• Ново
Aiyima TPA3116 2.1 Дигитален Аудио Засилувач Одбор TPA3116D2 Subwoofer Говорникот Засилувачи DC12V-24V 2*50W+100W

Aiyima TPA3116 2.1 Дигитален Аудио Засилувач Одбор TPA3116D2 Subwoofer Говорникот Засилувачи DC12V-24V 2*50W+100W

DEN 654.24
DEN 589.00 -10 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

Опис на производот : Операција видео : https : //cloud.video.taobao.com/play/u/199304554/p/2/e/6/t/3/50037620907.mp4 Забелешка !!!!!!!!!!!! ако сакате Subwoofer,треба да се користат Висок Квалитет Subwoofer говорник! Исправноста одбор донесува два увезени TPA3116 D2 дигитален засилувач чип како основен,едно парче како лево и десно канал моќност засилувач,другиот дел што претходно мост briver со NE5532 subwoofer ,со мал ,висок effeciency,висока моќност карактеристики. Име на производ : 2.1-канален аудио засилувач Чип Одберете : TPA3116 D2 напон : DC 12-24 V Излезна моќност : 50 W*2+100 W Subwoofer*1 Излезна Отпорност : 4-8ohm Фреквентен опсег : 14-100 Khz SNR : 100db Број на канали : 3(лево канал,право канал,subwoofer) Switch фреквенција : 1.2 MHz Големина : 100*70*30мм Совети : Овој засилувач одбор имаат две моќност Крајот и Две аудио влез Крајот,можете да изберете секој еден! Пакување 1pcs*DC12 V-24 V 2*50 W+100 W XH-M139 2.1 Канал дигитални Subwoofer Засилувач Одбор Чип TPA3116 D2

Особините

Бренд Име:
Aiyima
Пакет:
Yes
Канали:
3 (2.1)
Број На Модел На:
TPA3116 2.1 Subwoofer
Максимална Моќност По Канал:
50W
Тип:
Дома Засилувач

Купувачите избираат и

Бесплатен превозот 3pieces ружино дрво Дрвени Звучници Coppy Скок Изолација Конус Стојат Нога База Подлога

Бесплатен превозот 3pieces ружино дрво Дрвени Звучници Coppy Скок Изолација Конус Стојат Нога База Подлогаголемина : long68mm*high43mmОпис На ПроизводотДобредојдовте на нашата продавница...

DEN 2879.52

XH-M342 AC/DC12 20W*2+30W PBTL TDA7377 супер бас 2.1 канал моќност засилувач одбор Subwoofer аудио засилувач одбор

DIY засилувач одбор деталиДраги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!параметарот : Канал : 2.1 ( Dual channel + subwoofer )чип : TDA7377Коло тип : PBTLТекст напојување : AC / DC1215 VИзлезна Моќност : 20 W*2+30 Wголемина : 80*69*49mm[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Превозот услуги : Превозот : Јас ќе ја испрати својата точка во 4 дена по вашата исплатаСите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,Понекогаш може да го одложи една недела,како за вашата Држава Customhouse.Велика Британија | Сад | Австралија | Канада |( За 1535 Дена )Германија | Австрија | Швајцарија |( За 1535 Дена )Франција | Италија | ( За 2560 Дена )Други | ( За 3090 Дена )Ако изберете следниве превозот методи,превозот цената ќе се наплаќа.EMS ,превозот датум : 5 до 13 денаDHL ,превозот датум : 2 до 8 денаFEDEX ,превозот датум : 2 до 8 денаТНТ ,превозот датум : 2 до 8 денаПолитика на враќање : Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена.Но ние не прифаќаме на вратите со боја differentia.Бидејќи различни следи имаат различни екранот.И секој пат,можеби иста боја Бр...

DEN 688.00 800.64

3pieces S3 големи Абонос изолација Говорникот нозе 43mm

S3 големи Абонос изолација Говорникот нозе 43mmОпис На ПроизводотДобредојдовте на нашата продавница Доведување ќе големи зделки секој ден!1.Превозот : Ние ќе брод на itemswithin 2 businessdays по примиле исплата.Ве молиме бидете сигурни да ни обезбеди withacorrect,прецизен и детален испраќаат адреса...

