• Ново
dropshipping пролет мода Вистинска кожа чипка женска секојдневен Оксфорд рамни чевли дебели пета чевли

dropshipping пролет мода Вистинска кожа чипка женска секојдневен Оксфорд рамни чевли дебели пета чевли

DEN 1344.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот
Есен еден женски чевли со дебел ѓон во кожа во внатрешноста дебела со чипка-up Британски правец на висока стручна школа на секојдневен чевли на женските чевли
Боја : црна, кафеава, вино црвено, црно (волна), кафеава (волна)
Големина : 35,36,37,38,39,40
Погоден за сезона : пролет,есен, зима

Особините

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Сезоната:
Пролет/Есен
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
Insole Материјал:
Латекс
Декорација:
Обична
Шаблон Тип:
Цврста
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Жените
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Повод:
Повик
Станови Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
068
Бренд Име:
Akexiya
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Единствена:
НЕ СЕ ЛИЗГА

Купувачите избираат и

Голема Големина 35-43 Сребрена /Злато Жените Кожа Рамни Чевли Мода Гумен Ѓон Се Лизга На Чевли За Жени Кристал Дами Рамни Чевли

Големина на Забелешка : ве Молиме изберете ја вашата чевли големина според метри должина и нашата големина на табелата.На пример, ако мојата нога должина е 23.5 cm, јас ќе го избере да НИ големина 6 = Евра Големина на 37.Ако не сте сигурни, ве молам оставете ме порака, јас ќе ви помогне да се избере соодветна големина.22.5 cm = 35 ЕВРА = НАС 423.0 cm = ЕВРА 36 = 5 НАС23.5 cm = ЕВРА 37 = НИ 624.0 cm = ЕВРА 38 = НАС 724.5 cm = ЕВРА 39 = 8 НАС25.0 cm = ЕВРА 40 = НАС 9Беа 25,5 cm = ЕВРА 41 = НАС 1026.0 cm = ЕВРА 42 = НАС 1126.5 cm = ЕВРА 43 = НАС 1227.0 cm = ЕВРА 44 = НАС 13

DEN 1266.00 1266.24

2017 Мода Пролет, Есен Гладијатор чевли Жените Плус Големина 34-51 Чевли Жените Sapato Feminino Стил Chaussure Femme 1062

ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,започнетекрајот

DEN 502.00 528.00

FORUDESIGNS 2018 Есен Жените Кожа Оксфорд Чевли Мода Чипка Шема Жена Станови Секојдневен Дами Чипка-Ups Чевли Zapatos Mujer

Добредојдовте НаВе Молиме Имајте Во Предвид : 01ве Молиме да се измери вашата нога и да се споредат ногата должина со големина на табелата на нашата phoro.ви благодариме;02Поради различни методи за мерење,грешка е дозволено, нормално во 00.5 cm;03Ако вашите нозе се на масти или широк,pls изберете една поголема големина на овој чевли;04ве молиме оставете малку боја различни, поради различни камерата и светлината на животната средина.FORUDESIGNS е бренд кој е посветен на најжешките трендови,hightest квалитет и пристапни цени.Да креирате сопствени дизајни,Прилагодено на Вашите Слики или лого на нашите производи.Ние обезбедуваме Капка превозот Услуги.FORUDESIGNS ќе ви донесе во магија царство.Совет : Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 310 дена да пристигнат.За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.Што да правам кога купување заштита времето истекува?Ако вашата нарачка protetion времето истекува,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи тоа.Па вашите пари нема да одат на нашата сметка.Дали има некој царина?Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина дека рамо се плати од страна на купувачот.Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.Било која слика сакате дека ние може да се печатат на нашите производи .Само сега. стануваат ВИП,се повеќе се изненади и попуст; ,ќе добиете попуст информации во најрано време; ,голема попуст вие ќе добиете во нашата продавница.

DEN 1399.00 2543.52

Жените Станови Вистински Кожени Чевли Дише Оксфорд Чевли Жените Мокасини Falts Чевли Жена Секојдневен Лето Женски Чевли Балет

