default со авион mail,за 722 дена да пристигне повеќето од европските земји...

DEN 3835.00 4080.00

Aiyima TPA3116 2.1 Дигитален Аудио Засилувач Одбор TPA3116D2 Subwoofer Говорникот Засилувачи DC12V-24V 2*50W+100W

Опис на производот : Операција видео : https : / / cloud.video.taobao.com / play / u / 199304554 / p / 2 / e / 6 / t / 3 / 50037620907.mp4 Забелешка !!!!!!!!!!!! ако сакате Subwoofer,треба да се користат Висок Квалитет Subwoofer говорник! Исправноста одбор донесува два увезени TPA3116 D2 дигитален засилувач чип како основен,едно парче како лево и десно канал моќност засилувач,другиот дел што претходно мост briver со NE5532 subwoofer ,со мал ,висок effeciency,висока моќност карактеристики...

DEN 589.00 654.24