DEN 2352.00

Nobsound MS-10D MKII Цевка Засилувач Hifi Стерео Засилувач Моќ 25W*2 Vaccum Цевка AMP Поддршка за Bluetooth и USB 110V или 220V

MS10 D MKII Постојат две бои( Златна или Црна ) , Ние default за да ја испратите Злато,Ако сакате црна, ве Молиме да ни даде порака.Имаме ексклузивно право за продажба за оригиналниот уреди кои го поддржуваат 100 ~ 130 V 50 / 60 Hz : Моќност засилувач x 1Прирачник за корисникот x 1Аудио кабел x1По 6 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана...

DEN 6999.84

Заврши EL34+6N9P+5Z2P Bluetooth цевка amplifie Стерео HiFi EL34 Цевка hifi аудио засилувач

Производ параметрите : Фреквенција одговор : 20 HZ25 KHZ Вкупно хармонично нарушување : Излезна Моќност : ≥10 W (4Ω, 8Ω)SNR : 89 DB Сигнал ниво : 12 V соодветна Тежина : околу 13 кг Димензии : (W) 315mm * (H) 14mm * (D) 240mm Цевка : 6 N9 P * 2, EL34 * 2, 5 Z2 P *1Карактеристики : Користење на напредни силикон и кислородfree) бакарна жица прилагодено напредни трансформатор...

DEN 11424.00

1PC 5687(Врв) ДА 6SN7(Дното) 9Pin ДА 8Pin Цевка DIY Аудио Вакуум Цевки Адаптер Приклучок Конвертор Бесплатен Превозот

Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен превозот на производот,ние ќе го избере најмногу повластен испорака начин.1 Piece 5687 ДА 6 SN7 ( дното) 9 Pin ДА 8 Pin Цевка DIY Аудио Вакуум Цевки Адаптер Приклучок Конвертор Бесплатен Превозот

DEN 570.00 670.08

Aiyima 1pc JLH 1969 класа засилувач Одбор висок квалитет PCB МОТ/2N3055 Diy Колекции

1416033537631515Deacription : Забелешка : МОТ / 2 N3055 е ued,но работат добро! ви благодариме! Ве молиме имајте во предвид пред да се купи : Производи како што е прикажано во мојата главна слика, еден канал цена...

DEN 840.00

Aiyima TPA3118D2 Дигитален Засилувач Одбор Amplificador Dual Channel Аудио Засилувач Одбор 45W*2 За 4-8ohm Говорникот Amp DIY

Опис на производот : Име на Производ : Дигитален аудио засилувач одбор Тип на Производ : XHM312 Моќност засилувач чип : TPA3118 D2 * 1 Влезен напон : DC1228 V , се препорачува DC24 V Моќ снабдување интерфејс : DC штекер (5.5 * 2.1) на Текст на струјата : > 3А Излезна моќност : 45 W * 2 Излезна отпорност : 48ohm Текст отпорност : 1 KΩ Сигнал на бучава сооднос : 100db Зголемување : 30 TSP Број на канали : два канали Аудио влез : 3,5 mm приклучок / x H2.543 P Големина : 66 * 53 MM Производ параметри : Табла за напојување максимален опсег DC1228 V, се препорачува DC24 V моќ снабдување...

DEN 384.00

PAPRI 1PC EIZZ Премиум 24-Чекор 10K 25K 50К 100K 250K Моно Attenuator Волумен Potentiometer Злато Позлатен Бакар Игли За Аудио Засилувачи

Бренд Нови EIZZ 1 PC Премиум 24Чекор Моно Attenuator Волумен Potentiometer Вредност : ДНЕВНИК 10 K 25 K 50К 100 K 250 K цената е за 1 PC / многу 24 Чекори, Моно Материјал на Shield / корица : Алуминиум легура, ЦПУ машински Shield / покрие површина : Хром Позлатен Боја : Сребро сива Материјал на изолатор : Тефлон Материјал на Контакт Игли : 24 K Злато Позлатен бакар Целокупната дијаметар : 38mm вкупна должина : 52mm Shield / покрие должина : 37mm Целокупната должина на вратило : 25мм Нето вратило должина : 15mm Бунари со дијаметар : 6mm Вратило материјал : Дувачкиот Панел отсечени дијаметар : 10мм Плаќање на цел почнува обработка еднаш исплата е расчисти...