Жените Станови Вистинска Кожа Рамен со Ѕвезда Оксфорд чевли жените мокасини Секојдневен Балет Летни чевли Голема големинаЗа Жените ГолеминаВе молиме изберете големина според нога должина (од пета до пети )!Друга земја различни материјали имаат различна големина стандард .Така и нашата НИ големина ,Европа големина може да имаат некои различни со твое.Pls мерка нога должина на прв, а потоа изберете големина соодветно.21.522cm нога должина =4.5 големина22.122.5 cm нога должина =5 size22.623cm нога должина =6 големина23.123.5 cm нога должина =6.5 големина23.624cm нога должина =7.5 големина24.124.5 cm нога должина =8.5 големина24.625cm нога должина =9 големина25.1беа 25,5 см нога должина =9.5 големина25.626cm нога должина =10 големина26.126.5 cm нога должина =10.5 големина26.627cm нога должина =12 големинаАко ногата големината е стандардна ,ве молиме изберете големина како погоре.Ако ногата големина е fatter од стандардните , ве молиме изберете поголем една големина ,Ако ногата големина е потенка отколку стандард , ве молиме, изберете ја помали еден големинаИспорака1·Пратката Кина Пост / МСМ / DHL / ФЕДЕКС.2·ве Молиме контактирајте со нас ако вашиот пакет имаат проблемот со превозот на3·Ние ќе брод од вашиот производ во 17 дена(според количината)откако ќе заврши исплатата.Плаќање1·Ние го прифаќаме Голема,Master card,T / T,Westerm Унија,Moneybookers и Дебитна картичка како плаќање начин.2·Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.3·Ако не можете да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас .Ние ќе ви помогнат да проверите дали постои било каков проблем на нов поредок.Повратни информации1·Ако имате проблем со пакет и за време на испорака,ве молиме контактирајте со нас.2·Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети по добивањето на вашиот пакет.3·ви Благодарам каша за шопинг во нашата и да даде толку каша поддршка на нас.вашите 5 започнува Повратни информации е многу важна за нас.Контактирајте Со Нас1·Вашето пребарување се добредојдени тука.2·Нашите работното време е 24 ЧАСА секој ден.3·Можете да ни испратите порака од Трговија со датотеки, или Email.Ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата порака.

DEN 511.00 720.00

Моден Лак Посочи Пети Лизга-на Жените Мокасини Дами Секојдневен Висина Зголемување на Станови Чевли Женски Удобно Moccasins Мокасини

Моден Лак Посочи Пети Лизгана Жените Мокасини Дами Секојдневен Висина Зголемување на Станови Чевли Женски Удобно Moccasins Мокасини Пета висина : 4 cm

DEN 1002.00 1965.12

Принцезата слатка готски лолита чевли Lolilloliyoyo antaina чевли обичај дебели дното сива кожа zip рамни чевли со токи 5243s

Ние сме толку гр ateful да ве информираме дека ние се уште немаме.1 главната продавница,ако имате прашање за чевлите и чантата,ве молиме слободно контактирајте со нас постојат како што е подолу е линкот ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство ~~~ Овој објект е Прилагодено за 58days,ве молиме цел, со порака за вашата нога информации и боја подолу...

DEN 4868.00 5408.64

2017 Вистинска Кожа платформа чевли дното Обичните жени чевли круг пети сребро злато Гроздобер оксфорд чевли за жени НАС size 8

Важно Известување:Ние ги испратите Кинески големина ,ве молиме обратете се на нозете должина да се избере НИ големина На пример,Ако моите нозе должина е 23.5 cm,јас треба да изберете НИ големина 6.5=CN големина 37;Ако моите нозе се малку пошироко или fatter јас ќе го избере една големина поголема.Покрај тоа,чевли внатрешна должина=нозе должина+0.5 cm.Ако било каква забуна ве молиме контактирајте со нас ...

DEN 1429.00 2802.24

VTOTA Везени Чевли Жените Станови Цвет се Лизга На Памучна Ткаенина Удобно Стариот Пекинг Балерина, Рамни Чевли Sapato Feminino А3

Ве молиме проверете ја големината е шема внимателно,во зависност од вашите нозе е должина за да изберете големина,sothat можете да изберат правото големина!! Ве молиме изберете НИ големина, ви благодариме! Ако arestill не се сигурни која е највеќе одговара за вас,ве молиме слободно контактирајте со нас!Купувачи и Бара Плаќање во Моментов,што може да се плати со користење на Visa,Master Card,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер...

DEN 713.00 1425.60

Twoheartsgirl Црно Животно Мачка Патики за Жените Секојдневен Дами Станови Одење Чевли Дише Мрежа Одење Чевли Големина 35-45

Плаќање : уплатата мора да се направи во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот...

