• Ново
2017 Топла Продажба Монтирани стјуардеса Кратки ракави Кошула Здолниште 2 парчиња Поставени професионални КТВ работа носат Секси Костим Евтини, на големо

2017 Топла Продажба Монтирани стјуардеса Кратки ракави Кошула Здолниште 2 парчиња Поставени професионални КТВ работа носат Секси Костим Евтини, на големо

DEN 758.40
DEN 478.00 -37 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Драги пријатели,Добредојдовте на нашата on-line . Прво,ве Молиме кликни за да се добие тоа. Ако имате било какви прашања во врска со производот,ве молиме кликнете на копчето.Потоа да ни кажете на вашите прашања.Ние ќе одговор за што ПОБРЗО.
Ако купувате многу парчиња едно време од нас,ние ќе ви ги даде евтини, на големо цена и испрати за што побрзо пратката(EMS, Fedex,UPS-от,DHL,итн.). И ќе ви даде повеќе попуст. Ако сакате да се купи партија фустани или долги фустани,ве молиме кликнете на нашите .
Добредојдовте на вашата трговија на големо и прилагодување ! Ние ќе се потрудиме за вас.
Нашиот производ е 100%
Имајте на ум 1 : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.
Забелешка 2 : Кинески големина е 1~2sizes помала од Европски и Американски големина. Ако не сте сигурни,ве Молиме кажете ни ја вашата Висина,Тежина,Градите(Биста),Половината и др. Ние ќе го избере Соодветна големина за вас.Ви благодариме!
Големина на : не Постојат Четири димензии (S, M,L и XL) на располагање за следниве листата. ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!
· Совет за изборот на соодветна големина на :
1. Користи слична облека да се споредат со големина.
2. Изберете поголеми димензии ако вашиот големина се исти како станот на мерење на Големина на табелата.
· Внимание :
Ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески. Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.
Детали За Производот
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Особините

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Здолниште Одговара
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
Y1052
Декорација:
Копче
Стил:
Секси & Клуб
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал Состав:
Полиестер и памук
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Ацетат,Памук
Јака:
Мандарински Јака
is_customized:
Yes
Големина:
S, M, L, XL
Боја Стил:
Природна Боја
Ткаенина Тип:
Twill

Купувачите избираат и

Формално ОЛ Стилови Професионални Блејзери Одговара Со 3 Дел Јакни И Здолниште И Вест Палто За Жените Бизнис Облека Плус Големина

100% Сосема Нов Тенок Моден Дизајн Канцеларија Дама Формално Жените Одговара Боја : Црна,Темно Сина Материјал : Палто Влакна + Памук Кинески Големина : S, M,L,XL,XXL,XXXL,4 XLПакет се вклучени : 1 X Жените Здолниште Одговара (Јакни+Вест Грб+Здолниште)Големина информацииЕдиница : CMве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инченплочка за грешка при мерење е нормален 13 CMТопло Совети : Ова е Кинески големина,обично smaller12 големина од НАС / ЕУ големина, ве молиме контактирајте со продавачот да ја потврдите вашата големина пред исплата.БлузиГолеминаРамоБистаПоловинатаSleeveдолжинаS3580685857М368472 5958L3788766059XL3892806160XXL3996846261 XXXL 40 100 88 63 62 4 XL 41 104 92 64 63ЗдолништеГолеминаПоловинатаХипДолжинаS688842М729242L769643XL8010043XXL8410444 XXXL 88 108 44 4 XL 92 112 45Следниве информации за повикување само .ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информацииЗабелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.Ние прифаќаме alipay тука.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна...

DEN 2873.00 3024.00