DEN 2376.00

1 пар Оригиналниот САД СМС 868 S засилувач/звучници терминал/штекер рог РКА терминали

1 пар Оригиналниот САД СМС 868 S засилувач / звучници терминал / штекер рог РКА терминалиИнсталација големина : најдобар инсталација бленда : 12 мм + / 0.5 mm Максимална дебелина на клипот : 7 мм + / 0.5 mm пакет вклучуваат : 1pair терминалиВе молиме овозможи 1524 години работни дена за испорака,Или може да контактирате со нас за додавање пари со користење побрз курир(EMS,DHL,UPSот или курир ви назначени)

DEN 866.00 912.00

Музика сала Најновите 6N11/12AU7 Вакуум Цевки Preamplifier HiFi Бафер Стерео Аудио Пред-Засилувач Инспириран од Музички Верност X-10D

Карактеристики Инспириран од Музички Верност X10 D коло Користење на класичен triode засилувач коло Во Класа станица на глас effection е најдобро...

DEN 6005.00 6672.00

300W 3Way Фреквенција Divider Одбор КТВ Фаза Говорникот Crossover HiFi Aodio Treble Алто Бас 3way Crossover Divider

Поврзани Продукции : Опис : Помош EPCOS метал филм неиндуктивни capacitor Многу транспарентен звук, многу отворени јасни, прецизни и уредни...

DEN 1017.12

2 ПАРЧИЊА 10Pin Цевка Приклучок За EL156 EZ150 AZ11 AZ12 Цевка Bakelite Штекер Бесплатен Превозот

Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен превозот на производот,ние ќе го избере најмногу повластен испорака начин...

DEN 288.00 338.40

Assembeld UPC1342V+NJW0302G / NJW0281G Стерео Класа Со Моќност Засилувач Одбор 150W*2

Assembeld UPC1342 V+NJW0302 G / NJW0281 G Стерео класа Со Моќност засилувач одбор 150 W*2PCB Големина : 183*58mmЗАСИЛУВАЧ одбор работи напон : DC35 V50 VИзлезна Моќност Max 150 W+150 WЈачина на бучава сооднос : 105d BНиво на бучава : 0.4 m VМоќта Транзистори со користење на Нови Оригинални NJW0302 G / NJW0281 G.

DEN 1483.20

1pcs САД СМС цевка штекер Мали 9 pin scaffolding за 12AX7,6922,EL84 обезбедување на Квалитет

1pcs САД СМС цевка штекер Мали 9 pin scaffolding обезбедување на КвалитетНа СМС bakelite вентил носителот ЦЕВКА за ПРИКЛУЧОК за Нов Hifi дизајн концепт, pin колона на позлатени бакар и изолатор со скапи Тефлон (подобра отпорност на топлина, ниска resonant точка)...

DEN 775.00 816.00

WA57 Целосна алуминиум засилувач шасија / Пред-засилувач / DAC Декодер / AMP Куќиште / case / кутија DIY (225*92*227mm)

Драги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!1 : името и количината : WA57 Целосна алуминиум засилувач шасија / Предзасилувач / DAC Декодер случај .2 : Состојба : Нова .3 : Додатоци : Гума машина нога, Завртка ...

DEN 1415.04

DC36V TAS5613 2.1 канал дигитален засилувач одбор Користење на оригиналните TAS5613, OPA1632DR, TL072 надвор TPA3116 LM1875

DIY засилувач одбор деталиДраги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!TAS5613 2.1 канал дигитален засилувач одбор (надвор TPA3116 LM1875)Производ ВоведСите компоненти на овој производ се оригинални автентични, чиста скромен, квалитет; употреба на високо квалитетни, оригинални делови, не само квалитетот и безбедноста се гарантира, долг животен век, што е уште поважно, дека вистинските резултати може да се сретне дизајнот целта на силна гаранција.детали за производот : OPA1632 е целосно диференцијални засилувач за возење со високи перформанси аудио аналогнинадигитални конвертори (ADCs)...