DEN 1363.00 1919.52

Нов Стил Топла Продаде Мода Рамен Транспарентен Посочи Пети Плитки Устата Принцеза Кристал Жените Слатки Високи Потпетици Свадба Партија Чевли

Нов Стил Топла Продаде Мода Рамен Транспарентен Посочи Пети Плитки Устата Принцеза Кристал Жените Слатки високи Потпетици Свадба Партија Чевли во Боја : Злато,Сребро Висока Пета : 1.5 cm Платформа Висока : 0.5 cm

DEN 1014.00 1192.80

Оригиналната Намера Нови Пристигнување 2018 Жените Станови Кравја Кожа Круг Пети Рамни Чевли Зелена Сива Беж Розови Чевли Жена НИ Големина 4-8.5

Оригиналната Намера Нови Пристигнување 2018 Жените Станови Кравја Кожа Круг Пети Рамни Чевли Зелена Сива Беж Розови Чевли НАС Големина 48.5...

DEN 2462.00 2735.52

Бели цвеќиња свадба чевли жените рамно стапало слатка рачно изработени убава свадба чевли плус големини станови деверуша чевли

Честитки!Ќе се сретне со нашата компанија сезона промоција ден!Сега место цел да уживате во најдобрата цена! 1) Чевли Подготвен Во парк,можете да го нарачате директно...

DEN 1248.00 1920.00

2018 жените дебел ѓон висока платформа платно чевли тексас оптоварување потпетици секојдневен чевли на модна комбинација навртки high врвот чипка жени

Плаќање : 1 Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ.Ако имате било какви прашања во донесувањето на плаќањето, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.2.Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот и предавање : 1...

DEN 4514.00 4752.00

XIUNINGYAN Зима Жените Станови Geunine Кожени Чевли Пролет, Есен Станови Зима Дополнителните Дами Moccasins Секојдневен Бренд Чевли Жена

XIUNINGYAN Зима Жените Станови Geunine Кожени Чевли Пролет, Есен Станови Зима Дополнителните Дами Moccasins Секојдневен Бренд Чевли Женабренд станови,бренд мокасини,дами мокасини,мокасини 2017Пета Висина : 2.5.cmДланка Ширина : 8cm(ГОЛЕМИНА 5)Тип : office&неврзанДа се избере правилната големина за вас мерка вашето тело, како што следува.Доколку ставката што покажува"помала од вообичаената" и нозете, тоа е нормално.ве молиме изберете една големина поголема;ако вашите нозе се малку широк или масти,ве молиме изберете две големина поголема,и обратно.Пратката 1.Превозот Метод;Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet,DHL,EMS 2.Dlivery Време.DHL обично трае 35 дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) б.EMS обично трае 610 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) c.e Packet обично трае 1015 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) d.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 1)715 работни дена да Азија 2)1030 работни дена да Запад Евра, Океанија и во Средината на Исток 3)3045 работни дена да Јужна Americe и во Африка, Наплата и Враќање 1.Ако постои било каков проблем со цел,ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници прво.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне...

DEN 3728.64

Принцезата слатка лолита Lolilloliyoyo antaina Јапонски дизајн на чевли сопствен стан платформа розови чевли со крзно дебели дното 5236s-1

Ние сме толку гр ateful да ве информираме дека ние се уште немаме.1 главната продавница,ако имате прашање за чевлите и чантата,ве молиме слободно контактирајте со нас постојат како што е подолу е линкот ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство ~~~ Овој објект е Прилагодено за 58days,ве молиме цел, со порака за вашата нога информации и боја подолу...

DEN 5300.00 5888.64

Жените Oxfords Нови Гроздобер Стп Чипка Рамен Oxfords За Жените Голема Големина 34-43 Дами Секојдневен Рамен Оксфорд Чевли Врежан Brogue Oxfords

Жените Oxfords Нови Гроздобер Стп Чипка Рамен Oxfords За Жените Голема Големина 3443 Дами Секојдневен Рамен Оксфорд Чевли Врежан Brogue OxfordsПовратни информации Доколку не Сте Задоволни Со Нашите производи,ве Молиме да Ни Остават ПОЗИТИВЕН Фидбек.Ако Не Сте Задоволни Со Нашиот Производ,Негативна Повратна информација Ќе не Прават Ништо, ве Молиме Контактирајте со нас,Ние Ќе Ви Помогнат да се Реши Проблемот...