DEN 1481.00 1722.24

TAS5630 Засилувач од Класа D Одбор Високо-моќ Заврши Одбори Моно 600w за Subwoofer или Целосен Опсег DIY Бесплатен Превозот

TAS5630 Засилувач од Класа D Одбор Високомоќ Заврши Одбори Моно 600w за Subwoofer или Целосен Опсег (Модел Бр : WHFABTAS5630)Излезна моќ на TAS5630 класа D засилувач може да биде до 600 W под изведен од страна DC48 V и 2 ohm оптоварување, што може да обезбеди излезна моќност 350 W ако 4 ohms оптоварување...

DEN 2539.20

Douk Аудио Засилувач Куќиште Алуминиумска Шасија Професионални DIY Случај HiFi Кутија

Бренд Douk Аудио Материјали Алуминиум Нето Тежина (KG) 2.4 Кг Пакет Тежина (KG) 3.0 Kg Надворешни Димензии Ширина (mm) Висина (mm) Длабочина (mm) 340 62 248 Внатрешни Димензии Ширина (mm) Висина (mm) Длабочина (mm) 320 54 237 Материјал дебелина Напред (mm) Задните (mm) Лево (mm) Право (mm) Врвот (mm) Дното (mm) 8 3 8 8 3 3 Додатоци 1× Моќ штекер 1set × Завртки 4× Гумени нозе ЗабелешкиЗа Douk Аудио Студио : Douk Аудио Студио основана во 2013, Ние се стремиме да понудиме најдобрите аудиовизуелна производи по најниска цена за нашите клиенти...

DEN 2234.00 2352.00

влезен напон AC220V пак Двојно 9v 10w трансформатор за Ниско-pass Подесување одбор засилувач одбор Аудио трансформатор 9v-0-9v

Модел : ЕИ48*24 Напон : 9 V*2 струја : 0.6 Моќ : 10 W Должина : 50mm висина : 42mm Ширина (на двете страни) : 25мм Монтажа дупка центар дијагонала дијаметар : 63mm Влезен напон : AC220 V (црвена линија) Излез AC напон : dual 9 V Излез форма : 9 V0 V9 V (влез и излез се AC) Тежина : 0.4 KG

DEN 576.00

Новиот алуминиумски amp шасија /home аудио засилувач случај (големина 325 * 430 * 92MM)

Луксузна WA45 алуминиумска шасија засилувачДимензии : 325 * 430 * 92 MMВнатрешни димензии : 310 * 310 * 83 MMНа предната плоча : 8 MM задна плоча : 4 MM алуминиум дебелина : 3ММПроцес : ЕксплозијатаБоја : СребренаДодатоци : Машина нога X4На копчето X1Моќност На Блокот X1Алуминиум knob X1Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ве молиме договор ни со Trademanger или Email доколку имате какви било прашања или предлози.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа...

DEN 8708.00 9264.00

YJHIFI WA 86 Луксузни шасија класа засилувач од алуминиум засилувач куќиште Чиста posterior алуминиумска шасија diy засилувач шасија

Изглед, големина : длабоко 312* широк 432* висок 150 MM Внатрешна големина : длабока 300* широк 323* висок 142 MM Тежина : 8.35 KG Преден панел : 8 MM Задните : 3ММ Алуминиумска плоча дебелина : 3ММ Процес : жица цртање Боја : сребро (а ако сакате други бои треба да биде направен) други Додатоци : 4 нога шок апсорбер Моќност блок 1 прекинувач 1 Копчето 1 1 количества на завртки

DEN 7520.00 7915.20

Дијаметар 40mm месо тело со Дијаметар од 24mm Висина 26mm Сите Алуминиум Солидна Волумен Knob Звук Засилувач Potentiometer Knob