DEN 1008.00 1975.68

Мода Лето Дами Чевли Жените Светлина Воздух Мрежа се Лизга на Чевли Ткаенина Мокасини Отворено Розова Влечки Плус Големина 42 Чевли За Жена

Мода Лето Дами Чевли Жените Светлина Воздух Мрежа се Лизга на Чевли Ткаенина Мокасини Отворено Розова Влечки Плус Големина 42 Чевли За ЖенаГорниот : Висок Квалитет Дише Lycra мрежа,Летаат ткаенинаOutsole : ГумаГолемина : 22.5 см27.5 cmДруги : Чевлите со Висок Квалитет на Воздух Мрежа Горниот,дише, ви нудиме сува и удобност отворено перформанси,направени за спорт,Трчање и Пешачење чевли.​Купувачот Важни Информации : 1.Можеби нашите чевли големина не може да се исполнат стандардот на вашата земја, Па ве молиме да мора да се измери вашата нога должина внимателно и да се избере точниот чевли големина .2.Евра големина е само за референца, Па ве молам само му верувате на вашиот метри должина .3...

DEN 897.00 1494.72

TIMETANG Плус Големина Балет Лето Отсечени Жените Вистински Кожени Чевли Жена Рамен Флексибилни Круг Пети Сестра на Повик Мода Мокасина

ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотографии...

DEN 608.00 1215.36

CEYANEAO Шупливи Испис Дише Летни Чевли Жените Станови Вистинска Кожа Мека Жените Мокасини Дами Moccasins Женски C054

ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотографии...

DEN 546.00 1092.48

BEYARNE Нови гроздобер жените станови секојдневен tenis Mocassins nubuck кожа рамни чевли жена лето балет станови sapatos femininos

ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотографии...

DEN 652.00 1303.68

Принцезата слатка лолита чевли Lolilloliyoyo antaina Јапонски дизајн прилагодено дебели дното црна велур рамни чевли платформа 9618-3

Ние сме толку гр ateful да ве информираме дека ние се уште немаме.1 главната продавница,ако имате прашање за чевлите и чантата,ве молиме слободно контактирајте со нас постојат како што е подолу е линкот ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство ~~~ Овој објект е Прилагодено за 58days,ве молиме цел, со порака за вашата нога информации и боја подолу...

DEN 4868.00 5408.64

MUYANG MIE MIE Жените Чевли Жена Вистинска Кожа Рамен Работа Чевли Жена Секојдневен Мокасини Мода Црна И Бела Бои Жените Станови

Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, во зависност од вашите нозе е должина за да изберете големина .2.Ако вашата нога има малку широк...

DEN 901.00 1386.72

Принцезата слатка лолита чевли Lolilloliyoyo antaina Јапонски дизајн на чевли обичај Леопард ткаенина рамни чевли со дебели дното 9831

Ние сме толку гр ateful да ве информираме дека ние се уште немаме.1 главната продавница,ако имате прашање за чевлите и чантата,ве молиме слободно контактирајте со нас постојат како што е подолу е линкот ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство ~~~ Овој објект е Прилагодено за 58days,ве молиме цел, со порака за вашата нога информации и боја подолу...

DEN 4535.00 5039.04

Принцезата слатка лолита чевли Големи чевли, чевли посебни обичај Лолита прстен на рака чевли обичај 1241s-платформа 1

Ние сме толку гр ateful да ве информираме дека ние се уште немаме.1 главната продавница,ако имате прашање за чевлите и чантата,ве молиме слободно контактирајте со нас постојат како што е подолу е линкот ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство ~~~ Овој објект е Прилагодено за 58days,ве молиме цел, со порака за вашата нога информации и боја подолу...

DEN 4532.00 5035.20

ПРВИОТ ТАНЦ Мода се Лизга на Жените Мокасини Чевли Секојдневен Жена Станови Дами Секојдневен Чевли Пролет Жените Мокасини Обичај Чевли за Дами

Чевлите се прилагодени производи , вие може да дизајн свој чевли,Само ни даде вашите посебни барања, Можете да додадете фотографија на superstar / миленичиња илинешто ви се допаѓа на чевли...

DEN 1160.00 1871.52

Чевли Жена Оксфорд Чевли 2017 Есен Есен Жените Оксфорд Станови Чевли Гроздобер Круг Пети Жените Станови Англија Стил Chaussure Femmer

Чевли Жена Оксфорд Чевли 2017 Есен Есен Жените Оксфорд Станови Чевли Гроздобер Круг Пети Жените Станови Англија Стил Chaussure FemmerМожете да изберете повеќе чевли во нашата продавница : Висок Квалитет,Не е како другите cheeper чевли Најниска цена во квалитетот!!!НИ големина 4= ЕУР 35 = 22.5 cm НИ големина 5= ЕВРА 36 = 23 см НАС големина 6= ЕВРА 37 = 23.5 cm НИ големина 7= EUR 38 = 24 см НАС size 8= 39 EUR = 24.5 cm НИ големина 9= ЕУР 40 = 25 cm

DEN 967.20