Засилувач случај деталиДраг пријателВи благодариме за посетата на нашата продавница!!Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!Материјал : Алуминиум легура.Листа : 1*Аудио засилувач knobБоја : златна, сребрена, црна.ГолеминаДијаметар : 40mm.Месо тело со Дијаметар : 24mm.максимална : 26mm.Potentiometer бленда : 6mm.[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Превозот услуги : Превозот : Јас ќе ја испрати својата точка во 4 дена по вашата исплатаСите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,Понекогаш може да го одложи една недела,како за вашата Држава Customhouse.Велика Британија | Сад | Австралија | Канада |( За 1535 Дена )Германија | Австрија | Швајцарија |( За 1535 Дена )Франција | Италија | ( За 2560 Дена )Други | ( За 3090 Дена )Ако изберете следниве превозот методи,превозот цената ќе се наплаќа.EMS ,превозот датум : 5 до 13 денаDHL ,превозот датум : 2 до 8 денаFEDEX ,превозот датум : 2 до 8 денаТНТ ,превозот датум : 2 до 8 денаПолитика на враќање : Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена.Но ние не прифаќаме на вратите со боја differentia.Бидејќи различни следи имаат различни екранот.И секој пат,можеби иста боја Бр...

DEN 454.00 527.52

AK4118 USB / Влакна / Коаксијален / Приемник Одбор I2S Излез LT1963EQ-3.3 ((Потреба од дополнителна под-картичка))

Опис : Напон : AC 9 V (15 W) PCB големина : главниот одбор 100 * 70 MM се Прикаже : 102 * 38 MM Излез : I2 S (треба DAC) (PS : ќе треба да го поврзете decoders само звук) Коаксијален текст поддршка на 192 KHZ, оптички влез поддршка на 96 KHZ, USB ќерка картичка слободен избор (ПС : не вклучува USB ќерка картичка.) PCB боја : блу Пакет : еден комплетен колекции

DEN 1680.00

Douk Аудио Алуминиумска шасија DAC случај засилувач куќиште DIY Кабинет HiFi Кутија 430*95*330 мм

Бренд Douk Аудио Материјали Алуминиум Нето Тежина (KG) 4.0 Kg Пакет Тежина (KG) 4.5 Kg Надворешни Димензии Ширина (mm) Висина (mm) Длабочина (mm) 430 95 330 Внатрешни Димензии Ширина (mm) Висина (mm) Длабочина (mm) 394 74 294 Материјал дебелина Напред (mm) Задните (mm) Лево (mm) Право (mm) Врвот (mm) Дното (mm) 4 4 4 4 3 3 Додатоци 1× Моќ штекер 1set × Завртки 4× Гумени нозе ЗабелешкиЗа Douk Аудио Студио : Douk Аудио Студио основана во 2013, Ние се стремиме да понудиме најдобрите аудиовизуелна производи по најниска цена за нашите клиенти...

DEN 4332.00 4560.00

YA46 МИНИ Целосна алуминиум AMP шасија /HIFI Аудио Засилувач Случај/ЗАСИЛУВАЧ Кутија DIY

YA46 МИНИ Целосна алуминиум AMP шасија / HIFI Аудио Засилувач Случај / ЗАСИЛУВАЧ Кутија DIYЛистата : Комплет X1 Гумени влошки X4 Моќ штекер X1 Алуминиум knob X1 Поддршка на заврткатанапомена : не се вклучуваат на метар и РКА терминалиГолемина на : Надворешни : Width = 310 mmВисина = 92 ммДлабочина = 148 ммВнатрешната : Width = 300ммВисина = 83 ммДлабочина = 135mmПакет тежина : околу 2.3 kg / setИмајте на ум дека стандардниот превозот не е пристрасен оддалечените области, како што се на купувачот превозот адреса е оддалечена област, ќе треба да плаќаат екстра 35 далечински такса, или ќе изберете други начини на транспорт со брод до купувачот, ве молиме да се разбере.

DEN 1440.00

LM3886 + 2SC5200 2SA1943 68W +68W +150W 2.1 канал под-subwoofer засилувач одбор

DIY засилувач одбор деталиДраги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!answer : ___________________________ note : DIY колекции и Заврши верзија ,не вклучува 2 ПАРЧИЊА кондензатори , Ако capacitance е потребно, додадете 8 еез !Карактеристики : 1 : Користење на 2 ПАРЧИЊА LM3886 + 2 SC5200 + 2 SA1943 , Обезбедува 150 WX1 68 WX2 силна излез ,2 : DualЈапонија Omron заштита коло3.напојување напон : AC15 да AC28 * 24...

DEN 1443.00 1677.60